Autor Téma: Čeho byste chtěli dosáhnout / váš sen  (Přečteno 18517 krát)

Offline PetrMyslivec

  • Registrovaný uživatel
  • 101 a více
  • ***
  • Příspěvků: 639
  • Karma: 8
Čeho byste chtěli dosáhnout / váš sen
« kdy: Srpna 17, 2015, 08:50:28 »
Při osobním povídání na sraze mi přišlo, že to většina z nás nemá zase tak úplně ideální jak bychom chtěli, ale základem většiny úspěchu je stanovení si ideálního cíle ke kterému chceme dospět. Z vlastní zkušenosti vím, že pokud si stanovím nějaký cíl a pracuji na jeho naplnění je ta cesta daleko jednodušší, než kdybych bezhlavě přemýšlel o tom že se mi nedaří a vlastně ani nevím co chci. Stejně tak pokud si stanovím cíl moc obecný - málo konkrétní, tak se k němu sice dopracuji, ale je to spíše zklamání, protože mám co jsem chtěl, ale není to ono.

To může být i případ většiny z nás / vás, kdy vám situaci buď vyhovuje (zaplať pán bůh alespoň za to jak to je), nebo jste na, že byste vůbec mohli mít nějaký cíl a ten by se vám ještě ke všemu splnil dávno rezignovali.

Věřím tomu, že takový cíl a sen jako je mít vysněného životního partnera/ku, děti, pěkný dům, spousty peněz máme vesměs všichni, ale mě zajímají spíš vaše cíle, klidně i spojené s výše popsaným ohledně abdl.

- zkuste se trochu rozepsat, ne jako na seznamce: "Ahoj jsem Pepa z Dolní Horní a hledám holku co mě přebalí"  :o

Offline spida

  • Existující tvor
  • 101 a více
  • *****
  • Příspěvků: 129
  • Karma: 1
Re:Čeho byste chtěli dosáhnout / váš sen
« Odpověď #1 kdy: Srpna 19, 2015, 00:31:24 »
Na srazu jsem nebyl ale dovolil si začít.nejdřív něco o me jmenuji se Honza je mi 20let pracuji v amazonu a jsem gay a adult baby.
Když vynechal klasiku jako je milující partner jak toužim po vlastním dětském pokojíku. Kde bych mohl trávit nějaky ten čas. Mým největším snem je ale choditko v moji velikosti

Offline spida

  • Existující tvor
  • 101 a více
  • *****
  • Příspěvků: 129
  • Karma: 1
Re:Čeho byste chtěli dosáhnout / váš sen
« Odpověď #2 kdy: Srpna 19, 2015, 00:32:38 »
Omlouvam se za špatnou gramatiku jsem na telefonu a dělá autokorekci

Offline Miminecko

  • Registrovaný uživatel
  • 10 a více
  • ***
  • Příspěvků: 43
  • Karma: 0
Re:Čeho byste chtěli dosáhnout / váš sen
« Odpověď #3 kdy: Srpna 19, 2015, 15:47:55 »
Moc rad bych byl u někoho v naručí a nechal se krmit z lahvičky.Ale co bych moc chtěl tak je být nakojen.ale to se mi asi nesplní :(

Offline vyckis

  • 50 a více
  • ****
  • Příspěvků: 56
  • Karma: 0
Re:Čeho byste chtěli dosáhnout / váš sen
« Odpověď #4 kdy: Srpna 21, 2015, 08:34:34 »
Jak psal Petr,tak dům,manželku,dítě už mám.Jsem DL a manželka o tom ví a plenky mi toleruje,ale není to uplně ideal.Momentálně,když si dám plenku třeba na noc, tak ona ví že ji mam a nic neřekne ,spíše to přehlíží a když dojde na sex, tak ji ze mě strhne a jde se na to.Mým cílem nebo spíše snem je,aby byla více nakloněná k plenkám,třeba si semnou o tom i více povídala popř.by si je zkusila,tak uvidíme.Jinak jsem spokojený s tím co mám a zaplať Pánbůh za to.

Offline kreter

  • Email nefunguje
  • 10 a více
  • *
  • Příspěvků: 23
  • Karma: -8
Re:Čeho byste chtěli dosáhnout / váš sen
« Odpověď #5 kdy: Září 28, 2015, 20:12:36 »
ja by chdel motorovi vozik na eletriku

Offline lycanth

  • Jsem modrej
  • 101 a více
  • *
  • Příspěvků: 129
  • Karma: 0
Re:Čeho byste chtěli dosáhnout / váš sen
« Odpověď #6 kdy: Října 04, 2015, 21:00:42 »
Já bych chtěl vidět Zem z Měsíce nebo oběžné dráhy. Je krajně možné, že to bude možné v mém životě za zaplatitelné peníze (teď to nabízejí, ale řádově za $100k-$1M).

