Autor Téma: Moje nejlepší prázdniny.  (Přečteno 17835 krát)

Offline chlapeček

  • 101 a více
  • *****
  • Příspěvků: 394
  • Karma: 2
Moje nejlepší prázdniny.
« kdy: Ledna 21, 2016, 13:59:25 »
                           Moje nejlepší prázdniny.

1. začátek prázdnin.

Příběh je vymyšlený.

  Jmenuji se Vlastík a byl jsem vždy chlapec jakých je většina.Jezdil sem na kole,hrál různé hry a chodil do školy.Jenom jednu věc jsem nikdy nikomu neřekl.Už delší čas mě velmi přitahovaly plínky.Chtěl jsem je nosit a počůrávat se do nich.Kupoval jsem si tajně dětské plíny a snimi provozoval svoji zálibu.Než přišla mamka  z práce,tak jsem si vždy užíval plínek.Myslel jsem si,že o mé zálibě nikdo neví.Proto mě velmi překvapilo co se stalo o vánocích.Musím se,ale přiznat,že se mi splnil sen.

  Přišel jsem v pátek domů ze školy v obvyklou dobu.Maminka byla doma a přivítala mě se zvláštním úsměvem.V bytě krásně vonělo cukroví a bylo už všude poklizeno.V neděli byl totiž štědrý večer.Moc sem se na něj těšil,hlavně na dárky jaké dostanu pod stromeček.Když jsem se šel převlíknout do domácího tak mě zarazila mamka ať si nejdřív na chvilku sednu na gauč.To sem udělal a ona šla do svého pokuje a přinesla velkou krabici a posadila se ke mně.

,,Tak Vlastíku já jsem se rozhodla,že ti dám jeden dárek už dnes.Již delší dobu vím o tvé tajné hře.Když nejsem doma,tak si hraješ na malého  klučinu co nosí plínky a jiné věci.Ze začátku mě to zlobilo a chtěla jsem si stebou o tom promluvit.Potom sem se zeptala určitých lidí a ti mě sdělily zajímavou věc.Chlapci v tvém věku takové věci občas dělají.Vracejí se tím do doby bezstarostného dětství a chtějí aby se snimi zacházelo jako s malými dětmi.Tak sem se rozhodla ti pomoci.Zde v této krabici je vše co je potřeba ke změně tebe v malého chlapečka.Je jen na tobě,zda chceš tuto hru po dobu vánoc a prázdnin přijmout.Velmi by mě potěšilo kdybys souhlasil.Jestli chceš,tak otevři bednu.Prohlédni si všechny věci a já sama tě pak do nich obleču a pěkně tě zabalím.V tu chvilku co jí otevřeš není již cesty zpět a hra bude pokračovat až do konce.Když jí neotevřeš,nic nebude.Jen pokud zjistím,že si hraješ takto sám se sebou budeš mít velké mrzutosti“ řekla mě ona.

  Seděl jsem chvilku bez hnutí a koukal na tu velkou krabici.Přemýšlel jsem zda jí otevřít,ale pak jsem se rozhodl.Proč to neudělat a neužít si prima prázdniny.Vstal jsem a pomalu přistoupil ke krabici.Otevřel sem jí a jen zůstal stát nad tím krásným obsahem.Krabice byla plná oblečení jaké nosí malé děti a plínek.Začal sem věci vyndávat postupně ven.Byly zda několikrát body,krásné overaly už na dotek měkoučké,několik dupaček a dětské tepláčky.Dále tam byli punčocháče a dětská zimní kombinéza v překrásné modré barvě.Taky jsem vyndal několik gumových plenkových kalhotek a čtyři štosy bavlněných plenek,deset bavlněných osušek a dva balíky jednorázových plenek s potisky.Připadal sem si jak v tranzu.Na dně ještě byly tři kojenecké láhve,dětská kosmetika a taky dudlíky.To už ke mně přistoupila mamka a jemně me vzala ze ruku a položila na gauč.

  ,, Tak jak vidím ses rozhodl a já jsem velmi ráda.Teď si pěkně lehni a já se o vše postarám“.

 Při těch slovech mě položila na gauč a začala svlékat.Když jsem přední ležel nahý,tak mi dala pod zadeček podložku na přebalování.Na ruce si dala trochu dětského oleje a velmi něžně me začala masírovat.Bylo to velmi překrásné a uvolňující.Pomalu masírovala celé tělo od zhora dolů.Když se dostatala na pozici bříška,pochopil jsem proč mám pod sebou podložku.Najednou jsem totiž začal čůrat.

