Autor Téma: Ograsmus - "Temná strana plenek"  (Přečteno 49330 krát)

Offline tretioko

  • Registrovaný uživatel
  • 101 a více
  • ***
  • Příspěvků: 594
  • Karma: -49
Re: Ograsmus - "Temná strana plenek"
« Odpověď #45 kdy: Srpna 16, 2012, 10:11:49 »
Zajimavy je, ze ackoliv ja mivam pliny relativne malokdy, tak nejak mi ten pocit "ze se to nema" nikdy nevyskocil a to ani tehdy, kdyz jsem se odvazil s tim vyjit na ulici. Dokonce jsem se bal, ze me nekdo odhali, ale nestalo se tak. A i kdyz si nastrilim do pliny onu zivotodarnou kapalinu, tak si to ani nesundavam (teda pokud to neni vyslovne zadano tim, kdo si zovna uziva se mnou, napriklad jedna z mejch AB/DL kamosek trvala na tom, ze strilet musim nekam jinam, do pliny ne...) Uz mam zase chut za ni zajet, ale jeste si musim najakej ten tejden pockat.
« Poslední změna: Ledna 01, 1970, 01:00:00 od Guest »

Offline babygeorge

  • 50 a více
  • ****
  • Příspěvků: 85
  • Karma: 0
Re: Ograsmus - "Temná strana plenek"
« Odpověď #46 kdy: Října 25, 2014, 19:23:38 »
Já jsem AB, sice ty pocity pořád mívám(po vyvrcholení), ale už to zdaleka není tak strašný, jak bejvalo.
« Poslední změna: Ledna 01, 1970, 01:00:00 od Guest »

Offline Tropix

  • Zloděj
  • 101 a více
  • *
  • Příspěvků: 215
  • Karma: -1
Re: Ograsmus - "Temná strana plenek"
« Odpověď #47 kdy: Října 26, 2014, 10:05:14 »
Mám tytéž pocity, ovšem přetrvávají tak jen v prvních 15 minutách, pak už zas pohoda :)
« Poslední změna: Ledna 01, 1970, 01:00:00 od Guest »
Tahám Vás za nos již dost dlouhou dobu - Vás všechny, které jsem - sice neúmyslně, ale přesto - okradl. Admin mi dal dost dlouhou dobu na to, abych se s Vámi vyrovnal, ale já na to kašlu

Offline babygeorge

  • 50 a více
  • ****
  • Příspěvků: 85
  • Karma: 0
Re: Ograsmus - "Temná strana plenek"
« Odpověď #48 kdy: Října 26, 2014, 16:15:22 »
Tak tak =)
« Poslední změna: Ledna 01, 1970, 01:00:00 od Guest »

Offline tretioko

  • Registrovaný uživatel
  • 101 a více
  • ***
  • Příspěvků: 594
  • Karma: -49
Re: Ograsmus - "Temná strana plenek"
« Odpověď #49 kdy: Října 27, 2014, 12:05:17 »
Ja uz tyhle problemy davno nemam. Uzivam si vsechny moje neresti na 100%. Preju vsem, aby jim to slo podobne.
« Poslední změna: Ledna 01, 1970, 01:00:00 od Guest »

Offline gumidek

  • Registrovaný uživatel
  • 101 a více
  • ***
  • Příspěvků: 131
  • Karma: 4
Re: Ograsmus - "Temná strana plenek"
« Odpověď #50 kdy: Října 29, 2014, 08:59:38 »
Když se vrátím k původní Sambalově otázce,pak odpověď je asi taková.Pocit bezprostředně po orgasmu skvělý.Fakt si to užiju.Ale stačí pár vteřin a najednou žiju realitou.Co s tím "nadělením" v plínce?To v případě,že plínku použiju.Občas to také skončí jen v igelitu.Pak řeším problém,jak se očistit,jak se převléknout a kam uklidit použité prádlo.No a v dřívějších dobách přicházel ještě onen pocit provinění,studu.A občas následovalo předsevzetí,že už ne.Končím,balím to,jsem podivín,který dělá něco fuj a to se nesmí.Uplynulo pár desetiletí od dětských let a plenkové kalhotky a plínky používám dodnes.Pro potěšení.A jde to i bez orgasmu a tudíž i bez toho pocitu provinění.Zvykl jsem si a dnes to beru jako příjemný relax.
« Poslední změna: Ledna 01, 1970, 01:00:00 od Guest »

Offline Andy

  • 50 a více
  • ****
  • Příspěvků: 50
  • Karma: 0
Re:
« Odpověď #51 kdy: Října 29, 2014, 23:36:09 »
Citace: "petka63"
napadlo mě, zda tyto pocity u AB zaměřených lidí, nevycházejí z toho, že se k životu dítěte sex nehodí. A takové pocity pak vycházejí z rozepře mezi zálibou (životním stylem, jako malé dítě = žádný sex) a realitou – pudy a potřeba sexuálního uspokojení. Obojí přináší uspokojení a je nezbytné (pro dotyčné) k životu, ale podstata toho uspokojení se vzájemně vylučuje.

Tento topic jsem otevřel jen ze zvědavosti o čem se je tu řeč. Normálně se takovýmto tématům obloukem vyhýbám.

Ačkoliv je tato diskuze snad 8 let stará... našel jsem tu něco, co bych ani neměl sílu nahlas říct. Viz výše.
Ten text krásně vystihuje patovou situaci/konflikt, ve které jsem od dospívání do dnes.

Já se o tom více bavit nechci. Ale jsem rád a děkuji, že přeci jen někdo to napsal. Je dobré vědět, že ta situace není ojedinělá - že to tak mám jen já.
« Poslední změna: Ledna 01, 1970, 01:00:00 od Guest »