Autor Téma: Nemocný chlapeček  (Přečteno 13565 krát)

Offline peja

  • Registrovaný uživatel
  • 101 a více
  • ***
  • Příspěvků: 108
  • Karma: 2
  • Malé pokakané batolátko
Nemocný chlapeček
« kdy: Ledna 20, 2016, 08:59:25 »
Nemocný chlapeček

Jmenuji se Petr a chci Vám povědět můj příběh. Je vymyšlený, ale chtěl bych ho zažít.

Jako každé ráno jsem se vzbudil s počůranou plínou, ale nebylo mně dobře, bolely mně klouby, v krku a měl jsem horečku. Když mě šel přítel přebalit, s tím že mě vypraví do práce a posléze pak půjde sám pracovat, tak mi řekl, že opravdu nevypadám dobře a měli bychom zajít k paní doktorce. Přebalil mě do čisté plíny a oblíkl. Vzal sebou náhradní plínu a věci na přebalení, kdybych měl nehodu. Vyrazili, jsme a po půl hodině jsme byli u paní doktorky. Ta mě prohlídla, poslechla jak dýchám, podívala se do krku a řekla, že mám angínu a že budu muset být 14 dní doma a pak mám přijít na kontrolu. Po cestě domů jsme nakoupili jídlo a také ovoce, abych se lépe uzdravoval. Najednou se mi chtělo kakat, řekl jsem to příteli, že potřebuji na záchod a on odpověděl, že teď musíme zaplatit nákup a nebudeme hledat toalety. Dále mi řekl, že to mám pustit do plíny a že mě potom někde přebalí. Od toho je přeci jen mám. Začal jsem cítit jak se plenka plní, bylo to příjemné. Ve frontě u pokladny se ostatní nakupující otáčeli kdo se tady pokadil, nevěděli, že jsem to byl já. Ale ódér to byl pořádný, ale já jsme za to nemohl, to se stává, že malá batolátka se občas pokakají a rodiče je musí potom přebalit. To jsme už zaplatili nákup a přítel mi řekl, že najdeme přebalovaní místnost a že mi tam dá čistou plínu. Očistil mě vlhčenýma ubrousky a řekl, že už jsem čisťounkej jako krásné miminko. Spěchali jsme domů, kde mě oblíkl do pyžámka a dal mi zapít prášky čajem, který uvařil. Pustil mně televizi s pohádkami a já ležel a potil se a pil čaj. Dokonce jsem u televize usnul. Až jsme se probudil, byl čas na oběd. Dále jsem zjistil, že jsem počůraný. Přítel přišel za mnou mě zkontrolovat, uvázal mi bryndák  s tím že mě nakrmí, abych nemusel vylízat z postýlky. Po jídle mě přebalil do čisté plenky, dal mi napít čaje a dal mi dudlík. Řekl, mi, že mám odpočívat, pít čaj který mě uvařil do miminkovské lahve a když to budu dodržovat, budu jistě brzo zdravej chlapeček. Brzy byl večer, byl jsem opět počůranej. Přítel mi uvařil k večeři mou oblíbenou krupičnou kaši, poté mě vykoupal, dal mi čistou plínku a pyžamko. Uložil mě do postele, dal mi prášek který jsem zapil čajem. Dal mi dudlíka a řekl, že mi přečte pohádku. U ní jsem krásně usnul, když ode mě odcházel, dal mi pusu na dobrou noc, ale to jsem již byl v říši snů.
Ráno jsme se probudil, byl jsem krásně vyspinkanej a také jsem zjistil, že jsem se musel v noci pokakat a počůrat. V plínce bylo pěkné blátíčko. To mi najednou přinesl přítel snídani do postele, dal mi zapít také prášky. Po jídle mě přebalil do čisté plíny, dal mi čaj v miminkovské lahvi a pustil televizi z  pohádkami a řekl mi, ať pěkně ležím ať jsem brzy zdravý chlapeček a že mě zase příjde zkontrolovat.
Takhle krásně se o mě staral celých 14 dní co jsem byl nemocný. Já se s každým dnem cítil lépe a lépe. Čtrnáct dní uteklo jako voda a na najednou jsem šli paní doktorce na kontrolu.

Doufám, že se Vám příběh líbí a není tam moc chyb, i když je to krátký příběh. Snad budu mít čas napsat pokračování.