Autor Téma: Ograsmus - "Temná strana plenek"  (Přečteno 49331 krát)

sambal

  • Host
Ograsmus - "Temná strana plenek"
« kdy: Června 06, 2006, 01:56:30 »
Jaja se tu v jedné diskusi zmínil, že po sexu už nemá na plenky vůbec žádnou chuť a mě by zajímalo, jako je to u ustatních. Chápu moc dobře, že tohle je téma, o kterém se moc nebaví, možná se o něm ani bavit nechcete, protože je velmi depresivní a také osobní, ale velice mě zajímají vaša zkušenosti. Jaké pocity prožíváte přímo po orgrasmu. Jestli pouze slatný prožitek vyvrcholení, nebo je to doprovázeno i velice depresivním pocitem nanávidění sebe sama? V tu dobu proklínáte celý svět? To člověka, co vůbec kdy vynalezl plenky a hlavně dobu kdy se vám to začalo líbit?

Během toho co jsem se ostatních ptal jsem zjistil dvě zásadní věci

1) Tyhle depresivní pocity se projevují převážně jenom u AB (nebo u AB jsou více intenzivnější)

2) Časem by měli téměř zmizet
« Poslední změna: Ledna 01, 1970, 01:00:00 od sambal »

Offline petka63

  • Jsem modrej
  • 101 a více
  • *
  • Příspěvků: 760
  • Karma: 9
(Bez předmětu)
« Odpověď #1 kdy: Června 06, 2006, 02:08:26 »
Hups, zajímavé téma.
Tak nějak chápu o čem je řeč. Je to pár let (cca 2roky) co jsem měl podobné pocity po vyvrcholení (rozuměj, one  man show + plenky) a proklínal jsem dobu kdy jsem se k plenkám dostal (tj: když jsem si uvědomil svůj fetiš na plenkách). Časem to ale začalo slábnout a v současné době již tyto pocity nemám. Nevím jestli jsem tak nějak přijal plenky jako součást sebe, nebo jsem si na ně jen zvykl.
Toť názor můj – DL

Ještě poznámka, napadlo mě, zda tyto pocity u AB zaměřených lidí, nevycházejí z toho, že se k životu dítěte sex nehodí. A takové pocity pak vycházejí z rozepře mezi zálibou (životním stylem, jako malé dítě = žádný sex) a realitou – pudy a potřeba sexuálního uspokojení. Obojí přináší uspokojení a je nezbytné (pro dotyčné) k životu, ale podstata toho uspokojení se vzájemně vylučuje.
« Poslední změna: Ledna 01, 1970, 01:00:00 od petka63 »
Věci se prostě rozbíjejí. A komplexní systémy se rozbíjejí komplexně.

Offline nobdx

  • Email nefunguje
  • 101 a více
  • *
  • Příspěvků: 239
  • Karma: 0
(Bez předmětu)
« Odpověď #2 kdy: Června 06, 2006, 21:54:53 »
Ja to mel taky tyhle pocity, to jsem pak byl schopen celou sbirku plenek a plenkovejch kalhotek vyhodit :-)

Uz me takovy pocity presly a uzivam si to :-)
« Poslední změna: Ledna 01, 1970, 01:00:00 od nobdx »

Offline Anonymous

  • 101 a více
  • *****
  • Příspěvků: 2 114
  • Karma: 1
(Bez předmětu)
« Odpověď #3 kdy: Června 06, 2006, 22:21:21 »
jj, tohle mívám taky - takový ten stud - "proboha, jsem úchyl!! vzrušují mě plenky! pomoc!" (DL) A už jsem se kolikrát rozhodla, že s touhle deviací jednou provždy skoncuju, ale nejde to - dokud je to v člověku někde hluboko uvnitř zastrčené, tak s tím nejde nic dělat - pouze se s tím smířit, jak už psali výše uvedení...
Ale musím s povděkem přiznat, že teď, když jsem se setkala s lidmi podobně "postiženými"¨(promiňte mi ten výraz - příhodnější mě nenapadl) a mohu o tom poprvé v životě s někým mluvit, ta touha trochu ustupuje do pozadí (nebo se naplňuje už prostým faktem, že o tom čtu).  :wub:
« Poslední změna: Ledna 01, 1970, 01:00:00 od Anonymous »

Offline cesestka

  • Existující tvor
  • 101 a více
  • *****
  • Příspěvků: 243
  • Karma: 8
(Bez předmětu)
« Odpověď #4 kdy: Června 07, 2006, 07:22:23 »
Jo jo je to tak, taky mám někdy ty pocity, vždy jsem je chtěl vyhodit, ale jak píše valerie, když vím, že nás je víc, tak už to neřeším apěkně si to užívám.
« Poslední změna: Ledna 01, 1970, 01:00:00 od cesestka »

Offline nobdx

  • Email nefunguje
  • 101 a více
  • *
  • Příspěvků: 239
  • Karma: 0
(Bez předmětu)
« Odpověď #5 kdy: Června 07, 2006, 21:55:02 »
no ja to prestal resit bez ohledu na komunitu :-) uz davno :-) a mam partnerku ktere to nevadi, takze maximalne super :-)
« Poslední změna: Ledna 01, 1970, 01:00:00 od nobdx »

Offline Anonymous

  • 101 a více
  • *****
  • Příspěvků: 2 114
  • Karma: 1
(Bez předmětu)
« Odpověď #6 kdy: Června 07, 2006, 22:18:10 »
nobdxi, to je velké štěstí, najít partnera, který toleruje, nebo dokonce respektuje a sdílí tvé úchylky... :yes:
« Poslední změna: Ledna 01, 1970, 01:00:00 od Anonymous »

