Autor Téma: Stiznost uzivatele Mirca  (Přečteno 36991 krát)

Offline Mircaa

  • Banánek
  • 101 a více
  • *****
  • Příspěvků: 121
  • Karma: 0
  • Co Vás na mně sere?
Stiznost uzivatele Mirca
« kdy: Října 28, 2015, 21:49:36 »
Řeknete mi co sem tady zkurvila. Psala sem na určité adresy ale zatím nic. Dostalá sem vyrozumění že budu končit, našlo se nějaké pro a proti, snažila sem se odpovědět ale adresy nejdou načíst nejde odeslat, je to tu jak na Centrumu vše mimo nechci psát že v čoudu, něco jako kodované, tak kurva kam mám poslat odpověd když je tu tajemno? Chcete li se se mnou rozumně rozloučit tak piš na Miruska.Jestrebi@volný.cz nebo na MircaaMirca@centrum.cz a nebo zde uloženou adress jak chcete a jak si pomůžete ode mne. Nesnáším tu total blby kteří shánějí dětské plenky na sebe ale mají obvod pasu přes 90cm to by mi jeblo co to je za lidi? At jdou do školky se nahlásit že potřebují plínky. Vymetla bych je od prahu budovy a byl by klid, promin tady někdo. Mám to zde ukončit? Napiš na jednu z adress a prosím podpis proti odpovědi kterou budu očekávat až tu zkončím... Kdo nepochopil at jde znovu do základky, pardon, unavuje mi veškeré vysvětlování které nikam neodchází. Tak ahoj Petře Myslivče a nabrus si hledí a mušku... Děkuji ž e sem tu mohla být těch pár let, ale není to ono není tu fotogalerka a jiné osobní věci, jde to ke dnu a nemusím mít ani kotvu spadám tam sama... Dík za všechny informace miji plenkaři. Zatím ahoj to ja,,,....

Offline raulik

  • Administrator
  • 101 a více
  • *****
  • Příspěvků: 955
  • Karma: 45
    • TajemnaKomnata
Re:Stiznost uzivatele Mirca
« Odpověď #1 kdy: Října 28, 2015, 21:58:08 »
Dobra tak tedy verejne.

Za 1) Nedostala jsi upozorneni ze budes koncit, dostala si varovani
Za 2) Posilanim sprostych zprav, ktere nejsou nejen ze srozumitelne, ale pomalu ani cesky si nicim nepomuzes
Za 3) Co jsi zkurvila je jednoduche - napriklad pouzivas slovo zkurvila.
Za 4) Myslim, ze ses zde ted dostatecne uvedla sama

Mas s tim problem ?
(obrazny dotaz, uzivatel neni timto vyzvan k diskusi)





P.S.> Chvili pred prispevkem vyse jsem obdrzel soukromou zpravu, kterou cituji :
Snažím se tu odpovědět na sms v abdl a nikam nejde odeslat. Tak zkusím tebe - dostala sem varování a není kam se odvolat tak co se tady děje, 2 měsíce sem tu nebyla a najednou zásek do týla? Tak jo byla sem tu od 09 a tak mne alespon udělejte zde veřejný pohřeb že tu skončila Mirča a pod a bude po problému. Moc děkuji za vše a nemám ani náladu něco nikam psát, hm moc díky ale doložte to na adress MircaaMirca@centrum.cz  moc díky tady všem ahoj a někdy příště,,,, bye Mirca...


P.S.2> Zadne sms uzivateli nebyly zasilany, takze netusim o cem vlastne zvani - ono v realu netusim u pulky te zpravy o cem je rec.


P.S.3> Uzivateli bylo pred casem zaslano varovani s nasledujicim textem :
Mircaa,<br /><br />Byl(a) jste varován(a) za vkládání nevhodných příspěvků, spamování fóra, nesmyslné příspěvky apod. Prosíme dodržujte pravidla fóra nebo budou přijata další opatření.<br /><br />S pozdravem,<br />tým abdl.cz


Pred tim mu bylo zaslano upozorneni :
Pratelsky Te zadam, abys reagoval k tematum, nepsal n prispevku pod sebou, a vseobecne se hodil do klidu.