EDIT: pokud vás spíš zajímalo něco plenkovitého typu, tak celkem očekávatelně partnerku, která bude nejen akceptovat, ale i participovat, ideálně si to ještě užívat. Už se mi to několikrát povedlo - jde to, ale je to velmi těžký. Ale jak to už někdo říkal, plenky nejsou všechno. Jednak mám pocit, že v této úchylce se na nás univerzum spiklo - ten pohled na Zemi z Měsíce má vetší pravděpodobnost, než "sen s partnerkou".
« Poslední změna: Října 04, 2015, 21:21:28 od lycanth »

Offline Luboš

  • Registrovaný uživatel
  • 10 a více
  • ***
  • Příspěvků: 41
  • Karma: 1
Re:Čeho byste chtěli dosáhnout / váš sen
« Odpověď #7 kdy: Října 06, 2015, 09:01:34 »
Já bych chtěl být stále v plenkách a mít gumové kalhotky. To by byl můj krásný život. :) :)

Offline Alguien

  • Registrovaný uživatel
  • 10 a více
  • ***
  • Příspěvků: 16
  • Karma: 0
Re:Čeho byste chtěli dosáhnout / váš sen
« Odpověď #8 kdy: Listopadu 24, 2019, 12:37:00 »
Já bych chtěl dosáhnout toho, co je v příběhu Nikolka batoletem. Tudíž dostat plenky a miminkovské oblečení a pouta jako trest. A klidně i dostat na zadek.

Offline themara

  • Existující tvor
  • 101 a více
  • *****
  • Příspěvků: 210
  • Karma: 3
Re:Čeho byste chtěli dosáhnout / váš sen
« Odpověď #9 kdy: Prosince 23, 2019, 08:41:58 »
Já bych chtěl mít krasný vybavený se vším všudy dětsky pokojík a někoho kdo by si se mnou hrál a navzájem by jsme se o sebe staraly tak doufám že se mi to někdy splní :) :)

Offline nobody

  • Existující tvor
  • 101 a více
  • *****
  • Příspěvků: 296
  • Karma: -4
  • jsem uzivatel
Re:Čeho byste chtěli dosáhnout / váš sen
« Odpověď #10 kdy: Prosince 24, 2019, 17:19:06 »
asi se budu opakovat (někdo to tu už psal. Já bych rád (když už jsou ty vánoce :) ) aby mi Ježíšek nadělil pleny a plenkové kalhotky a také abych našel pochopení od okolí pro tuto věc . A to si přeje většina z nás , partnerku , která by toto minimálně tolerovala a případně se také zapojila. Jsem asi trošku jiný než ostatní , já (tedy do této doby) nosím pleny hlavně pro zábavu , moc často do nich potřebu nekonám.

V pc mám rozepsanou povídku , ale potřeboval bych někoho jak na gramatiku tak na úpravu slohu :(

P.S.: vše nejlepší a mnoho dárků pod stromečkem , mnoho štěstí a lásky v novém roce :)

Offline peja

  • Registrovaný uživatel
  • 101 a více
  • ***
  • Příspěvků: 108
  • Karma: 2
  • Malé pokakané batolátko
Re:Čeho byste chtěli dosáhnout / váš sen
« Odpověď #11 kdy: Prosince 25, 2019, 15:24:39 »
Ja bych chtel najit pritelkyni o kterou se budu starat jako o miminko a budu jeji daddy. Prebalovat ji, krmit ji, koupat  a hart si s ni.  Proste ji i rozmazlovat a vychovavat. To by bylo krasne.  Tak snad se zadari. 

Offline chlapeček

  • 101 a více
  • *****
  • Příspěvků: 394
  • Karma: 2
Re:Čeho byste chtěli dosáhnout / váš sen
« Odpověď #12 kdy: Prosince 28, 2019, 17:54:40 »
Já bych chtěl najít konečně někoho, kdo semnou bude sdílet zálibu v plenkách. Taky bych chtěl jako ostatní tady pokojík pro malého klučinu ve kterým bych si mohl hrát a být v plenkách které budu používat. Potom by mě někdo přebalil do suchých a čistých plenek.

Offline boy_in_nappies

  • Existující tvor
  • 101 a více
  • *****
  • Příspěvků: 289
  • Karma: 2
Re:Čeho byste chtěli dosáhnout / váš sen
« Odpověď #13 kdy: Ledna 11, 2020, 10:38:49 »
My bychom si přáli nové obytné auto. Budeme v něm brázdit ČR a to nejen v plenkách. Někdo na stejné vlně?

Offline tretioko

  • Registrovaný uživatel
  • 101 a více
  • ***
  • Příspěvků: 594
  • Karma: -49
Re:Čeho byste chtěli dosáhnout / váš sen
« Odpověď #14 kdy: Května 25, 2021, 19:32:00 »
Asi mám štěstí - skoro všechny svoje sny jsem si už splnil, ale jak to často chodí v životě, tak většina těch snů se nesplnila podle mých představ. A netýká se to jen věcí kolem zvrhlostí, tak nějak všeobecně.