Autor Téma: Skupiny uživatelů  (Přečteno 25222 krát)

Offline raulik

  • Administrator
  • 101 a více
  • *****
  • Příspěvků: 955
  • Karma: 45
    • TajemnaKomnata
Skupiny uživatelů
« kdy: Prosince 28, 2015, 20:40:40 »
Zdar a sílu přátelé.


Okolnosti mě přivedly na myšlenku, napsat sem něco o tom, proč je někdo modrý, proč je někdo přiliž sexy na normální nick, proč je někdo zloděj.


Pokud se na fórum zaregistrujete, jste pouze registrovaným členem a ručně - jakmile si všimnu, či jakmile se představíte - Vás přeřadím do skupiny registrovaní uživatelé či skupiny příliš sexy na normální nick - kterážto složí pro uživatele ala xbv82, uhj87, 888, apod.


Pokud Vás znám já, nebo někdo z adminů, dostanete hodnost existující tvor - což značí, že nejste anonymní slečna(chlap) apod, ale reálný človek.


Moderátor - to je asi jasné, v současnosti je čestným členem Sambík.


Další lepší skupinou pro Vás, je skupina jsem modrej - tato skupina obsahuje lidi, které já osobně považuju za férové, a za které ručím. Jsou to lidé, kteří tomuto fóru pomohli, jsou to lidé, kteří jsou aktivní co se týče srazů atd atd atd. Do této skupiny, resp do kteréhokoliv z členů, je velmi nedoporučováno se navážet, neboť se se zlou potážete - zvláště, pokud patříte pouze mezi registrované. Tyto uživatele považují za své velmi blízké osoby - byť nemusíme mít stejné názory, byť můžeme být každý jiný, mají to v hlavě srovnaný a já jsem poctěn, že je znám.


A pak zde máme skupiny z druhé strany.


Taková skupinka nemakačenko - ta je připravena pro lidi, kteří chtěli s fórem udělat tohle, udělat tamto a v reálu, těsně po - toto je důležité - mém připravení podmínek pro ně - se na to vysrali jak na placatej kámen - neřku-li ještě byli drzí, že aspoň začli apod. Na tyto lidi, bych moc nespoléhal, pokud bych s někým chtěl jakkoliv spolupracovat.


Oproti tomu skupina kecal - tam je jasno, Slíbí, že dorazí na sraz, Vy tam čekáte, on nikde, a po třech hodinách Vám zvedne telefon a prohlásí : sem zapomněl no. Tyto lidi povětšinou neznám, mám to spíš z důveryhodného doslechu.


Zbývají dvě skupiny, tak kterou nejdříve ? Tak jo...


Zloděj - v současnosti má tato skupina jen jednoho člena, obyčejného zloděje, který okradl dost lidí na fóru a zároveň švadlenu, které nezaplatil za práci. Lže jako když tiskne, vypráví všude možně, jak ho například nechci na srazu - aby mel alibi, proč něco nemůže řešit, stále má neuveřitelné množství výmluv, ale na sraz přijede přes půl prahy taxíkem. Poslední zpráva je někdy z léta, že vše vyřeší do měsíce ale už opravdu na 100%. No máme skorem konec roku pane Vašnosto, a stále nic.


Banánek - Jsou to lidé, na které chodily delší dobu stížnosti, či nedbali varování admina a byli drzí, prudili ostatní uživatele apod.


K posledním dvou skupinám musím říct jednu věc. Než se k takovému kroku odhodlám, strávím velmi dlouhou dobu diskusí s dotyčným - modří mi říkají, že mám až nadmíru trpělivosti - ohledně jeho chování apod. Bohužel, veřejně to pak druhá strana vypráví jinak. I proto jsem založil vlákno jak nedostat banána, aby zde mohly být zveřejňovány výplody chorých mozků těsně před banánem na cestu.

Offline mirekkkk

  • 50 a více
  • ****
  • Příspěvků: 64
  • Karma: -15
Re:Skupiny uživatelů
« Odpověď #1 kdy: Května 09, 2016, 02:31:11 »
Úplně chápu pana Raulíka, já taky nemám rád podrazy a slibotechny, ale necítím se zatím na to, odhalit svou identitu. Pročež zatím aspoň touto formou podporuji jeho názory s výhledem.. Ale plenky nosím rád, čůrám do nich včetně těch dalších věcí a asi mi to už zůstane.

Offline VENDI

  • Registrovaný uživatel
  • 101 a více
  • ***
  • Příspěvků: 153
  • Karma: -2
Re:Skupiny uživatelů
« Odpověď #2 kdy: Září 06, 2016, 13:54:10 »
Mirekkkk napsal: "necítím se zatím na to, odhalit svou identitu". V tpm případě nechápu proč tu jsi. Plně souhlasím také s panem Raulíkem. Pravda je ta, že jsem tu také dlouho nebyl. (Těžké zdravotní důvody). Teď se to snažím dohnat. Také jsem dostal dotaz, kde jsem sehnal ty nebo ony kalhotky. Ale odpověď resp. otázka na mě byla "jsi holka"???. Mysllím si, že ten kdo neumí číst a jasně jsem to tady vícekrát zdůrazňoval, že jsem muž!!! a že nosím pleny jak z nutnosti (inkontinence), ale zároveň v tom vidím i takovou zábavu.  ;)