Pred tim upozorneni :
Ahoj Mirco, jsem rád, že je alespoň někdo aktivní a vážím si toho, že někdo občas pošle nějaký příspěvek, ale chtěl bych tě poprosit, abys zvážila kam své příspěvky umisťuješ a jestli je píšeš srozumitelně - kvalita příspěvků které tady zanecháš vypovídá především o Tobě&nbsp; ;)
« Poslední změna: Října 28, 2015, 22:07:41 od raulik »

Offline raulik

  • Administrator
  • 101 a více
  • *****
  • Příspěvků: 955
  • Karma: 45
    • TajemnaKomnata
Re:Stiznost uzivatele Mirca
« Odpověď #2 kdy: Října 28, 2015, 22:31:12 »
Takze dalsi zprava, kterou nedokazu ani prelustit.

Už jsem parkrát odpověděla ale nechci číst 4krát za sebou co jsem asi zničila, jen opisujete dejte odkaz at mohu dočíst jinak to nemá cenu se hrabat někde kde již asi není adress. Co je podle Vás u mne špatné? doložte nějaké odpovědi jako do ted a nebo navedtě na článek který jsem pomluvila a pod a nebo znehodnotila svými blbými řečmi či jak? Kdo to nedoloží tak se budu bránit a někdo pojede se mnou, stačí, když na rovinu tak se bude žehlit na stole a ne z kopce, nerozumíš tak se to nauč to žehlení, pardon, ale pravidla jsou snad pravidla, jen neposílej to co jsem ted dostala, to by mi jeblo a budu vědít kdo je neschopný žé?

Kurna, rozumite tomu textu nekdo ? (Uzivatel dostal ban na tyden, tohle lustit nemam zajem)

Offline nobody

  • Existující tvor
  • 101 a více
  • *****
  • Příspěvků: 296
  • Karma: -4
  • jsem uzivatel
Re:Stiznost uzivatele Mirca
« Odpověď #3 kdy: Října 29, 2015, 07:12:01 »
no asi je to uzivatel , ktery neni z CZ a neumi cesky (podle mne je to prelozeno pomoci prekladace)

take poradne nechapu obsahy zprav.

Offline raulik

  • Administrator
  • 101 a více
  • *****
  • Příspěvků: 955
  • Karma: 45
    • TajemnaKomnata
Re:Stiznost uzivatele Mirca
« Odpověď #4 kdy: Října 29, 2015, 07:44:13 »
Tak mame za noc dalsi zpravicky :

Hm tak jo nebudu se hrabat ve všem kde je něco zprzněné, nemám na to dnes čas a ty mailiky co dostávám jsou součástí tohoto projevu od abdl a jiných společností jako tumblr apod to je vše od vás? Dostávám to každý týden ale stránky sama znám tak proč posíláte? Jak budu moci smažu veškeré info o sobě jako tenkrát těch 250fotek a budu mít klid na duši, jenže nesnáším hloupou obhajobu na jisté lidičky kteří píší že jsou tu po prvé ale v jejich větách já vyčtu že jsou to jen pitomci něco jako doktorka.cz tam jich je a něco se usadilo i zde. Vy jste na to nepřišli? Hm tak si nasadte hlídače. Asi nikdo o ničem neví ale vem to jak chceš prostě potichu odejdu a majte sa tu krásně, vám vadí slovenština? Jestli áno tak som potom pipka. Prepáč ale sem nepatří a komu to vadí at se jde pomodlit, je li to nutné... Tak jo nebudu to dál pitvat, mám odejít tak půjdu před prahem na přecházení není hlubina dá se prý přeskočit na 1,35m to dovedu a potom bud jak bud... Slovenčiná někomu vadí? Nerozumím ale bud jak bud. Mirca...

----- A pak jeste ------

Moc děkuji za vše i za banánka na týžden mažu odtial slovenčina ti smrdí? Tak jdi pod chemičku hej? Odpověd neznámá? Použij psychologii a pod. Na to nemáš čas vid tak zase vymaž na furt neboli na stálo a maj sa fajn chalan, nesnáším nafoukaný lidi a hlavně tady. Zklamali ste ma a dovi. Mirushka. Bye.  >:( Bye mister raulik bye a dovi hej?

