Autor Téma: Chodíte s dudlíkem v puse?  (Přečteno 76897 krát)

Offline tretioko

  • Registrovaný uživatel
  • 101 a více
  • ***
  • Příspěvků: 594
  • Karma: -49
Re: Chodíte s dudlíkem v puse?
« Odpověď #45 kdy: Listopadu 12, 2012, 13:48:45 »
Njn, jenze me v tomhle nepomuze ani dvojity kafe nebo napriklad Monster-ED, prtoste ne vsechno je pro kazdyho. Momentalne ani nemam auto, takze aspon muzu chlastat kdy se mi zachce.
« Poslední změna: Ledna 01, 1970, 01:00:00 od Guest »

Offline gumplík

  • Registrovaný uživatel
  • 101 a více
  • ***
  • Příspěvků: 339
  • Karma: 1
Re: Chodíte s dudlíkem v puse?
« Odpověď #46 kdy: Července 30, 2013, 22:38:20 »
Jak jedu autem z tréninku večer,nebo i ze zápasu kolem oběda,tak jedině s dudlíkem.Dobře mě to uklidní a navíc nemůžu tak moc nadávat,že jsem prohrál nebo že jsme prohráli jako tým.Ještě se dívám co na to lidi kolem.Večer není tak vidět,tak si ho užívám až domů. :D
« Poslední změna: Ledna 01, 1970, 01:00:00 od Guest »

Offline abjanko

  • milujem ked mam plienky aj gumene gate a som pocikany a niekedy si lahnem do kocika a pohojdam sa
  • Registrovaný uživatel
  • 10 a více
  • ***
  • Příspěvků: 34
  • Karma: -4
  • Milujem plienky a aj gumene gate.
Re: Chodíte s dudlíkem v puse?
« Odpověď #47 kdy: Února 04, 2014, 18:30:09 »
Ahoj. Ano hodim ale len vecer alebo vnoci idem na prechadzku. To sa pekne zabalim aspon 4plienky nato dam gumene gate , do ust cumel a idem von. Netrva to dlho a je mi jedno kde prave som , sa pocikam do plienok a pritom si cmulam cumeľ. Je to nadherny a prijemny pocit.  V tej chvily by som najracsej vliezol do kocika pocikany v plienke a s cumlikom.  priznam sa ze ze kedysi som pracoval na pezione a ked boli hostia s kocikom , nechávalho na prizemy . Ja som nevahal a vnoci si ho dobre poobzeral a hned som si aj sadol alebo lahol(podla toho aky bol , boloich vela a rozne ).nejprv som sa len tak hral a hojdal pritom som sa pocikal do plienky v kociku . Teraz aj mám jeden v pivnicy tak obcas si  to užívam.
« Poslední změna: Ledna 01, 1970, 01:00:00 od Guest »

Offline boy_in_nappies

  • Existující tvor
  • 101 a více
  • *****
  • Příspěvků: 289
  • Karma: 2
Re: Chodíte s dudlíkem v puse?
« Odpověď #48 kdy: Února 05, 2014, 09:03:50 »
Já mám dudlíky na spaní a sem tam na řízení, když jedu někam daleko :)
« Poslední změna: Ledna 01, 1970, 01:00:00 od Guest »