Autor Téma: Ograsmus - "Temná strana plenek"  (Přečteno 49339 krát)

Offline Anonymous

  • 101 a více
  • *****
  • Příspěvků: 2 114
  • Karma: 1
(Bez předmětu)
« Odpověď #30 kdy: Ledna 27, 2007, 22:56:47 »
Vendulka: snad. Ale zatím to prostě přijmout nedokážu a nehodlám. Je to taky tím, že jsem si o sobě utvořila určitou představu, do které se snažím dozrát, ale plenky mi do tohohle plánu prostě nějak nezapadají - je to jako vadné kolečko ve stroji, které tam opilý opravář přihodil navíc a teď dělá neplechu mezi těmi ostatními, které ho nedokážou přijmout. Prostě to tam je a neexistuje žádný způsob, žádná operace, která by tu plonkovou součástku vyřadila z provozu nebo chirurgicky vyřízla... Prostě smůla.
« Poslední změna: Ledna 01, 1970, 01:00:00 od Anonymous »

Offline Vendulka

  • Banánek
  • 101 a více
  • *****
  • Příspěvků: 1 740
  • Karma: 0
(Bez předmětu)
« Odpověď #31 kdy: Ledna 29, 2007, 21:51:41 »
Seznámil jsem se s jednou ženou na chatu. Vím, že je to žena mluvili jsme spolu přes mikrofon. Všechno ok, než se podívala na můj profil. Po hodině to vydýchala. Zatím se bavíme a píšeme si. Snad????
« Poslední změna: Ledna 01, 1970, 01:00:00 od Vendulka »

Offline Anonymous

  • 101 a více
  • *****
  • Příspěvků: 2 114
  • Karma: 1
(Bez předmětu)
« Odpověď #32 kdy: Ledna 29, 2007, 21:53:43 »
tak držím palce!!!  Xcool
« Poslední změna: Ledna 01, 1970, 01:00:00 od Anonymous »

Offline nobdx

  • Email nefunguje
  • 101 a více
  • *
  • Příspěvků: 239
  • Karma: 0
(Bez předmětu)
« Odpověď #33 kdy: Února 14, 2007, 20:29:33 »
Citace: "valerie"
Sambale:
Asi stejně jako po sexu s mužem, kdy čekám na přídavek a ono leckdy (často) nic. :-))
Ne, já chápu, že je to pro vás trošku víc vyčerpávající a jiný než pro nás, ženy. Pokud nebudu se zkušeným mužem, nýbrž s průměrným (či pod-), tak zatímco on je už ve finále, tak já mám za sebou sotva zahřívací kolečko. To je prostě daný odlišným tělem a těma všema věcičkama v něm. Takže když si to udělám sama - třeba v plenkách - tolikrát, dokud to nebude stačit a pak už jsem uspokojená, takže se v nich obvykle rovnou vyspím. Ale jak říkám, dokud to funguje na pudovém základě směrem k uspokojení, nemám výčitky žádné. Ty začnou obvykle až ráno, když nastartuju mysl. Resp. tu část mysli, která je odpovědná za pocity provinění, studu a překročení jakýchsi pravidel. Párkrát se mi už stalo, že jsem měla nějaké výčitky těsně po vyvrcholení, ale většinou si to nechám až na to střízlivé ráno, kdy si zase řeknu: máš tohle zapotřebí? Neměla by ses nad sebou trochu zamyslet? Nejsi normální! atd. atd., dokud to nevyženu z hlavy. Pak dělám, jako by se to vůbec nestalo, samozřejmě, protože co jiného může člověk dělat. Ale abych to upřesnila - já nemám výčitky z toho, že jsem si to udělala, ale že k tomu potřebuju (ne vždy, samozřejmě) ty zatracené plenky. A pátrám, kde se stala chyba, proč to tak vlastně je!


