Autor Téma: Vecerni unos  (Přečteno 17810 krát)

Offline Miminecko

  • Registrovaný uživatel
  • 10 a více
  • ***
  • Příspěvků: 43
  • Karma: 0
Vecerni unos
« kdy: Června 09, 2015, 15:39:17 »
Ahoj tohle je pribeh ktery pisu z hlavy :-).

Sel jsem jednou takhle vecer po ulici a zjistil jsem,ze me pronasleduji dva lide,ktere jsem neznal.Sly zamno kazdej krok kam jsem zahl.
Po par blocich se zamnou rozbehli.
Ja nevedel co delat a tak jsem zacal utikat.Najednou jsem se ocitnul ve slepe ulicce.Dva neznami se ke me priblyzili.Muz me chytil ruce a zena mi dala k puse neco jako kapesnik.
Najednou jsem se probudil v nejakem sklepe.Nic z toho co se stalo tam venku jsem si nepamatoval.Kdyz jsem otevrel oci prvni co me popadlo za otazky byly."Co se to deje?Kde to jsem?Proc nemuzu mluvit?"
Kdyz jsem se snazil zarvat v puse me neco drelo o jazyk.Napadlo mne jedine,ze mam v puse asi roubik.
Omyl,nebyl to roubik,ale dudlik.
Rikal jsem si proc zrovna dudlik?Prohlizel jsem si sklep a najednou
jsem mel nutkani jid curat.
Chvili jsem to drzel,ale pak uz to
neslo a najednou jsem citil teplo.Naklonil jsem hlavu a podival se smerem na rozkrok.Byl nafouklej.Zjistil jsem ze mam na sobe plinky.Kdyz jsem to zjistil chtelo se mi tak nejak kakat.Chytali me takove krece ze jsem to do tech plinek pustil.
Kdyz sem tak lezel privazanej ve sklepe s dudlikem v puse,na sobe pocuranou a pokadenou plinku poslouchal jsem jak nahore nademnou nekdo chodi.Najednou se otevrely dvere od sklepa.


Pokracovani priste.Podle toho jak se vam to bude libit.Predem se omlouvam pokud zde najdete chyby v pravopisu.Pisu to rychle nez zapomenu cast pribehu :-D :-)

Offline newbie

  • Jsem modrej
  • 101 a více
  • *
  • Příspěvků: 242
  • Karma: 11
Re:Vecerni unos
« Odpověď #1 kdy: Června 09, 2015, 15:48:26 »
Snaha se ceni, ale...
1) chyby primo bijou do oci, uz jenom to hodit treba do wordu a nechat si to zkontrolovat nez to sem hodis by neskodilo. Stejne tak zbytecne entery na konci kazde vety.
2) nejedna se ani tak o prihem jako o strohy popis deje
3) nenech se odradit a zkus to znovu a lepe :)

Offline Miminecko

  • Registrovaný uživatel
  • 10 a více
  • ***
  • Příspěvků: 43
  • Karma: 0
Re:Vecerni unos
« Odpověď #2 kdy: Června 09, 2015, 15:56:31 »
sorac pisu to na mobilu a celkem rychle proto jsem tam napsal ke koncu to co jsem napsal...za druhe soreac jestli to neni spisovna cestina ale jsem hanak.tak sorry :-)

Offline raulik

  • Administrator
  • 101 a více
  • *****
  • Příspěvků: 955
  • Karma: 45
    • TajemnaKomnata
Re:Vecerni unos
« Odpověď #3 kdy: Června 09, 2015, 22:52:51 »
Omluva prijata, priste to fakt zkus radeji na PC a pripadne nekym zkontrolovat - klidne nekym ze zdejsich uzivatelu.

Offline goodnite

  • 101 a více
  • *****
  • Příspěvků: 235
  • Karma: 3
Re:Vecerni unos
« Odpověď #4 kdy: Června 09, 2015, 23:38:40 »
Příběh začíná celkem dobře ale pak už se jedná spíše o popis děje . Ale jak bylo řečeno nevzdávej to a pokračuj máš dobrý potenciál tak to skus znovu a bude to fajn příběh.

Offline babyika

  • 10 a více
  • ***
  • Příspěvků: 34
  • Karma: 0
Re:Vecerni unos
« Odpověď #5 kdy: Června 16, 2015, 20:36:24 »
Zatím to vypadá zajímavě