Autor Téma: Re:Začátečnice  (Přečteno 36579 krát)

Offline jashax

  • Registrovaný uživatel
  • 10 a více
  • ***
  • Příspěvků: 36
  • Karma: 2
Re:Začátečnice
« kdy: Prosince 01, 2015, 09:35:27 »
Hlavně ať je to po netu,  viď.  Jestli ty nebudeš kluk.

Offline ja.jarca

  • Email nefunguje
  • 10 a více
  • *
  • Příspěvků: 11
  • Karma: 0
Re:Re:Začátečnice
« Odpověď #1 kdy: Prosince 01, 2015, 09:39:00 »
Ahoj, nenapadej a neosočuj tu někoho, jen protože chce něco jinýho než ty jo? díky

Offline jashax

  • Registrovaný uživatel
  • 10 a více
  • ***
  • Příspěvků: 36
  • Karma: 2
Re:Re:Začátečnice
« Odpověď #2 kdy: Prosince 01, 2015, 10:41:27 »
OK.  Jen se pak těším na ten dlouhý seznam  lidí kteří tě kontaktovali a nic. Nebude to poprvé.

Offline ja.jarca

  • Email nefunguje
  • 10 a více
  • *
  • Příspěvků: 11
  • Karma: 0
Re:Re:Začátečnice
« Odpověď #3 kdy: Prosince 01, 2015, 10:47:01 »
Jak říkam, nesuď nikoho , jen proto že nechce to co zrovna ty. A když mi někdo napíše tak mu odpovím. (pokud nebude vulgární blb, nebo urážet). Psala jsem narovinu co mě zajima, láká a podobně.Tak se prosím zklidni a jestli se ti to nelíbí tak piš někam jinam. Díky

Offline jashax

  • Registrovaný uživatel
  • 10 a více
  • ***
  • Příspěvků: 36
  • Karma: 2
Re:Re:Začátečnice
« Odpověď #4 kdy: Prosince 01, 2015, 10:53:55 »
Tak jo. Omlouvám se.

Offline raulik

  • Administrator
  • 101 a více
  • *****
  • Příspěvků: 955
  • Karma: 45
    • TajemnaKomnata
Re:Re:Začátečnice
« Odpověď #5 kdy: Prosince 01, 2015, 13:03:45 »
jashax - Cetls pravidla ? Ber to jako napomenuti!

Offline jashax

  • Registrovaný uživatel
  • 10 a více
  • ***
  • Příspěvků: 36
  • Karma: 2
Re:Re:Začátečnice
« Odpověď #6 kdy: Prosince 01, 2015, 15:11:49 »
Omluvil jsem se. Po letitých zkušenostech vím své. A nevěřím.

Offline nobody

  • Existující tvor
  • 101 a více
  • *****
  • Příspěvků: 296
  • Karma: -4
  • jsem uzivatel
Re:Začátečnice
« Odpověď #7 kdy: Prosince 02, 2015, 20:50:34 »
jashax - ale od toho neni forum aby jsi nekoho urazel. Jestli je to pravda ci ne ukaze cas .

Offline raulik

  • Administrator
  • 101 a více
  • *****
  • Příspěvků: 955
  • Karma: 45
    • TajemnaKomnata
Re:Re:Začátečnice
« Odpověď #8 kdy: Prosince 02, 2015, 21:44:04 »
nobody> a ty tu nejsi od toho, abys tohle resil. to nech, prosim, na me ci ostatnich adminech.

Offline PetrMyslivec

  • Registrovaný uživatel
  • 101 a více
  • ***
  • Příspěvků: 639
  • Karma: 8
Re:Začátečnice
« Odpověď #9 kdy: Prosince 03, 2015, 20:42:10 »
A není to jedno?  :) Vždyť kdo chce, ten tomu věří a kdo nechce, ten tomu nevěří a všichni jsou spokojený... když pominu fakt, že tohle případné jednání není úplně "čestné", tak já takové věci na netu už neřeším a pokud si pamatujete na nějaké debaty z xchatu, když to tam ještě žilo, tak jsem se bavil vždycky s každým - na barvě nezáleželo, jen když to bylo o něčem smysluplném.

Nebo to mám brát tak, že vás k nějaké aktivnější komunikaci přivede opravdu jenom ta představa, že se budete bavit se ženou / dívkou (samozřejmě chápu a je to příjemnější), ale tak jdete sem s tím, že něco napíšete protože máte snahu poradit, nebo protože vidíte ženský nick a tak se honem můžete přetrhnout?

