Autor Téma: Tomášek 8  (Přečteno 13541 krát)

Offline goodnite

  • 101 a více
  • *****
  • Příspěvků: 235
  • Karma: 3
Tomášek 8
« kdy: Června 25, 2015, 06:51:39 »

     Když jsme dorazili do koupelny tak mi sestra sundala plenu a setřela mi z nejhoršího zadek. Poté mi řekla ať si vlezu do vany , pustila sprchu a začala mě omývat . Cítil jsem se moc trapně protože když zajela do intimních partií mého těla tak jsem se vzrušil ale ona se nějak nedivila , zřejmě je na podobné situace zviklá . Po omytí mi řekla ať vylezu z vany a ona někam odešla ,vrátila se po chvíli   a v ruce nesla čistou plenu a k tomu navíc ještě gumové kalhotky . Zabalila mě do pleny nandala mi gumové kalhoty a řekla ať jdu zpátky na pokoj že bude za chvíli snídaně,no musím říct že jsem měl docela hlad tak jsem šel aniž bych pomyslel že mám na sobě pleny. Sestra za nedlouho donesla snídani ale jen dva tácky pro kluky mě řekla že mám chvíli počkat že se mi snídaně teprve dělá ,přišlo mi to docela divné vždyť byl k snídani rohlík a šunkový salám ,tak co na tom můžou tak dlouho dělat. Po chvíli donesla sestra snídani i mě a to byl pro mě další šok na  tácku donesla dvě kojenecké lahve . V jedné byl čaj a v druhé nějaké mléko nebo kaše . Trochu jsem se podivil a zeptal se sestry co to má znamenat ona jen odpověděla že mimina snídají kaši s lahve a odešla.
  Kluci se smáli a myslím že si to i užívali ,no ani se jim moc nedivím já na jejich místě bych se taky asi smál ono vidět takřka dospělého kluka v plenách a s kojeneckou lahví je docela směšné. Nezbylo mi nic jiného než obsah lahve vypít jináč bych dostal kapačku a to jsem nechtěl. Vypil jsem lahev s kaší a lehl jsem si a po chvíli usnul ale ne na moc dlouho protože mě probudila potřeba kakat. Zazvonil jsem na sestru a poprosil ji jestli by mi nesundala plenu že potřebuji kakat . Sestra mi řekla ať ještě chvíli vydržím že se hned vrátí a opravdu netrvalo to dlouho a ona byla zpátky. Ale hned nastal další šok ,v ruce nesla nočník, No to snad ne tady před klukama si na nočník nesednu. Jsem si v duchu řek to se raději znovu pokakám do pleny, sestře jsem řekl že mě ta potřeba mezitím přešla. Sestra se zeptala zda to nechci alspoň  zkusit řekl jsem že ne že už se mi opravdu nechce ,sebrala nočník a řekla běda jak se pokadíš tak uvidíš . Docela jsem se té věty lekl ale pak jsem si znova lehl a po chvíli se pokakal. A poté znova usnul Nespal jsem moc tvrdě takže jsem uslišel jak se otvírají dveře a vchází do nich několik doktorů a sester. To snad „néé“ vizita to bude trapas až primář zjistí že tu ležím s použitou plenou tak se jich jen tak nezbavím. Napřed šli ke klukum do zádu a pak se blížili ke mně byl jsem s toho docela vystresovaný co řekne primář na to že mám pleny až jsem se z toho strachu znova počůral. Přistoupil k posteli doktor odkryl peřinu že mi změří tlak a teplotu a hned po odkrytí deky se nestačil divit že mám pleny také hned se otázal sestry proč je mám. Sestra hned odpověděla že mám velké problémy s vykonáváním potřeby, proto mi dali plenu ať nemusí furt převlékat postel. Doktor řekl ano to je v pořátku tak ho přebalte a doveďte na ošetřovnu .

Pokračování příště:

Offline gumplík

  • Registrovaný uživatel
  • 101 a více
  • ***
  • Příspěvků: 338
  • Karma: 1
Re:Tomášek 8
« Odpověď #1 kdy: Června 29, 2015, 22:53:37 »
Dobrý :),už se těším na pokračování.

Offline mirekkkk

  • 50 a více
  • ****
  • Příspěvků: 64
  • Karma: -15
Re:Tomášek 8
« Odpověď #2 kdy: Července 01, 2015, 00:50:21 »
Mám sice radši, když ty zážitky vypráví žena/dívka, ale když začnu onanovat, začne mi to být jedno. Ale ženská moč je stejně nejlepší... Vůně, chuť atd.

Offline 13jh02

  • Existující tvor
  • 101 a více
  • *****
  • Příspěvků: 385
  • Karma: 2
Re:Tomášek 8
« Odpověď #3 kdy: Července 01, 2015, 16:07:20 »
požitek z děje kazí "strašný češtiň". Takhle špatně by to nebyl schopen napsat ani dislektický žák "integrované" školy.


Co jsi napsal Ty ? Ber to jako napomenutí.
« Poslední změna: Července 01, 2015, 20:28:53 od raulik »

Offline peja

  • Registrovaný uživatel
  • 101 a více
  • ***
  • Příspěvků: 108
  • Karma: 2
  • Malé pokakané batolátko
Re:Tomášek 8
« Odpověď #4 kdy: Ledna 23, 2016, 10:39:22 »
píšeš krásné povídky, bude nějaké pokračování? Já se snažil napsat dva příběhy, ale je to opravdu těžké, ty máš nápad a jde ti to. S toho že kritizují tvou češtinu z hlediska gramatiky si nic nedělej, v této době je s podivem co jsou schopni napsati doktoři , inženýři a tak dále. Když je někdo dysklektik to nevadí. Číst se to po tobě dá krásně, krásný příběh, kéž by bylo nějaké pokračování, když to má otevřený děj.