Autor Téma: Díky, mami  (Přečteno 18732 krát)

Offline nitra

  • 10 a více
  • ***
  • Příspěvků: 17
  • Karma: 4
Díky, mami
« kdy: Října 29, 2015, 23:01:02 »
DÍKY, MAMI
I.
"Díky mami". Honza se spokojeně opřel do opěradla kuchyňské židle. "Výborné jídlo".
Moje tchýně Irena, která posledních pár minut spokojeně pozorovala, jak mu chutná, se jen usmála. "Nemáš zač, jsem ráda, že Vám chutnalo".
Přikývla jsem.  "Bylo to skvělé, vážně".
"Samozřejmě", zasmála se. "Nejlepší jídlo je to, které nemusíš vařit".
Irena je bezva. Rozhodně neodpovídá běžnému typu tchýně, kterou snacha nemůže ani cítit. Porozuměly jsme si skoro okamžitě, Honza nebyl nikdy žádný mamánek, naštěstí. Když měla pocit, že v rámci našich drobných sporů mám pravdu, bez váhání se na moji stranu postavila a kategoricky jej postavila "do latě".  Měla u něj velkou autoritu. Troufám si tvrdit, že spolu máme úžasný, spíš kamarádský vztah. Už jsme strávily nejeden večer spolu jen sami dvě, se sklenkou vína se můžeme bavit o čemkoli, včetně chlapů, či privátnějších ženských témat. A mimochodem je to i v necelých padesáti krásná ženská, štíhlá v pase a přitom jí rozhodně nechybí ženské tvary. Vlastně jsme na tom skoro stejně, prsa má o jednu velikost větší, takže se několikrát stalo, že pokud jedna z nás při nákupu netrefila úplně správně velikost, skončila podprsenka v šatníku té druhé. A při zkoušení, vzhledem k tomu, že ani jedna z nás nemá potřebu se odvracet studem, mě několikrát napadlo, jak jsou její ňadra sexy. Dnes si vzala bílou halenku, která její poprsí krásně zdůrazňuje. Bývá často sama, tchán jako výrobní ředitel jedné menší firmy se zahraničním vlastníkem často musí na služebky, což byl i případ tohoto víkendu. Honza je vůdčí typ po tátovi. Jako zástupce ředitele regionálního pracoviště jedné státní organizace nemá až takový plat, ale zase netráví celé dny na služebních cestách.

"Tak já sklidím ze stolu a opláchnu nádobí. Můžete jít vedle do obýváku. Jak skončím, dáme si kafe", rozhodla. Když jsem jí nabídla pomoc, okamžitě odmítla. "V žádném případě! Já u Vás na návštěvě nádobí taky neumývám, Na tom jsme se přece dohodly".

Takže jsme ochotně poslechli. Honza se pohodlně uložil na širokou pohovku a spokojeně odfukoval. S úsměvem jsem se k němu sklonila a prohrábla mu vlasy. "Můžu si sednout k Tobě?" Na chvilku se zvedl, a když jsem si sedla zkraje pohovky, položil si hlavu do mého klína. To je naše oblíbená poloha. Zvlášť když přijde unavený z práce, může na chvilku vypnout z povinnosti někoho organizovat a kontrolovat, rád nechá aktivitu a rozhodování na mně. A platí to i v posteli. Za těch šest let, co jsme spolu, jsem postupně objevila i jeho posedlost mými ňadry, po milování nejraději usíná s obličejem položeným na mé hrudi, kolikrát přímo s bradavkou v ústech. Moc ráda mu to dopřávám, taky proto, že jejich laskání přímo zbožňuju.