Offline nobody

  • Existující tvor
  • 101 a více
  • *****
  • Příspěvků: 296
  • Karma: -4
  • jsem uzivatel
Re:Začátečnice
« Odpověď #10 kdy: Prosince 05, 2015, 07:29:27 »
to raulik : nechavam neboj. Jen jsem se dovolil vyjadrit

Offline raulik

  • Administrator
  • 101 a více
  • *****
  • Příspěvků: 955
  • Karma: 45
    • TajemnaKomnata
Re:Re:Začátečnice
« Odpověď #11 kdy: Prosince 05, 2015, 12:35:23 »
Bylo to k tematu ? Pochopil tvuj prispevek vubec nekdo, nebo se jen snazis bejt zajimavej nebo cokoliv ? Fakt me tohle nezajima. Svym prispevkem v puvodnim tematu jsi si vyslouzil podminku. Vic k tomu nemam co dodat - varovan jsi byl.

Offline raulik

  • Administrator
  • 101 a více
  • *****
  • Příspěvků: 955
  • Karma: 45
    • TajemnaKomnata
Re:Re:Začátečnice
« Odpověď #12 kdy: Prosince 05, 2015, 12:40:23 »
A není to jedno?  :) Vždyť kdo chce, ten tomu věří a kdo nechce, ten tomu nevěří a všichni jsou spokojený... když pominu fakt, že tohle případné jednání není úplně "čestné", tak já takové věci na netu už neřeším a pokud si pamatujete na nějaké debaty z xchatu, když to tam ještě žilo, tak jsem se bavil vždycky s každým - na barvě nezáleželo, jen když to bylo o něčem smysluplném.

Nebo to mám brát tak, že vás k nějaké aktivnější komunikaci přivede opravdu jenom ta představa, že se budete bavit se ženou / dívkou (samozřejmě chápu a je to příjemnější), ale tak jdete sem s tím, že něco napíšete protože máte snahu poradit, nebo protože vidíte ženský nick a tak se honem můžete přetrhnout?

Presne jak pises Petre. Druhy odstavec je jen popis skutecnosti. A pokud si dotycna dovoli jim nenapsat, hnedka to musime vsem oznamit. Pokud by dotycna nebyla zenskou, tak si pomalu rika o presdrzku. Fkat bych rekl, ze je to jedno.

Pokud si nekdo hraje na zenskou, a vy (ostatni) mate pocit, ze z Vas dela blbce, tak si uvedomte, ze svym nahanenim kazde zensky zde, ze sebe toho blbce delate sami.
Je na kazdem - existuje svobodna vule - aby odepsal ci neodepsal. Stejne tak, jako od dob anonymity internetu muzete pocitat s tim, ze na druhe strane muze bejt pekna zenska, nebo taky osklivej chlap - s cimz nikdo nic neudela a alespon ja s tim nic delat nehodlam. Kazdopadne v minulosti zde par zen byl, a ty odesly prave pro tyhle nesmyslne narazky - at uz ze strany Vendulky, an ktereho si stezoval nekdo 2-3 do mesice, nebo ze strany ostatnich.

Takze si uvedomte, ze Vam prislusi maximalne nic nenapsat, rozhodne Vam neprislusi resit, jestli dotycny je chlap ci zenska, ci treba havran.

Offline Tyrion

  • Existující tvor
  • 50 a více
  • *****
  • Příspěvků: 94
  • Karma: 4
  • 30, Switch, MDLB i DDLG
Re:Začátečnice
« Odpověď #13 kdy: Prosince 05, 2015, 21:06:08 »
Myslím, že tato a podobné budoucí situace by bylo vhodné řešit systémově, dá se fórum seznamka nastavit tak, aby nebylo možno na posty přímo reagovat?

Soukromé zprávy tu stále máme a považte, jaké reakce se pod inzeráty v seznamce objevují, jsou to variace na téma chci, ale nemůžu, případně několikaslovné bumpy typu: "Ahoj, existuju, pokecám, zbytek si domysli a hlavně mi z vlastní iniciativy napiš". Drtivá většina postů neobsahuje ani 20 slov, což osobně považuju za šum lidí, kteří pro naplnění svých tužeb nejsou ochotni ani na chvíli položit obě ruce na klávesnici a prokrvit mozek.

Přimlouval bych se i za minimální délku inzerátu (nic fašizujícího, kvalita na úkor kvantity, je 30 slov opravdu takový problém?). Prostě tu sekci trochu pozvednout, tohle je můj recept, zvažme to, nic víc nemám.
Lookin' for action ^^

Offline raulik

  • Administrator
  • 101 a více
  • *****
  • Příspěvků: 955
  • Karma: 45
    • TajemnaKomnata
Re:Re:Začátečnice
« Odpověď #14 kdy: Prosince 05, 2015, 21:23:22 »
Ona je seznamka takovy test inteligence. Pokud ma nekdo potrebu psat pod inzerat, at klidne pise, ale myslim, ze k realnemu seznameni to fakt nepovede. Co se tyce zakazovani reakci, mozne to je, ale procpak. Kdo chce, napise PM, a tech par hovadek se aspon projevi a dostanou upozorneni a pak banana na cestu.