Abdl > Hlavní nádraží

Čeho byste chtěli dosáhnout / váš sen

(1/5) > >>

PetrMyslivec:
Při osobním povídání na sraze mi přišlo, že to většina z nás nemá zase tak úplně ideální jak bychom chtěli, ale základem většiny úspěchu je stanovení si ideálního cíle ke kterému chceme dospět. Z vlastní zkušenosti vím, že pokud si stanovím nějaký cíl a pracuji na jeho naplnění je ta cesta daleko jednodušší, než kdybych bezhlavě přemýšlel o tom že se mi nedaří a vlastně ani nevím co chci. Stejně tak pokud si stanovím cíl moc obecný - málo konkrétní, tak se k němu sice dopracuji, ale je to spíše zklamání, protože mám co jsem chtěl, ale není to ono.

To může být i případ většiny z nás / vás, kdy vám situaci buď vyhovuje (zaplať pán bůh alespoň za to jak to je), nebo jste na, že byste vůbec mohli mít nějaký cíl a ten by se vám ještě ke všemu splnil dávno rezignovali.

Věřím tomu, že takový cíl a sen jako je mít vysněného životního partnera/ku, děti, pěkný dům, spousty peněz máme vesměs všichni, ale mě zajímají spíš vaše cíle, klidně i spojené s výše popsaným ohledně abdl.

- zkuste se trochu rozepsat, ne jako na seznamce: "Ahoj jsem Pepa z Dolní Horní a hledám holku co mě přebalí"  :o

spida:
Na srazu jsem nebyl ale dovolil si začít.nejdřív něco o me jmenuji se Honza je mi 20let pracuji v amazonu a jsem gay a adult baby.
Když vynechal klasiku jako je milující partner jak toužim po vlastním dětském pokojíku. Kde bych mohl trávit nějaky ten čas. Mým největším snem je ale choditko v moji velikosti

spida:
Omlouvam se za špatnou gramatiku jsem na telefonu a dělá autokorekci

Miminecko:
Moc rad bych byl u někoho v naručí a nechal se krmit z lahvičky.Ale co bych moc chtěl tak je být nakojen.ale to se mi asi nesplní :(

vyckis:
Jak psal Petr,tak dům,manželku,dítě už mám.Jsem DL a manželka o tom ví a plenky mi toleruje,ale není to uplně ideal.Momentálně,když si dám plenku třeba na noc, tak ona ví že ji mam a nic neřekne ,spíše to přehlíží a když dojde na sex, tak ji ze mě strhne a jde se na to.Mým cílem nebo spíše snem je,aby byla více nakloněná k plenkám,třeba si semnou o tom i více povídala popř.by si je zkusila,tak uvidíme.Jinak jsem spokojený s tím co mám a zaplať Pánbůh za to.

Navigace

[0] Seznam témat

[#] Další strana

Přejít na plnou verzi