Autor Téma: Koupim dupacky s patentkama v rozkroku  (Přečteno 14470 krát)

Offline bracesfan

  • 50 a více
  • ****
  • Příspěvků: 72
  • Karma: -1
Re:Koupim dupacky s patentkama v rozkroku
« Odpověď #15 kdy: Srpna 29, 2015, 20:10:57 »
Krásné bodýčko :-)
Kde se dá pořídit ???

Offline mimi

  • Registrovaný uživatel
  • 10 a více
  • ***
  • Příspěvků: 29
  • Karma: -3
Re:Koupim dupacky s patentkama v rozkroku
« Odpověď #16 kdy: Listopadu 24, 2015, 18:45:12 »
Mircaa máš to moc krásné,ty bodycka mě i zaujaly

Offline peja

  • Registrovaný uživatel
  • 101 a více
  • ***
  • Příspěvků: 108
  • Karma: 2
  • Malé pokakané batolátko
Re:Koupim dupacky s patentkama v rozkroku
« Odpověď #17 kdy: Ledna 18, 2016, 14:24:26 »
Ahoj, máš moc pěkné bodyčko.
Mohu se zeptat, která firma ti to šila. Moc toužím po pěkném bodyčku a nechci to objednávat ze zahraničních webů.

Moc děkuji za odpověď

Přeji krásný den 

Petr

Offline mmisa

  • Jsem modrej
  • 101 a více
  • *
  • Příspěvků: 134
  • Karma: 0
  • milé oblečení
Re:Koupim dupacky s patentkama v rozkroku
« Odpověď #18 kdy: Února 25, 2016, 12:43:04 »
           Koupil jsem dupačky na MyBio.cz.

    Kopil jsem je sice bez patentek, které jsem ani nepožadoval, ale na přední zapínání knoflíky. Stály 834 Kč, včetně dopravy. Dojdou v neoznačeném balíčku. Platil jsem je převodem dne 02.02.2016 a za dva dny po zaplacení, byly doma! Jsou světle béžové barvy. Stejná barva se používá i na dětské prádlo i na jejich dupačky. Z této bavlny jsou přímo fantastické, jakoby Vás hladí po kůži. Velice příjemné na nošení! Foto, které přikládám, je ještě před vypráním. Po vyprání se výrobek, ne že by srazil, ale jaksi vyšponoval a získal jakoby elasticitu.
   Paní ve firmě je vstřícná a jde domluvit, co si přejete. Já si objednávám další dupačky stejné barvy, s kulatým límcem a zapínáním dvěma knoflíky, na levém rameni. Po přidání malého zámečku, je nemožné se dostat k plenám ani pindíku, nebo s nimi nějak manipulovat. Uvažuji i o dupačkách, které budou mít i uzavřené ruce a člověk v nich bude zcela bezmocný. Zatím váhám, protože nemá, kdo by mě do nich uzavřel. 
   Koupi tohoto výrobku vřele doporučuji. Vyjde Vás to levněji, než přes zahraniční objednávky.