Abdl > Srazíky, akce a setkání

Plánovaný celovečerní sraz Praha, pouze pro přihlášené

(1/4) > >>

raulik:
Jeden srazík skončil a už se plánuje další, tentokráte celovečerní. Bude zvláštní tím, že tam nebude vpuštěn nikdo nepřihlášený = nebude tam nikdo cizí.


Jako termín navrhujeme jeden z pátků na začátku srpna.


Co Vy na to ?

nobody:
a nejaky cas od kdy je to planovano ?? pripadne orientacne misto srazu. Jde mi o to jestli to stihnu y prace. diky

raulik:
Tohle berte zatim jako pruzkum zajmu, pak se dohodnou podrobnosti, az se bude vedet vic.

pyžamáček:
Já si myslím, že každý, kdo se bude chtít opravdu zúčastnit, tak si to s předstihem zařídí, odpovědi typu "nevím, jestli to stihnu z práce, nevím, jestli nebudu u moře, nevím, jestli nebudu někde v p----i..." mě přijdou hloupé, jestli se chci zúčastnit, tak se přihlásím, a podle toho se zařídím, anebo se zúčastnit nechci, nebo vím, že na to nemám, tak se nezůčastním a nepíšu kraviny, a nehledám důvody jak se z toho vykroutit. Možná by byla nejlepší nevratná záloha, a hned by se vidělo, kdo má skutečný zájem.. Se mnou můžete počítat. Lukáš.

raulik:
Prosim vsechny, at si zaskrtnou, ktere terminy mohou. Podle toho totiz pak budeme vybirat. Dekuji za par emailu, ale nemam hlavu jen na to a tudiz prosim do ankety.

Navigace

[0] Seznam témat

[#] Další strana

Přejít na plnou verzi