Autor Téma: Moje nejlepší prázdniny 2.  (Přečteno 13300 krát)

Offline chlapeček

  • 101 a více
  • *****
  • Příspěvků: 394
  • Karma: 2
Moje nejlepší prázdniny 2.
« kdy: Února 05, 2016, 11:03:41 »
                                               Moje nejlepší prázdniny.

2.příprava na vánoce a menší potíže a velké překvapení.

  Když jsem se ráno vzbudil,tak sem se cítil nádherně.Ležel jsem ve fusaku pro malé kluky a měl na sobě dupačky z velmi měkoučkého materiálu.Ale hlavně jsem měl na sobě pěkně tlustej balík plínek.A to pěkně nacucaných a pokakaných.V tu chvilku jsem si uvědomil,že potřebuji zase čůrat.Trochu sem zatlačil a po chvilce už vše teklo pořádným proudem do plenek.Jenže ty toho už měly opradu dost a tak po  krátké době jsem cítil,jak začínají protékat.Po chvilce už jsem měl mokré dupačky a také fusak.Když sem dokončil čůrání,tak chvilku bylo vše v pohodě.Jenomže se to potom změnilo.Mokrý fusak začal velmi nepřijemně studit.Když už jsem začal přemýšlet nad tím,že začnu volat maminku a nebo brečet se otevřely dveře a ona vešla dovnitř.Moc pěkně se na mě usmála když zjistila,že sem už vzhůru.Popřála mě dobré ráno a po puse začala rozepínat fusak.Když se dostala na úroveň plenek,tak uviděla mokro.

,,Ale jak tak vidím tak tohle balení plenek je na spinkání málo,úplně jsi ho pročůral.To budu muset ještě přidat froté plínku příště.Jseš celej mokrej a jak tak cítím i pokakanej.No tak to tě hned odvedu do koupelny,kde tě zbavím použitých plenek.Potom co tě zabalím do čistého a až se nasnídáš tak půjdeme spolu dokoupit pár věcí na zítra“ řekla maminka a pomohla mě vstát.

  Když jsem šel za ní do koupelny,tak sem se musel batolit jako malé dítě.Plenky se prohýbaly z extra váhy.Po dojití do koupelny zemně maminka sundala dupačky a postavila mě do vany.Stál jsem přední jen v gomuvých kalhotkách.Když pustila vodu,tak sem se zcela automaticky počůral.Moje čůrání teklo z kahotek do vany.Když maminka napustila trochu vody tak rozepla kalhotky na bocích a hodila je pod sebe.jednorázová plínka sjela se mně sama jak byla těžká.

,,No opravdu jsi ty plínky pořádně zaplnil a počůral.Jsi skutečně malej chlapeček.Tak teď nadzvedni postupně nohy a já vše odstraním“ řekla mě maminka.

  Udělal sem jak řekla a ona vzala jednorázovou plenku i s bavlněný ma a dala je pryč.Vytáhla špunt s vany a přepnula sprchu na prudší proud.Tím mě začala ostřikovat zadeček a postupně očistila všechny části od zbytků kakání.Když byla hotová a všechno spláchla do kanálu,tak přepla sprchu na normální proud.Pomocí žínky a mýdla mě umyla.Kdyžbyla hotová,tak mě vyndala s vany a po utření jsme šli do obýváku.Já přední šel úplně nahý a ona mě jemně pleskla po zadečku.V obýváku jsem si sám vlezl na gauč a položil se na podložku kterou tam maminka už měla připravenou.Ona vyndala z balíku jednorázouvou plenku a naní do přední části složila bavlněnou plenku.Položila vše pod můj zadeček který sem rychle a docela ochotně nadzvedl.Těšil jsem se,že budu mít opět mezi nohama čisté  a suché plenky.Maminka mě namazala mastičkou a když si otřela ruce tak protáhla plenky mě  mezi nohama a  zalepila je.Potom sem dostal bodíčko s dlouhým rukávem a punčocháče.Ty byli hodně podobné těm co jsem nosil v zimě na chatě.Jenom měli na sobě dětské obrázky.Maminka mě posadila do židličky a dala předemě talířek s kouskama vánočky a k tomu lahvičku s kakaem.