Tak to te docela lituju, kdyz narazis na prumerne nebo podprumerne muze  Xbiggrin

Kdysi jsem v perverzu cetl rozbor nejake psycholozky o tom jak se lidi dostali k pissingu a dokazovala tam na konkretnich lidech, ze to vzdy bylo spojeno s nejakyma zazitkama z detstvi. Tak jsem o sobe premyslel a zjistil to same, opravdu kdyz jsem byl maly, tak si pamatuju setkani s plinkama, kdyz mi byli tak 3 - 4 roky. Tak zkus zapatrat u sebe v pameti :-)

Zbytecne komplikujes zivot sama sobe tim neustalym pitvanim. Casem stejne prijdes na to, ze s tim nic neudelas a budes se s nimi muset smirit. Ja to udelal take tak a od te doby si to jen uzivam. A diky tomu, ze mam zenu ktera mi to nejenom toleruje, ale i me v tom podporuje, tak jsem za vodou a jsem nejspis ten nejstastnejsi tady :-)

A uz si tady nestezuj, ze nemuzes najit nejakou spriznenou dusi s pindourem ;-) Jses tady jedina holka, tak si tady muzes vybrat az az. Nejenom ze udelas jednoho cloveka stastneho, ale on te naoplatku za to bude hyckat a budes pro nej bohyne ;-) Tak prestan fnukat a postav se k tomu, ale i ke svemu zivotu a plenkam celem a neco s tim udelej :-) jinak akorat marnis cas :-)
« Poslední změna: Ledna 01, 1970, 01:00:00 od nobdx »

Offline Vendulka

  • Banánek
  • 101 a více
  • *****
  • Příspěvků: 1 740
  • Karma: 0
(Bez předmětu)
« Odpověď #34 kdy: Února 15, 2007, 07:28:46 »
Nějak se to u tebe obrátilo. Já na rozdíl od tebe jsem se setkal s plenkama hned po narození.
« Poslední změna: Ledna 01, 1970, 01:00:00 od Vendulka »

Offline nobdx

  • Email nefunguje
  • 101 a více
  • *
  • Příspěvků: 239
  • Karma: 0
(Bez předmětu)
« Odpověď #35 kdy: Února 15, 2007, 22:25:48 »
to kdyz jsem je nosit musel nepocitam ;-)
« Poslední změna: Ledna 01, 1970, 01:00:00 od nobdx »

Offline Anonymous

  • 101 a více
  • *****
  • Příspěvků: 2 114
  • Karma: 1
(Bez předmětu)
« Odpověď #36 kdy: Února 20, 2007, 11:39:46 »
nobdx: já si přece nestěžuju.  Xnone  jenom jsem vyjádřila vlastní stanovisko, názor a zkušenost. Toť vše. Jinak jsem celkem spokojená.
re: "chlapi tady" - to je taky kapitola sama pro sebe a já jsem asi příliš náročná  Xsmilew.
« Poslední změna: Ledna 01, 1970, 01:00:00 od Anonymous »

Offline Vendulka

  • Banánek
  • 101 a více
  • *****
  • Příspěvků: 1 740
  • Karma: 0
(Bez předmětu)
« Odpověď #37 kdy: Února 20, 2007, 13:10:16 »
Valerie. Máš pravdu. Kdo není náročný k sobě a k svému okolí, nikdy ničeho nedosáhne.
« Poslední změna: Ledna 01, 1970, 01:00:00 od Vendulka »

Offline nobdx

  • Email nefunguje
  • 101 a více
  • *
  • Příspěvků: 239
  • Karma: 0
(Bez předmětu)
« Odpověď #38 kdy: Února 20, 2007, 23:00:27 »
Citace: "valerie"
re: "chlapi tady" - to je taky kapitola sama pro sebe a já jsem asi příliš náročná  Xsmilew.


No to by me docela zajimalo tohle tema  Xlaugh
« Poslední změna: Ledna 01, 1970, 01:00:00 od nobdx »

Offline Bibinko

  • Registrovaný uživatel
  • 101 a více
  • ***
  • Příspěvků: 799
  • Karma: 5
    • AB/DL - CR/SK
(Bez předmětu)
« Odpověď #39 kdy: Března 21, 2007, 20:24:03 »
Tak jsem si myslel, že jen já mám po uspokojení v plenkách takový pocit, že bych nejraději plenky vyhodil a ono ouha... Jsme v tom všichni. Zajímavé na tom je to, že dokud mám plenky a neuspokojím se, můžu je mít jak dlouho chci, ale po musejí dolů.... A když v nich musím být i po, tak mi to připadá za trest.