,,Jojo to se malým chlapečkům  jako ty při uvolňující masáži hned stane,že se počůrají.Vůbec nic si z toho nedělej.Hned tě otřu ubrouskem“ řekla mamka a také tak udělala a k tomu vyměnila podložku za suchou.

  Když byla hotová,tak vzala jedny gumové kalhotky a rozložila je.Na ně poskládala několik plínek a nadzvedla mě nohy za kotníky a položila zpět.Hned jsem cítil ten krásný měkoučký pocit který dávaly plínky.Něžně mi roztáhla nohy od sebe a začala mi mazat mastičku mezi nohama.Nevynechala jediné místečko kam měli přijít plínky.Byl jsem z toho úplně vzrušený.Když byla hotová tak protáhla ten štos plínek mezi nohama.Zapnula kalhotky a ujistila se,že všude dobře doléhají.Potom vzala bodíčko na kterém byli obrázky autíček a natáhla ho na mě a zapnula v rozkroku.Body upnuly plínky ještě více.Vzala  krásně modré tepláčky a oblékla mě do nich.Potom mě postavila a zapnula šle od nich.Kolem krku mi dala řetízek a na něj dudlík.Když byla hotová,tak jsem neodolal a hned se rozběhl k zrcadlu abych se na sebe podíval.Ten pohled stál za to.Připomínal mi obrázek který jsem nedávno viděl v časopise.Bylo to batole v plínkách.Přesně tak jsem  vypadal.Moje plenky se zcela jasně vydouvali v rozkroku pod tepláčkama.Do pusy jsem si dal dudlíka a moje proměna na malého chlapečka byla dokonalá.

,,Hrozně moc ti to sluší Vlastíku.Jsi opravdu roztomilý chlapeček.Teď se,ale vrátíme na gauč a já ti řeknu pár pravidel naší hry“.

,,Tak hlavní pravidlo je,že se nebudeš sám svlékat a přebalovat.Já tě budu oblékat a přebalovat.Budeš nosit to co ti dám na sebe a také jíst to co dostaneš.Tak jako každý malý kluk tak i ty budeš chodit spát po obědě a večer když řeknu že je čas jít do postýlky.Budu tě krmit a koupat.Plenky budeš používat na vše k čemu jsou určeny.No zkrátka se o tebe budu starat jako a mlého klučinu.Ty budeš pouze používat svoje plínky a hrát si“ řekla mi mamka.

Potom mě odvedla do mého pokoje.Hned jsem si všimnul,že na mé postely leží fusak pro batolata.Mamka mi dala na zem hračky a řekla ať si pěkně hraju,že mě připravý flašku s pitím.Potom odešla pryč.Sednul sem si na zem a vychutnával ten úžasný pocit s plínek.Byl jsem velice překvapený s tohoto dárku.Také sem myslel na to,jak mohla mamka přijít na moji zálibu.Vždy jsem vše uklidil,aby se nedalo nic poznat.Z mého přemýšlení mě vytrhla mamka.

,,Tak pojď sem ke mně.dám ti pěkně nabumbat“ vyzvala mě a já šel.Ona se posadila do křesílka

Sednul jsem si jí na klín a nechal jí ať mi dá do pusy dudlík od láhve.V klidu a v úplné pohodě jsem sál mlíčko které bylo v láhvi.Když jsem skončil tak mě mamka opět poslala si hrát.Celkem jsem byl zvědavej kdy se mi bude chtít na záchod a použiju svoje plínky.Hrál jsem si asi tak hodinu a mezitím ještě dostal láhev s džusíkem.Chvilku po tom co jsem jí vypil sem ucítil onen známý tlak v podbříšku.Trochu jsem zatlačil a za chvilku už jsem jen cítil,jak se moje čůrání rozlévá v plenkách.Nejdřív to byl malý pramínek,který se změnil v hotovou řeku když jsem se zcela uvolnil.Čůral jsem dost dlouho a když bylo hotovo tak sem si sednul a vychutnával tu rozkoš s mokrých a teplých plenek.Začal jsem si znova hrát.Zrovna sem se víc ohnul pro autíčko kdyžse mi chtělo si prdnout.Na nic jsem nečekla a pustil to.Jenže místo malého uprdnutí jsem se perfektně pokadil.Cítil jsem jak se ta hmota hrne všude do plínek.Za chvilku jsem jí měl všude na zadečku a hrnulo se to i dopředu.Když bylo po všem,stál sem ještě chvilku jen tak.Pak jsem zkusil udělat pár kroků.Při každém pohybu sem cítil ten náklad v plínkách.
  Za chvilku přišla mamka s flaškou ve která byla šťáva.Sednul jsem si opět k ní a bumbal.
Maminka se najednou zarazila a začala mi zkoumat plenky.Dokonce si i čuchla k zadečku.Potom se jen usmála a prohlásila.

