Autor Téma: Obchod s plenkama  (Přečteno 23035 krát)

Offline ronik007

  • 10 a více
  • ***
  • Příspěvků: 22
  • Karma: 0
Obchod s plenkama
« kdy: Prosince 01, 2015, 21:50:45 »
Ahoj, omlouvam se jestli to tu uz nekdy bylo, ale chtel jsem se zeptat jestli je nekde nejaky obchod s plenkama, kde maji nejaky vyber a kde staci vzit, zaplatit a odejit. V ZP maji jen treba jeden nebo dva druhy a to jeste se zakladni savosti a z internetu se mi objednavat nechce. Nevim jak je to s diskretnosti. Mimochodem neobjednaval jste uz nekdo plenky z Patro.cz? Nevite jak to prijde zabalene? Dekuji

Offline nuk-boy

  • 101 a více
  • *****
  • Příspěvků: 137
  • Karma: 0
Re:Obchod s plenkama
« Odpověď #1 kdy: Prosince 02, 2015, 05:03:19 »
Já objednávám na pilulka.cz. Mají tam snad všechny značky a typy. Vyzvednutí je pak možné buď v lékárně, nebo zásilkovně. Přijdeš, řekneš svoje jméno nebo číslo objednávky, oni ti to přinesou, zaplatíš a hotovo.

Offline PetrMyslivec

  • Registrovaný uživatel
  • 101 a více
  • ***
  • Příspěvků: 639
  • Karma: 8
Re:Obchod s plenkama
« Odpověď #2 kdy: Prosince 02, 2015, 19:47:53 »
Omlouvat se netřeba  :D - sice se to tady řešilo už mnohokrát, ale protože toto řeší asi většina začátečníků, řešit stále bude. Jooo idea toho, že by existovalo místo, nejlépe co neblíže našeho místa bydliště, kde by měli skladem všemožné značky a velikosti plenek bez jediného dalšího zákazníka a dokonce i prodavačky a kde by bylo možné si je diskrétně a nepozorovaně odnést domů je dost nereálná, takže nezbývá nic jiného, než se přizpůsobit realitě a toho co tady u nás máme a podle svých možností se i za cenu menšího "risku" k vysněnému pomalými krůčky přiblížit - touha stejně nakonec zvítězí a odměna je sladká  ;)

Offline ronik007

  • 10 a více
  • ***
  • Příspěvků: 22
  • Karma: 0
Re:Obchod s plenkama
« Odpověď #3 kdy: Prosince 03, 2015, 18:24:31 »
na blizkosti bydliste mi nesejde, na lidech a prodavacce taky ne, jde jen o to ze ve zdravitnickych potrebach maj jen po dvou druhach maximalne a to treba tu nejnizsi nebo stredni savost. jak to vypada treba v tom mk marketu v Praze? Diky

Offline mskvor

  • 101 a více
  • *****
  • Příspěvků: 807
  • Karma: 4
Re:Obchod s plenkama
« Odpověď #4 kdy: Prosince 03, 2015, 21:28:40 »
Ahoj,

Bohužel, dle mého názoru MK Market upadá. Paní, která měla na starosti prodejnu, odešla do důchodu a v prodejně se střídaji administrativní pracovniice z patra (nutno si na ně zazvonit.) Ekonomicky je to logické, do prodejny přjde (možná) pár lidí denně, ale pro obchod je to tragedie. Sice je na krámě pořád vystaveno relativně dost druhů plen, ale získat vzorky od něčeho nevého je nemožné, nějaké "poradenství" neexistuje. Osobně jsem už v posledń dně do MK Marketu nejezdl, protože vím co chci, a to dostanu a srovnatelné peńze v ZP. Na druhou stranu, pokud chceš něco méně běžného, tam to seženeš.

MS

Offline Dorotova

  • Email nefunguje
  • 10 a více
  • *
  • Příspěvků: 39
  • Karma: 0
Re:Obchod s plenkama
« Odpověď #5 kdy: Května 27, 2017, 07:22:13 »

Offline rejden

  • Registrovaný uživatel
  • 50 a více
  • ***
  • Příspěvků: 62
  • Karma: 1
Re:Obchod s plenkama
« Odpověď #6 kdy: Května 31, 2017, 21:14:09 »
Koupil jsem a vyzkoušel pleny Bobánek. Naprosto úžasné sedí okolo stehen i okolo boků. Savé jádro je hodně vidět přes oblečení, nejsou ani trochu diskrétní, možná si je dokážu představit ven v zimě ale určitě ne přes léto. Krom jádra jde vidět přes oblečení také zapínání na suchý zip. Zapínání je snadné, dobře drží, materiál je ohromně jemný navenek ale zejména uvnitř. Savé jádro je bílé a až téměř semišové na dotek, nedokážu si představit se v nich pokakat bez separační pleny, flek už by nejspíš zůstal napořád. Savost je dost obstojná, nemůžu porovnat s jinými látkovými plenami, tyto jsou moje první, ale 4 větší počůrání vydrží. Kvalitou provedení jsou naprosto úžasné, pokud se chcete na cokoliv zeptat, tak do toho.

