Abdl > Jak (ne)dostat banána

Stiznost uzivatele Mirca

<< < (3/3)

fusak:
Petře, niet, než súhlasiť.
Tiež som si dávno všimol, že distribučná krivka IQ u AB/DL pozitívnych rozhodne nezodpovedá Gaussovmu rozdeleniu (s vrcholom okolo hodnoty 100), ale je deformovaná, s dvoma vrcholmi, ktoré sa nachádzajú pod a nad strednou hodnotou. Skrátka, rozhodne nie sme priemer :)
Mám na to svoju teóriu, že prečo je to tak, ale rozoberať ju v tomto vlákne by nebolo vhodné, keďže to exkluzívne patrí zmätenej Mirče/Mirčovi.

raulik:
Klidne teorii rozved - treba zde, nebo v jinem tematu :-)

newbie:
Ano, s tim rozdelenim naprosto souhlasim, jen jeden z tech vrcholu bude vetsi :D

mirekkkk:
Je to fajn, mám fantazii a představuji si sympatickou ženu, která má pořádnou tlustou plenu na sobě a která ji už má pročůranou skrz.. A která se stále vzrušuje v rozkroku, až dosáhne vyvrcholení, jako teď já. Ale já jsem chlap, a taky mám plenku už mokrou. Tena Super.Já jsem teď venku a když potkám příjemnou dámu, představuji si, že ona taky má mokrou plenu na sobě a očima hledám, jestli nezahlédnu obrysy plenky pod její sukní nebo pod těsnými dámskými kalhotami, na Babylandu jsem takové fotky viděl. Miluji vůni ženské moči..
Dotaz 1: Nosíš přes plenky plastové kalhotky?
Dotaz 2: Chodíš v počůraných plenkách mezi lidi?
Dotaz 3: Míváš v zadnici anální kolík?
(omlouvám se za tykání)
mirekkkk

JiříS:
Budu se vám věnovat jak to půjde. Prosím nehažte tzv. do pytle pro hloupé, nejsem taková jak si myslíte.
Občas někdy ujedu a s tím mám problémy, myslím na věc a píši hodně dopředu a nikdo mi nerozumí.
Nikomu se nevysmívám ale chtěla jsem jen urychlit odpověd ale zase jako vždy myšlenkou asi ke dnu.
Pak sem blbka ale ne blondina, vím že to měkké i tam nepatří ale takhle to se mnou je. Jak někdo píše pls
tak vůbec nevím co to je, prášky neberu ani nějaké blbé léky ani to co tu píšete, to by jste mi urazili všichni, fakt jo...


Tohle napsala: Červenec 22, 2015, 20:41:44

Navigace

[0] Seznam témat

[*] Předchozí strana

Přejít na plnou verzi