Nedávno během našich intimních hrátek jsem se k němu přivinula a přejela bradavkou několikrát po celém obličeji. Pak jsem jej vzala oběma rukama za hlavu a něžně nasměrovala hrot do úst.  "Chlapeček bude hezky cucat, ano?..... jako malé miminko", zašeptala jsem.
Jeho reakce byla okamžitá. V leže na zádech se ústy přisál k nabízenému prsu, jednou rukou vylovil penis napínající doposud jeho trenýrky a několikrát rychle zapumpoval. Trvalo to snad jen deset sekund a vybuchl v bouřlivém vyvrcholení. Nechala jsem jej uklidnit, jednou rukou stále objímajíc jeho hlavu, do druhé jsem vzala prs stále vlhký od jeho slin a přejížděla s ním pomalu po celém jeho obličeji, pootevřených ústech, nose i pevně zavřených víčkách. Tichým hlasem jsem jej konejšila a on se pomalu vzpamatovával. Samozřejmě, někomu se to může zdát dětinské a nedůstojné dospělého chlapa, myslím, že se za to pak v duchu styděl, ale mě jeho bezbrannost a odevzdanost v tu chvíli rozněžňovala a vyvolávala záplavu citů. Nemám pochybnosti o jeho mužnosti, v práci i běžném civilním životě je to rozhodný a schopný chlap a i v sexu umí pořádně přitvrdit, až hekám pod jeho energickými přírazy. Ale co si budeme povídat, ženská má občas pocit, že ten její je vlastně pořád ještě kluk, kterého je potřeba usměrňovat. Tyto intimnosti můj vztah k němu jen upevnili. Nikdy jsme o tom nemluvili, nechci jej uvádět do rozpaků, ale občas, když vycítím, že potřebuje spíš péči, než klasický sex, jej tímto způsobem ukojím. Většinou přitom vezmu jeho tvrdého ptáka do ruky se slovy "já sama" a nechám jej, aby si to užil se vším všudy.

Teď jsem seděla v obýváku Honzových rodičů a prsty se lehce probírala jeho vlasy. Irena vedle rámusila s nádobím a my se spolu bavili o bezvýznamných věcech. Potřebovala jsem se napít. Jak jsem se předklonila, abych si podala skleničku, svým poprsím jsem se naplno opřela o manželův obličej. Ucítila jsem jeho ruce na svých zádech, sevřel mě a nedovolil rychle se odtáhnout. Jeho hlava se zavrtěla v mém výstřihu, několikrát mě políbil v místech, kde pod halenkou a podprsenkou tušil bradavku. Rozesmála jsem se a pomalu se vymanila z jeho objetí. "No tak, nezlob", řekla jsem v dobré náladě. Zasmál se taky a znovu naznačil pohyb obličeje k mým ňadrům.
"Snad bys je nechtěl cumlat, tady, u maminky" zašeptala jsem polohlasem, ale trošku jsem se prohnula v zádech, aby je znovu ucítil na obličeji. Současně jsem jednou rukou lehce přejela přes Honzův rozkrok. I přes džíny jsem ucítila jeho tuhost a malé zaškubnutí. Přitlačila jsem víc. Jeho zasténání naštěstí ztlumily moje "čtyřky".
"Jsi zlobivý kluk, víš to?" řekla jsem káravě, "za trest si je teď vezmeš do pusy"
Naoko se bránil, ale spíš proto, aby se mohl obličejem o má prsa otírat. Pod rukou jsem cítila pořádnou erekci.
"Copak.... snad ještě nekojíš?" ozvalo se mezi dveřmi. Irena nás překvapila svým příchodem. Potutelně se usmívala a na stůl vedle nás pokládala tác s kávou a sušenkami. "Přes tu halenku to půjde těžko", pokračovala v hravém tónu.
"No to určitě!", ozval se Honza během pokusů dostat se ze zajetí mých plných vnad. Vypadalo to spíš komicky.
"Ale ale, ..... najednou", ozvala jsem se naoko naštvaně. Ve skutečnosti mě však ta situace bavila, rozhodla jsem se přistoupit na hru Honzovi matky. Odklonila jsem se od jeho hlavy, ale rukama jej přidržela, aby se neposadil. Naštěstí, jakmile měl hlavu osvobozenou, neučinil další pokus se ode mne odstrčit.
"Před chvilkou  to vypadalo jinak, to jsi se k nim velice lísal", pokračovala jsem.
"No Honzo, co to slyším..." Irena s potěšením navazovala.
"Je to tak", žalovala jsem. "Zlobí. Právě jsem mu říkala, že za trest si je vezme do pusy. Doma s tím takový problém nemá, tam cucá pořád".
"Nechte toho", řekl Honza už trochu nervózně. Bylo vidět, že je nejistý a přece jen se trošku před matkou stydí.
"Tak to tedy ne. Když to tak potřebuje, bude cucat i tady. Přede mnou se snad stydět nemusí".

