Autor Téma: Tomášek 9  (Přečteno 16004 krát)

Offline goodnite

  • 101 a více
  • *****
  • Příspěvků: 235
  • Karma: 3
Tomášek 9
« kdy: Ledna 24, 2016, 16:57:58 »


    Po chvilce přišla k nám na pokoj sestřička a vyzvala mě abych šel sní . Odvedla mě do koupelny ,osprchovala a dala čistou plenku. Poté mě odvedla před dveře ošetřovny,zaklepala a vešla se mnou dovnitř. Na ošetřovně už čekal pan doktor a pokynul sestře aby dala podložku na lehátko a potom mě vyzval abych se svlékl a nechal si jenom plenku a pak si lehl na lehátko.
     Přistoupil ke mně a rozlepil mi plenku. Pak mi mírně poklepal na břicho,zkontroloval mé přirození a podotkl zde je vše v normě . Pak mi přikázal ať se otočím na břicho a chvilku počkám. Něco chvíli mluvil se sestrou a pak jí řekl ať připraví anální zrcátko a potřeby na výtěr. Jak mile jsem to zaslechl tak mě rázem polil ledový pot a sevřeli se mi půlky. Pote přišli k lehátku a doktor mě jemně pleskl po zadku a řekl ať se uvolnil a že se nemusím bát že to bolet nebude, jen malinko studit  . Jenomže já sem  strachy ani půlky uvolnit nemohl a tak doktor řekl sestře aby mu donesla roztahovák. To slovo znělo hrozně ale ještě horší bylo jeho využití. Anální roztahovák byla potřeba k násilnému roztažení análního otvoru, aby bylo možné zkontrolovat zda je v otvoru a konečníku vše jak má být. No co budu vykládat byli to hrozný muka. Doktor vzal nástroj do ruky namazal nějakým krémem a přiložil mi ho mezi mé půlky zatlačil a už se dostal do mé dírky , bolestí jsem vykřikl a vlítly mi slzy do očí. No ale to byl teprve začátek jak mile začal roztahovat můj malý otvor tak jsem se bolestí počůral. Na štěstí byla na lehátku podložka která moč okamžitě vsákla. Doktor pak vzniklým otvorem prostrčil zrcátko a začal si prohlížet mé útroby. Pak řekl zde také nevidím nějaký závažný problém a poprosil sestru aby mu podala potřeby na výtěr. Doktor provedl výtěr a vyndal mi roztahovák  z mého otvoru byl to zvláštní a dost nepříjemný pocit. Sestře dal zkumavku se špachtličkou  od mých výkalů a řekl jí ať to hodí do laboratoře a pak mě muže obléct a vzít na pokoj.
    Ještě než sestra přišla tak mě doktor řekl abych se posadil , no moc dobře mi to nešlo páč mě bolel zadek od důkladného vyšetření .  Pan doktor mi pomohl a začal mi poklepávat po zádech s otázkou zda mě to někde nebolí. Odpověděl jsem že ne a vtom si doktor všiml mokrého fleku na podložce a dodal . A tady nám někdo udělal loužičku, snad to nebilo tak hrozné ? Nezmohl jsem se studem na žádnou odpověď . Když dorazila sestra zpět tak jí doktor vylíčil co a jak a ať mě obleče a napřed otře že mám pod sebou mokro. Sestřička vzala vlhčený ubrousek otřela mé intimní partie,zahodila mokrou podložku dala tam novou a řekla ať si lehnu , Strčila mi pod zadek plenu poté vzala zásyp a zasypala mi zadek a okolí mého přirození , zalepila plenu ,pomohla mi obléct pyžamo a odvedla na pokoj. 
     Po chvilce jsem vyčerpáním usnul. Když jsem se probudil tak jsem ucítil divný tlak v břiše a potřebu kakat . Divil jsem se že tak najednou se mi chce tak často kakat. Myslím si že je to asi po nějakých lécích co mi dávají nebo je to tou mléčnou stravou , protože dříve jsem kakal jen jednou denně  a někdy i dokonce jednou za dva dny a teď i třikrát  až pětkrát denně. Chtěl jsem zazvonit na sestru ale určitě by mi zas donesla nočník tak jsem to raději pustil do pleny. A pote jsem si chvíli četl knihu ,když vtom se otevřeli dveře a vešla sestřička s tácky s obědem. Kluci měli kuřecí polévku a karbanátek s bramborem . poté donesla tácek i ke mě a já se divil že mám oběd také normálně na talíři a ne v lahvi jako snídani. Dala mi tácek na stolek  a vtom ucítila zápach s mích plen a řekla mi že mě přebalí až po jídle a pak se zeptala jestli se zvládnu najíst sám nebo potřebuji nakrmit. Odpověděl jsem že to zvládnu sám . Po obědě si přišla pro nádobí a mě donesla kojeneckou  láhev s čajem a odešla. Já jsem si opět začal číst a po chvilce se ozvalo klepání na dveře ,úplně jsem zapomněl že je čas návštěv a já tam jsem v posteli v pokakané pleně a kojeneckou flašku na stolku. V tom se dveře otevřeli a v nich  objevila moje mamka a rodiče kluků. Vyděl jsem jak všichni upírají zrak na můj stolek kde místo hrnečku stojí láhev pro mimina. Korunu tomu nasadila mamka, když se ke mě nahnula a ucítila oder mých podělaných plen . Řekla to se nemůžeš nechat přebalit, úplně nahlas jako by byla v pokoji úplně sama . Řeka mi ať slezu s postele a vzala mě za ruku a vedla mě s pokoje ven. Moje kolébavá chůze a jasně rýsující se  plena pod pyžamem jasně naznačovaly jak to se mnou asi je. Zaslechl jsem jen vyprsknutí a smích . No zasmála se mi jedna holka která tam přišla s rodiči za jedním s kluků zřejmě jeho sestra. Byla  docela pěkná .
     
Pokračování příště

Offline peja

  • Registrovaný uživatel
  • 101 a více
  • ***
  • Příspěvků: 108
  • Karma: 2
  • Malé pokakané batolátko
Re:Tomášek 9
« Odpověď #1 kdy: Ledna 24, 2016, 19:00:42 »
Pěkné 

Offline 3dclub

  • 10 a více
  • ***
  • Příspěvků: 34
  • Karma: 0
Re:Tomášek 9
« Odpověď #2 kdy: Ledna 24, 2016, 21:35:01 »
Tyjo tohle jsem četl ještě na starém foru :) , To už je doba , jinak super pokračování, ani jsem nečekal že se to dočká ještě pokračování. díky :)


Tady jsou k dohledání starší díly :)
http://abdl.cz/index.php/board,65.0.html

Offline gumplík

  • Registrovaný uživatel
  • 101 a více
  • ***
  • Příspěvků: 338
  • Karma: 1
Re:Tomášek 9
« Odpověď #3 kdy: Ledna 25, 2016, 09:42:00 »
Pěkný příběh,už se těším na pokračování. :)

Offline Anatol

  • Email nefunguje
  • 5 a více
  • *
  • Příspěvků: 6
  • Karma: 0
Re:Tomášek 9
« Odpověď #4 kdy: Února 03, 2016, 21:47:40 »
Moc pěkný, už se nemůžu dočkat pokračování.

Offline frodo

  • Registrovaný uživatel
  • 10 a více
  • ***
  • Příspěvků: 44
  • Karma: 0
Re:Tomášek 9
« Odpověď #5 kdy: Února 11, 2016, 16:28:57 »
 :) moc pěkný kdy bude další příběh  když jsem to četl tak jsem pěkně doplnil do
plínek