Autor Téma: Moje nejlepší prázdniny 5  (Přečteno 13465 krát)

Offline chlapeček

  • 101 a více
  • *****
  • Příspěvků: 394
  • Karma: 2
Moje nejlepší prázdniny 5
« kdy: Března 09, 2016, 17:40:50 »
                                      Moje nejlepší prázdniny.

5.Příjezd na chatu,nenadálé překvapení,první vycházka ve třech.

Druhý den po našem trestu jsem se vzbudil v obvyklou dobu.Jiřík ještě spal a tak sem měl chvilku na přemýšlení.Myslel jsem na to,jaké to bude na chatě.Jestli tam bude sousedovic syn Petr.Byl to můj kamarád už do dětství.Byl jedinej,kterej se odemě neodvrátil když mě porazilo auto a já od té doby nemohl běhat jako dřív.Vždycky přizpůsobil chůzi mým potřebám.Jestli tam bude,tak mu určitě představím Jiříka a budeme si hrát všichni společeně.Moje plenky byli opět mokré a i pokakané,ale už mě to vůbec neudivovalo.Z vedlejší postýlky se ozval pohyb jak se Jiřík protahoval.Otočil jsem se k němu a vesele ho pozdravil.

,,Ahoj bráško tak vyspal jsi se dobře?Dnes se pojede na chatu.Možná tam budou sousedi a ti maj kluka se kterým se hodně kamarádím.Jmenu je se Petr a je to fakt bezva kluk.Budu rád když mu tě představím jako svého brášku.S ostatníma klukama se nekamarádím od tý mý nehody.Nechtěli na mě čekat a smáli se,že jsem pomalej“ pozdravil jsem ho s úsměvem.

,,Ahoj bráško,no spalo se mi opět krásně.Na chatu se taky těším a taky co na mě Petr řekne.Hele nebude se ti smát,že nosíš plíny?Jo a o jaké nehodě to mluvíš?To byla doba jak jsi se neukázal hodně dlouho u mě a maminka byla hodně ustaraná a pak nechodila do práce?“odpověděl mi on.

,,Jo to je ta doba Jiříku.U mojí školy mě na přechodu pro chodce srazilo auto.Hodně mě pochroumalo nohu.Mám v ní ještě dnes šrouby a dlahu.Na normální chození to vliv nemá,ale když běžím tak je to cítit a dlouho nevydržím.Nejvíc mě mrzí,že jsem musel nachat sport který jsem měl rád.Závodně jsem dělal karate,ale po úrazu jsem skončil.Mám v rukách sice sílu,ale noha by to neunesla.A co se týče Petra,tak ten se určitě smát nebude ani jednomu z nás,že nosíme plínky“odpověděl jsem mu já.

,,Tak to je škoda.No já už si všimnul,že máš pořádnou páru v rukách.To jsem o tobě nevěděl,že jsi sportoval.Neboj se,já tě nebudu honit ani ti utíkat.Naopak budu hlídat abys ses nenamáhal zbytečně“.

To už se otevřeli dveře a vešla maminka.

,,Ahoj kluci doufám,že jste se dobře vyspali.To jsem ráda Jiříku,že na Vlastíka dáš pozor.On totiž podle mě trénuje tajně ikdyž to má zakázané.Tak jo kluci,teď vás přebalím do čistých plínek a po snídani vyrazíme na chatu.Tam budeme až do nového roku.Dneska tam budu s váma,ale zítra se musím vrátit na otočku do práce.Budete se muset o sebe postarat sami.Jídlo vám nachystám a plenky si vyměníte navzájem.Stejně sledujete jeden druhého když vás přebaluji tak to zvládnete“ přivítala se snáma maminka.

