Autor Téma: Moje nejslepší prázdniny 4.  (Přečteno 10611 krát)

Offline chlapeček

  • 101 a více
  • *****
  • Příspěvků: 394
  • Karma: 2
Moje nejslepší prázdniny 4.
« kdy: Února 18, 2016, 18:23:10 »
                                      Moje nejlepší prázdniny.

4.potrestání kosmíkem,příprava na odjezd na chatu.

Na první svátek vánoční jsem se probudil trochu později.Protáhnul sem se a kouknul jestli už je vzhůru Jiřík.Ten koukal na mě a usmíval se.

,,Ahoj Vlastíku.Jak jsi se bráško vyspal?Já nádherně a zdály se mě krásné sny jak si spolu hrajeme“pozdravil mě on.

,,Ahoj Jiříku, no já spal taky pěkně a koukám že dneska trochu dýl.Sny jsem měl pěkné,ale už si je bráško nepamatuji.Dneska vyzkoušíme nové hračky a zítra se pojede na chatu“ odpověděl jsem mu s úsměvem.

Chtěl jsem ještě něco dodat,ale otevřely se dveře a vešla maminka.

,,Ahoj kluci moji,přeji vám oběma krásné ráno.Teď vás oba pěkně přebalím do suchých a čistých plíneček.Je mě jasné,že jste oba zřízený jako malý chlapci mají ve zvyku.Potom dostanete snídani a po ní si budete u sebe v pokoji pěkně hrát.Já zatím začnu balit věci na chatu“ pozdravila nás oba.

Když prošla kolem mě,aby vyndala Jiříka s postýlky tak jsem si uvědomil,že s plenkama měla pravdu.Byl jsem pořádně počůranej.Když byl Jiřík venku a ona vyndávala mě,tak ve mně zabublalo a ve chvíli kdy mě postavila na zem jsem se pořádně pokadil do plenek.Odvedla nás oba do koupelny a vysvobodila nejdřív z dupaček.Rozepla nám gumové kalhotky a dala je do pračky.Když mě rozlepila částečně jednorázovou plenku,tak ta hned pod tíhou mokrých bavlněných plenek sjela dolů.Otřela mi zadeček mokrou plenkou a postavila mě do vany.Za chvilku se předemnou ocitnul Jiřík.Postavila nás obličejem k sobě a začala nám umývat zadečky od kakání.Potom přešla dopředu a důkladně nás oba umyla.Když skončila,tak mě vytáhla prvního z vany a usušila mě.Položila mě na přebalovací pult a dala mi pod zadeček podložku.Potom se obrátila pro Jiříka a ten po chvilce seděl na pultu na podložce taky.Maminka se sehnula a vyndala s poliček podemnou čisté plínky.Pěkně je složila a dala na rozložené kalhotky.Vzala mě pod koleny,nadzvedla zadeček a vsunula plenky podemě.Položila mě na ně a po namazání mastičkou je protáhla mezi nohama.Ujistila se,že mi pindík míří dolů a upravila je na bříšku.Potom už jen zapla kahotky a posadila mě na kraj pultu.Jířík zaujal mé místo a úplně stejně ho zabalila jako mě.Já jen sledoval,jak mu nasazuje čisté plínky.V duchu jsem si říkal,že by bylo možná fajn,když bych ho mohl zabalit já sám.Nevěděl jsem v tu chvíli,že se mi to o pár dní později splní.Naše nová škola začala později,ale maminka už musela do práce a tak sme se staraly s Jiřákem o sebe sami.
 
 Když jsme byli oba zabaleni v čistých plínkách tak se šlo do našeho pokojíčku.Tam jsem dostal na sebe overal,který maminka zapla na zip vepředu.Úplně stejně oblékla i Jiříka a odvedla nás do obýváku.Tady jsme byli usazeni do židliček a dostali lahvičky s mlíkem a na taliřek cukroví a vánočku.Maminka nás nechala ať pěkně jíme a odešla do koupelny.Když se vrátil už sme byli oba najedení.Ona nás vyndala ze žisdliček a poslala do pokoje ať si hrajeme.

,,Tak s čím si chceš hrát Jiříku?Je možné vyndat domečky,postavit znich město a jezdit s autíčkama.To bysme mohli vyzkoušet ty nové které sme dostali k Ježíšku.Nebo vytáhneme autodráhu?Klidně si řekni co chceš dělat.Akorát necháme zabalené mašinky.Ty vezmeme zítra na chatu.Mám tam postavenou modelovou železnici“ pověděl jsem mu návrh věcí co budeme dělat.