----- Jo a v mezicase jeste ------------------------

Že děkuji psala jsem ted na různé adresy ale nelze odeslat. Co sem zase posrala? Jedůvky ale patří tam kam patří, nebudu tolerovat z textu co kdo a jak shání pro sebe když jsou to vyloženě dětské věci. To je ten tazatel tak hloupý nebo na co si hraje. A já pojedu? Proč ne odbrzdím a sem fuč, takhle to tu praktikujete že blbá otázka musíbýt zodpovězena i když z textu je známo že je to to úchyl na dětské věci? Za to musím ven? Moc díky a opatrujte se tady ale když nepoznáte dotazy od šmírování tak tady také nemáte co dělat, promin ale je to tak, nebudu kývat kdejakému pitomci co neojebal děvče v 12letech a chodí se sem uspokojovat!!! To tolerujete? Tak jo mizím odsud ještě že tu nejsou fota které sem vymazala jinak by tu na nich mohla obcovat celá skupina ABDL prominn ale končím Miruska... Klidně mi napiš na MircaaMirca@centrum.cz ahoj plenkaři bůh ví čí vlastně jste, pánbůh s vámi a zlý pryč..............Ahoj a opatrujte se hlavně se nepomočit tam kde nechcete, jupí, zvládnula jsem to!!!!

-------------------------------------------------

Co k tomu dodat ? Utikej a zavri z venku

Offline newbie

  • Jsem modrej
  • 101 a více
  • *
  • Příspěvků: 242
  • Karma: 11
Re:Stiznost uzivatele Mirca
« Odpověď #5 kdy: Října 29, 2015, 07:49:47 »
Uprimne prispevky tohoto uzivatele jsem nikdy nechapal a chapat nebudu, tento clovek ma evidetne ne zcela souvisly myslenkovy tok a pise to co ho prave napadne. Vysledkem je gulas ve kterem se nikdo nevyzna. Pokud probehlo pratelske upozorneni a potom varovani nevidim jediny duvod reagovat v afektu a psat dalsi nesmyslne zpravy a prispevky.

Offline PetrMyslivec

  • Registrovaný uživatel
  • 101 a více
  • ***
  • Příspěvků: 639
  • Karma: 8
Re:Stiznost uzivatele Mirca
« Odpověď #6 kdy: Října 29, 2015, 07:50:53 »
Jestli tomu nerozumíš jenom z poloviny, tak to jsi na tom ještě o dost lépe, než já :) ale z translátoru mi to nepřijde, spíš z nějakého převaděče z normální řeči na řeč hodně zmateného člověka.

Offline Tyrion

  • Existující tvor
  • 50 a více
  • *****
  • Příspěvků: 94
  • Karma: 4
  • 30, Switch, MDLB i DDLG
Re:Stiznost uzivatele Mirca
« Odpověď #7 kdy: Října 29, 2015, 19:47:49 »
*pozoruje nemilosrdný pád banovacího kladiva na totálně zmatenou Mircuu, načež pokrčí rameny a odfrkne si*

Inu tohle je asi zatím snad jediné místo na internetu, kde vznikají dramata i bez komunity (ale i přes to díky za něj)… Postup správce fóra schvaluji, nervy máme všichni jenom jedny.  Občas mám pocit, že ABDL takový lidi přitahuje jako gravitace, ale naštěstí nemám jak to dokázat  :D

Mějte hezký den a vězte, že my vytrváme! :)
Lookin' for action ^^

Offline raulik

  • Administrator
  • 101 a více
  • *****
  • Příspěvků: 955
  • Karma: 45
    • TajemnaKomnata
Re:Stiznost uzivatele Mirca
« Odpověď #8 kdy: Října 29, 2015, 20:11:43 »
Co je na tomhle zmateneho ? Proc by tenhle uzivatel mel byt zmaten ? Dostal varovani za umistovani prispevku do nevhodnych temat, za projevy vuci ostatnim uzivatelum apod - pouze varovani a to nekolikrat. Co se stalo ? Chytil rapla a zacal nadavat, vyhrozovat a ted je zmaten ? Vety jako nebudu tolerovat - jsou ze strany jakehosi uzivatele fakt nepripustne, neni zde od toho aby neco toleroval ci netoleroval, od toho jsou tu admini.

Jinak, leta jsem bohuzel kaslal na to, s temahle lidma neco delat, a diky tomu si kazdej zmetek mysli, ze si zde bude otevirat hubu.

Offline PetrMyslivec

  • Registrovaný uživatel
  • 101 a více
  • ***
  • Příspěvků: 639
  • Karma: 8
Re:Stiznost uzivatele Mirca
« Odpověď #9 kdy: Října 29, 2015, 20:25:00 »
Občas mám pocit, že ABDL takový lidi přitahuje jako gravitace...