Offline nobdx

  • Email nefunguje
  • 101 a více
  • *
  • Příspěvků: 239
  • Karma: 0
(Bez předmětu)
« Odpověď #7 kdy: Června 07, 2006, 23:03:06 »
ja vim a proto taky patrim k nejstastnejsim lidem na svete  :flower:
« Poslední změna: Ledna 01, 1970, 01:00:00 od nobdx »

Offline mirek

  • 10 a více
  • ***
  • Příspěvků: 22
  • Karma: 0
(Bez předmětu)
« Odpověď #8 kdy: Června 08, 2006, 01:58:23 »
Otevřeli (sambal) jste zajimave a ne jednoduche téma. Já se považuji za DL ale nejsem si  100% jistý. Líbí se mi i počůrání bez plenek a cizí počůrání. Na pokakání nemám žaludek a proto ho zásadně neprovozuji ale nevím. Plenky jsou jakýmsi prostředkem zesilujícím prožitek a umožňujícím nejen to provést tam kde by to nebylo možné ale i navozujícím pocit,  můžu si dovolit co je nepřístojné, co jiný nemůže. Proto nemusí být bezprostředně svázány s jejich skutečným použitím. Klasický piss bez oblečení, plenek nicmoc. Nezastírám, že za mou zálibou je jistě v pozadí sexuální vzrušení i když se nemusí vždy projevit. Pokud se však projeví a dojde k vyvrcholení nastupuje zde již jinými popsaná deprese. Naštěstí jen krátkodobě je po dobu jakési relaxace - příjemné pocity jsou nahrazeny - studí to a musím to uklidit...... ale nakonec dojdu pro další plenku a neřeším to.
« Poslední změna: Ledna 01, 1970, 01:00:00 od mirek »

sambal

  • Host
(Bez předmětu)
« Odpověď #9 kdy: Června 08, 2006, 03:05:29 »
Skvělé

Že jsme otevřeli možná až moc citlivé téma vím, mluvil jsem o tom s pár lidmi. Někdo z nich mi to vymlouvat, někdo z nich narhoval alespoň čáastečnou úpravu. Vím, že se o techle věcech moc nemluví a je to v podstatě takové tabu, takže jsem moc rád, že se k tomu vyjádřilo pár lidí. Jak vidíte, občas jich výše popsaný problém po vyvrcholení problém má, ale buď ho překonají, nebo s odstupem času zmizí sám a nevšímají si ho. Já sám musím říct, že ještě tak daleko nejsem. Většinou, pokud se to stane, což už je poslední dobou velmi zřídka vůbec nenávidím plenky a jak jsem popsal i sám sebe. Stydím se za to, že jsem si je na sebe oblékl a opět mě ovládly a slibuji si, že už to nikdy neudělám. Tento pocit odmítání může trvat maximálně několik mitut, ale většinou se s tím srovnávám dělší dobu. Jak bylo jednou napsáno na stránkách s názvem "Dark Side Of The Soul" Fetišismus je jisté prokletí. Nenávidíte ho a milujete. Jeden den vyhodíte celou svoji výbavu a zítra máte novou daleko lepší. Takže závěrem jenom  říci, že to nejlepší na tom je bohužel pro spoustu lidí (i pro mě) stále to nejhorší. :(
« Poslední změna: Ledna 01, 1970, 01:00:00 od sambal »

Offline Anonymous

  • 101 a více
  • *****
  • Příspěvků: 2 114
  • Karma: 1
(Bez předmětu)
« Odpověď #10 kdy: Června 08, 2006, 22:45:28 »
Sambale: na tom je opravdu dost pravdy - s tím "prokletím" z plna hrdla souhlasím - není lehké s tím žít... :no:
« Poslední změna: Ledna 01, 1970, 01:00:00 od Anonymous »

sambal

  • Host
(Bez předmětu)
« Odpověď #11 kdy: Června 09, 2006, 00:53:41 »
Každý fetišismus je svým způsobem prokletí, já myslím, že takhe to musí vidět úplně všichni, kteří "trpí" nějakou formou úchylky.
« Poslední změna: Ledna 01, 1970, 01:00:00 od sambal »

Offline Anonymous

  • 101 a více
  • *****
  • Příspěvků: 2 114
  • Karma: 1
(Bez předmětu)
« Odpověď #12 kdy: Června 09, 2006, 00:57:39 »
Jenže ono se stím tak krásně žije
« Poslední změna: Ledna 01, 1970, 01:00:00 od Anonymous »

Offline Fallen_Angel

  • 101 a více
  • *****
  • Příspěvků: 340
  • Karma: 2
(Bez předmětu)
« Odpověď #13 kdy: Června 09, 2006, 08:53:23 »
driv se prozival presne co pisete... byl jsem schopny vsechno povyhazet a rict si ze uz na to kaslu... ale casem jsem si na to zvykl a ted uz si to proste jen uzivam
« Poslední změna: Ledna 01, 1970, 01:00:00 od Fallen_Angel »

Offline Anonymous

  • 101 a více
  • *****
  • Příspěvků: 2 114
  • Karma: 1
(Bez předmětu)
« Odpověď #14 kdy: Června 09, 2006, 16:16:19 »
Ja ani ne kupuji jednorázovky většinou po kusech tak vlastně ani nemám moc co vyhodit
« Poslední změna: Ledna 01, 1970, 01:00:00 od Anonymous »