Autor Téma: Plinky 4ever 2.část  (Přečteno 22093 krát)

Offline Tomasek666

  • Příliš sexy na normální nick
  • 50 a více
  • ****
  • Příspěvků: 82
  • Karma: 0
Plinky 4ever 2.část
« kdy: Ledna 19, 2016, 09:42:53 »
pokračování:

Když jsem řekl své mamince že ať toho nechá že je mi už trapně, a na to řekla jen toto:Že ti nebylo trapně když jsi zničil postel za několik tisic tak teď si to pěkně užiješ a mám pro tebe další zprávu dneska přijede teta se svými dcerami.
V tom momentě by se mě krve nedořezal a jen představa že budu před tetou a sestřenicemi v plenkách byla zdrcujicí.
V té nervozitě sem usnul a vzbudil mě až klepot na dveře a já se bál nejhoršího a měl jsem proč byla to teta , já se snažil nedělat hluk aby nepřišly do pokoje ale v tom jsem slyšel maminku jak řika Leni víš o tom že mám doma miminko? Lenka odpoví nevím!!!!!!
V tom maminka říka tak se utíkej podívat k Tomáškovy do pokoje a vem aji holky ať se podívají Holka bylo 12 a 13 let ta 12 letá jse jmenovala Julie a 13 leta Tereza .
A tak přišli do mého pokoje a když mě viděly nemohly se nesmát nikdy totiž neviděly tak velkého kluka v plence a oblečeného jako miminko a z dulikem v puse . V tom napadlo tu nejstarší dceru tety že by mě přebalily protestoval jsem ale bylo to k ničemu .
Maminka souhlasila a tak jsem zustal v pokoji ze sestřenici sám a hrozně jsem se bál co bude nasledovat .
Setřenice Tereza mi sundala plenku a začala mi otírat můj pokaděný zadek v tom si všimla že začínam brečet tak šla za moji maminkou jestli nemá njakou lahvičku ať se uklidnim.Tak maminka ji dala lahvičku s tím že ať dohledne na to ať ji vypiji celou sestřenice řekla že ano došla ke mně do pokoje a dala mi savičku lahvičky do pusy a já poslušně sál zatím co mě přebalovala.
jak mě přebalila a já poslušně vypil lahvičku z čajem tak mě odvedla do obyváku kde jsme si pustily tv a koukaly na pohádky .
A jak jsme tak koukaly na tv tak jsem na vše zapomněl . Bohůžel bližíl se nástup do školy po tydenních prazdninach a já se obaval nejhoršího že budu muset do školy v plenkách a v tom mi maminka oznamila že školní doktorka už ví o tom že mám problém z počuráváním a pokakavánim a tak jsem se zhrozil že musím do školy v plnekách,ale nic mi nezbyvalo než jít.
Příšlo ráno a jíž čas chystat se do školy a tak jsem šel do koupelny stím že mě maminka neuvidí a já si je budu moct sundat ,ale mylil jsem se mamina byla připravená a tak mě připravila do školy zabalila mi pár plen do tašky stím že jak přijdu ta se mám hlásit u paní doktorky.A jak jsem došel do školy už na mě čekaly spolužáci a já jsem rychle utikal do školy aby si nevšimly že mám na sobě plenky.
v Tom mě zastavila Lucinka dcera paní ředitelky a zároveň moje nejlepší kamaradka . A povída ta co Tomášku jak jsi si užil prazdniny ?Nevěděl jsem co odpovědět a tak jsem řekl že jsem byl nemocný a že musím za školní doktorkou aby mi mohla pomahat a ta Lucinka pověděla že mě tam odvede a já ji řikám že neni třeba že ji najdu sám ale Lucinka se nedala odbit byla až moc pěkna na to abych ji odehnal a tak jsem nakonec souhlasíl.Lucinka mě tedy odvedla za paní doktorkou a řekla že na mě počka a v tom pani doktorka přišla a řika Ahoj tomášku ttak jsem slyšela že jsi se začal počurávát a pokakávat a že musíš nosít plenky ale to se neboj to nic neni a v tom to slyšela Lucinka .Přišla ke mně a já začal brečet kvůli toho že to ví pravě ona a jeji reakce byla překvapivá.Odpoveděla Tomášku to se neboj já ti při všem pomohu a věř že to neni ostuda a něco ti povím aky je občas nosím . A ak jsme se z paní doktorkou rozloučily a šly oba na hodinu.
Paní učitelka došla do třídy a začala se vyptávát kdo jak prožil prazdniny poměrně všeci odpověděly že stravily prazdniny na chatach apod. přišla řada na mě a já odpověděl že jsem byl nemocný a v tom ze zadní lavice se ozval spolužák a povída.
Tomáš nosí plenky to je ostuda a já jsem s pláčem odešel ze třídy a v tom zamnou přišla moje třidní učitelka s Lucinkou.
Paní učitelka se na vše vyptavala a tak jsem ji to řekl a pochopila to a řekla neboj se Tomášku nic na tom není jsi jen nemocný a potřebuješ je a věř že kdyby je měly všichni co se ti směji tak ty by jsi se jim smál  20x tolik jelikož by jsi si řekl i na vás došlo za posměšky.
A tak po menší konzultaci jsme odešly do třídy a začala normalní hodina Matematiky a celý den již proběhl bez problému .

