Abdl > Srazíky, akce a setkání

Sraz 14.8. 18h Praha

(1/12) > >>

raulik:

Zdar a silu bojovnikum,

z terminu ktere zde byly v ankete, byl vcera v pozdnich hodinach na jednani ustredniho vyboru A.B.D.L. vybran termin 14.8. - na ktery se Vas hlasilo nejvice.

Kazdopadne bylo vyjednano z provozovatelem, ze vstupne bude 200kc, coz je naprosta parada. Toto vstupne vsak bude potreba uhradit prevodem drive, coby rezervaci a nevratnou zalohu. Na miste Vam bude tato zaloha odectena z utraty (po zapocitani vstupneho, takze 0 od 0 pojde) , aby jste videli, ze si nenechavame vsimne pro sebe.

Brzy napiseme nac se muzete tesit, ale jiz nyni je v planu bazarek, a par her. Samozrejme prostory vyzyvaji k tomu, si uzit v nekterych vybavenych mistnostech. Vice jiz brzy.


Upraveno : Sraz je v Praze kousek od Depa Hostivar.


Upraveno 2 : Z tech, co v predchozi ankete oznacili 14.8. jako moznost dorazit, tak doufam ze dorazi - fakt jsem se neptal, jestli mate volno, ale jestli dorazite - neb dle toho se to dohadovalo a dle toho jsme resili prostory. Takze doufam, ze dalsi odmitnuvsi jiz nebudou.


Upraveno 3 : Přihlášení proveďte nad tímto příspěvkem v bloku spojené události tlačítkem přihlásit.


Upraveno 4 : Modry maj povinej dresscode :-D


Upraveno 5 : Instrukce o platbe dostanete behem par dni - az si naklika dost lidi prihlasku. Instrukce o miste apod, obdrzite par dni pred akci.


Upraveno 6 : Jedna se o klub Atelier.


Upraveno 7 : Fakt me nezajima, ze poslete zalohu 12-teho srpna. Proste kdo neposle do dejme tomu 7. srpna zalohu, zvan neni. Jedna se o 200Kc a pokud nekdo bere 12-teho, tak nedavno jednoho 12-teho bylo.


Upraveno 8 : Sraz je predbezne domluven od 18:00 do 24:00 hod :-D

newbie:
Tohle mi prijde jako vice nez fer. Zaloha predem jasne oddeli lidi co chteji opravdu prijit od tech co o tom je mluvi. Bylo by dobre nastavit termin do kdy je potreba zalohu zaslat a kam. Predpokladam, ze informace ze sraz bude v Praze  zustala nemena?

petka63:
A.B.D.L. = Alkoholická Banda Dekadentních Lemurů  :o

V SZ pošli číslo účtu a částku, platba do cca 10 dnů, nevím jak se sem dostanu.

S bazarem počítám, už mam plné "skrýše" = prodej. + Něco jen na ukázku.

ps: pokud nebude přítomná "maminka / sestřička" na přebalování, míry 120-40-60 ve věku 18.001 let, ABDL + BDSM + Clinik pozitivní, černé vlasy, modré oči, IQ 210, výšky 195 cm A JEN PRO MĚ - tak nejedu  ;D

raulik:

--- Citace: petka63  Července 03, 2015, 23:10:42 ---A.B.D.L. = Alkoholická Banda Dekadentních Lemurů  :o

--- Konce citace ---

Ja vedel ze me nekdo odhali...


--- Citace: petka63  Července 03, 2015, 23:10:42 ---ps: pokud nebude přítomná "maminka / sestřička" na přebalování, míry 120-40-60 ve věku 18.001 let, ABDL + BDSM + Clinik pozitivní, černé vlasy, modré oči, IQ 210, výšky 195 cm A JEN PRO MĚ - tak nejedu  ;D

--- Konce citace ---

A safra, tak to ty udaje ani posilat nemusim... A kdyz tak nad tim premejslim, tim 120 jsi myslel obvod hlavy ? Pri tom iq urcite.

Pixiie13:
beru jsem 100% pro  a jsem nadšen  ::)

Navigace

[0] Seznam témat

[#] Další strana

Přejít na plnou verzi