Ani nevěděla,že tak splnila moje tajné přání.Přebalit sám Jiříka.Postupně nás vytáhla s postýlek a každému dala pusu na dobré ráno.Odvedla nás do koupleny,kde nám sundala dupačky a mokré i řádně pokakané plínky.Důkladně nás ve vaně umyla a po osušení jsme šli do našeho pokoje.Nejdřív položila na pult Jiříka a mě posadila nakraj na podložku.Vyndala jednorázouvou plínku a k tomu jednu froté.Tu složila a dala jí na jednorázovku.Nadzvedla Jiříka za kolena a vše pod něj položila.Vzala mastičku a začala ho důkladně všude mazat.Nevynechala jediné místečko vepředu kam měli přijít plínky.Ještě jednou ho nadzvedla,aby mu mohla namazat zadeček.Když skončila,tak si otřela ruce,roztáhla jeho nohy a protáha plínky mezi nima.Zapnul jednorázovku a ujistila se,že všude sedí.Vyndala se skříně oblečení a dala mu bodíčko s dlouhým rukávem a punčocháče.Pomohla mu s pultíku a mě přesunula na jeho místo.Zcela stejným způsobem zabalila i mě.Také jsem dostal stejné oblečení a potom nás odvedla do obýváku.Dala nám oběma lehkou snídani a po ní jsme dostali každý kinedril aby nám nebylo špatně v autě.Nechala nás chvilku sedět na gauči a mezitím rychle uklidila v koupelně plínky.Když se vrátila,tak zašla do našeho pokojíku a přinesla oba fusaky.Rychle rozdělala naše židličky a odnesla vše do garáže do auta.Potom se oblékla,vzala naše overaly na ven a odvedla nás do garáže.Otevřela nám dveře a my jsme nastoupili do zadu.Dala nám tam ještě nějaké hračky a odešla pozamykat.Usedla za volant a vyjela ven.Na dálkový ovladač zavřela vrata garáže i k domku a vyjeli sme.

Maminka v klidu řídila a já s Jiříkem se bavil zatím sledováním okolí.Když sme vyjeli na dálnici,tak už nás to přestalo bavit a začali si hrát.Cesta na chatu byla celkem dost dlouhá,ale konečně sme tam dojeli.Po cestě jsem cítil,že sem se několikrát zcela nekontrolovatelně počůral naplno do plínek.Maminka zaparkovala u chaty.Všude bylo krásně bílo.Překvapilo mě,že je parkoviště před naší chatou uklizené a taky,že s komína stoupá kouř.Když sem se podíval k sousedům tak jsem viděl jejich auto.Bylo mi jasné,že maminka jim zavolala a oni nám vše přichystali.Ona mezitím vystoupila a otevřela dveře u nás.Rychle nám oběma navlékla overaly a nasadila zimní boty,čepice a rukavice.

,,Tak jo kluci,teď se jděte projít po zahradě a hrajte si tam než vše nanosím dovnitř a připravím oběd.Po něm si pěkně dáte šlofíka a pak se půjde sáňkovat na kopec“ řekla nám maminka.

Vystoupili sme oba z auta a já zavedl Jiříka na zahradu.Ukázal jsem mu,kde mám věci na léto,schované kolo a celou zahradu.Najednou jsem si všimnul pohybu v druhé zahradě.Byl to Petr.K mému údivu měl na sobě také oteplovačky jako já a Jiřík.Když nás spatřil tak se trochu zarazil.Chvilku sme s prohližely na zájem.Všimnul jsem si,že stál jako by trochu rozkročenej.Jako když by měl na sobě taky plínky a právě si do nich počůral.Já vykročil jako první k našemu společnému plotu.On šel naštěstí taky k nám.

,,Ahoj Petře,taky jsi přijel na prázdniny?Koukám že ti taky maminka pořídila
oteplovačky.No u mě je dost změn a hlavní je,že maminka adoptuje tady Jiříka kterého ti představuji jako svého nového brášku a doufám,že se spolu skamarádíte.No ještě je jedena věc kterou nevíš.Já i Jiřík máme určitý problém a musíme nosit stále jak ve dne tak i v noci plínky“ řekl jsem mu já.

On se zarazil a chvilku nás pozoroval.Potom se natáhnul přes plot a podal Jiříkovi ruku.

,,Ahoj já jsem Petr.Těší mě,že tě poznávám Jiříku.No to se stává,že se klukům začnou dít nehody.Když jsi mi to tak řek,tak se musím přiznat,že je nosím momentáloně taky.Jinak vypadáš dobře Vlastíku.Co dělá noha?Doufám,že netrénuješ tajně zase karate.Jo a je tady Pavel a spol.Viděl jsem je včera naštěstí z dálky.Jinak by to asi nedopadlo semnou dobře.“ odpověděl nám on.

