Autor Téma: Jaké plenky máte na sobě dneska?  (Přečteno 280026 krát)

Offline Dorotova

  • Email nefunguje
  • 10 a více
  • *
  • Příspěvků: 39
  • Karma: 0
Re:Jaké plenky máte na sobě dneska?
« Odpověď #75 kdy: Ledna 12, 2016, 09:29:54 »
Právě si oblékám abri form L4 ( prořezanou ) do toho 5 látkovek a přes to ještě ID slip super L + bodyčko a vyrážím do města. Třeba toho ještě využít dokud je zima a dají se nosit dlouhé zimní bundy  8)

Offline Dorotova

  • Email nefunguje
  • 10 a více
  • *
  • Příspěvků: 39
  • Karma: 0
Re:Jaké plenky máte na sobě dneska?
« Odpověď #76 kdy: Ledna 18, 2016, 13:21:16 »
Depend slip SP v tom 2x seni V maxi, 3 látkové + body a byla jsem ve městě od rána a ještě vydrží.

Offline plnaplena

  • Registrovaný uživatel
  • 101 a více
  • ***
  • Příspěvků: 108
  • Karma: -8
Re:Jaké plenky máte na sobě dneska?
« Odpověď #77 kdy: Ledna 20, 2016, 10:42:23 »
jednu vložnou moli form extra a na to abri M4 + pvc zapínací kalhotky  :)

Offline mmisa

  • Jsem modrej
  • 101 a více
  • *
  • Příspěvků: 134
  • Karma: 0
  • milé oblečení
Re:Jaké plenky máte na sobě dneska?
« Odpověď #78 kdy: Ledna 20, 2016, 16:17:47 »
          Zdravím osazenstvo těchto řádků, opět, po společném setkání.

     Včera i dnes, mám na sobě: iD slip expert Super M ( 28 ks v balení ). Koupil jsem si je na zkoušku po tom, co jsem na ně četl, na zdejších stránkách, reference.
   Běžně používám, po několik let, Abri slip ( s lepítky ) i pants ( natahovací ) ve velikosti M,  ale asi 2 - 3 roky jsem přešel na velikost L. ( Samozřejmě, používám i nepravidelně různý počet plen bavlněných ( 80 x 80 ), do kterých vždy dávám vložku z PVC, složenou do pruhu, jako plenu. ) Měřím 175 cm, v pase mám 94 a přes boky 103 cm. Tyto mi lépe vyhovují výškou do pasu i větším pokrytím boční strany. Což více ocením, u této velikosti, hlavně při spaní, kdy ležím třeba na boku a je tím větší riziko protečení.
   Stává se to výjimečně, protože za ty roky, co jsem se v životě naučil cíleně být mokrý, dokáži se pomočovat podvědomě. Moč odchází samovolně v malých dávkách a bez proudu. Má to výhodu i v tom, že mi plena vydrží několik hodin ( 12 - 15, někdy i déle ). K pomočení dochází častěji, po malých dávkách, které se dokáží naprosto absorbovat a je možno ji používat opakovaně. Člověk ( Plenkař ) si tak může vychutnávat adrenalinový pocit z pomočení se a vnímání vznikající vlhkosti v kalhotách, opakovaně a dlouhodobě!
   Samozřejmě, vždy mám na sobě PVC kalhotky. Pleny si obvykle měním, když již hrozí, nebo se stává, že začínají při sedu lehce prosakovat přes nohavicovou gumu na zadku. Stane se někdy, ne tak často, že pak mám mokrý flek na zadní části kalhot. I to je určitý adrenalin! Někdo z lidí si třeba může všimnout toho, že mám možná na sobě pleny! Ale podle mých zkušeností, to je málo pravděpodobné. Nikoho totiž nenapadne, že by dospělý chlap, měl na sobě pleny! Ovšem, máte-li na zadku mokrý flek u rozkroku, a zadek vypadá, jako by měl na sobě plenu, pak, většinou ženy, zbystří .. a pak, možná, máte možnost na konversaci či navázáni kontaktu!
   Když to počasím jde, nosím skoro vždy na pleny a PVC kalhotky nějaké punčocháče. Od silonek po bavlněné. Na to body - dresy, které to vše dobře drží, i s promočenými plenami, hezky na těle.
   No a včera i dnes mám na pleně PVC kalhotky z Číny zn.: FUUBUU 2201 Adult diapers. Nafotil jsem je na ukázku. Byli k mání, na našem srazu 16.01. Pro " modré " za 200Kč, pro ostatní, tj. i pro každého z Vás za 250Kč, opět na příštím srazu - či po osobní zprávě, možnost osobního odběru v Praze.
   Tyto kalhotky se mi velice osvědčily a velice rád je nosím. Včera jsem v nich, a pleně, byl na kontrole s bradavicí na kožním odd. Sundal jsem si košili, trochu stáhl kalhoty, abych mohl rozepnout body a po jeho vytažení - pleny plně na očích - vytáhl kalhoty do pasu. Zůstali rozepnuté, s vrškem plen a PVC kalhotek, jasně viditelné. S doktorkou normálně hovořím a ona se o pleny nezajímá. Takto to bývá většinou všude. Je proto naprostou zbytečností se obávat, nosit pleny, pokud se Vám to líbí! Pokud se vůbec někdo zeptá:  ... vy máte plenky ...  odpovím .. ano, mám nějaké problémy. A tím to obvykle končí.
        Tak se zase mějte fain , dejte o Sobě vědět a někdy příště,  mmisa