,,Tak jo Vlastíku,pěkně papej vánočku a zapíjej jí s lahvičky kakaem.Já jdu do koupelny zlikvidovat tu nálož v mokrých plenkách.Potom tě doobleču a vyrazíme ven.Až se vrátíme tak si budeš hrát a po odpoledním spánku se půjde ven.“ řekla maminka a odešla pryč.

  Poslušně jsem papal vánočku a zapíjel jí kakaem.Po nějaké době se maminka vrátila a odepla mě popruhy na židličce.Odvedla mě do kuchyně a u umyvadla mě vyčistila zoubky.Potom už jsme šli zpátky do obýváku a tam mě oblékla oteplovačky.Trochu jsem se divil,že mě souká do kombinézi.Chtěl jsem protestovat,ale ona mi dala prst na pusu ať jsem zticha.Sama se rychle oblékla a po obutí jsem šli ven.Tam sem pochopil proč mám na sobě teplý overal.Venku krásně sněžilo a bylo všude býlo.Po ulicích chodilo hodně lidí a i dětí.Ty měli hodněkrát na sobě taky oteplovačky jako já.Když sme dorazili na zastávku tramvaje,tak mě nemohlo ujít několik pohledů jak si mě dospělí lidé a některé děti prohlíží.Nevím zda to bylo pro ten overal a nebo nějakým způsobem věděli co pod oteplovačkama mám.Samou trémou jsem se zase počůral.To už přijela naše tramvaj a my s maminkou jely do obchodního centra do města.Tam mě maminka nechala ať si prohlížím v hračkářství věci a poté co mě rozepla trochu overal šla do jiného obchodu.

  Nevím jak dlouho byla pryč,ale po nějaké době sem si začínal uždělat starosti.Během čekání jsem se několikrát počůral a cítil,že budu muset brzo kakat.naštěstí se maminka už vrátila a jako odškodnění za dlouhé čekání jsem si mohl vybrat pěkného plyšáka.Vrátily jsme se na tramvaj a jeli zpět domů.docela jsem se už těšil,že budeme doma.Přece jenom se mě nechtělo kakat venku a nebo v tramvaji.Ta najednou zastavila a řidič oznámil,že je přede náma dopravní nehoda.Začal sem k sobě svírat půlky,abych se nepokakal.Jenomže maminka se rozhodla vystoupit a dojít zbytek pěšky.Tose mi ještě povedlo.Když sme zamířili přes park domu,tak jsem začal nenápadně zrychlovat.Maminka ale pochopila můj záměr a vzala mě za ruku.

,,Je mi zcela jasné,že potřebuješ kakat,ale já chci abys to pustil venku když máš na sobě oteplovačky.Nepůjdeme domů dřív,než budeš mít v plence plno.Tak buď hodný chlapeček a udělej to co mají kluci ve zvyku.Přijít z venku v mokrých a pokakaných plenkách“ zašeptala mě do ucha a ještě zpomalila.
 
  Když sme byli v půlce parku tak jsem to už nevydržel a pustil vše do plenek.Pořádně jsem se pokakal a ještě jednou počůral.Mamka nic nekomentovala,ale s jejího výrazu jsem soudil,že věděla co se stalo.
  Přece jenom měla dost velkou praxi v tom jak větší kluci nosí a používají plenky.Ona totiž dělala v ústavu pro tělesně postižené.Měla na starost několik kluků a někteří znich nosili plenky jak ve dne tak v noci.Pravda je,že pár z nich nechodilo vůbec,jenom leželo a vydávalo zvuky.Byl tam,ale jeden chlapec který se jmenoval Jirka a ten byl v pohodě.Sice hůř chodil,ale normálně se sním dalo mluvit.Musel nosit plenky,protože se narodil s roštěpem páteře.Neměl tedy vyvinuté svěrače a zcela automiticky se počůrával i pokakával.Když jsem šel k mamce do práce tak jsem se sním hrál a pozoroval jeho plenky.Nejvíc jsem se těšil,když se počůral a buď maminka nebo některa její kolegyně ho přebalovali.To jsem s nadšením pozoroval.