Chvilku jsem sice zaváhala, jestli to není už přehnané, ale z toho předchozího laškování jsem byla rozjetá a lehce vzrušená. Navenek vážně jsem přikývla. Vždyť je to jen sranda, pomyslela  jsem si a rychlým pohybem rozepnula knoflíčky u halenky. Rozhalila jsem ji a nabídla pohled na prsa částečně skrytá v podprsence. "Nedá se nic dělat, Honzíku. Ukážeme mamince, jak umíš cucat". Před Irenou jsem se nestyděla, moje obnažená prsa viděla několikrát. Stáhla jsem košíčky pod ně, vzala sněhobílý prs s nalitou bradavkou do dlaně a namířila jej na manžela. Ten na mě nevěřícně zíral. Rozhodně ani ve snu nečekal, že by se něco takového mohlo někdy stát.
"Neboj", zašeptala jsem skoro neslyšně. "O nic nejde, je to jen hra" Jednou rukou jsem podepřela jeho hlavu, naklonila se blíž a druhou rukou přiložila bradavku k Honzovým ústům. Než se vzpamatoval, měl ji mezi rty.
"Ták, ničeho se neboj, pusť si ji dovnitř", ujišťovala jsem jej mateřským hlasem, tak jako doma, když jsme si hráli sami dva. Vědomí, že se na nás dívá Honzova máma, mně kupodivu nepřekáželo. Naopak, ke svému překvapení mi to přišlo o to víc vzrušující. Mrkla jsem na Irenu. Nepochybně nebyla ani trošku pohoršená, pozorovala syna s pobaveným úsměvem a lehce pootevřenými rty. Jen v jejích očích byl výraz, který jsem tam dosud neviděla. Vzrušení? Ta myšlenka podnítila moji fantazii a způsobila zvlhnutí v kalhotkách.
Honza ležel víceméně bez hnutí. Asi netušil, jak se má zachovat, nepochybně se dost styděl, na druhou stranu nechtěl vypadat jako suchar, který zkazí nevinnou legraci. Zatímco horečně přemýšlel, jak z toho ven, bezděčně povolil rty a já mu zasunula bradavku i celý dvorec hluboko do pusy. Uslyšela jsem Irenino prudké vydechnutí. Zvedla jsem zrak od manželových vyděšených očí a úst vyplněných mým prsem a setkala se s jejím pohledem. Kousala se do rtů a zrychleně dýchala. "To je...."