S plenkama mě doslova šokoval.Vůbec se nám nesmál,ale naopak se přiznal,že je má taky.Moc se mi nelíbilo,že je tady Pavel a další kluci.Od mého úrazu jsem snimi byl já i Petr v tiché válce.Na mě si troufaly jen slovně,protože všichni věděli,že umím karate.Horší to bylo s Petrem.Na toho útočili často i ručně.

,,No tak to mě šokuješ Petře.Myslím s těmi plínkami.No tak to se budeme moc sejít klidně u nás nebo u tebe.A ským jsi tady?S oběma rodiči nebo jen s mamkou?Jo a jestli budou Pavel a spol otravovat tak ať se těší“ odpověděl jsem mu já.

On si mezitím už otevřel vrátka která vedly k nám a nikdy se nezamikali.

,,Hele hele,koukej se krotit moc dobře  jsem viděl ty tvoje plamínky v očích které něvěstí nikdy nic dobrého.Žádný vyřizování nebude.Myslím,že ve dvou tě pohlídáme viď Jiříku?“ prohlásil on a otočil se k němu.

,,Jo to si piš Péťo,že si ho pohlídáme aby nezlobil“ odpověděl mu on z úsměvem.

,,Jo tak takhle na mě bando jedna.No tak teď vám ukážu oběma“ .

Po těch slovech jsem po obou začal házet sníh.Samozřejmě,že nezaháleli a za chvilku sme byli od sněhu obalení všichni.Přitom sme se samozřejmě smáli na celé kolo.Ani jeden znás nepostřehnul,že k nám přichází obě maminky,které se už bavili mezi sebou.

,,Ahoj Péťo jsem ráde,že tě vidím.Jak tak pozoruji už jsi se seznámil s naším Jiříkem.Odpoledne vás kluci pustíme sami ven,ale teď už na oběd“ řekla moje maminka.

Rozloučili jsme se všichni a já s Jiříkem šli za mamnikou dovnitř.Teď teprve jsem zaznamenal,že sem se pokakal do plenek.Muselo se to stát v době,kdy sme blbli všichni ve sněhu a já nekontroloval vůbec svoje potřeby.Maminka nás vzala do předsíně,kde nám sundala boty a overaly.Potom jsme šli do pokoje,kde už byli přichystané naše židličky.Do nich nás maminka usadila a dala nám na pultík talíře s polévkou.Když nám nasadila bryndáčky,tak sme se daly do jídla.Po něm nás odvedla do koupelny.Tady měla se sterého stolu udělaný přebalovací.Postupně nás na něj vysadila a vybalila s mokrých a pokakaných plínek,které vyměnila za čisté.Byl jsem rád,že mám opět v kalhotkách pěkně sucho a tepoloučko.Pak už následovalo odvedení do horního pokoje,který byl mým královstvím.Na velké posteli už ležely naše fusaky.Maminka nás do nich zapla,dala nám každému lahvičku ať jí vybumbáme a přečetla nám pohádku.Po ní nám popřála pěkné sny a nakázala,že nesmíme s fusaku vylést dřív než pro nás přijde.

..Tak co říkáš na chatu a na Péťu Jiříku?“zeptal jsem se hned co maminka odešla.

,,No je tu fakt pěkně.Čerstvý vzduch a chata je taky pěkná.No a Péťa vypadá na fajn kluka.Jen nechápu tu hlášku s Pavlem co měla znamenat“ odpověděl mi on.

,,To ti vysvětlíme společně až se půjdeme projít“ odpověděl sem já.

Za chvilku jsem už spal.Probral sem se v okamžiku,kdy šla nahoru po schodech maminka.

,,Tak vstávat kluci.Po přebalení a svačince půjdete všichni ven.Za chvilku je tady Péťa tak jdem na to“ pozdravila nás maminka a rozepla nám fusaky.

