Autor Téma: Hotelová izba  (Přečteno 12044 krát)

Offline Dagon666

  • 10 a více
  • ***
  • Příspěvků: 13
  • Karma: 0
Hotelová izba
« kdy: Září 08, 2015, 20:29:10 »
    Dvere izby sa zabuchli.Tento zvuk vo mne spustil lavínu zmiešaných pocitov.Strach, očakávanie, nervozita a v neposlednom rade aj splnenie túžby.Medzi týmito myšlienkami sa mihla kontrolka na odchod.Lenže ako to v živote býva, pocit z toho čo bude a vzrušenie ktoré prechádza telom, väčšinou myšlienku na ústup zaženú do posledného kúta mysle.
    Izba bola v štýle červeného salóniku, s intímnym osvetlením.Manželská posteľ dominovala uprostred priestoru, no čo tam bilo do očí bola detská postieľka, ktorá rozmermi sa na detskú nepodobala.Vzduchom sa niesla omamná vôňa mojej mamičky, ktorá tu už bola.Na posteli boli 3 veci: 1 veľká krabica, ktorá zaberala asi pol postele, jedna menšia krabica a obálka.Ako prvé som otvoril obálku s obrovským tepom na srdci.Začal som čítať:
"Milé bábätko, ako si si všimlo, bola som tu už pred tebou.Na posteli sú krabice, v ktorých je všetko potrebné na začiatok nášho zblíženia.Všetky veci použi do poslednej.Isto s tým nebudeš mať problém, nakoľko sú z tvojich predstáv.Prídem presne o 21:00, takže máš dve hodiny na ustrojenie sa.Teším sa na teba.Tvoja mamička."
    Nával vzrušenia znovu narástol o nejaký ten stupienok.Ako prvú som otvoril veľkú krabicu.Pohľad do nej mi spôsobil motýle v žalúdku.Úplne na vrchu boli 3 jednorázové plienky.Pod nimi nohavičky na retiazku so zámkom, dámske punčošky, bavlnené body s detským motívom a PVC kombinéza s ťapkami na ruky, na ktorých je zips so zámok.To všetko bolo v ružovej farbe.
     Po otvorení druhej krabice mi už môj penis stál.Ako prvé ma upútal cumlík.Bol to presne ten, ktorý som videl vo viedoklipoch a ktorý som chcel stále vyskúšať.Silikónová sacia hlavička a štít, ktorý prekrýval celé ústa.Moja mamička bola ku mne taká dobrá, že mi na tento cumlík pripevnila aj remienok na zámok.Zobral som ho do ruky a trošku ohmatal.Jeho vôňa ma fascinovala, nakoľko som zistil, že to nemôže byť vôňa práve rozbaleného cumlíka, ale moja mamička ho isto vložila do svojej mušličky.Veľmi som si ho chcel vložiť do úst a sať, ale odložil som ho bokom.Ďalej v krabici bol lubrigačný gél, nafukovací análny kolík, kožené putá so zámkom na ruky aj nohy, škripce na bradavky spojené retiazkou, kožený postroj a prášok v sáčku.Moje srdce zaplesalo, penis sa postavil do plnej krásy.
    Ako prvé som vysypal prášok do poháru s vodou, zamiešal a vypil.Ten mal spôsobiť stavy, v ktorých som nedokázal hovoriť, iba mumlať a koordinácia pohybov je v podstate nulová.Vnímanie sveta však bolo prirodzené.Pozrel som sa na hodinky a potešilo ma, že mám celú hodinu do začiatku účinkovania prášku.
Vybral som 3 plienky z krabice, a poskladal na seba.Z druhej krabice vyťahujem nafukovací análny kolík a lubrigačný gél.Ľahnem si na plienky, a pomaličky zasúvam kolík do zadku.Trošku to bolí, ale predsa to som chcel a o tom som sníval.Keď kolík vkĺzne do zadočku vydýchnem si.Zoberiem pumpičku a pomaličky skúšam ako veľmi sa zmení veľkosť kolíka v zadočku.Stlačím balónik ešte 4x a položím ho nad penis.Tlak v zadočku je síce nepríjemný, ale vzrušujúci.Preložím plienku, a tesne obopínam s ňou rozkrok.Keď je našpanovaná, zalepím lepítka.Takto pokračujem až pokým nemám všetky 3 plienky zalepené.Ako ďalšie prídu na rad latexové nohavičky so zámkom.Zámok zacvaknem, až keď som si istý, že nohavičky plnia svoju funkciu.Posadím sa a vtedy cítim tlak kolíka naplno.Bolesť je nepríjemná, ale nič sa nedá robiť, lebo kľúče ma moja nová mamka.Opatrne si naťahujem na nohy punčošky, aby som ich nepoškodil.Keď pás, je tam, kde má byť, som spokojný.Z druhej krabice beriem škripce na bradavky.Prikladám si ich na miesto kam majú byť a dotiahnem o trošku viac, ako by som chcel, lebo viem, že mamka sa poteší týmto mojím počinom.Obliekam si detské body, zapínam ich v rozkroku.Húpavým pohybom prídem ku postieľke, nakoľko plienky mi nedovolia dať nohy k sebe.Kombinézu, a ostatné veci ukladám na postieľku, lebo moje pôsobenie bude už len tam, pokiaľ sa mamička nerozhodne ináč.Sadnem si do postieľky a vysuniem bočné čelo hore, kde ho zaistím kladku.Výška bočných stien je tak veľká, že aj keď sa postavím bočnice sú nad mnou.Už nemôžem utiecť.Obliekam si kombinézu a hneď ako vsuniem do nej nohy, dám si na ne kožené putá, ktoré pripnem ku karabinám na postieľke.Skúsim trhnúť nohou, ale mamička uviazala lano na karabíne úžasne.Vsuniem ruky do rukávov a zips vytiahnem až ku krku, kde dve malé očká čakajú, kedy cez ne a bežec zipsu prevlečiem vysací zámok.Ešte vytiahnúť retiazku od škripcov na bradavkách a už počuť:"Cvak!".Oblečiem si kožený postroj, remene dotiahnem ako to najviac ide a a zaistím zámkami.Zoberiem si do rúk cumlík a na chvíľku zaváham.Zdal sa mi trošku menší, ale potom si uvedomím, že to už asi už bude zaberať prášok.Keďže neviem koľko mám ešte času, otvorím ústa a jemne ho vsuniem.Cumlík mi naozaj vyplní celé ústa.Keď doťahujem pracku cítim ako sa cumlík derie hlbšie do hrdla a naozaj nemôžem nič povedať.S myšlienkou:"Mamka, ľúbim ťa!" stiahnem remienok ešte o jednu dierku a rýchlo zacvaknem zámok, aby som si to nemohol rozmyslieť.Izbou počuť už len nezrozumiteľné hmmmhhhmmhhh doplnené mľaskavým zvukom sajúceho cumlíka.Na ruky si pripnem  kožené manžety, zaistím zámkom.Na popruhy postroja cvaknem karabíny, a napnem ich tak, aby som sa nemohol pohnúť.Pozriem sa kam dala mamička karabíny na manžety rúk.Sú pripevnené páskou na drevenej tyčke úplne dole.Kapucňu kombinézy si stiahnem pomocou gumenej šnúrky až na oči a zaviažem na uzol.Už nič nevidím.Nahmatám zámky na kladky, ktoré definitívne uzavrú moje ťapky na rukách a zacvaknem ich.
Podľa pamäti hľadám karabiny na ruky.Cvak!Ozve sa z ničoho nič.Cvak!ozve sa znovu.A som bezmocné bábätko.Som tam, kde som chcel byť.Nápoj začína účinkovať, a ja sa cítim tak trošku ako opitý.... Neviem sa dočkať, kedy príde moje nová mamka.....