 ,,Vypadá to,že se nám Vlastík pokadil do plenek.Tak to tě hned co do bumbáš lahvičku budu muset přebalit.“

Byl jsem rád,že mě zbaví plných plenek.Přece jenom nebyli tak pohodlné.Z mých hracích odpoledních dnů,jsem byl zvyklej na mokré plíny,ale pokakat se do nich sem nezkoušel.Hned po do bumbání lahvičky mě mamka vzala za ruku a odvedla mě do koupelny.Musel jsem jít jako opravdové batole.Náklad který jsem měl v plínkách mě nutil jít s nohama od sebe.V koupelně mě sundala nejprve tepláčky a pak i rozepla bodíčko.Cítil jsem se opravdu jak malé batole.Zcela automaticky jsem si dal do pusy palec a začal si ho cucat,protože dudlík byl na řetízku a ten připevněn k bodíčku.Když to mamka viděla,tak odepla dudlík a vyměnila mi ho za palec.Myslel jsem,že mi hned rozepne plenkové kalhotky,ale ona nejdřív pustila do vany vodu.Jak štelovala její teplotu,tak jsem se při zvuku tekoucí vody zase počůral naplno.Pom jí zastavila a mě vzala do náruče a postavila do vany.Tady mě rozepnula kalhotky a vše ze mě sundala.

,,Vlastík se nám moc pěkně pokadil a počůral do svých plenek“ prohlásila a dala pleny pryč.

  Vzala sprchu a nejprve proudem za mě spláchla všechno kakání.Když bylo nejhorší pryč,tak mě umyla žínkou.Když se přesvědčila,že jsem už čistej,tak mě vyndala s vany a postavila na stoličku vedle.Začala mě pečlivě utírat.Když byla hotová,tak ještě před odchodem s koupelny vytáhla špunt s vany.Vzala oblečení a šli jsem zpět do obýváku.Tam mě položila na gauč a za chvilku sem měl na sobě už zase plínky,které byly krásně čisté a voňavé.Po celou dobu jsem měl v puse dudlíka a pěkně ho cumlal.Dostal jsem zpět oblečení a byl odveden do pokoje kde sem si hrál až do večera.Než přišel čas večerníčku,tak mi mamka dala ještě dvě lahvičky s čajíkem a džusíkem.Potom mě odvedla k televizi,kde začínal večerníček.Když mě posadila na židli,tak sem zjistil další šokojící věc.Byla to dětská židlička s pultíkem,vysokým opěrátkem na záda a pár řemeny.Těmi mě hned připoutala a nechala mě,ať se koukám na pohádku.Když skončila,tak přinesla talíř krupicové kaše,kolem krku mi dala bryndáček a vyndala dudlíčka s pusy.Začala mě pomalu krmit dětskou lžící.Poslušně jsem papal kašičku a vychutnával pocit,že nemusím nic dělat.Když byl talíř prázdný,tak mi otřela pusu,odepla popruhy a nechala at se koukám na další pohádku v televizi.Mezitím odnesla použité nádobí a začala na guči chystat věci na spaní.Poznal  jsem to podle toho,ře si tam dala kromě většího počtu bavlněných plenek také jednorázouvou a k tomu další gumové kalhotky,které byli hned na první pohled větší.Vedle položila dupačky.

,,Tak jo Vlastíku,teď tě pěkně vykoupu,potom zabalím do plenek na spaní.V osm začíná pohádka na kterou tě nechám koukat a potom už se půjde spinkat“ řekla mě mamka a vzala za ruku.