Vyndala nás znich ven a odvedla dolů do koupelny.Svlékla mě dupačky a rozepla kalhotky s mokrýma plínkama.Opřela mě o umyvadlo a umyla mě žínkou od mého čůrání.Potom udělala to samé s Jiříkem.Když byl čistý,tak mě položila na stůl.Vzala jednorázovou plínku,k tomu dvě bavlněné a když si je poskládala,tak mě vzala za kolena a dala vše podemě.Namazala krémem proti opruzeninám,roztáhla nohy a všechny plínky mi protáhla mezi nožkama a zaplaje.Když jsem byl hotový,tak stejně zabalila Jiříka a odvedla nás do pokoje.Tady nás oblékla do bodíčka a punčocháčků.Posadila nás do židliček a nechala ať vybumbáme každý svojí lahvičku s mlíkem.Po svačince nás začala oblékat do oteplovaček.To už klepal na dveře Péťa a tak po obutí sme vyrazili ven.

,,Tak kam chceš jít Vlastíku?“ zeptal se mě Péťa.

,,No navrhnul bych jít se kouknout do našeho bunkru a ukázat ho Jiříkovi.Vezmeme sáně a pojedeme místy na nich.Potom bysme mohli jít sáňkovat nahoru na kopec.Snad kluky nepotkáme“ dal jsem návrh já.

Péťa naštěstí souhlasil.Vzal jsem v kůlně velké sáně a vydali sme se na cestu.

,,Vlastíku,před odpoledním spánkem jsi mě slíbyl,že mi vysvětlíš to s tím Pavlem“ ozval se Jiřík.

,,No víš Jiříku.Před lety sme tady bývali dost velká parta kluků.Kromě mě a tady Péti v ní ještě byl Pavel,Martin,Lukáš a Jarda.Vždycky sme v pohodě spolu všichni vycházeli a dělali fůru věcí.Partu jsem vedl já.Potom se mi stal ten úraz.Když už jsem byl doma,tak se maminka rozhodla že pojedeme sem na chatu.Mě se moc nechtělo,protože jsem stejně nesměl chodit.Doma sem chodil o holých a venku jezdil na vozíku.No a když jsme sem dorazili,tak akorát tady Péťa byl jedinej kdo za mnou chodil.Dokonce mě bral ven a pomáhal tlačit do kopce.Když už jsem se uzdravil,tak kluci zjistili,že jim nestíhám.Začali se mě posmívat a nadávat,že sem pajda a podobně.Po čase mě přestali brát mezi sebe úplně a když zjistili,že Péťa semnou normálně kamarádí tak ho z party taky vyhodili.No a od té doby spolu nemluvíme.Párkrát nám vzkázali,že nás ztločou někde venku.K ničemu ještě nedošlo,ale když bude nejhůř tak se s Pavlem klidně utkám“ vysvětlil jsem mu vše já.

,,No tak to je škoda.Jsou to asi pěkně hloupí kluci když se takto chovají.Jo a fakt koukej zapomenout na nějaký zápas či něco podobného.“ odpověděl mi Jiřík.

To už sme vyšli na kopec a rozhodli se,že pojedeme do jeho půlky na saních.Já si sedl první,za mě Jiřík a poslední Péťa.Jiřík se ke mně sylně přitiskl.Cítil sem i přes oteplovačky,jeho plenkama vycpaný předek na svém zadečku.Péťa se odrazil a už sme jeli dolů.V půlce kopce sme zastavily a šli druhou cestou do kopce.Konečně sme dorazili k bunkru.Jaké bylo však moje a Péťovo zděšení,když sme ho nalezli otevřený a vevnitř rozházené věci.

,,Hm řek bych že tu byla nezvaná návštěva.Dokonce si troufnu říct kdo“ prohlásil Péťa.
 
,,Jo přesně tak to vidím Péťo.No nic poklidíme to a zítra se sem vrátíme a dáme novej zámek“ odpověděl jsem mu já a dal ruce v pěst.

Dali sme se do rychlého úklidu a za pár minut už bylo vše téměř v pořádku.Ani sme nezatápěli v našich kamínkách.

,,No Jiříku myslel jsem,že ti náš bunkr ukážu za lepší situace“ pověděl jsem mu já.

