Autor Téma: Večerní únos2  (Přečteno 13518 krát)

Offline Miminecko

  • Registrovaný uživatel
  • 10 a více
  • ***
  • Příspěvků: 43
  • Karma: 0
Večerní únos2
« kdy: Července 15, 2015, 16:25:03 »
Kdyz sem tak lezel privazanej ve sklepe s dudlikem v puse,na sobe pocuranou a pokadenou plinku poslouchal jsem jak nahore nademnou nekdo chodi.Najednou se otevrely dvere od sklepa.

Po schodech šla paní,mohla mít tak 35 let.Držela něco v ruce.Když přišla, sedla si ke mně a podepřela mi hlavu svýma nohama, já se o ní opřel a čekal co bude.Vyndala mi dudlík z puse a vložila dudlík od kojenecké lahve, v které byl sunar.Tak jsem pozorně sál, protože sem měl docela hlad.Když jsem to vypil měl sem nutkaní kadit.Okamžitě jsem to pustil do plínky,bylo to strašně moc řidký.Ale ona mi řekla, že i když jsem se pokadil tak mi čistou teď nedá.Najednou si rozepla košilku co měla na sobě a vyndala své prso.Dala mi ho k puse a řekla, ať se nabumbám ještě.Já neváhal a hned jsem sál mateřské mlíčko. Když už jsem nechtěl,vrátila mi dudlík, který mi opět přivázala kolem hlavy.Povolila mi nohy a přebalila mne do čisté plínky.Když odešla řekla mi ať si zdřímnu.Sotva zavřela dveře od sklepa,tak jsem se opět pokadil.Pak mě napadlo to,že mi do sunaru přidala trochu projímadla.Když přišla podruhé dala mi vypít čaj.Dopil jsem ho a nechala mě abych se o ní opřel a usnul.Krásně se usínalo když jsem cítil její prso u sebe :) .

Pokračovaní příště :)

Offline Miminecko

  • Registrovaný uživatel
  • 10 a více
  • ***
  • Příspěvků: 43
  • Karma: 0
Re:Večerní únos2
« Odpověď #1 kdy: Července 15, 2015, 16:30:46 »
ten konec je trosku odflaklej protoze sem spechal :-( aby me nenacapali doma :-( tak se omlouvam.

Offline gumplík

  • Registrovaný uživatel
  • 101 a více
  • ***
  • Příspěvků: 339
  • Karma: 1
Re:Večerní únos2
« Odpověď #2 kdy: Července 17, 2015, 22:02:36 »
Jo dobrý.Těším se jak to bude pokračovat a nenech se načapat. :D