  Odvedla mě opět do koupelny.Tam už byla napuštěná voda ve vaně a vní koupelová pěna.Nejdřív mě svlékla tepláčky a potom rezepla bodíčko a stáhla mi ho přes hlavu.Pak už následovali plínky.Co mě udivilo,že byly už také mokré.Musel jsem se několikrát počůrat,aniž bych o tom věděl.Mamka mě potom posadila do vany a nechala si chvilku hrát s lodičkama.Mezitím dala do kýble použité plínky i kalhotky a do koše na prádlo hodila bodíčko.Potom se opět otočila ke mně.Namočila mi hlavu a nanesla na ní šampon.Pěkně jemně mi umyla hlavu.Potom si vzala žínku a z jiné láhve na ní dala mýdlo.Na láhvi bylo napsáno: Koupel pro dobré spaní.Pomalu mě začala postupně umývat.Řekl bych,že si přímo užívala tu péči kterou mě dávala.Pak mě postavila a umyla i všude dole.Když byla hotová,tak mě ještě opláchla vodou a pak vzala velkou osušku a když mě postavila na stoličku,tak mě do ní celého zabalila.Celkem lehce si mě odnesla do pokoje a položila na gauč.Začala mě pečlivě všude utírat.Když byla hotová,tak dala osušku pryč a položila podemě podložku na přebalování.Vzala do ruky tubu s krémem a začala mě mazat všude kde maj přijít plínky.Když byla hotová,tak podemě položila štos plenek na noc a ještě namazala zadeček.Jemně mě položila na ten balík.Otřela si ruce a začala postupně protahovat mezi nohama ten štos plenek.Nekonec protáhla jednorázovku a zalepila jí.Vše upnula gumovými kalhotkami.Potom mě dala dupačky.Ty byli z velmi jemného materiálu,krásněměkoučké a teplé.Když vše skončila,tak mi pomohla se posadit.Musel jsem sedět s nohama široko od sebe.Plenky byly opravdu velice tlusté.Byl jsem zvědavej,zda s tokovým balíkem bubu schopný usnout.Maminka mi mezitím dala do pusy dudlíka a tak sem jen seděl a cumlal ho při koukání na pohádku.Když byl konec,tak mě mamka vzala za ruku a odvedla do kuchyně k umyvadlu,kde mi vyčistila zuby.To už byl čas jít spát.Ovedla mě do mého pokoje.Musel jsem se kolíbat jako skutečné batole.Mamka vzala ještě s linky láhev z mlékem.Když jsme dorazili ke mně do pokoje,tak už byl spací pytel rozevřený.Maminka mě otočila a uložila na něj.Za chvilku už sem byl zabalenej až po uši.Fusak byl velmi pohodlný a krásně měkoučký.Pod hlavu sem dostal polštářek a do pusy místo dudlíka savičku od láhve.Začal jsem bumbat mlíčko,které bylo krásně teplé.když byla lahvička prázdná,tak jsem dostal opět dudlíka.Maminka vzala knížku s pohádkama a jednu mě přečetla.Když byla uprostřed,tak na mě začalo jít spaní.Na konci pohádky jsem skoro už spal.Mamka mi pořála dobrou noc,dala pusu na čelo a odešla.Chvilku jsem ještě přemýšlel nad tím,jaké budou další dny těchto prázdnin.Jestli třeba maminku nepřestane tato hra bavit.Věřil jsem,že po všem co na ní pořídila ne.Spánek mě začal stále víc přemáhat.Chvilku před tím,než jsem usnul,sem se opět pořádně počůral a také ucítil ten zvláštní tlak v bříšku.Bylo mě jasné,že se do rána pokakám ve spánku jakomalé batole.


 Pokračování příště.

Offline peja

  • Registrovaný uživatel
  • 101 a více
  • ***
  • Příspěvků: 108
  • Karma: 2
  • Malé pokakané batolátko
Re:Moje nejlepší prázdniny.
« Odpověď #1 kdy: Ledna 21, 2016, 14:19:04 »
Nádherný příběh, idkyž je vymylený. To asi nezažiju.

Offline goodnite

  • 101 a více
  • *****
  • Příspěvků: 235
  • Karma: 3
Re:Moje nejlepší prázdniny.
« Odpověď #2 kdy: Ledna 22, 2016, 02:07:13 »
 Moc a moc krásný příběh  ::) na chvilinku bych chtěl být Vlastíkem :'(.

Offline peja

  • Registrovaný uživatel
  • 101 a více
  • ***
  • Příspěvků: 108
  • Karma: 2
  • Malé pokakané batolátko
Re:Moje nejlepší prázdniny.
« Odpověď #3 kdy: Ledna 22, 2016, 17:21:31 »
taky bych chtěl být Vlastíkem

Offline Miško

  • Registrovaný uživatel
  • 101 a více
  • ***
  • Příspěvků: 180
  • Karma: -12
  • .
    • www.abdl.cz
Re:Moje nejlepší prázdniny.
« Odpověď #4 kdy: Října 08, 2023, 20:07:54 »
Pekne napísané, radosť čítať. Paráda.
Bez cumlíka ani na krok.