Na chvilku vešla maminka a dala na stoleček pro každého dvě láhve s pitím a zase odešla.

,,No tak třeba ty autíčka by mohly být dobrý Vlastíku“ odpověděl mě on.

Otevřel jsem skříň,kde byli autíčka uložené v policích a vyndával je ven.Taky sem vylovil domečky.Ty byli dané na spodku skříně.Když sem se pro ně skláněl,tak jsem se pěkně počůral do plínek.Vše sem podával Jiříkovi a on to dával na zem.Postupně jsme vyndali vše a začali stavět město.Chvilkama jsem přerušil hraní,abych se mohl pěkně napít s lahvičky.

,,Tak jak jsi si zvyknul na plínky Vlastíku?Můžu ti říct,že já je nemít tak mám každou chvilku mokré kalhoty.Jinak jsem rád,že je taky nosíš a nejsem v tom sám.V domově jsem je sice nenosil jedinej,ale ti ostatní kteří je měly tak jen ležely a nedalo se snimi nic dělat“.

,,No musím ti Jiříku říct,že za těch pár dní co je mám jsem si na ně zviknul hrozně rychle.Až mě to samotného překvapuje.Jsem rád,že budeme chodit spolu do jiné školy.Když bych se ukázal ve své třídě s plenkama tak by se mi všichni smály.Stačilo,když se všichni mě chechtali  při tělocviku,že jsem pomalej.Nemůžu rychle běhat po úraze který jsem měl“odpověděl jsem mu já.

Čas ubíhal hodně rychle.Ani jsem už nepočítal kolikrát jsem se počůral.Když sem závodili s autíčky tak při lezení na bříšku jsem ucítil opět ten zvláštní pocit.Několikrát sem se zvartěl tam i zpátky.

,,Taky ti dělá tenhle pohyb moc dobře Vlastíku?“ zeptal se mě najednou Jiřík a udělal to samé.

Já jsem se nejdřív otočil,jestli náhodou není v pokoji maminka.Když sem ujistil,že ne,tak jsem si rozepnul overal a dal ruku do plínek.Jiřík udělal to samé a po chvilce jsem cítil opět ten opojný pocit jako už jednou.V tu chvíli se otevřeli dveře a vešla maminka.Hned mě bylo jasné,že máme oba malér.

,,Tak tohle tedy pánové dělat nebudete ani náhodou.Jak vidím Vlastíku naplácání ti nestačilo,tak přijde na řadu jiný trest.Tobě jsem to taky jasně Jiříku zakázala už u nás v domově“prohlásila  maminka zvýšeným hlasem.

Vzala nedjřív Jiříka a tak jak byl,se ocitnul v postýlce.Mě posadila na přebalovací pult.V rychlosti sklidila naše hračky.Potom vyndala velké množství plen a začala je skládat.Když jich přibívalo,tak jsem se začal dost děsit.Pod poslední plenu ještě dala igelitovou a pak složila jednu na tenčí pás a dala ho pod všechny tak,že vytvářeli velké písmeno T.Mě sundala overal.rozepla plenkové kalhotky a položila na ten tlustej balík plenek.Můj zadeček se hned ocitnul několik centimetrů nad stolem.Rychle mě zapudrovala,roztáhnula mi nohy a všechny pleny protáhla mezi nima.Plenu která tvořila pás omotala kolem mě a zajistila zavíracíma špendlíkama.Potom se ohnula a vyndala  zvláštně vypadající overal.Rychle mě do něho začala soukat.Uvědomil jsem si,že je v kloubech zesílenej.Hned mi bylo jasné že je to kosmík.Maminka ho zapnula na zádech a odnesla mě do postýlky.Stejným způsobem a rychlostí zabalila a oblékla Jiříka.Když ho položila do postele tak odešlado obýváku.Bylo slyšet jak posouvá nábytek a něco tam staví.Zkoušel jsem se víc pohnout,ale nešlo to.Můj pohyb byl hodně omezený.Mohl jsem jenom trochu hýbat rukam a nohama.Plenky byli velmi silné a já měl nohy pořádně od sebe.

Jiřík na tom byl úplně stejně.Po chvilce přišla maminka a postupně nás odnesla do obýváku.Tam místo stolu stále velká ohrádka do které nás oba umístila.Otočila se a dala nám oběma do pusy dudlíka.Ten,ale byl větší než normální jaký jsme měli před tím.Zaplnil mi celou pusu.Chtěl jsem ho trochu vystrčit ven,ale maminka vzala pásek a dudlíka jím pevně přitáhla a zapla ho na zátylku.Na ruce mě dala jakési návleky a já byl zcela ochromený.Stejným způsobem skončil i Jiřík.