Offline raulik

  • Administrator
  • 101 a více
  • *****
  • Příspěvků: 955
  • Karma: 45
    • TajemnaKomnata
Re:Jaké plenky máte na sobě dneska?
« Odpověď #79 kdy: Ledna 20, 2016, 20:10:59 »
zatim zadne :D

Offline mmisa

  • Jsem modrej
  • 101 a více
  • *
  • Příspěvků: 134
  • Karma: 0
  • milé oblečení
Re:Jaké plenky máte na sobě dneska?
« Odpověď #80 kdy: Ledna 22, 2016, 15:39:31 »
               Zdravím.

     Tak jsem tady zas.
    Dnes mám na sobě opět iD slip expert Super M ( 28 ks v balení ). Na nich mám navlékací plenkové kalhotky s PVC uvnitř a saténem z venku, světle fialové barvy fy: Hayan, černé bavlněnosilonové  punčochové kalhoty, na tom tmavomodrý dres s červenými pruhy na boku a pak normální triko a kalhoty. Takto mohu chodit venku i doma.
   Dnes v noci se mi podařilo trochu pročůrat pleny – měl jsem Abri Flex L 1 a igelitové kalhotky FUUBUU 2201. Bohužel, šel jsem spát v již počůraných plenách, které jsem měl celé odpoledne. Mylně jsem si myslel, že to do rána ještě vydrží. Naštěstí, díky těm igelitovým kalhotkám, bylo prostěradlo pouze mírně vlhké na jednom místě. Pleny byly durch mokré a vnitřek kalhotek byl mokrý také.
   Foto dnešního oblečení přikládám: 

Offline djwiktor

  • 50 a více
  • ****
  • Příspěvků: 96
  • Karma: 1
Re:Jaké plenky máte na sobě dneska?
« Odpověď #81 kdy: Ledna 26, 2016, 07:11:35 »
Ja dnes v praci, rano som si vzal FormaCare Xplus M, v nich jedna prelozena BellaHappy 5, a cez to Depend Super Slip L.  Snad to vystaci na cely den.

