Autor Téma: Plienky a cievka  (Přečteno 33843 krát)

Offline jashax

  • Registrovaný uživatel
  • 10 a více
  • ***
  • Příspěvků: 36
  • Karma: 2
Re:Plienky a cievka
« Odpověď #15 kdy: Března 22, 2016, 12:48:30 »
Já Ch 12, a Tena slip  maxi

Offline takashi

  • Registrovaný uživatel
  • 10 a více
  • ***
  • Příspěvků: 13
  • Karma: 0
Re:Plienky a cievka
« Odpověď #16 kdy: Března 15, 2017, 22:18:12 »
Ahojte, skúšali ste alebo rozmýšľali ste už niekto nad niečím takýmto?

https://www.dailydiapers.com/board/index.php?/topic/27724-close-to-incontinence-with-a-catheter/

Offline takashi

  • Registrovaný uživatel
  • 10 a více
  • ***
  • Příspěvků: 13
  • Karma: 0
Re:Plienky a cievka
« Odpověď #17 kdy: Března 16, 2017, 00:00:21 »

Offline lucietr

  • 10 a více
  • ***
  • Příspěvků: 14
  • Karma: 0
Re:Plienky a cievka
« Odpověď #18 kdy: Července 11, 2017, 08:25:48 »
A já mám cévku CH 14 a bavlněné pleny s kalhotkama z pvc.

Offline Drains

  • Registrovaný uživatel
  • 101 a více
  • ***
  • Příspěvků: 103
  • Karma: 0
Re:Plienky a cievka
« Odpověď #19 kdy: Července 25, 2017, 16:32:47 »
Ale s cévkou opatrně. Před 2 lety jsem to zkoušel a nedopadlo to moc dobře... když už jsem si myslel že je tam tak bohužel vytekla jen krev. A dva dny mě dost bolelo čůrat.
Od té doby mám k tomu respekt i když bych to rád zkusil.Tak špatná zkušenost je už silnější jak touha :)

Tak vážně opatrně

Offline Iloveplenky

  • Registrovaný uživatel
  • 50 a více
  • ***
  • Příspěvků: 87
  • Karma: 1
Re:Plienky a cievka
« Odpověď #20 kdy: Července 25, 2017, 19:46:18 »
takashi ten stent to bych bral jen jsem četl že se to provádí po uspání a při nejhorším v umrtvení dané části ale podle toho fora je asi možnost jak to udělat sám takže nevím  ::)

Offline Inďásek

  • Existující tvor
  • 10 a více
  • *****
  • Příspěvků: 23
  • Karma: 2
Re:Plienky a cievka
« Odpověď #21 kdy: Září 17, 2017, 20:29:34 »
Ahoj všem.díky takashi za super inspiraci.asi na 10-tý pokus se mi povedlo vyrobit stent podle návodu ze stránky který opravdu pasuje.byla to fuška,ale výsledek za to stojí.stent vůbec necítím,jen teplo jak nekontrolovatelně plním plinu.jedu tak pátý den bez možnosti kontroli.super pocit když cítíš jak čůráš a nejde to ovlivnit.teď to je opravdu 24 h a nejde podvádět.už se mi stalo,že jsem cítil jak je plinka plná a pořád ji plníš a není kde se přebalit až začne protíkat.jindy bych si prostě skočil na malou,ale ze stentem nemáš na vybranou.Ještě jednou díky za inspiraci.ahoj

Offline takashi

  • Registrovaný uživatel
  • 10 a více
  • ***
  • Příspěvků: 13
  • Karma: 0
Re:Plienky a cievka
« Odpověď #22 kdy: Října 18, 2017, 17:59:53 »
Za máličko rád som pomohol :) btw: mohol by si keď tak napísať alebo dať nejaký tvoj návod ako sa ti to podarilo vyrobiť ten stent? Prípadne mi napíš SZ

Offline Iloveplenky

  • Registrovaný uživatel
  • 50 a více
  • ***
  • Příspěvků: 87
  • Karma: 1
Re:Plienky a cievka
« Odpověď #23 kdy: Října 18, 2017, 18:59:58 »
Taky bych rád znal návod :)