,,Takže když neumíte poslouchat,tak jsem vás musela potrestat.V tomhle kosmíkovi budete až do večera.Taky se nebudou měnit plínky,takže tyhle tlusé vám musí vydržet.Abyste nemohli odporovat budete mít až do konce odpoledního spánku v puse dudlíka.Potom se uvidí co dál.Budete si hrát tady v ohrádce“ řekla maminka a dala nám do ní několik hraček.

Zkoušel jsem se otočit,ale podařilo se mi to až na několikátý pokus.Hráli sme si s Jiříkem až do oběda.Několikrát jsem se zase počůral.Dudlík v puse mi zamezoval jakékoliv mluvení.Maminka ho vyndávala jen na chvilku když nám dávala pít.Vždycky v rychlosti vyměnila dudlík za savičku a po vypití dala zase dudlík zpět a připoutala.Konečně se přiblížilo poledne a čekal nás oběd.Maminka přinesla dvě velké láhve a dala je na stolek vedle gauče.Potom vzala z ohrádky nejdřív Jiříka.položila ho na gauč a pak jsem tam přibil i já.Sedla si tak,že naše hlavy měla na klíně s obou stran.Vyndala nám dudlíky a rychle vložila savičky od láhve.Začal jsem polykat kaši.Když jsem byl ve dvou třetinách tak jsem už byl plnej.Chtěl jsem vysunout savičku jazykem,ale maminka držela láhev hodně pevně.Musel jsem jí tedy celou spořádat.Když bylo po jídle,tak maminka postavila láhve na stůl a nám dala  hned do pusy dudlíky.

,,Tak jo,je čas jít do postýlek“řekla a vstala.

Nejdřív vzala Jiříka a odnesla ho do našeho pokoje.Potom se vrátila pro mě a za chilku už jsem ležel v postýlce na rozloženém fusaku.Maminka mě přikryla dekou a vytáhla postranici postýlky.Popřála nám dobrý odpočinek a odešla pryč.dumal jsem nad tím,jak mohla odhadnou co s Jiříkem děláme.Vždyť vlastně přišla v nejlepším.Ležel sem na zádech a nohy měl široko od sebe.Kolena se mi dokonce dotýkala postranic postýlky.Po nějaké době jsem dokonce usnul.Když jsem se vzbudil,tak jsem si všimnul,že sem spal hodně dlouho.Venku se začínalo už šeřit.Moje plenky byly už velmi mokré.Cítil jsem jak už začínají protékat na bocích do kosmíka.V tu chvíli mi zabublalo břiše a já doslova vybuchnul do plenek.Cítil jsem jak se moje kakání valí v proudech do plenek a všude se rozlézá.Když jsem byl hotovej tak jsem jen cítíl to hrozné nadělení v plenkách.Do toho jsem se zase počůral.To už plenky nevydrželi a já měl vše i na zádech.Bylo mě jasné,že Jiřík je na tom úplně stejně.Otočil jsem hlavu a naše pohledy se setkaly.Naštěstí se otevřely dveře a vešla maminka.

,,Ahoj kluci,tak teď vám vyndám z pusinek dudlíky a dostanete napít.Potom vás nechám ještě tak hodinku pěkně ležet abyste si uvědomili,že malí kluci si nehladí pindíka a nesvlékají se.Potom vás už vysvobodím z kosmíka a přebalím do čistých plínek“ řekla maminka a skutečně nám vyndala z pusinek dudlíky a hned odešla.

,,Uf tedy řeknu ti bráško,že to je děsnej pocit.Nemůžu se pohnout skoro vůbec.Plínky mám plný a vše rozlezlý až na zádech.To jsem nevěděl,že je to tak děsný v něm být“ pověděl jsem Jiříkovi.

,,No je to fakt hrozný Vlastíku.Maminka ještě totiž přitvrdila.Když jsem ho měl v domově na sobě tak byli plínky přece jenom slabší a hlavně jsem byl přebalován.V tom sem měl tedy výhodu.Já jsem tak jako ty mokrý úplně všude a o kakání snad radši nemluvit.Mám ho na zádech a bříšku.Už aby byla hodina pryč a maminka nás z toho vysvobodila“ odpověděl mi on.

,,No a za co jsi kosmíka dostal?Teda jestli to není tajný“ zeptal jsem se ho.