Offline babyj

  • 10 a více
  • ***
  • Příspěvků: 16
  • Karma: 0
Re:Obchod s plenkama
« Odpověď #7 kdy: Června 14, 2017, 20:47:30 »
Môžem potvrdiť. Aj ja som si objednal plenky Bobánek, vel.M. Naozaj nie sú diskrétne. Ale sú určené na noc a tak je to
pochopiteľné. Ale sú to prvé plienky ktoré mi naozaj dobre sedia. V noci toho naozaj vydržali veľa a nepretiekli, čo ma
ozaj prekvapilo. A k tomu kvalitný materiál a prevedenie.

Offline plenkov

  • 5 a více
  • **
  • Příspěvků: 9
  • Karma: 0
Re:Obchod s plenkama
« Odpověď #8 kdy: Června 21, 2017, 14:00:03 »
Ahoj jsou super včera mi přišli tak jsem je hned použil ;)

Offline nobody

  • Existující tvor
  • 101 a více
  • *****
  • Příspěvků: 296
  • Karma: -4
  • jsem uzivatel
Re:Obchod s plenkama
« Odpověď #9 kdy: Června 22, 2017, 07:48:08 »
i ja je mam na sobe. Je pravda ze jsou urceny na noc , Jedine co je trosicku "zradnejsi" je obvod pasu a boku.  Pro ty kdo maji kolem 100 (110) bych doporucil "M" . Velikost "L" je spise pro sirsi osoby . Jinak jsem s nima velice spokojen . Na denni noseni pouzivam klasicke latkove a kalhotky z In-tex.

Offline 3dclub

  • 10 a více
  • ***
  • Příspěvků: 34
  • Karma: 0
Re:Obchod s plenkama
« Odpověď #10 kdy: Června 22, 2017, 11:43:20 »
A nikdo nechce sem dát reálné fotky ?  :P ;)

Offline nobody

  • Existující tvor
  • 101 a více
  • *****
  • Příspěvků: 296
  • Karma: -4
  • jsem uzivatel
Re:Obchod s plenkama
« Odpověď #11 kdy: Června 22, 2017, 13:33:49 »
No na webu je realna fotka :)

Offline nobody

  • Existující tvor
  • 101 a více
  • *****
  • Příspěvků: 296
  • Karma: -4
  • jsem uzivatel
Re:Obchod s plenkama
« Odpověď #12 kdy: Června 24, 2017, 17:03:26 »
pridam recenzi na tyto katata. Dotez jsem nosil latkove pleny a pres ne kalhotky. Sice sem mohl latkove pleny vymenit za suche a kalhotky menit dle potreby , ale kdyz jsem si vzal tyto tak uz jsem je nesundal. Lepsi jsem doposud nemel. Pro vetsinu lidi doporucuji cervene (mensi velikost) . Jedina vec co mne mrzi je ze nemaji vicero barev.

Offline Bibinko

  • Registrovaný uživatel
  • 101 a více
  • ***
  • Příspěvků: 799
  • Karma: 5
    • AB/DL - CR/SK
Re:Obchod s plenkama
« Odpověď #13 kdy: Června 25, 2017, 13:32:29 »
Tak jsem si včera taky jedny přinesl domů... První co jsem zjistil, že jsou velmi podobné těm, které mám z e-shopu tutina tzv. " BAMBINEX 2" kdysi z roku 2011.

Nedalo mi to a zkusil jsem, zda ještě stránky fungují. No a ony stále jsou a stále kalhotky nabízejí, jen pod jiným názvem "plena inkontinenční 2v1 NAPPYNEX 1"

Pro zvědavce:
http://www.tutina.cz/portal/node/4171
« Poslední změna: Června 25, 2017, 13:42:32 od Bibinko »

Offline plnaplena

  • Registrovaný uživatel
  • 101 a více
  • ***
  • Příspěvků: 108
  • Karma: -8
Re:Obchod s plenkama
« Odpověď #14 kdy: Června 27, 2017, 09:16:54 »
Tak přesně tyto kalhotky mám doma i s tou modrou vložnou plenou. Jen mám pocit, že moc neabsorbují a jsou hned mokré. Také mi přijde, že po stranách protékají. Nějaký tip na lepší absorpci?