Offline Miminecko

  • Registrovaný uživatel
  • 10 a více
  • ***
  • Příspěvků: 43
  • Karma: 0
Re:Hotelová izba
« Odpověď #1 kdy: Září 09, 2015, 05:07:48 »
Perfektnii. :-) pokracovat :-) :-)

Offline Chlap-ec

  • Email nefunguje
  • 101 a více
  • *
  • Příspěvků: 140
  • Karma: 0
Re:Hotelová izba
« Odpověď #2 kdy: Září 14, 2015, 11:26:55 »
super ... už sa neviem dočkať pokračovania ...    ;D
Milujem pocit bezmocnosti maleho dietata v plienkach i obleceni, o ktore sa staraju ...
Nikdy som to este neskusal, len o tom snivam, mozno...

Offline gumplík

  • Registrovaný uživatel
  • 101 a více
  • ***
  • Příspěvků: 339
  • Karma: 1
Re:Hotelová izba
« Odpověď #3 kdy: Září 20, 2015, 16:28:32 »
Nádhera,už se těším na pokračování co mamička.

Offline Miško

  • Registrovaný uživatel
  • 101 a více
  • ***
  • Příspěvků: 180
  • Karma: -12
  • .
    • www.abdl.cz
Re:Hotelová izba
« Odpověď #4 kdy: Srpna 14, 2023, 18:47:34 »
Nie som na SM hrátky- Takéto príbehy nemusím. Ale nemám si problém obliecť niečo ružového (tričko, ponožky)- aby to bolo nenápadné aj na verejnosti.... A nie som ani Sissy- aj keď "v určitých" prípadoch iba vo forme hrátok.....Vyskúšal by som.

Ako príbeh celkom ujde.
Bez cumlíka ani na krok.

Offline DP

  • 50 a více
  • ****
  • Příspěvků: 62
  • Karma: 0
Re:Hotelová izba
« Odpověď #5 kdy: Srpna 14, 2023, 22:07:58 »
 :)

Skvělé