Offline Inďásek

  • Existující tvor
  • 10 a více
  • *****
  • Příspěvků: 23
  • Karma: 2
Re:Plienky a cievka
« Odpověď #24 kdy: Října 21, 2017, 12:07:39 »
Ahoj.asi je zbytečný to popisovat nějak do podrobna.super návod je na té stránce i s popisem https://www.dailydiapers.com/board/index.php?/topic/51022-my-experience-with-stents/&page=16 pokud by jsi měl problém s překladem tak si zkopíruj text a dej to do nějakýho překladače.já jsem to dělal přesně podle toho návodu,jen než zjistis jaký rozměr ti úplně pasuje vyrobys 10 a více stentu.to že to je ono zjistis tak,že tě nikde netlaci a vlastně o něm nevíš jen citis jak odkapava moč a i to po pár dnech prestanes vnimat.hadicku 6mm jsem koupil ve zverimexu je to na vzduchovani do akvárka a 4mm plastova se používá na vzduch u náklaďáku,takže lepší mototechna.dej vědět jak si dopadl,jestli se povedlo.

Offline takashi

  • Registrovaný uživatel
  • 10 a více
  • ***
  • Příspěvků: 13
  • Karma: 0
Re:Plienky a cievka
« Odpověď #25 kdy: Října 21, 2017, 16:23:50 »
OKej teda díky za rady, ešte by ma celkom zaujímali nejaké skúsenosti so zavedením stentu a jeho vytiahnutím. Aby sa napríklad nestalo že ho nebudem vedieť vytiahnuť alebo tak :D

Offline Lexter19

  • 50 a více
  • ****
  • Příspěvků: 75
  • Karma: 6
Re:Plienky a cievka
« Odpověď #26 kdy: Prosince 22, 2017, 14:03:27 »
Tak dneska jsem poprvé vyzkoušel cévku (ch.14). No musím říct, že to byl užasný pocit nemít kontrolu.
Po pár hodínách byla plenka uplně plná a začala protíkat.
Níže na odkazu fotky:
https://lexterdiaper.tumblr.com/post/168819584423/first-time-with-catheter-it-was-amazing-feeling

Offline umpalump

  • Registrovaný uživatel
  • 101 a více
  • ***
  • Příspěvků: 226
  • Karma: 0
  • Hledám kohokoliv mladšího
Re:Plienky a cievka
« Odpověď #27 kdy: Ledna 01, 2018, 22:17:47 »
mohl bych jednorázovou cévku nechat třeba na pár hodin?? protože jsem si obědnal vzorek Actreen® Hi-Lite a chtěl bych  vyzkoušet být enuretik (inkontinentní)

Offline Lexter19

  • 50 a více
  • ****
  • Příspěvků: 75
  • Karma: 6
Re:Plienky a cievka
« Odpověď #28 kdy: Ledna 05, 2018, 22:50:32 »
No podle mě ti začne katétr vjíždět pokud nemá balonek jako Foley.
Já třeba poprvé zkusil:
Set na cévkování (1-051) (CH 14) z klinikshop velikost CH14.
pro pocit většiho bezpečí jsem si ještě koupil tamtéž:
Softasept N 250ml Barevný (1-175-B) desinfekce
Gel ve stříkačce (1-278-6) lubrikační gel s antiseptickým a znecitlivujícím učinkem.

Zavedenou cevku jsem měl zhruba 5 hodin a bez problému.
Jediny malý zádrhel, spíš moje nezkušenost, byl při vytahování cévky. Nešel mi vyfouknout balonek tak jsem ho ustřihl a začal tahat ven moc brzo, bylo to celkem nepřijemné. Příště budu moudřejší a necham tomu čas a hlavně nebudu panikait, že mi to nejde vyndat a stresovat se pomyšlení na cestu k doktorovi.
Dva dny jsem cítíl takové lehké pálení při začátku močení. Myslím si ale že jsem si to způsobil sám zbrklým postupem při vytahování.
Takže hlavně v klidu a pomalu.
Ale je to super pocit plnit plenku a vůbec o tom nevědět. Není ani citi mokro takže, že je plná jsem zjistil až začala protékat.
Tak snad ti mé povidání pomohlo.