Honza pode mnou se pohnul. Pustil prs z úst, ten se plně houpal na jeho obličejem, bradavka i celý dvorec se vlhce leskly. "Jani, prosím", řekl naléhavě.
Reakce Ireny byla nečekaná. Rychle přikročila až k nám a dřepla si vedle Honzovi hlavy. Odhrnula mu zpocené vlasy z čela a zašeptala. "Neblázni, je to úžasné. Cucej ji ještě". K mému úžasu položila ruku zboku nabízejícího se ňadra a naklonila je zpět ke rtům svého syna. "No tak, miláčku..." Překvapivě, prakticky okamžitě poslechl. Začala jsem si uvědomovat neuvěřitelnost té situace. Moje tchýně, u níž bych si něco takového v životě nedovedla představit, nabádá svého dospělého, šestadvacetiletého syna, aby před ní jako miminko sál bradavky své ženy. Jemně jej při tom hladila po hlavě, po obličeji a několikrát jsem ucítila její prsty i na svém ňadru, když jimi prozkoumávala spojení dvorce s Honzovými ústy. Místnost byla prostoupena erotickým dusnem. Najednou jsem koutkem oka zaregistrovala pohyb v Honzových kalhotách. Opatrně jsem jeho rozkrok překryla svou dlaní. Jeho penis pulzoval a očividně mu v pevných džínách bylo těsno. Pomalu jsem po něm kroužila dlaní a lehce mačkala. Zavrtěl se nepohodlím. Rychle jsem povolila knoflíček i zip a rukou zajela dovnitř. Přes látku bavlněných trenýrek jsem mu jej laskala. Hrozně mě vzrušovalo, že mu to dělám před jeho vlastní mámou, bylo to celé tak úžasně perverzní a zvrácené, přála jsem si, aby se dívala, jak jejímu synovi stojí. Poznala jsem, že se blíží k vyvrcholení. Propínal nohy, vyrážel boky proti mé ruce a bez přestání sténal do mých prsou. Bradavka, kterou tak mocně sál, mě brněla a kundičku jsem měla úplně promočenou. Než jsem se stačila rozhodnout, jestli mám jeho ptáka opravdu vytáhnout, celý ztuhl a já jsem cítila, jak se pod mojí rukou rozlévá vlhké horko. Na dlani mě šimraly jednotlivé výtrysky.
I Ireně bylo jasné, co se stalo. Bez přerušení hladila syna po tváři a konejšivě jej chlácholila. "Už je dobře, Honzíku, vůbec se za to nestyď,  maminka je u Tebe". Samozřejmě to mělo úplně opačný efekt, Honza si velice dobře uvědomoval, co všechno jeho matka viděla a teď nevěděl, kam s očima. Pohledem mě prosil o pomoc, ale já se na něj jen povzbudivě usmívala. "Vypadal jsi roztomile, jako malinké miminko u maminčina prsu. Ale co teď s tímto...."rozevřela jsem manželovi kalhoty, aby se i Irena mohla podívat na velikánský mokrý flek v synově rozkroku. "Vypadá to úplně, jako když se chlapeček počurá. Ty trenýrky musí dolů. Ale nemáš tady náhradní, nepočítala jsem s tím, že bys mohl mít nehodu". Honza byl rudý jako rak, jen nesrozumitelně koktal, že za to nemůže. Obrátila jsem se na Irenu. "Nemáte tady ještě nějaké Honzovi trenýrky?". Irena pochybovačně zavrtěla hlavou. "Těžko, možná  ještě nějaké dětské na půdě. Ty by mu asi nebyly, i když k počuranému klukovi se hodí", usmála se na mě spiklenecky.
Najednou si s překvapením na něco vzpomněla. "Mám nápad! Hned jsem tady" Vyběhla do vedlejšího pokoje, uslyšeli jsme bouchnutí dveří šatní skříně a za moment zašustění nějakého igelitového obalu. Během půl minuty se vracela. V ruce měla - velikou plenku!! Vykulila jsem oči a vzápětí se rozesmála. Bylo jasné, že dnešní večer ještě zdaleka nekončí. Došlo mi, že měla ve skříni ještě nějaké zbytky potřeb po babičce. Honzovi do smíchu ale nebylo. Okamžitě se na pohovce posadil. "Neeeee!! to nemyslíte vážně! To si na sebe v žádném případě nevezmu!"
Irena byla ale už pevně rozhodnutá."Nedá se nic dělat. Malý počuraný kluk mi tady nebude běhat v mokrých trenýrkách.
Samozřejmě mohla přinést nějaké trenky svého muže, ale očividně měla jiné plány. A Honza ještě začal argumentovat z jiné strany. "Já přece nejsem počuraný!"
"Ne?", hrála Irena překvapenou. A proč máš teda tak mokro v kalhotách?"
"To je přece....to je...vždyť..." Honza se strašně styděl přiznat, že se před mamkou udělal.
"No vidíš. Honzíčku, za to se přece nemusíš před maminkou stydět. Hezky pojď, dáme to do pořádku. Položila plenku na stůl a znovu odběhla. Honza se otočil na mě. "Panebože, Jani, co blbneš. Tohle už je trochu moc, nemyslíš?"
Naklonila jsem se k němu a vášnivě ho políbila. Překvapeně zmlkl.
"Honzo, prosím Tě, nechej ji to udělat!" řekla jsem prosebně.
"Cože?! Ty jsi se zbláznila! Proč bych to měl dělat?
"Víš....hrozně mě to vzrušuje... když se dívala, jak mi saješ bradavku, jak Tě hladím mezi nohama, když Ti stojí... strašně bych chtěla, abys jí ho ukázal.... prosím..!"
"Vždyť je to moje matka!!"
"No právě, to je právě na tom nejvíc sexy!"
"To prostě nejde...."
"Ale jo", cítila jsem, že trochu povoluje. "Vždyť je to jenom sranda. Vím, že se Ti to líbí, když si tak spolu hrajeme.
"No právě, že si jen tak hrajeme....ale tady je to doopravdy".
"Honzíčku, miláčku, udělej to pro mě, uvidíš, že to bude fajn, jen se tomu poddej, ano?"
"Já nevím....fakt to chceš?
Bez váhání jsem přikývla. "Hrozně moc".