Pokračování příště :)

Offline Bibinko

  • Registrovaný uživatel
  • 101 a více
  • ***
  • Příspěvků: 799
  • Karma: 5
    • AB/DL - CR/SK
Re:Plinky 4ever 2.část
« Odpověď #1 kdy: Ledna 19, 2016, 20:05:44 »
V tom momentě by se mě krve nedořezal a jen představa že budu před tetou a sestřenicemi v plenkách byla zdrcujicí.

Je krásné nebýt v plenkách sám...

Jene Amosi... Amosi, kdepak ses zatoulal...  :-\

Offline Tomasek666

  • Příliš sexy na normální nick
  • 50 a více
  • ****
  • Příspěvků: 82
  • Karma: 0
Re:Plinky 4ever 2.část
« Odpověď #2 kdy: Ledna 19, 2016, 20:21:57 »
díky ale word mi to ukázal jako že je to správně tak nevím ale každopádně jsem rád že se vám tento příběh líbi i na nesrovnalosti v gramatice

Offline Bibinko

  • Registrovaný uživatel
  • 101 a více
  • ***
  • Příspěvků: 799
  • Karma: 5
    • AB/DL - CR/SK
Re:Plinky 4ever 2.část
« Odpověď #3 kdy: Ledna 19, 2016, 21:12:15 »
Tohle je WORD s pravopisem... Zrovna jsem na tom strávil další 2 hodiny:

pokračování:

Když jsem řekl své mamince, že ať toho nechá, že je mi už trapně, řekla na to jen toto: „Když ti nebylo trapně zničit postel za několik tisíc, tak teď si to pěkně užiješ. Mám pro tebe další zprávu. Dnes přijede teta se svými dcerami“.
V tom momentě by se mi krve nedořezal a jen představa, že budu v plenkách před tetou a sestřenicemi, byla zdrcující.
S touto nervozitou jsem usnul a vzbudil mě až klepot na dveře a já se bál nejhoršího. A měl jsem proč. Byly to oni a tak jsem se snažil nedělat hluk, aby nepřišly do pokoje. Jenže v tom jsem uslyšel maminku, jak říká. „Lení (tak se teta jmenovala), víš o tom, že mám doma miminko?“ Na to teta odpoví „nevím!!!!!!“ „Tak se utíkej podívat k Tomáškovi do pokoje a vezmi s sebou i holky, ať se podívají“.
Sestřenkám bylo 12. a 13. let. Ta mladší se jmenovala Julie a starší Terezka. Když přišli do mého pokoje a viděly mě, nemohly se nesmát. Nikdy totiž neviděly tak velkého kluka v plence, oblečeného jako miminko i s dudlíkem v puse. V tom napadlo Terezku, že by mě mohli přebalit. Protestoval jsem, ale bylo to k ničemu. Maminka souhlasila a tak jsem zůstal v pokoji se sestřenicemi sám a hrozně jsem se bál co bude následovat.
Terezka mi sundala plenku a začala mi otírat můj pokaděný zadek. V tom si všimla, že začínám brečet a tak šla za mojí maminkou, jestli nemá nějakou lahvičku, abych se uklidnil. Tak maminka ji dala lahvičku s tím, ať dohlédne, abych ji vypil celou. Sestřenice řekla, že ano došla ke mně do pokoje a dala mi savičku lahvičky do pusy a já poslušně sál zatím co mě přebalovala. Když mě přebalila a já poslušně vypil lahvičku čaje, tak mě odvedla do obyváku, kde jsme si pustily TV, a koukali na pohádky.
A jak jsme tak koukaly na televizi, tak jsem na vše zapomněl. Bohužel blížil se nástup do školy po týdenních prázdninách a já se obával nejhoršího že budu muset do školy v plenkách. V tom mi maminka oznámila, že školní doktorka už ví o tom, že mám problém s počůráváním a pokakáváním a tak jsem se zhrozil, že budu muset do školy v plenkách. Obavy se potvrdily jako oprávněné. Bohužel mi nezbývalo nic jiného, než se smířit s tím, že v plenkách do školy budu muset jít.
Přišlo ráno a nastal již čas chystat se do školy. S poslední nadějí se pokouším jít do koupelny tak, aby si mne maminka nevšimla, a já si budu moci plenky sundat, ale mýlil jsem se. Mamka byla připravená. Připravila mě do školy, zabalila mi pár plen do tašky s tím, že ve škole se mám hned hlásit u paní doktorky.
Jak jsem došel do školy, už na mě čekali spolužáci, ale já jsem rychle utíkal, aby si nevšimly, co mám pod kalhotami. V tom mne zastavila Lucinka dcera paní ředitelky a zároveň moje nejlepší kamarádka. „Tak co Tomášku jak sis užil prázdniny?“ Nevěděl jsem co odpovědět a tak jsem řekl, že jsem byl nemocný a že musím za školní doktorkou, aby mi mohla pomáhat. A Lucinka řekla, že mě tam odvede. Na to jí sděluji, že není potřeba, že ji najdu sám, ale ona se nedala odbýt. Byla až moc pěkná na to abych ji odehnal a tak jsem nakonec souhlasil s jejím doprovodem. Lucinka mě tedy odvedla za paní doktorkou a řekla že na mě počká. V tom přišla paní doktorka a hned mi povídá. „Ahoj Tomášku, tak jsem slyšela, že ses začal počůrávat a pokakávat a že musíš nosit plenky. To se neboj, to nic není“.
Slyšela to i Lucinka. Přišla ke mně a já začal brečet kvůli tomu, že se to dověděla právě ona. Její reakce byla až překvapivá. „Tomášku to se neboj. Já ti při všem pomohu a věř, že to není ostuda a něco ti povím. Taky je občas nosím.“ Pošeptala mi do ouška. Tak jsme se s paní doktorkou rozloučily a oba šly do třídy na hodinu.
Paní učitelka došla do třídy a začala se vyptávat, kdo jak prožil prázdniny. Skoro všichni odpověděli, že strávily prázdniny na chatách apod. Přišla řada i na mě a já odpověděl, že jsem byl nemocný a v tom ze zadní lavice se ozval spolužák a povídá. Tomáš nosí plenky, to je ostuda. Já jsem s pláčem odešel ze třídy. Za nedlouho přišla za mnou moje třídní učitelka i s Lucinkou.
Paní učitelka se na vše vyptávala a tak jsem ji to řekl. Ona to pochopila a řekla. „Neboj se Tomášku. Nic na tom není, jsi jen nemocný a potřebuješ je a věř, že kdyby je měli všichni, co se ti směji tak ty by ses jim smál  20x tolik jelikož by sis řekl i na vás došlo za posměšky“.
A tak po menší konzultaci jsme odešly do třídy a začala normální hodina Matematiky a celý den již proběhl bez problému.

