Autor Téma: Plinky 4ever  (Přečteno 21484 krát)

Offline Tomasek666

  • Příliš sexy na normální nick
  • 50 a více
  • ****
  • Příspěvků: 82
  • Karma: 0
Plinky 4ever
« kdy: Ledna 18, 2016, 12:49:26 »
Ahoj jmenuji se Tomášek .
Je nádherné ráno a já se probudím zjistil sem že jsem měl hodně rušnou noc při které jsem se počůral ve spánku.
Maminka to zjistila a pověděla že se nic neděje že to stává.
Uběhl 1 týden a nic se nezměnilo a začínalo to být horší a horší už to nebyly jen noční nehody ale i denní.
A tak Maminka už začala být nervozní a pověděla že se budeme muset vrátit k plínkám. Řekl sem že to není třeba že to je jen chvilková záležitost. Ale maminka byla pevně rozhodnuta a pověděla. "Dobře ale ještě jednou se to bude opakovat, tak vážně ty plínky nosit budeš!" Odpověděl sem, že souhlasím, že už se to nestane.
Maminka odešla do města a já šel ven za klukama a opět se mi to stalo a tak sem se moc domu netěšil z důvodu že mě maminka potrestá, ale domu sem jít musel a doma mě čekalo překvapení .
Šel sem rychle do koupelny aby to maminka nezjistila, že jsem se počůral, avšak vzápětí došla maminka do koupelny kde jsem stál nahý a chystal se do vany. V tom si všimla, že v koši na prádlo jsou mokré kalhoty .
Její reakce byla "Dobře varovala jsem tě a pro jistotu jsem koupila jedny pleny a udělala jsem dobře. Tak se vykoupej a pak běž do svého pokoje a zavolej mě".
Byl jsem studem bez sebe nevěděl jsem co mám dělat a tak jsem poslechl po vykoupání jsem šel do pokoje a zavolal na maminku.
Ta již byla připravená jak šla do pokoje měla v ruce jednorázové plenky takové jak nosí děti ale pro dospělé.
Začala mi mazat krém kolem mého přirození a na zadku v tom jsem se rozbrečel studem že musím mít plenky ale maminka byla na vše připravená a vzápětí mi dala do pusy dudlík s tím že jsem od teď malý miminko když se počurávám a brečím u přebalování chtěl jsem ho vyplivnout ale nešlo to byl moc široký a tak jsem během pár minut usnul.vzbudil sem se bylo kolem 8 a mě se chtělo  na velkou a tak jsem se snažil zavolat maminku ale nemohl jsem ruce byly připevněné za zády a v puse ten velký dudlík a tak mi nezbylo nic jiného než to pustit do plenky .
Po 30 minutách se došla maminka podívat a svým čichem poznala že jsem se pokadil. Tak přišla ke mně a řekla tak je hodné miminko a vůbec to nebolelo viď ? A takhle o pokračovalo den o de dne a kakání a čurání do plenek bylo snažší a snažší.

Pokračování příště :Je to můj první příběh i tak děkuji za odpovědi a aji kritiku kterou zde necháte
« Poslední změna: Ledna 18, 2016, 15:56:07 od Bibinko »

Offline Bibinko

  • Registrovaný uživatel
  • 101 a více
  • ***
  • Příspěvků: 799
  • Karma: 5
    • AB/DL - CR/SK
Re:Plinky 4ever
« Odpověď #1 kdy: Ledna 18, 2016, 15:58:06 »
Povídka je to zajímavá, leč doporučil bych nejprve pravopisnou konzultaci. Tím by se předešlo rejpalům...  8) ;) ::)

Offline Tomasek666

  • Příliš sexy na normální nick
  • 50 a více
  • ****
  • Příspěvků: 82
  • Karma: 0
Re:Plinky 4ever
« Odpověď #2 kdy: Ledna 18, 2016, 16:52:48 »
děkuji Bibinko vím pravopis čarky apod. nikdy nebyl můj oblibený předmět :) ale i tak děkuji

český jazyk nikdy nebyl můj oblibený předmět :)
« Poslední změna: Ledna 18, 2016, 22:56:01 od Bibinko »

Offline frodo

  • Registrovaný uživatel
  • 10 a více
  • ***
  • Příspěvků: 44
  • Karma: 0
Re:Plinky 4ever
« Odpověď #3 kdy: Ledna 18, 2016, 23:33:57 »
Moc hezký příběh aš jsem se přičtení pokakal do plinek :)

Offline gumplík

  • Registrovaný uživatel
  • 101 a více
  • ***
  • Příspěvků: 339
  • Karma: 1
Re:Plinky 4ever
« Odpověď #4 kdy: Ledna 18, 2016, 23:45:53 »
Začíná to pěkně a už se těším na další pokračování. :)

Offline chlapeček

  • 101 a více
  • *****
  • Příspěvků: 394
  • Karma: 2
Re:Plinky 4ever
« Odpověď #5 kdy: Ledna 19, 2016, 09:05:34 »
Souhlas,chtělo by to pokračování.Zkus to víc rozvinout.Jako třeba v přebalování,objevit by se měl nějaký kamaráda také chození do školy s plínkama.

Offline Tomasek666

  • Příliš sexy na normální nick
  • 50 a více
  • ****
  • Příspěvků: 82
  • Karma: 0
Re:Plinky 4ever
« Odpověď #6 kdy: Ledna 19, 2016, 09:07:08 »
ahoj teď jdu na to :) ale i tak děkuji že se vám to líbi

Offline goodnite

  • 101 a více
  • *****
  • Příspěvků: 235
  • Karma: 3
Re:Plinky 4ever
« Odpověď #7 kdy: Ledna 20, 2016, 01:36:21 »
Moc pěkný už se těším na další , pokračuj máš docela talent.