Autor Téma: Ograsmus - "Temná strana plenek"  (Přečteno 49343 krát)

Offline Anonymous

  • 101 a více
  • *****
  • Příspěvků: 2 114
  • Karma: 1
(Bez předmětu)
« Odpověď #15 kdy: Června 09, 2006, 23:01:42 »
tak tam jde spíš o ten psychologický efekt: vyhodit to z hlavy (...i odjinud)
« Poslední změna: Ledna 01, 1970, 01:00:00 od Anonymous »

sambal

  • Host
(Bez předmětu)
« Odpověď #16 kdy: Června 10, 2006, 01:40:49 »
Nic jsem ještě nikdy nevyhodil, jenom jednorázové plenky samozřejmě. Ještě se mi nikdy nestalo, že by jsem byl na tom tak špatně, že by jsem třeba vyhodil dupačky, který jsem pracně sháně snad půl roku  :yes:

Takže špatně jsem se ještě nikdy necítil, to je spíš jenom momentální pocit, že už se mi to dělat nikdy nehcce, no ale stejně to není nic platné, protože to stejně udělám všetšinou ještě ten den, tohodle se prostě zbavit nelze. A po pravdě, já se toho ani zbavit nechci. Zatím.
« Poslední změna: Ledna 01, 1970, 01:00:00 od sambal »

Offline Anonymous

  • 101 a více
  • *****
  • Příspěvků: 2 114
  • Karma: 1
(Bez předmětu)
« Odpověď #17 kdy: Června 10, 2006, 22:19:13 »
já myslím, že člověk - když moc chce - tak se toho dovede zbavit, ale myslet na to občas bude navždycky... Zkoušela jsem tomu už mnohokrát udělat přítrž... :D
« Poslední změna: Ledna 01, 1970, 01:00:00 od Anonymous »

Offline Anonymous

  • 101 a více
  • *****
  • Příspěvků: 2 114
  • Karma: 1
(Bez předmětu)
« Odpověď #18 kdy: Června 11, 2006, 23:41:27 »
ach jo - ale Martí, ne každý to bere tak samozřejmě jako součást sebe - někdo s tím i bojuje... :shrug:
« Poslední změna: Ledna 01, 1970, 01:00:00 od Anonymous »

Offline Anonymous

  • 101 a více
  • *****
  • Příspěvků: 2 114
  • Karma: 1
(Bez předmětu)
« Odpověď #19 kdy: Června 12, 2006, 10:37:01 »
ja jsem nosil plenky na noc dlouho i kdyz jsem se udelal tak jsem si plenky musel nechat na sobe i kdyz nosim plenky a plenkove kalhotky pouze na noc tak kdyz se udelam tak si je necham az do rana co se tyce toho jestli by jsem byl schopen s tim prestat nebo vzit vsechny tyto veci a jit je hodit do kontejneru tak vezte ze bych to nikdy neudelal protoze jsem tim tak zatizen ze vim ze tyto veci patri ke me a ja k nim
« Poslední změna: Ledna 01, 1970, 01:00:00 od Anonymous »

Offline Anonymous

  • 101 a více
  • *****
  • Příspěvků: 2 114
  • Karma: 1
(Bez předmětu)
« Odpověď #20 kdy: Června 18, 2006, 12:58:56 »
řekla bych, že tenhle přístup je fakt statečný.  :yes:
« Poslední změna: Ledna 01, 1970, 01:00:00 od Anonymous »

Offline Vendulka

  • Banánek
  • 101 a více
  • *****
  • Příspěvků: 1 740
  • Karma: 0
(Bez předmětu)
« Odpověď #21 kdy: Června 23, 2006, 19:54:06 »
Tady snad nejde jen o plenky. Je snad jedno, když si člověk udělá dobře. Plenky mají tu výhodu, že vám nikdy nevyčtou to, že si byl moc rychle, já jsem z toho nic neměla atd. Po klasickém sexu: Chlap si jde zakouřit, nebo se otočí a spí, nebo jde domů. Druhá strana už ho nezajímá. Ty plenky na rozdíl od partnera může hodit do popelnice. Pořídit si nové výjde levněji než toho partnera.
Jak praví klasik: Po koitu smutno.
« Poslední změna: Ledna 01, 1970, 01:00:00 od Vendulka »