Pokračování příště :)


Offline Tomasek666

  • Příliš sexy na normální nick
  • 50 a více
  • ****
  • Příspěvků: 82
  • Karma: 0
Re:Plinky 4ever 2.část
« Odpověď #4 kdy: Ledna 19, 2016, 21:21:14 »
jak jsem psál nikdy to nebyla má dobrá stranka pravopis ale i tak já jsem rád za to že se vám libi přiběh a ano vím jsou tam chybí ale ber to tak jsem dizlektik takže moc po mě chtít nemůžeš , ale chápu tvůj zájem mi pomoci v tomto

Offline Bibinko

  • Registrovaný uživatel
  • 101 a více
  • ***
  • Příspěvků: 799
  • Karma: 5
    • AB/DL - CR/SK
Re:Plinky 4ever 2.část
« Odpověď #5 kdy: Ledna 19, 2016, 21:28:06 »
Já Tvůj handicap chápu a proto jsem Ti navrhl, abys s někým probral korekturu. Nic víc nic míň. Vem, že na tomto foru je XXX uživatelů a je 60% pravděpodobnost, že jsou na tom obdobně...

Offline Tomasek666

  • Příliš sexy na normální nick
  • 50 a více
  • ****
  • Příspěvků: 82
  • Karma: 0
Re:Plinky 4ever 2.část
« Odpověď #6 kdy: Ledna 19, 2016, 21:30:18 »
já ti rozumím , ale ja jsem dosti stydlivej a nerád bych z někým něco takového řešil ale i tak díky a jak bys podle tvého ohodnotil tento příběh

Offline goodnite

  • 101 a více
  • *****
  • Příspěvků: 235
  • Karma: 3
Re:Plinky 4ever 2.část
« Odpověď #7 kdy: Ledna 20, 2016, 01:51:17 »
Opět velice pěkný příběh ,jen pokračuj. O pravopis a rejpaly si moc starosti nedělej , moje silná stránka to zrovna taky není. kdo chce příběh číst tak ho přečte i s chybami , kdo chce rejpat "rýpat" tak bude i kdyby to bylo jen s jednou jedinou chybičkou. Ale těmto lidem nejde o pojentu příběhu ale jen o důvod ke hledání chyb na druhých i když sami nejsou o nic lepší.