  Když jsem tedy vypustil obsah svých střev do plenek a ještě se počůral,vrátili sme se domů.Maminka mě vysvlékla s oteplovaček a nechal chvilku stát než se sama svlékne.Potom už následovalo přebalení do silnějších plenek a já si šel hrát k sobě do pokoje.Pohyboval jsem se po čtyřech a hrál si s autíčkama.Jedno mi zajelo pod postel a já se rozhodl,že se položím na bříško a vlezu pro něj.To jsem taky udělal.Když sem lezl tam i zpět,tak tím jak se mi třel předek o podlahu jsem ucítil zvláštní vzrušení.Vylezl jsem,posadil se a začal se vepředu přes plenky hladit.Dokonce sem rozepnul overal a vstrčil ruko do kalhotek.Hladil jsem si pindíka čím dál víc,až sem cítil jak se mi zaškubal a začlo z něho cosi téct.V tu chvilku se otevřely dveře a vešla mamka.Hned jí bylo jasné co jsem dělal.Přišla ke mně a plácla mě přes ruce.Když zjistila,že mám rozepnutý overal,tak si sedla na mojí postel a přehnula mě přes koleno.Svlékla mi overal a na zadečku odhrnula plenky.

,,Teď ti dám na zadeček.Kluci jako ty si nesmí sundávat věci a tahat si za pindíka.Potom dostaneš overal se zapínáním na zádech abys sis odviknul dělat takovéto věci“ řekla mi ona a začala mě plácat po zadečku.

 Když skončila,tak mě odvedla do obýváku a převlékla mě do overalu který zapla na zádech.Usadila mě do židličky na krmení a nakrmila mě obědem.Po něm jsem byl odveden do pokoje a uložen do postýlky.Po zapnutí fuseku si ke mně sedla.

 ,,Tak jo,ještě jednou tě při něčem takovém nachytám a dostaneš na sebe kosmíka.Jinak jsem si už několikrát všimnula v práci,že se ti moc líbí když přebalujeme Jirku a jsi sním kamarád.Jak jistě víš,on je úplně sám.Podařilo se mi zajistit,že bude u nás na vánoce a i celé prázdniny.Zatím co budeš spát po obědě,tak ho od nás přivezou i s věcmi.Taky přivezou ještě jednu věc pro teb.Až se probudíš,tak půjdeme všichni ven a ty si sním budeš pěkně hrát“ řekla mi mamka.
 
  Po přečtení pohádky odešla pryč.Byl jsem rád,že tady bude Jirka.Přemýšlel sem,co asi řekne na moje plenky.Taky mě zarazilo vyhrožování kosmíkem.Věděl sem samozřejmě o co se jedná.Byl to speciální overal,který se zapínal na zádecha byl v kloubech zesílenej.Dítě které ho mělo na sobě se mohlo jen plazit a to stejně obtížně.U maminky v práci ho dávaly dětem ,když měli zachvaty vsteku a mohli sobě nebo někomu jinému ublížit.Dítě se v něm pohybovalo jako ve skafandru pro kosmonauty.Proto mu říkali kosmík.Po chvilce jsem už usnul.

  Když sem se po nějaké době probudil,tak jsem zjistil,že je vedle mé postýlky udělaná ještě jiná.A hlavně,že vlastně neležím ve svojí posteli,ale v dětské s mřížema ze dřeva kolem.Dost jsem na to koukal.Ve vedlejší postýlce seděl Jirka.

 ,,Ahoj Vlastíku,to je překvápko viď?Jsem moc rád,že tady budu u tebe a taky,že i ty nosíš plínky“ pozdaravil me zvesela s úsměvem.