Člověče, já tohle pozoruji snad už od samého počátku, ale (a bojím se, že si toho záměrně nechci všímat, páč mi to je líto) je to bohužel pravda.

Co je na tomhle zmateneho ? Proc by tenhle uzivatel mel byt zmaten ?

A sakra, to jsem zase použil nevhodný výraz :) - samozřejmě s tebou naprosto souhlasím, ale to zmatení nebylo myšleno tak, že neví proč a co se na tomhle fóru děje, ale že neví co a proč se děje vůbec - tedy má totálně zmatené myšlenkové pochody - mešuge :)

Offline fusak

  • Existující tvor
  • 101 a více
  • *****
  • Příspěvků: 149
  • Karma: 1
Re:Stiznost uzivatele Mirca
« Odpověď #10 kdy: Října 30, 2015, 08:43:50 »
Petře, niet, než súhlasiť.
Tiež som si dávno všimol, že distribučná krivka IQ u AB/DL pozitívnych rozhodne nezodpovedá Gaussovmu rozdeleniu (s vrcholom okolo hodnoty 100), ale je deformovaná, s dvoma vrcholmi, ktoré sa nachádzajú pod a nad strednou hodnotou. Skrátka, rozhodne nie sme priemer :)
Mám na to svoju teóriu, že prečo je to tak, ale rozoberať ju v tomto vlákne by nebolo vhodné, keďže to exkluzívne patrí zmätenej Mirče/Mirčovi.

Offline raulik

  • Administrator
  • 101 a více
  • *****
  • Příspěvků: 955
  • Karma: 45
    • TajemnaKomnata
Re:Stiznost uzivatele Mirca
« Odpověď #11 kdy: Října 30, 2015, 09:16:41 »
Klidne teorii rozved - treba zde, nebo v jinem tematu :-)

Offline newbie

  • Jsem modrej
  • 101 a více
  • *
  • Příspěvků: 242
  • Karma: 11
Re:Stiznost uzivatele Mirca
« Odpověď #12 kdy: Října 30, 2015, 09:20:47 »
Ano, s tim rozdelenim naprosto souhlasim, jen jeden z tech vrcholu bude vetsi :D

Offline mirekkkk

  • 50 a více
  • ****
  • Příspěvků: 64
  • Karma: -15
Re:Stiznost uzivatele Mirca
« Odpověď #13 kdy: Června 07, 2016, 04:58:30 »
Je to fajn, mám fantazii a představuji si sympatickou ženu, která má pořádnou tlustou plenu na sobě a která ji už má pročůranou skrz.. A která se stále vzrušuje v rozkroku, až dosáhne vyvrcholení, jako teď já. Ale já jsem chlap, a taky mám plenku už mokrou. Tena Super.Já jsem teď venku a když potkám příjemnou dámu, představuji si, že ona taky má mokrou plenu na sobě a očima hledám, jestli nezahlédnu obrysy plenky pod její sukní nebo pod těsnými dámskými kalhotami, na Babylandu jsem takové fotky viděl. Miluji vůni ženské moči..
Dotaz 1: Nosíš přes plenky plastové kalhotky?
Dotaz 2: Chodíš v počůraných plenkách mezi lidi?
Dotaz 3: Míváš v zadnici anální kolík?
(omlouvám se za tykání)
mirekkkk

Offline JiříS

  • Registrovaný uživatel
  • 101 a více
  • ***
  • Příspěvků: 135
  • Karma: 2
Re:Stiznost uzivatele Mirca
« Odpověď #14 kdy: Června 07, 2016, 09:51:57 »
Budu se vám věnovat jak to půjde. Prosím nehažte tzv. do pytle pro hloupé, nejsem taková jak si myslíte.
Občas někdy ujedu a s tím mám problémy, myslím na věc a píši hodně dopředu a nikdo mi nerozumí.
Nikomu se nevysmívám ale chtěla jsem jen urychlit odpověd ale zase jako vždy myšlenkou asi ke dnu.
Pak sem blbka ale ne blondina, vím že to měkké i tam nepatří ale takhle to se mnou je. Jak někdo píše pls
tak vůbec nevím co to je, prášky neberu ani nějaké blbé léky ani to co tu píšete, to by jste mi urazili všichni, fakt jo...


Tohle napsala: Červenec 22, 2015, 20:41:44