Autor Téma: Re:Plenky v Práci  (Přečteno 14868 krát)

kluk

  • Host
Re:Plenky v Práci
« kdy: Srpna 30, 2015, 21:13:54 »
Tak jsem pochopil  že nemáte asi smysl pro obyčejné lidské nadšení .  Raulíkovy jsem napsal že je komplex    pá pá




Chlapec me pozadal o ban soukromou zpravou - bylo mu vyhoveno. - raulik
« Poslední změna: Srpna 30, 2015, 21:16:48 od raulik »

Offline newbie

  • Jsem modrej
  • 101 a více
  • *
  • Příspěvků: 242
  • Karma: 11
Re:Re:Plenky v Práci
« Odpověď #1 kdy: Srpna 31, 2015, 17:54:38 »
Mno tady to bylo asi zbytecne, ale kdo raulika zna, tak vi ze pro to ma duvod, mnoho lidi je nevdecnych i za sebelepsi vec a pak pisi ruzne nesmyslne SZ, pac ani nemaji koule si to vyrikat verejne. Potom se nedivte ze obcas nektere reakce vam prijdou neprimerene, ale clovek je pak uz "vytrenovany" na jakokoliv blbost apod.

Offline raulik

  • Administrator
  • 101 a více
  • *****
  • Příspěvků: 955
  • Karma: 45
    • TajemnaKomnata
Re:Re:Plenky v Práci
« Odpověď #2 kdy: Srpna 31, 2015, 18:09:54 »
Ouk, kdyz uz se to zvrhlo. Pravidla jsou pravidla a ja jsem dotycneho pouze upozornil. Odpovedel tak, ze se nebavil se mnou a tudiz nevi, proc se k tomu vubec vyjadruju. A mam-li potrebu do nej rejt, a udela mi to dobre, mam mu bannout ucet.

Vyjadruju se k tomu proto, protoze jsem admin a protoze jsou tu pravidla o prispevcich pod sebou. Drive tu pravidla nikdo nevyzadoval a dopadlo to tak, ze hafo lidi odeslo, protoze nemeli chut diskutovat s blbci.

Opet opakuji, ze resit nekoho, kdo zde ma 9 prispevku a vicemene je to anonym nehodlam. Zalozit si nick a poslat sem 9 zprav umi kazdy, lezt sem denne, cist vsechny Vase prispevky, resit, co je a co neni moc je vsak neco jineho.

Opet opakuji podruhe, ze si vicemene vzdy s kazdym pisu a dle toho usoudim. Pokud me posle v rit behem druhe zpravy, nehodlam dale diskutovat. Leta jsem dale diskutoval a nevedlo to nikam - nebudu zde panum jako Tropix - zlodej (n hodin dopisovani), nadrzeny( 4 dny dopisovani, vysvetlovani apod), bullpitel( n dni dopisovani vysvetlovani apod) a dalsim, kteri nehnuli prstem pro toto forum, vysvetlovat donekonecna, ze jsem udelal rozhodnuti a pokud se jim nelibi, maji moznost pridat ruku k dilu, ci vypadnout. Divne je, ze zadny z techto lidi - mnou zrejme nepravem napadenych - nikdy ruku k dilu nepridal.

Na zaver forek ze srazu - doneslo se ke me, ze nechci, aby Tropix dorazil - pry si to nepreju. A proto nemuze vyresit sve dluhy, ktere zde nasekal. Kdyz jsem dal jasne najevo, ze ma dorazit a vyresit s lidmi, ktere okradl sve dluhy, prijel, a nerekl ani slovo. Prijel vsak taxikem a taxikem odjel. Po zpravach me vsak ujistuje, jak usporada sraz pro okradene a jak se s nimi vyrovna :-D Bohuzel uz pet let od doby srazy v Jizerkach. Dnes tady vystupuje, jako clovek, ktery prispiva, ktery se snazi, ktery nevim co. U me je to zlodej, u Vas mozna clovek, ktery nepravem dostane brzy banana - pokud nedostane driv tecku ovsem. Takze kapis ?

Offline Mrartin

  • Registrovaný uživatel
  • 10 a více
  • ***
  • Příspěvků: 25
  • Karma: 0
Re:Re:Plenky v Práci
« Odpověď #3 kdy: Srpna 31, 2015, 18:39:23 »
Zdravím
Nebylo by lepší toto téma odstranit. Někteří mají zjevne problém jestli sem neco napíšu a kdy . Kdyz sem to téma zakládal nenapadlo me ze se tu budou resit takove veci. Myslel sem že se pár lidi k debatě připojí  a napíšem si zde pár vět. Myslím že  poslednich pár příspěvků stimto tematem nesouvisí

Martim

Offline PetrMyslivec

  • Registrovaný uživatel
  • 101 a více
  • ***
  • Příspěvků: 639
  • Karma: 8
Re:Plenky v Práci
« Odpověď #4 kdy: Srpna 31, 2015, 19:28:42 »
Já bych tady toto téma nechal, maximálně bych trochu poupravil název, ale je dobré, že když se dá vědět co a proč se tady děje, aby se jak píše newbie někdo nedivil, nebo neměl zásah admina za nepřiměřený...