Autor Téma: Pojďme se domluvit na objednávce  (Přečteno 36130 krát)

Offline raulik

  • Administrator
  • 101 a více
  • *****
  • Příspěvků: 955
  • Karma: 45
    • TajemnaKomnata
Re:Pojďme se domluvit na objednávce
« Odpověď #15 kdy: Února 26, 2016, 17:18:19 »
Ok, takze to vsem zakazeme. Cetl si vubec pravidla ? BEZ PREDCHOZI DOMLUVY !

HOWK

Offline DLTom

  • 50 a více
  • ****
  • Příspěvků: 70
  • Karma: 1
Re:Pojďme se domluvit na objednávce
« Odpověď #16 kdy: Února 26, 2016, 17:51:11 »
Ten můj příspěvek byl o něčem jiným a ty to víš. Je to o chování, přístupnosti, vstřícnosti. Je to o tom že toužím, aby jsi to vnímal jinak a nebyl jsi tak ostrej a nepříjemnej. Chci aby sem lidi rádi chodili a ne aby měli z admina strach a ty teď tak působíš. Furt se neoháněj pravidlama, každý pravidla jsou občas nahlavu, to ví každej, pil jsi před dovršenými 18 lety alkohol?... atd...

Zkrátka vstřícnost a tolerance by tu měla být, obzvlášť pro nováčky. On se tu domlouval na nějaké společné akci a přesně k tomu tohle forum je, dávat komunitu dohromady... Nehledě na to, že ty pravidla by chtěly změnit dle mého názoru.

Já bych zkrátka chtěl raulíka hodnějšího, míň pedantskýho. Chápu že tu chceš mít pořádek a tak (což je dobře), ale mě to drásá srdce, když ho vidím zabanovanýho chudáka, vždyť on si fakt chtěl jen koupit punčocháče...

Mě je ho tak nějak líto, myslím si, že by třeba zasloužil zakázat nošení dudlíka na 14 dní :-) A nějak se s ním domluvit, ono na tyhle společný nákupy se jinde, než na foru člověk těžko domluví. Tohle je navíc něco jinýho než celej podfuk eshop.

Nebo hele třeba založit vlákno na společný nákupy a burzu, kde každej to riziko bere na sebe nebo tak něco.

Tohle je prostě spíš taková prosba na Raulíka, aby byl hodnější, změnily se třeba i pravidla, když teda podle pravidel.

Offline raulik

  • Administrator
  • 101 a více
  • *****
  • Příspěvků: 955
  • Karma: 45
    • TajemnaKomnata
Re:Pojďme se domluvit na objednávce
« Odpověď #17 kdy: Února 26, 2016, 18:04:47 »
Ouk, budu mene prudkej, nicmene se zbytkem nesouhlasim. Vstricnej jsem byl leta a kazdemu vse vysvetloval, s kazdym prohazoval n hodin treba i telefonicky apod. K nicemu to nevedlo. Treba poslednich par rejpavych bananu bylo o tom, ze si mleli neustale svou, na foru prekroutili co jsme si vubec rekli, mysleli, ze maj jakesi pravomoce rozhodovat o cemkoliv apod. A me chodily stiznosti. Takze jsem je vyhazel a ejhle, uz se zde toliko kazdej do kazdyho nepousti.

Pravidla menit v nejblizsi dobe fakt nebudu, at uz tento ci jine body. Pokud nekdo nechape, ze se ma domluvit, nevim, proc bych ja mel mit pochopeni. Nikoho neosocuju, ani nikomu nic nezakazuju, ma se ozvat a muzem poresit. Osobne je mi relativne burt, jestli nejakej clobrdik chce ci nechce puncochace - zvlaste novacek - a to ho donutilo sem i neco napsat. Dostal banana na 14 dni s vysvetlenim proc se tak stalo. = zadnej dozivotni zakaz.

Offline DLTom

  • 50 a více
  • ****
  • Příspěvků: 70
  • Karma: 1
Re:Pojďme se domluvit na objednávce
« Odpověď #18 kdy: Února 26, 2016, 19:21:29 »
Tak aspoň že tak no.

Offline Fallen_Angel

  • 101 a více
  • *****
  • Příspěvků: 340
  • Karma: 2
Re:Pojďme se domluvit na objednávce
« Odpověď #19 kdy: Března 06, 2016, 12:24:08 »
Osobně bych se chtěl raulíka zastat a s jeho pravidly souhlasím. Kdokoliv si je může přečíst a pokud se jimi nechce řídit, může odejít. Ideálně si založit vlastní stránky, které budou jistě mnohonásobně lepší.

Offline choozy

  • 10 a více
  • ***
  • Příspěvků: 24
  • Karma: 0
Re:Pojďme se domluvit na objednávce
« Odpověď #20 kdy: Března 09, 2016, 21:55:39 »
AHA....moje chyba....že nečtu pravidla....už bych si je mohl přečíst....

Offline VENDI

  • Registrovaný uživatel
  • 101 a více
  • ***
  • Příspěvků: 153
  • Karma: -2
Re:Pojďme se domluvit na objednávce
« Odpověď #21 kdy: Května 22, 2016, 22:33:20 »
Tak hele choozy. Jseš tu možná 1hod. i s cestou a budeš radit adminovi co má dělat? Pravda je, že jsem měl nějakou odmlku, ale kdo nectí pravidla tak tu rozhodně nemá co dělat. O tom se přesvědčil i můj kolega, který je ze stejného města a dostal to naprudko . Byl jednak drzý a navíc moc chytrý. Zamyslete se Vy mladí konečně nad sebou. Nebo si myslíte, že Vám patří svět??? Raulíku nenech se zviklat.