Píšete, že to časem zmizí. Rád bych tomu dosáhl, ale už 25 let se ni to nedaří. Nemáte někdo nějaký návod či radu jak na to???  Xnone
« Poslední změna: Ledna 01, 1970, 01:00:00 od Bibinko »

Offline Vendulka

  • Banánek
  • 101 a více
  • *****
  • Příspěvků: 1 740
  • Karma: 0
(Bez předmětu)
« Odpověď #40 kdy: Března 22, 2007, 03:42:39 »
Ještě jednou a snad naposled, to tady zopakuju. V žádném případě nejde vůbec o plenky, jako takové. Muži po tom co dosáhnou uspokojení, na určitou dobu nepotřebují ani partnerku. Než zase budou mít na sex chuť. Procentuální vyjadření jsem psal už výše. A je jedno, jestli k tomu mají jako stimul: plenky, kalhotky, punčocháče, nebo čert ví co ještě.
Máš hlad, nasytíš se. Chvíli se na jídlo nemůžeš ani podívat. Nemluvím o prasetech, to je kapitola sama pro sebe.
Jak se zbavit plenek? Vše záleží na pevné vůli. Buď chceš nebo nechceš.
« Poslední změna: Ledna 01, 1970, 01:00:00 od Vendulka »

Offline Anonymous

  • 101 a více
  • *****
  • Příspěvků: 2 114
  • Karma: 1
(Bez předmětu)
« Odpověď #41 kdy: Března 22, 2007, 21:11:27 »
Vendulko: přesně tak.  Xcool  Takže poslední dobou - i když někdy mám chuť - se zase držím zkrátka. Člověk by neměl svým chtíčům podlehnout úplně - nejsme přece zvířata a umíme si říct dost.
« Poslední změna: Ledna 01, 1970, 01:00:00 od Anonymous »

Offline mskvor

  • 101 a více
  • *****
  • Příspěvků: 807
  • Karma: 4
(Bez předmětu)
« Odpověď #42 kdy: Března 22, 2007, 22:42:26 »
Víš, Val, otázka je: vadí Ti to protože "se to nedělá"  nebo doopravdy. Protože, jestli je to první důvod, tak se na to vybodni a plenek si užívej :-)
« Poslední změna: Ledna 01, 1970, 01:00:00 od mskvor »

Offline tretioko

  • Registrovaný uživatel
  • 101 a více
  • ***
  • Příspěvků: 594
  • Karma: -49
Re: Ograsmus - "Temná strana plenek"
« Odpověď #43 kdy: Října 03, 2010, 02:19:36 »
I ja jsem to musel vzit za tenhle konec. Jednou jsem AB a hotovo. Uchylu i blaznu (a mnohem horsich, nez cela sorta AB/DL) Ze s tim mam problemy ? Tak je resim - improvizuju - nebo nejsem docasne AB. Ale i tak jsou situace, kdy bych nejradsi se vsim prastil. Vzdycky jsem se ale k AB vecem vratil nejvyse po par mesicich. Uz to neresim, jestli jsem nejakej uchyl, kazdej jsme nejakej. Dokud s tim neni problem... I kdyz, co si budem vykladat, obcas to problem je - kdyz sverite svoje tajemstvi nespravne osobe. Da se tim i posrat zivot.
« Poslední změna: Ledna 01, 1970, 01:00:00 od Guest »

Offline sinsemillis

  • 101 a více
  • *****
  • Příspěvků: 278
  • Karma: 0
Re: Ograsmus - "Temná strana plenek"
« Odpověď #44 kdy: Října 05, 2010, 13:16:18 »
Mám to taky tak, ale pokud se udělám třeba 3x po sobě, tak je pak už mohu mít naprosto bez problémů dál. Taková ta nechuť k plenkám najednou zmizí. Asi s tím, že už mě po třetím orgasmu ty plenky ani nevzrušují.
« Poslední změna: Ledna 01, 1970, 01:00:00 od Guest »