,,Ahoj Jiříku,no to bude fakt super“ odpověděl jsem mu já.

 Chtěl sem ještě něco dodat,ale to už vešla mamka dovnitř.

,,Tak jak vidím hoši,už jste se stačili přivítat.Tak dobrá,uděláme kontrolu plenek a po přebalení bude svačinka.Po ní se půjde stavět sněhulák do parku“ řekla ona a postupně nás vyndala s postýlek.

   Obou nám vyměnila plínky a po svačince nás oblékla na ven.Jirka měl také oteplovačky,ale byli zelené.Jinak se naše oblečení nelišilo.Šly jsem všichni do parku a začali stavět sněhuláka.Když jsem kutálel velkou kouli s Jirkou,tak jsem se pořádně počůral.Krátkým pohledem na Jirku sem se ujistil,že i on bude už mokrý.Bylo slabě slyšet syčení jak čůral do plenek.Asi tak za hodinku byl sněhulák hotový a my se začali spolu honit ve sněhu.Najednou na mě jirka skočil a my se oba svalili do závěje.Byl sem rád,že mám oteplovačky.Váleli jsme se ve sněhu a hrozně se tomu smály.Ani jsem nepostřehnul,že začínám kakat do plenek.Jirka se na chvilku zarazil a najednou byl od něj slyšet tlumené uprdnutí a pak už jen jak se mu vše hrne do plenek.Najednou se začlo rychle stmývat.

,,Tak jo kluci,šup vstávat a jdeme domů.Tam si budete hrát,po večerníčku vás vykoupu a po pohádce se půjde spinkat.Ráno nazdobíme stromeček a pak se budete koukat na pohádky“ řekla maminka a zvelda nás ze země.

  S Jirkou jsme se vzali za ruce a šli domů.Když sme tam dorazili,tak po svlečení oteplovaček nás mamka poslala si hrát.Udivilo mě,že nás nepřebalí do suchého.Ona,ale řekla,že už to nechá na večer.Vzal jsem Jirku za ruku a šli sme si hrát ke mně do pokojíku.Když se přiblížil čas večerníčku,tak si pro nás přišla maminka.Odvedla nás k televizi a my se koukaly na večerníček.Po něm mě posadila do židličky.Jirku dala do druhé,kterou přivezli od ní z práce.Na pultík sme dostali vačeři a ještě před jídlem dala každému z nás bryndáček kolem krku.Pak už jsem šli konečně do koupelny.Svlékla nás a posadila do vany.Dala nám tam lodičky a chvilku nechala ať si hrajeme.Potom nás vykoupala a odvedla do obýváku.Tam položila na podložku nejdřív Jirku.Dala si pod něj pořádný štos plínek a po namazání ho do nich zabalila.Dostal dupačky,které se zapínali na zádech.Když byla hotová,tak muřekla ať si sedne na kraja pustímě aby mě mohla zabalit taky.Stejně jako já jeho,i mě on pozoroval při přebalování.Potom už následovala pohádka a po ní odchod do postýlek.Do nich nás mamka uložila.Přečetla nám pohádku a popřála dobrou noc a odešla.

,,Jsem rád,že tu jsi Jiříku.Přeju ti dobrou noc a sledké sny“ popřál jsem mu já.

,,Tobě taky sladké sny Vlastíku.Jo a řekneš mě jak jsi se dostal k plínkám?Nikdy jsi je přece nenosil?“ zeptal se mě on.

,,Řeknu ti to zítra jo?“ slíbil jsem mu a po chvilce sme oba usnuli.


           Pokračování příště.

Offline gumplík

  • Registrovaný uživatel
  • 101 a více
  • ***
  • Příspěvků: 339
  • Karma: 1
Re:Moje nejlepší prázdniny 2.
« Odpověď #1 kdy: Února 05, 2016, 22:35:49 »
Nádherný příběh. To co se děje Vlastíkovi bych chtěl taky zažít. I když je to vymyšlený příběh,tak to má perfektní děj a už se těším na pokračování. :)