Offline Anonymous

  • 101 a více
  • *****
  • Příspěvků: 2 114
  • Karma: 1
(Bez předmětu)
« Odpověď #22 kdy: Prosince 10, 2006, 21:28:31 »
No jasně, ale to je zas ten věčný konflikt s nechápajícím okolím, které raději přijme chlápka, co znásilňuje ženský v podchodech, než nás.
Já jsem ale měla na mysli spíš konflikt se sebou samým, který je mnohonásobně horší - alespoň pro mě, která ještě nejsem natolik splachovací, aby mi to bylo jedno. Pro mě je to v podstatě morální problém. A nepřichází zdaleka jen po tom, "co si to v plenkách udělám" - stačí na ně jen myslet, abych se cítila provinile...
« Poslední změna: Ledna 01, 1970, 01:00:00 od Anonymous »

sambal

  • Host
(Bez předmětu)
« Odpověď #23 kdy: Prosince 10, 2006, 21:51:39 »
Ju, to je škoda Val, měla by jsi si to vyjasnit, jak to je. S tím, že jsi prostě taková, nikdy s tím nic nenaděláš a pod. Jiná už nebudeš :) - jestli to je dobře, nebo ne, o tom se nebudeme bavit. Samozřejmě fetišišmum jakýkoliv není žádná výhra, ale když se vzvládne, tak se s tím myslím dá úplně normálně žít. Ale určitě neposlouchej mě, nebo co ti někdo říká, doufám, že tohle jsi si už uvědomila sama. Mě celkem příjdeš jako silná osoba, kterou moc věcí nerozhází :) - tak myslím, že ti tohle nebude dělat problém. I možná to, že se tomu věnuješ jak říkáš, zhruba 4x do roka, když to na tebe příjde, třeba je to tím, že nechceš. Máš k tomu přímo odpor. To asi není dobrý, takhle se sebou zápasit...

Ale rád by jsem se vrátil k tématu. Jak jsi psala "co si to v plenkách udělám" - to je jasný, jak je to s náma chlapama... "prostě uděláš si to a konec" - v ten moment si prostě začneš říkat co jsi to vlastně za debila, plenky ti v ten moment vůbec nic neříkají a zhruba příští hodina je velice depresivní a nepříjmná. Alespoň tak to vnímá většina lidí, se kterými sem mluvil... ale jak je to u dívky, ženy? Tam asi ten problém, že po vyvrcholení nějaký pocit odmítání vůbec nenastává. To mě docela zajímá, protože tohle se samozřejmě nikde nedočeteš, tak by jsem byl moc rád, kdyby jsi mi to trochu objasnila, tak žesnké tělo v téhle situaci funguje a jak se stím vypořádá.
« Poslední změna: Ledna 01, 1970, 01:00:00 od sambal »

Offline Vendulka

  • Banánek
  • 101 a více
  • *****
  • Příspěvků: 1 740
  • Karma: 0
(Bez předmětu)
« Odpověď #24 kdy: Prosince 16, 2006, 13:39:59 »
Jsem trošku starší než většina tady. Jak jsem byldítě tak nás strašili, že když budem onanovat tak nám vyschne mozek. Taky jsem se po onanování cítil provinile, ale na druhý den si to udělal znovu. Teď to dělám do plínek. Líbí se mi to. Je to můj svět. Okolí plné násilníků zlodějů a pedofilů mi může být ukradeno.
« Poslední změna: Ledna 01, 1970, 01:00:00 od Vendulka »

Offline Anonymous

  • 101 a více
  • *****
  • Příspěvků: 2 114
  • Karma: 1
(Bez předmětu)
« Odpověď #25 kdy: Prosince 21, 2006, 00:21:18 »
Citace: "S4M8AL"
Ale rád by jsem se vrátil k tématu. Jak jsi psala "co si to v plenkách udělám" - to je jasný, jak je to s náma chlapama... "prostě uděláš si to a konec" - v ten moment si prostě začneš říkat co jsi to vlastně za debila, plenky ti v ten moment vůbec nic neříkají a zhruba příští hodina je velice depresivní a nepříjmná. Alespoň tak to vnímá většina lidí, se kterými sem mluvil... ale jak je to u dívky, ženy? Tam asi ten problém, že po vyvrcholení nějaký pocit odmítání vůbec nenastává. To mě docela zajímá, protože tohle se samozřejmě nikde nedočeteš, tak by jsem byl moc rád, kdyby jsi mi to trochu objasnila, tak žesnké tělo v téhle situaci funguje a jak se stím vypořádá.


