Autor Téma: Jaké plenky máte na sobě dneska?  (Přečteno 278563 krát)

Offline lvicekSimba

  • Registrovaný uživatel
  • 10 a více
  • ***
  • Příspěvků: 16
  • Karma: 0
Re:Jaké plenky máte na sobě dneska?
« Odpověď #60 kdy: Listopadu 15, 2015, 18:47:15 »
Ja mam aktualne sentina inko slip

Offline mimi

  • Registrovaný uživatel
  • 10 a více
  • ***
  • Příspěvků: 29
  • Karma: -3
Re:Jaké plenky máte na sobě dneska?
« Odpověď #61 kdy: Listopadu 22, 2015, 06:15:26 »
Látkové plenky jsou nejlepší,i když mokré jsou moc těžké,je to však bavlnka pro zadecek.

Offline plnaplena

  • Registrovaný uživatel
  • 101 a více
  • ***
  • Příspěvků: 108
  • Karma: -8
Re:Jaké plenky máte na sobě dneska?
« Odpověď #62 kdy: Listopadu 25, 2015, 09:55:26 »
Já dnes jednu Abriform M4, na to jednu Milicare Mobile a na to stahovací kalhotky. A jde se ven ;-)

Offline plnaplena

  • Registrovaný uživatel
  • 101 a více
  • ***
  • Příspěvků: 108
  • Karma: -8
Re:Jaké plenky máte na sobě dneska?
« Odpověď #63 kdy: Listopadu 26, 2015, 10:17:18 »
Dnes 2x M4. Spodní samozřejmě propíchaná ;-)

Offline Dorotova

  • Email nefunguje
  • 10 a více
  • *
  • Příspěvků: 39
  • Karma: 0
Re:Jaké plenky máte na sobě dneska?
« Odpověď #64 kdy: Listopadu 30, 2015, 07:01:49 »
11 látkových + kalhotky na suchý zips a body  :)

Offline Dorotova

  • Email nefunguje
  • 10 a více
  • *
  • Příspěvků: 39
  • Karma: 0
Re:Jaké plenky máte na sobě dneska?
« Odpověď #65 kdy: Prosince 04, 2015, 08:03:42 »
2  x ID slip maxi v tom dvě seni V a vyrážím na nákupy. Dlouhá bunda ať to nejde vidět  ;D

Offline kvetinka

  • slezska divka
  • Existující tvor
  • 10 a více
  • *****
  • Příspěvků: 30
  • Karma: -1
  • slezska divka
Re:Jaké plenky máte na sobě dneska?
« Odpověď #66 kdy: Prosince 07, 2015, 12:58:01 »
Depend Slip super plus z Jaroměře
Hrad prepevný jest Pan Buh náš

- Kwjetka Kika z Kytlice

Offline plnaplena

  • Registrovaný uživatel
  • 101 a více
  • ***
  • Příspěvků: 108
  • Karma: -8
Re:Jaké plenky máte na sobě dneska?
« Odpověď #67 kdy: Prosince 15, 2015, 08:38:17 »
Abri M4 a přes ní pvc zapínací kalhotky :)

