Autor Téma: Nemocný chlapeček II  (Přečteno 14974 krát)

Offline peja

  • Registrovaný uživatel
  • 101 a více
  • ***
  • Příspěvků: 108
  • Karma: 2
  • Malé pokakané batolátko
Nemocný chlapeček II
« kdy: Ledna 21, 2016, 19:39:12 »
Nemocný chlapeček II

Čtrnáct dní uteklo jako voda, já se cítil zdráv a bylo načase jít na kontrolu k paní doktorce. Bylo ráno, já se vzbudil počuraný a pokakaný. Přítel mě přišel zkontrolovat a řekl, že musíme na kontrolu k paní doktorce. Samozřejmě si všiml že jsem pokakaný. Přebalil mě, oblékl a vzal náhradní pleny a my poté vyrazili k paní doktorce. Cesta trvala asi půl hodiny. Když jsem dorazili do čekárny u doktorky, tak tam bylo hodně lidí. Bolelo mě bříško. Jakmile nás zavolala paní doktorka, tak jsem se pokakal. Paní doktorka mě vyšetřila a řekla že jsem zdráv, že je angína vyléčená. Příteli řekla že jsem se pokakal a on se jí zeptal jestli mě nemůže v ordinaci přebalit, že má náhradní plenu. Tak jsem si lehl na lehátko, kde mě vysvlékl, přebalil do čistého, abych byl čisťounký jako miminko. S paní doktorkou jsem se rozloučili a poděkovali jí že mě mohl přítel přebalit v ordinaci. Ona řekla , že je to samozřejmé, když mám problémy a ještě se zeptala jestli nepotřebujeme předepsat plenky. Přítel řekl, že ještě poukaz máme.
Tak jsem vyrazili domů. Zde mě přítel převlékl a oblíkl mě do domácích dupaček a řekl že si můžu hrát než bude oběd. Jakmile byl oběd tak mě nakrmil, poté přebalil a uložil k odpolednímu spánku. Přečetl mi mou oblíbenou pohádku a pak jsem usnul. Za dvě hodinky jsem se vzbudil mokrý. Přebalil mě a řekl, že se jdeme projít ven a že si můžu pohrát na dětském hřišti kam jsme chodili často. Vrátili jsme se k večeru. Doma jsem si ještě hrál, poté byla večeře kdy mě nakrmil. Po večeři mě vykoupal, to jsem měl slíbeno si ve vaně hrát chvíli s lodičkou. Oblíkl mě na spaní, pustil večerníček. Já se upřeně díval. Pak řekl, že je čas spát, že je zítra pracovní den. Uložil mě do postýlky, dal mi z miminkovské lahve pít mlíčko a začal číst mou oblíbenou pohádku, po dopití mlíčka jsem rychle usnul. Přítel mi popřál krásné sny. A já už byl v říši snů.
Druhý den mě vzbudil, přebalil a dal najíst. Potom jsme se vypravili do práce a těšili se jak se vrátíme domů. Takhle to u nás fungovalo často.

Offline gumplík

  • Registrovaný uživatel
  • 101 a více
  • ***
  • Příspěvků: 339
  • Karma: 1
Re:Nemocný chlapeček II
« Odpověď #1 kdy: Ledna 22, 2016, 23:13:14 »
Pěkná povídka,asi bych to chtěl taky zažít,ale asi jen s přítelkyní.

Offline peja

  • Registrovaný uživatel
  • 101 a více
  • ***
  • Příspěvků: 108
  • Karma: 2
  • Malé pokakané batolátko
Re:Nemocný chlapeček II
« Odpověď #2 kdy: Ledna 23, 2016, 10:33:17 »
ono je to vymyšlené, jsem to chtěl přizpůsobit zkutečnosti že tady na fóru je více chlapů než žen, bych chtěl holku s ABDL zaměřením,  třeba tato, ale je z Anglie http://abjane.co.uk/gallery/ , prej se dá objednat. V Česku jich asi moc není.