Offline plnaplena

  • Registrovaný uživatel
  • 101 a více
  • ***
  • Příspěvků: 108
  • Karma: -8
Re:Jaké plenky máte na sobě dneska?
« Odpověď #82 kdy: Ledna 26, 2016, 10:01:18 »
wow! to by chtělo foto! ;)

Offline Bibinko

  • Registrovaný uživatel
  • 101 a více
  • ***
  • Příspěvků: 799
  • Karma: 5
    • AB/DL - CR/SK
Re:Jaké plenky máte na sobě dneska?
« Odpověď #83 kdy: Ledna 26, 2016, 20:24:48 »
Tak já dnes 1x ABRI L4, v tom 4x ABRI LET (ze srazíku...). Přes to igelitové gaťky se zavazováním a je mi fajn...  8) ::) ;D

Offline mmisa

  • Jsem modrej
  • 101 a více
  • *
  • Příspěvků: 134
  • Karma: 0
  • milé oblečení
Re:Jaké plenky máte na sobě dneska?
« Odpověď #84 kdy: Ledna 28, 2016, 14:21:38 »

             Zdravím opět, osazenstvo těchto řádků.

     Včera i dnes, mám na sobě: iD slip expert Super M ( 28 ks v balení ). Na pleně mám PVC kalhotky z Číny zn.: FUUBUU 2201 Adult diapers. Byli k mání, na našem srazu 16.01.
   Nafotil jsem toto oblečení na ukázku v předchozích odpovědích a proto je to tentokráte bez obrázku. Abych se neopakoval.
   Pleny jsem si vzal do spaní včera, krátce před půlnocí. Mám je stále na sobě, teď, kdy píši tyto řádky a stále ještě drží - neprotekly. Počůral jsem se do nich X-krát, počet nevím. Počítám s tím, že ještě nějaké pomočení se, snesou.
   Že by vydržely do večerního přebalení před spaním? To poznám! mmisa   

Offline phoenix83

  • 10 a více
  • ***
  • Příspěvků: 41
  • Karma: 3
Re:Jaké plenky máte na sobě dneska?
« Odpověď #85 kdy: Ledna 28, 2016, 16:28:48 »
dnes som skúsil Depend Slip normál. Celkom v pohode, bola len trochu nepohodlná v oblasti lepítok.
http://www.imgup.cz/image/Otw http://www.imgup.cz/image/Oty http://www.imgup.cz/image/Ot4 http://www.imgup.cz/image/OtJ

Offline umpalump

  • Registrovaný uživatel
  • 101 a více
  • ***
  • Příspěvků: 226
  • Karma: 0
  • Hledám kohokoliv mladšího
Re:Jaké plenky máte na sobě dneska?
« Odpověď #86 kdy: Ledna 28, 2016, 20:56:14 »
depend slipp super plus

Offline mmisa

  • Jsem modrej
  • 101 a více
  • *
  • Příspěvků: 134
  • Karma: 0
  • milé oblečení
Re:Jaké plenky máte na sobě dneska?
« Odpověď #87 kdy: Ledna 29, 2016, 10:27:41 »

           Dnes: PVC kalhotky FUUBUU 2201, žlutou froté osušku s vloženou igelitovou vložkou ( vzal jsem si ji před půlnocí do spaní, ráno jsem v ní jel autem a měnil jsem ji již dost mokrou po 9 hodině ). Po výměně pleny mám nyní Abri Flex Premium L 1 + ty samé PVC kalhotky, černé bavlněné punčocháče a bělozelené body, se zapínáním v rozkroku.

    Odkaz ke včerejší zprávě: pleny jsem měnil úplně mokré, ale neprotečené, po 18 hodině. Takže, do přebalení před spaním, jsem to nedotáhl.   

Offline Dorotova

  • Email nefunguje
  • 10 a více
  • *
  • Příspěvků: 39
  • Karma: 0
Re:Jaké plenky máte na sobě dneska?
« Odpověď #88 kdy: Února 01, 2016, 12:35:22 »
4x látková, 2x seni V maxi, přes to attends slip regular L10 prořezaná a depend slip super plus L + body. Celý den ve městě a ještě ani kapka neprotekla  :)

Offline peja

  • Registrovaný uživatel
  • 101 a více
  • ***
  • Příspěvků: 108
  • Karma: 2
  • Malé pokakané batolátko
Re:Jaké plenky máte na sobě dneska?
« Odpověď #89 kdy: Února 01, 2016, 14:03:45 »
tak to musí být balík a ještě v tom chodit po městě, nneí to nápadné ? to chce fotku takovýho balíku