,,To nic Vlastíku i tak je to moc pěkná stavba.Kdy jste ho kluci dělali?“ odpověděl mi on.

,,Ten sme dělali s Vlastíkem když už mohl chodit.Kluci nechtěli aby už Vlastík vedl partu a zvolily si Pavla.“ odpověděl jim Péťa.

Od Péti se ozval dutý zvuk a pak zabublání.Bylo mi to hned jasné.Právě se pokadil do plínek.

,,Hele Vlastíku teď když sme sami tak se přiznej jak je to u vás dvou s plínkama.Mám dojem,že je to trochu jinak“ zeptal se mě Péťa.

,,No máš Péťo pravdu jen z části.Jiřík je potřebuje od té doby co se narodil.No a semnou je to takhle.Už delší čas se mi líbili plínky.Tajně sem je kupoval a doma si hrál na malé dítě.U maminky v práci jsem sledoval každé dítě které mělo plínky.Hlavně tady Jiříka se kterým jsem si hrál.Nevím jak,ale maminka mi přišla na moje hry tak mi nabídla,že po dobu prázdnin a vánoc můžu nosit plínky a ona se ke mně bude chovat jako k malému dítěti.Jenže to vypadá,že je budu nosit dlouho.Hrozně rychle jsem si na ně zvyknul a už vůbec nevnímám potřebu.No a to je vše.Teď je nosím stále a nic neřeším.Třeba během této chvíle co ti vše říkám jsem se pokakal do plínek a zase počůral.Tak to je vše.Teď už půjdeme jezdit na kopec.Za chvilku bude tma a tak ať se včas vrátíme domů“ vyvětlil jsem mu vše já.

Sjeli sme několikrát kopec a pak se vrátili domů.Maminka nám dokonce přišla naproti.

,,Tak jdete akorát včas kluci.Ty Péťo pojď rovnou k nám.Tvoje maminka odjela už do práce a vrátí se až zítra.Budeš tedy u nás.Až přijdeme do chaty,tak vás všechny vybalím z oblečení a půjdete si hrát na horu.Plínky se vymění až před spaním“ pověděla nám ona.

Šli jsme všichni za ní do chaty.Tam nás svlékla a nechala jen bodíčko a punčocháče.Vyběhly sme nahoru do pokoje.Byl to zajímavý pohled.Tři kluci,stejně staří a všem se ve předu vydouvali plínky a na zadečcích rýsovali boule po kakání do nich.Péťa se trochu najednou zarazil.Bylo vydět,jako by se na něco soustředil.Najednou si prdnul a už bylo vydět,jak se mu na zadečku zvětšuje už tak pěkná boule.Právě se opět pokadil do plínek.Já na nic nečekal a pustil sem to taky.Když jsem se kouknul na Jiříka,tak onu měl bouly od kakání pořádnou taky.Péťa najednou do mě strčil a já si sednul pořádně na zadek.Moje kakání se rozlezlo úplně všude.Podrazil jsem mu nohy a on si sednul taky.Jiřík aby nás doplnil,tak se posadil na zadeček taky a ještě po něm párkrát popojel po podlaze.

,,Hele Péťo,když tady tak svorně sedíme,nechtěl by ses přiznat jak nebo proč si začal mít nehody taky?“ zeptal jsem se ho já.