,,No mě to jednou nebavilo odpoledne ležet v postýlce,tak jsem prostě přelezl postranice a chtěl jsem si jít hrát.K tomu jsem si svlékl dupačky a v tu chvíli mě zrovna maminka chytla.Dostal jsem nové plenky a kosmíka.Dala mě do ohrádky a nemohl sem nic dělat.Trest trval dokonce až do druhého dne“ odpověděl mi on.

Já si už jen přálaby utekla hodina a maminka nás přebalila do čistého.konečně jsem se dočkal.Vzala nás postupně s postýlek a odnesla rovnou do koupelny.Tam položila nejdřív Jiříka na pult a začala rozepínat kosmika.Když byla hotová tak ho hodila do pračky.Potom rozbalila plenky.Pohled na ně byl hrozný.Kakání měl rozlezlé opravdu všude.Maminka vzala Jiříka pod koleny a v podpaží a rovnou ho postavila do vany.Vzala igelitový pytel a první plíny i s tou nadílkou do něj hodila.V rychlosti uklidila zbytek a pak jsem přišel na řadu já.Nejdřív mě vysvobodila z kosmíka a pak zbavila plenek.Za chvilku jsem už stál před Jiříkem ve vaně.Maminka přepnula sprchu na proud a začla z nás postupně omývat všechno kakání.Kdyžs končila a spláchla vše do kanálu,tak zašpuntovala vanu a posadila nás do ní.Nalila nám tam pěnu a nechala ať si hrajeme s lodičkama.Potom nás umyla pořádně a postupně nás utřela ručníkem. Já  jsem šel jako první na řadu k  zabalení do plenek.Byl to super pocit mít pěkně čisté a suché plínky.Hlavně jich byl normální počet a mohl jsem k sobě dát nohy aspoň trochu.Když byla hotová semnou,tak  zabalila i Jiříka.Odvedla nás do pokoje a oblékla nám dupačky se zapínáním na zádech.

,,Tak jo kluci.Věřím,že jste se poučili a budete už hodní.Teď si tu hrajte ještě chvilku.Taky mi připravte co chcete vzít s sebou na chatu a já to zabalím.Za asi tak hodinku bude večeře a potom se budete koukat na pohádku.“ řekla ná maminka a odešla.

Jájsem přichystal na hromádku všechny mašinky a vagonky,přidal k tomu nové postavené domečky a potom jsme si hráli s Jiříkem s autíčkama.Hodinka rychle uběhla a maminka pro nás přišla a odvedla na večeři.Připoutala nás do stoliček a přinesla talíře s jídlem.Nakrájela nám maičko a nechala ať ho pěkně společně s bramborovou kaší sníme.Nejdřív nám,ale dala bryndáčky.Když bylo po jídle tak jsem se s Jiříkem přesunuly na gauč a sledovaly pohádku.Maminka nám dala lahvičky s pitím a oba jsme je pěkně vybumbali.Po pohádce byl čas jít už spinkat.Maminka nás odvedla dokuchyně kde nám vyčistila zoubky.V pokojíčku ještě udělala kontrolu plínek.Část z nich u obou vyměnila a doplnila je ještě jednorázovou plenkou.Dala nám zpátky dupačky a uložila do postýlek.Když nám zapla fusaky,tak ještě přečetla pohádku na dobrou noc a po puse na spaní odešla pryč.

,,To už fakt radši nic nebudeme zkoušet viď Vlastíku?Než strávit půlku dne v kosmíkovy a extra tlustých plínkách“ řekl mi Jiřík.

,,Jo to máš pravdu byl to děs.No radši si budeme dávat pozor na vše.Ráno se pojede na chatu a už se tam těším.Taky se těším jak tě zkouluju pořádně“ odpověděl jsem mu já ke konci se smýchem.

,,Já se nedám to se neboj a když budeš hodně zlobit tak tě vyválím ve sněhu a budeš to mít spočítané“ odpověděl mi on.

,,Tose uvidí na místě bráško.Tak se na to pěkně vyspi a sladké sny ti přeji“ odpoveděl jsem mu já.

,,Taky sladké sny bráško a už se těším.Je to čím dál lepší.Tedy až na ten náš trest dneska“.

Za chvilku už bylo slyšet z jeho postýlky pravidelné oddechování.Já jsem ještě chvilku přmýšlel kam všude jiříka na chatě vemu.Chtěl jsem mu ukázat bungr a další věci.Před usnutím jsem ještě cítil,jak zase čůrám pěkně do plenek.Potom mě už přemohl spánek a já usnul.


 Pokračování příště.