Offline mmisa

  • Jsem modrej
  • 101 a více
  • *
  • Příspěvků: 134
  • Karma: 0
  • milé oblečení
Jaké plenky máte na sobě dneska?
« Odpověď #68 kdy: Prosince 16, 2015, 19:40:04 »
            Přidám se s trochou i já: právě mám na sobě žlutou froté osušku, složenou na polovic a pak na třetinky, kdy to vytvoří slušně silnou plenku, ve které je na spodním listu od těla vložen pruh igelitu šíře pleny, jako vložka proti protečení ( takto jsem to dostával v bavlněných plenách, až do dospělosti, od matky ) a na tom vždy, od dětství po celý život, natahovací igelitové kalhotky. Dokud jsem je oblékl přes boky - v pase pak byly dobré - klasické, nažloutlé Prodexky. Po jejich zmizení, okolo roku 1970, mi je šili jak cizí lidé, tak jedna moje sestřenice. Od začátku 80-tých let jsem je bral od Charváta z Benešova, až do poloviny 90- tých let. Pak se již sháněly přes internet a jednu známou švadlenu + tu sestřenici.
   No, ale zpět k oblečení: dnes mám igelitové kalhotky průhledné, velikosti L, made in china - fy Haian ( koupil jsem na jaře přes AliExpress v balíčku 3 stejné kusy a pro spokojenost pak paket s 10 ks za rozumnou cenu v různých barvách). Ty průhledné nosím asi nejraději, ale když má člověk na výběr z tolika barev..., no prostě to hladí po duši! Hlavně!!, dá se to pořídit za levný peníz, v perfektním střihu a levněji, než-li ty, co se šijí v Česku a ! cena je konečná! K mému překvapení, se za zboží z Číny neproclívá! Objednal jsem si, přede dvěma lety, kalhotky fy Gary z USA. Zadrželi mi je na celnici a musel jsem zaplatit clo a poštovné. Přitom jsem jim přinesl potvrzení od lékaře, s diagnózou inkontinence. Po sečtení všeho, mě jedny kalhotky vyšly na cca 800 Kč kus. Ty z Číny na cca 150 Kč. Již jsem koupil i igelitové body, od stejné firmy. Je boží!
   Na plenky nosím, pokud možno vždy, různé punčochové kalhoty. Nejstarší mám cca z roku 1960. Je to úplně jiný střih - lepší, než se šije dnes. Od dětství jsem punčochové kalhoty, vždy nosil velice rád a nosím je celý život. Nikdy jsem se s nimi netajil a sám chodil schválně, aby mě lidé viděli a já měl pocit studu! v hnědých bavlněných punčocháčích a kraťasech ještě v 15 letech i v centru Prahy. Nevím kolik jich mám, ale jistě to bude hodně přes 100 ks. Dnes mám bavlněné, světle šedé, s pleteným vzorkem.
   Na punčocháče, opět po celý život ( když byly kdysi Spartakiády - hromadná cvičení - tak po jejich skončení, byly ke koupi v bazarech za pár korun cvičební dresy ) body, jak se dnes říká. Holčičí i dámské. Dnes mám na punčocháčích tmavomodrý dres, s červenými pruhy na bocích. V létě se využívaly holčičí trenýrky na pleny i na koupání, různých barev - nejen modré.
   Na tom normální triko a manšestrové kalhoty. Bundu lehce nad pasem, takže kdo chce vidět, vidí, že mám plenky. Nestydím se za ně a nosím je hrdě, dnes již všude. Někdy schválně mám v pase igelitové kalhotky a punčocháče tak, aby při ohnutí se, byly vidět. Užívám si to. Pleny nosím v posledních letech 24/7, převlékat se třeba na koupališti, u doktorů, prostě kdekoliv. Nikomu to nevadí, nikdo nekomentuje a mám za to, že i když se převlékám a jsem někde jen v plenách a igelitových kalhotkách, tak si toho mnozí ani nevšimnou, nezaregistrují to.
   Udělal jsem fotku. Líbí se mi příspěvky, dokumentované fotografií. Bohužel, něco se pokazilo a nejdou mi z fotoaparátu přetáhnout fotky do počítače!? Proto dávám fotku starší, z počítače v tom, v čem chodím doma i ven. Snad to nebude vadit.   
No tak, asi tak.
   Příště budu stručnější - promiňte! mmisa.
 
« Poslední změna: Prosince 16, 2015, 19:46:11 od mmisa »

Offline mmisa

  • Jsem modrej
  • 101 a více
  • *
  • Příspěvků: 134
  • Karma: 0
  • milé oblečení
Re:Jaké plenky máte na sobě dneska?
« Odpověď #69 kdy: Ledna 01, 2016, 09:03:05 »
           Všechno nejlepší, hodně počůraných plínek v novém roce 2016.

   Jak na nový rok, tak po celý rok!  Proto mám dnes - a nejen dnes - a již od loňského večera na sobě oblečeno: žlutou froté osušku, složenou na 6 dílků jako plenku s igelitovou vložkou uvnitř. Natahovací průhledné PVC kalhotky, fy Hayan, klasické štrample - světle hnědé vroubkované punčocháče ze 70tých let a světle šedé body, s krátkým rukávem, se zapínáním na patentky v rozkroku. Během večera v rodině jsem měl na sobě manšestrové kalhoty a černé triko. Do spaní jsem si spodní oblečení nechal a přidal pouze bílé triko, dlouhé do půli zadku. Vstal jsem dnes v 7:30 - mňoukal mi u dveří kocour Umo, že chce pustit na zahradu - a plenky mám mokré, že to cítím na těle. Počůral jsem se včera 3x, 1x v noci a jak jsem vstal, tak jsem to samozřejmě pustil, s příjemným pocitem, do plenky opět.
   Ke spokojenosti mi moc chybí někdo blízký a chápající Náš problém. Jako malému sáhnout, poplácat po zadečku - nebo zepředu - a mile se zeptat ... počůral se nám chlapeček, vypadá to na mokré plenky!, musíme se podívat, sundej kalhoty! - nebo ještě lépe, mi je svléknout. Počůraný samozřejmě!! Takový velký kluk a stále si neumí říci o nočníček...   No a dostat hned na mokrý zadeček, pár pohlavků rukou, před umytím by bylo potěšující! A, pochopitelně, po koupeli výprask a čas v koutě, jako samozřejmou odměnu za počurání se k zapamatování co se nemá dělat.