Irena vešla dovnitř, nesla ještě podložku na přebalování, další plenky, silné plenkové vložky, čistící ubrousky a zásyp proti opruzeninám.
"Janičko, prosím Tě, stoupni si, ať má miminko dost místa." Vstala jsem a ona na pohovku rozprostřela velkou podložku. Naštěstí byla pohovka dost široká. "Podívala se na syna a ukázala na podložku. " Kalhoty dolů a lehnout".
Honza, opět rudý rozpaky, nerozhodně hleděl chvíli na mě, chvíli na Irenu. Musela jsem mu pomoci. "Miláčku, poslechni maminku. Lehni si a nechej se přebalit". Sama jsem byla ze svých slov vzrušená, vychutnávala jsem si je na jazyku. Pořád se nemohl odhodlat. Rychle jsem k němu přikročila, uchopila rifle za boky a jediným prudkým pohybem jsem mu je strhla pod kolena. Překvapením vyjeknul a pokusil se je zachytit, ale nestihl to. Stál před námi s kalhotami kolem kotníků, v mokrých boxerkách, které díky vlhkosti dokonale odhalovali tvar jeho opět napůl ztopořeného čuráka. Než stačil říct půl slova, lehce jsem do něj strčila a on se nemotorně svalil na přebalovací podložku. Nohy mu vyletěly nahoru a já toho využila, abych mu kalhoty stáhla úplně.
"Prosím Vás, neblbněte", zkusil nás obměkčit po dobrém.
"Kdepak", rozhodla tchýně. "Dostaneš plenku".
"Mami.... nemůžu před Tebou...úplně do naha..."
"Pšššš... ššššš... už nemluv miminko, miminka se přece nestydí.. Trošku zvedni boky". Při těch slovech se nad ním naklonila, uchopila okraj trenýrek a táhla je dolů.
"Mami!!", zaúpěl, když se jeho penis objevil na světle.
Bylo to neuvěřitelně vzrušující. Můj manžel tam ležel s obnaženým ptákem a jeho vlastní matka se nad ním skláněla s připravenou plenkou v ruce. Podařilo se jí podvléct mokré trenýrky pod jeho neochotnou prdelkou a protáhnout jimi dole nejprve jednu a pak i druhou nohu. Až na ponožky a tričko, které se mu při pádu na pohovku vyhrnulo až nad pupík, byl úplně nahý. Obě jsme se podívali do jeho rozkroku. Snažil se zakrývat, ale matka jej pleskla přes ruce a donutila je j položit je vedle těla. Jeho polotuhý penis ležel na jeho stehně, špička žaludu nestoudně vykukovala z předkožky a vlhce se leskla.
Honza se třásl studem a nervozitou. Přiklekla jsem k němu , něžně ho líbala a hladila po tváři i hrudi, přičemž mu tričko vyhrnula až ke krku. Byl tak, jak jsem chtěla: prakticky úplně nahý.
Nepřestávala jsem jej hladit a uklidňovat. "Je to v pořádku, Honzíčku. Maminka Tě musí důkladně utřít, nestyď se, roztáhni nožičky a hezky se jí ukaž". Tvářil se zoufale, ale nechal matku, aby to udělala. Vzala do ruky ubrousek a začala přejíždět po jeho podbřišku, aby očistila tmavé chloupky slepené semenem. Pak zajela do stran, podél penisu a varlat, až k trhlině jeho zadku a zase zpátky. Na druhé straně ležel jako překážka jeho penis. Fascinovaně jsem hleděla, jak se jej poprvé dotkla. Bez zaváhání, jakoby se skutečně jednalo o miminkovského pindíka.... když jej však pevně uchopila a postavila nahoru, sotva se jí vešel do dlaně.
"Mami, ne!"
"Pššš...ššššš" na jednu stranu jej konejšíla, přitom však lehounce pohybovala s celým jeho teď už skoro úplně ztopořeným přirozením. Předkožka díky kapkám vzrušení bez jakékoli námahy sklouzla a obnažila nádherně napnutý krásně tvarovaný žalud mého manžela. Irena si jej bezostyšně prohlížela, klátila synovu mužnost v ruce.  Napadlo mě, že jí během chvilky vybuchne v ruce a zatoužila to pozorovat. Nestalo se to. Jedou rukou naznačila Honzovi, aby zvedl nohy a ona se dostala k zadku. V rychlosti jej utřela a zručně pod něj strčila připravenou plenku. Ještě ji vypodložila vložkami, nepochybně proto, aby mu mezi nohami vznikl pořádný balík, rychle celý rozkrok zasypala bílým práškem zásypu proti opruzeninám a nakonec celé své dílo zakryla horním cípem plenky a po stranách zajistila lepícími páskami. Můj manžel byl přebalený!
"Tak", řekla spokojeně tchýně. "Teď si snad můžeme konečně dát to kafe, co říkáte?"