,,No Vlastíku,ty fakt uhádneš všechno.No tak dobře,povím vám pravdu kluci.Jak moc dobře Vlastíku víš,jezdíme s rodiči na dovolenou do Chorvatska k moři.V sousedním apartmánu bydlela rodina taky z našeho města.Ti měli s sebou kluka o rok a půl mladšího než já.Co na něm,ale bylo zvláštní,že nosil stále plínky.Narodil se totiž bez svěrače močového měchýře a stále se počůrával.I na pláži,když ho rodiče nechali běhat jen v plavkách,se počůral několikrát a ani o tom nevěděl dopředu.Ve městě a na hotelu měl vždy plínky.Přicházel v nich i na pláž.Používal několik druhů.Jedny na den když byl na pokoji,potom na vycházku  nebo cestování a nejsilnější na noc.Hrozně mě to přitahovalo a ani jsem nevěděl proč.Dokonce sem na něj dával párkrát pozor večer když šli rodiče do města.To jsem ho i přebaloval.Hrozně mě to vzrušovalo a já si říkal,jaké to asi je nosit v tomto věku plínky a počůrávat se do nich.Poslední večer před odjezdem,jsem ho zase hlídal.Když usnul,tak sem vzal z baleních co tam měli pro něj po dvou kusech od každého druhu a dal si je dosvého batohu.Po návratu domů,jsem je postupně použil.Když došli,tak sem nosil v trenýrkách několik ručníků.Jenže jsem stále toužil po plínách.Koupit je,sem se styděl.Potom mě napadlo,že když bych se začal počůrávat,tak bych je časem mohl dostat.Trvalo to nějakou dobu,musel sem několikrát k lékaři,ale potom sem dosáhnul svého a nosím plíny furt“ odpověděl mi on.

Chtěl jsem mu něco říct,ale zezdola zavolala maminka ať jdeme všichni k jídlu.Sešli sme dolů a maminka nás usadila do židliček.Přinesla talíře s jídlem.Maso nám všem nakrájela a dostali sme lžíci.Po jídle si nás posadila všechny na gauč.

,,Tak jo kluci.Já musím zítra do práce,takže tu budete sami.Ven půjdete podle počasí.Plínky si budete měnit navzájem a ne sami sobě.Použité rozdělíš Vlastíku do kyblíků dle nápisů.Jídlo budete mít připravené v ledničce a jen si ho ohřejete.Ráno budete vstávat až zavolám a to i po obědě.Po obědě si dáte šlofíka.Nezkoušejte dělat cokoliv proti pravidlům.V celé chatě jsou schované kamery a až se večer vrátím tak vše zjistím.Jestli budete zlobit,tak dostanete injekci a co to znamená ví Jiřík sám.Ty jestli se Vlastíku popereš s Pavlem nebo některým z jeho společníků,tak dostaneš osm bavlněných plínek a budeš se moc akorát tak batolit a nic jiného.Tak teď vás přebalím do čistých plínek na spaní a po pohádce se půjde spát.“ řekla nám maminka.

Byl jsem rád,když mě přebalila do čistých a suchých plínek.Před tím nás všechny vykoupala.Po pohádce sme byli odvedeni do pokoje.Na velké posteli byli vyskládány naše fusaky.Maminka nás do nich postupně zabalila a popřála nám dobré sny a odešla.

,,To bude zítra fajn viď Vlastíku?“ zeptal se mě Jiřík.

,,Jo užijeme si to všichni“odpoveděl jsem mu já.

,,Tak dobrou noc kluci“ ozval se Péťa.

Popřál jsem jim dobrou noc a po chvilce už oba spali.Já chvilku přemýšlel co by se dalo zítra všechno podniknout.Hlavně sem se těšil,až budu kluky přebalovat do čistých plínek.Ani mě se spánek nevyhýbal a po nějaké době sem už taky spal.Celou noc se mi zdáli krásné sny.

Pokračování příště.

Offline mirek55

  • Registrovaný uživatel
  • Čerstvé maso
  • ***
  • Příspěvků: 3
  • Karma: 0
Re:Moje nejlepší prázdniny 5
« Odpověď #1 kdy: Března 10, 2016, 20:21:20 »
Pekny, teyim se na pokracovani. Jsem zvedavy zda se poperou a co je to za injekci

Offline goodnite

  • 101 a více
  • *****
  • Příspěvků: 235
  • Karma: 3
Re:Moje nejlepší prázdniny 5
« Odpověď #2 kdy: Března 11, 2016, 01:35:09 »
 :) Opět moc,moc krásný příběh už se nemůžu dočkat dalšího pokračování. Díky za tak krásné příběhy.

Offline chlapeček

  • 101 a více
  • *****
  • Příspěvků: 394
  • Karma: 2
Re:Moje nejlepší prázdniny 5
« Odpověď #3 kdy: Března 11, 2016, 17:32:33 »
Děkuji za ohlasy.Jen můžu prozradit,že k poprání chlaců dojde.Již začínám psát šestý díl. :)