        Tak se mějte a také pište! Copak nic zajímavého nenosíte? V novinách, ani v TV, člověk plenkařský nic neobjeví. Oči i dušičku mou a jistě i Vaší, určitě potěší si něco přečíst, prohlédnout fotku a vědět, že v tom nejsem sám. Pryč skromnost!! Čím víc, tím líp. Pište, foťte! mmisa 
« Poslední změna: Ledna 01, 2016, 09:09:14 od mmisa »

Offline phoenix83

  • 10 a více
  • ***
  • Příspěvků: 39
  • Karma: 3
Re:Jaké plenky máte na sobě dneska?
« Odpověď #70 kdy: Ledna 01, 2016, 11:04:24 »
Ja som bol vždy skor len na jednorázové na lepítka, aj to len tak cez deň a na chvílku. Na dlhšie som si netrúfol. Ale dnes na celú noc som skúsil len tak vložné plienky Moliform Plus. Neviem prečo, ale nejako sa mi nechcelo behať na záchod tak reku vyskúšam jednu. A musím povedať že ma oslovili. Vložné som nejako nemusel, ale táto bola fajn. Docela nenápadná, nebola v boxerkách moc vidieť, pohodlná, sedela na mieste a aj sa do nej vmestili 3 počurania. Asi prvá plienka čo som mal na sebe celú noc.

Offline mmisa

  • Jsem modrej
  • 101 a více
  • *
  • Příspěvků: 134
  • Karma: 0
  • milé oblečení
Re:Jaké plenky máte na sobě dneska?
« Odpověď #71 kdy: Ledna 02, 2016, 20:01:04 »

       Zdravím!

   Dnes mám: Abri Flex Premium L1 - navlékací jednorázové kalhotky, plenkové kalhotky s PVC uvnitř a saténem z venku, světle fialové barvy - viz foto - fy Hayan, světle hnědé, lesklé silonky s klínem - mají střih, jako klasické punčocháče, se 2 švy na zadku, bílé body se zapínáním v rozkroku a krátkým rukávem, od 12:30 hodin, doposud, tj. 20:00 hodin.
   Počůral jsem se několikrát, nepočítal jsem to.

                  Mějte se, mmisa   

Offline brooks

  • 10 a více
  • ***
  • Příspěvků: 28
  • Karma: 3
Re:Jaké plenky máte na sobě dneska?
« Odpověď #72 kdy: Ledna 04, 2016, 16:00:30 »
Po dlhých a veľmi náročných takmer 20tich dňoch som si dnes konečne doprial pekný balík a to konkrétne 2x Tena Slip Maxi L a k nim ešte 2x suprima vložky a to celé v krásnych ružových PVC nohavičkách. Po tak dlhej dobe neskutočný luxus!  8)

Offline Mrartin

  • Registrovaný uživatel
  • 10 a více
  • ***
  • Příspěvků: 25
  • Karma: 0
Re:Jaké plenky máte na sobě dneska?
« Odpověď #73 kdy: Ledna 04, 2016, 17:27:56 »
Ja mám dneska na sobe abri form m 4
A kalhotky medik  se sandrou a v nich pro jistotu vložnou plenu. Kalhotky funguji naprosto skvěle a nic nepustí i kdyz plena proteče

Offline plnaplena

  • Registrovaný uživatel
  • 101 a více
  • ***
  • Příspěvků: 108
  • Karma: -8
Re:Jaké plenky máte na sobě dneska?
« Odpověď #74 kdy: Ledna 04, 2016, 22:44:33 »
já měl dnes v práci super seni quatro medium a nyní jsem si vzal na noc také jednu a na to pvc zapínací kalhotky  ;)