Sambale:
Asi stejně jako po sexu s mužem, kdy čekám na přídavek a ono leckdy (často) nic. :-))
Ne, já chápu, že je to pro vás trošku víc vyčerpávající a jiný než pro nás, ženy. Pokud nebudu se zkušeným mužem, nýbrž s průměrným (či pod-), tak zatímco on je už ve finále, tak já mám za sebou sotva zahřívací kolečko. To je prostě daný odlišným tělem a těma všema věcičkama v něm. Takže když si to udělám sama - třeba v plenkách - tolikrát, dokud to nebude stačit a pak už jsem uspokojená, takže se v nich obvykle rovnou vyspím. Ale jak říkám, dokud to funguje na pudovém základě směrem k uspokojení, nemám výčitky žádné. Ty začnou obvykle až ráno, když nastartuju mysl. Resp. tu část mysli, která je odpovědná za pocity provinění, studu a překročení jakýchsi pravidel. Párkrát se mi už stalo, že jsem měla nějaké výčitky těsně po vyvrcholení, ale většinou si to nechám až na to střízlivé ráno, kdy si zase řeknu: máš tohle zapotřebí? Neměla by ses nad sebou trochu zamyslet? Nejsi normální! atd. atd., dokud to nevyženu z hlavy. Pak dělám, jako by se to vůbec nestalo, samozřejmě, protože co jiného může člověk dělat. Ale abych to upřesnila - já nemám výčitky z toho, že jsem si to udělala, ale že k tomu potřebuju (ne vždy, samozřejmě) ty zatracené plenky. A pátrám, kde se stala chyba, proč to tak vlastně je!
« Poslední změna: Ledna 01, 1970, 01:00:00 od Anonymous »

Offline Sonya

  • Jsem modrej
  • 101 a více
  • *
  • Příspěvků: 611
  • Karma: 2
(Bez předmětu)
« Odpověď #26 kdy: Prosince 21, 2006, 15:52:22 »
Já už si na to pomalu zvykám a proč k stimulaci potřebuji různé pomůcky, to jsem nezjistil a asi ani nezjistím. Prostě to tak je, musím se s tím člověk smířit. Někde jsem četl, že primitivnějším lidem stačí jen obyčejný sex, zatímco intelektuálové pořád něco vymýšlejí a proto to asi vzniklo. Netroufám si tohle posoudit, ale asi na tom něco bude.
Ted´ mne vlastně napadá, každý k tomu něco potřebuje. Většině mužů stačí fotka nahé ženy, mně rozhodně ne. Ženy se dráždí různými předměty, ty plenkou. Je to akorát trochu jiný předmět, v zásadě ale pomůcka jako pomůcka.
« Poslední změna: Ledna 01, 1970, 01:00:00 od Sonya »

Offline Vendulka

  • Banánek
  • 101 a více
  • *****
  • Příspěvků: 1 740
  • Karma: 0
(Bez předmětu)
« Odpověď #27 kdy: Prosince 21, 2006, 21:53:02 »
30% chlapů po sexu se otočí a osne. 20% si jde zakouřit. 50% odchází domů Jde spíš o to. Jestli i když mě chlap uspokojí, mi to stačí? Myslím z pohledu ženy. Je to i naopak. Při secu se udělám, zdá se že jsem uspokojen. Jenže pak si to ještě udělám do plínek. Někdo si řekne je to normální. Pro mě je. Nikomu tím neubližuji. Žena je spokojena a já taky.
« Poslední změna: Ledna 01, 1970, 01:00:00 od Vendulka »

Offline petka63

  • Jsem modrej
  • 101 a více
  • *
  • Příspěvků: 760
  • Karma: 9
(Bez předmětu)
« Odpověď #28 kdy: Prosince 21, 2006, 23:56:09 »
Patřím mezï těch "20% si jde zakouřit"
« Poslední změna: Ledna 01, 1970, 01:00:00 od petka63 »
Věci se prostě rozbíjejí. A komplexní systémy se rozbíjejí komplexně.

Offline Vendulka

  • Banánek
  • 101 a více
  • *****
  • Příspěvků: 1 740
  • Karma: 0
(Bez předmětu)
« Odpověď #29 kdy: Prosince 28, 2006, 10:47:45 »
Valerie není proč naříkat. Jaká chyba? Každému se líbí něco jiného. U nás jsou to plenky.  Čím se ty dnes trápíš to já měl taky ve svých začátcích. Věř mi bylo to horší než dnes.  Časem jsem se s tím srovnal. Teď v tom hledám jen to dobré co mi nošení plen přináší. Stále se obviňovat nevede nikam, možná tak do nějakého ústavu
« Poslední změna: Ledna 01, 1970, 01:00:00 od Vendulka »