Offline mskvor

  • 101 a více
  • *****
  • Příspěvků: 807
  • Karma: 4
Re:Díky, mami
« Odpověď #1 kdy: Října 30, 2015, 08:07:06 »
Ahoj,

Docela silný kafe díky účasti matky. Každopádně pěkně napsaná povídka, díky za ní.

MS

P.s. Navíc ještě radost číst něco, kde mi každou druhou řádku nezkazí požitek z obsahu hrubka.

Offline Tyrion

  • Existující tvor
  • 50 a více
  • *****
  • Příspěvků: 94
  • Karma: 4
  • 30, Switch, MDLB i DDLG
Re:Díky, mami
« Odpověď #2 kdy: Října 30, 2015, 16:47:51 »
Díky, rozhodně je to jeden z těch lepších textů, které jsem četl, chválím přímé řeči, pravopis a samozřejmě i obsah, jen tak dál, těším se na případná pokračování!
Lookin' for action ^^

Offline raulik

  • Administrator
  • 101 a více
  • *****
  • Příspěvků: 955
  • Karma: 45
    • TajemnaKomnata
Re:Díky, mami
« Odpověď #3 kdy: Října 31, 2015, 19:20:02 »
Souhlas s obema vyse. Paradni cteni, paradni cestina, proste 1*.

Offline nitra

  • 10 a více
  • ***
  • Příspěvků: 17
  • Karma: 4
Re:Díky, mami
« Odpověď #4 kdy: Listopadu 01, 2015, 01:01:48 »
přidávám dokončení
« Poslední změna: Listopadu 01, 2015, 01:10:06 od nitra »

Offline goodnite

  • 101 a více
  • *****
  • Příspěvků: 235
  • Karma: 3
Re:Díky, mami
« Odpověď #5 kdy: Listopadu 01, 2015, 23:41:37 »
Moc moc krásné čtení .

Offline gumplík

  • Registrovaný uživatel
  • 101 a více
  • ***
  • Příspěvků: 339
  • Karma: 1
Re:Díky, mami
« Odpověď #6 kdy: Listopadu 12, 2015, 18:01:43 »
Opravdu nádherně se to čte a bude to asi i pravdivý příběh,protože si myslím,že by to tak nikdo ani nevymyslel.

Offline mirekkkk

  • 50 a více
  • ****
  • Příspěvků: 64
  • Karma: -15
Re:Díky, mami
« Odpověď #7 kdy: Prosince 30, 2015, 02:22:11 »
<CENZUROVANO - prekracuje zakony CR a uz me to nebavi ani resit>
« Poslední změna: Dubna 08, 2017, 00:29:16 od raulik »