Autor Téma: Nováčči, koukejte se představit  (Přečteno 163973 krát)

Offline Potvůrka

  • Registrovaný uživatel
  • 5 a více
  • ***
  • Příspěvků: 9
  • Karma: -1
  • Omlouvám se, že teď nepíši příběhy.
Re:Nováčči, koukejte se představit
« Odpověď #225 kdy: Dubna 23, 2023, 22:17:10 »
Ahoj,

tímto bych se vám chtěla představit.

Jsem člověk měnící si pohlaví, nechávám si ho změnit  na ženu. Plenky nosím abych se cítila bezpečně. Co se týče mě 24 letá žena s partnerem (ano, fakt o tom ví!!..už spolu nějaký ten pátek bydlíme :3 :)...mění plenky zdatně ať už je plenka jenom mokrá nebo mám v ní bobáka). Ne, nevadí mu to :) A tak bych to asi uzavřela, nevím co sakra o sobě napsat. :3 :P


Joooo abych zmínila ještě jednu věc, každý můj partner/ka věděli, že plenky nosím. Jsem totiž psychopatka a tomu, kdo to nepochoil, tak jen říkám "tam jsou dveře. Nazdar!!!" :3
:3 Potvůrka :3

Offline Diaperboy123987

  • Registrovaný uživatel
  • Čerstvé maso
  • ***
  • Příspěvků: 3
  • Karma: -1
  • Mám 25 rokov
Re:Nováčči, koukejte se představit
« Odpověď #226 kdy: Května 13, 2023, 16:45:33 »
Ahojte :) Hľadám tu niekoho zo Slovenska PE PD a okolie som gay mám 24 rokov a rád nosím plienky

Offline Okanzee

  • Registrovaný uživatel
  • Čerstvé maso
  • ***
  • Příspěvků: 1
  • Karma: 0
Re:Nováčči, koukejte se představit
« Odpověď #227 kdy: Května 16, 2023, 13:24:40 »
Ahoj, je mi 35 a po několika zkušenostech, z toho v jednom dlouhodobějším vztahu, jsem si ujasnil názor, co přesně hledám a co mě baví. Je to vztah DD/lg, moci se o lg starat, pečovat o ní, hrát si s ní, k tomu se líbí, když je oblečená jako batole a má plínky. V DD/lg vztahu mi jde hlavně hlavně o age regression, než o roleplay. Což vše tohle bylo přesně obráceně v tom dlouhodobějím vztahu, šlo o občasné hrátky a o roleplay. Tak zde bych se s nějakou chtěl seznámit, i když evidentně je šance abnormálně malá, za pokus to stojí, protože jiný vztah si ani nedokážu představit. Hledám na více tématických seznamkách, ale uživatelská základna je malá.

Offline ShyDiaperBoy

  • Registrovaný uživatel
  • Čerstvé maso
  • ***
  • Příspěvků: 1
  • Karma: 0
Re:Nováčči, koukejte se představit
« Odpověď #228 kdy: Července 15, 2023, 20:00:55 »
Ahoj jsem kluk z Olomouckého kraje co rád nosí a používá plenky, je mi 23 let a rád bych poznal další lidi co mají stejnou zálibu jako já.

Offline gayABDL

  • Registrovaný uživatel
  • Čerstvé maso
  • ***
  • Příspěvků: 1
  • Karma: 0
Re:Nováčči, koukejte se představit
« Odpověď #229 kdy: Července 25, 2023, 09:59:46 »
Čau, mladý ABDL co si rád povídá o tématu, nosí plenky a všechno okolo nich. Přátelství nabízim komukoliv :)

Offline DirtySophy

  • Registrovaný uživatel
  • Čerstvé maso
  • ***
  • Příspěvků: 3
  • Karma: 0
Re:Nováčči, koukejte se představit
« Odpověď #230 kdy: Srpna 04, 2023, 16:34:04 »
:-)
Ahojte som chalan mám 21 rád nosím plienky a aj do nich cikám a kakám. Milujem ich už od svojich 13 rokov a nedávno som do toho zasvätil aj moju priateľku takže si to užívame spolu.

Offline DirtySophy

  • Registrovaný uživatel
  • Čerstvé maso
  • ***
  • Příspěvků: 3
  • Karma: 0
Re:Nováčči, koukejte se představit
« Odpověď #231 kdy: Srpna 05, 2023, 21:07:30 »
:-)

Ahojte som chalan mám 20 rokov a som aj AB aj DL , rád nosím plienky cikám aj kakám do nich. Nosím ich aj doma s dudlíkom v ústach a bodyčku na sebe a aj vonku v nejakom tesnejšom oblečení aby bolo plienku vidno to mám veľmi rád.
Túto záľubu zdieľam už aj s priateľkou a veľmi si to užívame. Budem rád keď kohokoľvek s rovnakou zálubou spoznám :)

Offline ababyi

  • Administrator
  • 101 a více
  • *****
  • Příspěvků: 280
  • Karma: 26
    • mmmm.sk
Re:Nováčči, koukejte se představit
« Odpověď #232 kdy: Srpna 06, 2023, 11:43:31 »
Za pár dní o rok menej ... prezradíš, ako na to? :)

Offline Miško

  • Registrovaný uživatel
  • 101 a více
  • ***
  • Příspěvků: 180
  • Karma: -12
  • .
    • www.abdl.cz
Re:Nováčči, koukejte se představit
« Odpověď #233 kdy: Srpna 08, 2023, 17:17:43 »
:-)
Ahojte som chalan mám 21 rád nosím plienky a aj do nich cikám a kakám. Milujem ich už od svojich 13 rokov a nedávno som do toho zasvätil aj moju priateľku takže si to užívame spolu.
Ja som Miško- Malý veľký. Ahojte všetci.
Bez cumlíka ani na krok.

Offline Tormen

  • Registrovaný uživatel
  • Čerstvé maso
  • ***
  • Příspěvků: 1
  • Karma: 0
Re:Nováčči, koukejte se představit
« Odpověď #234 kdy: Srpna 28, 2023, 13:54:33 »
Ahoj, zdravím všechny a přeji krásné odpoledne!

Rád bych se vám jako nováček představil. Sexuálně jsem otevřený člověk, mám rád obecně BDSM v celé jeho šíři. Nejbližší mi ale je ABDL, hodně blízké mi je i DD/lg. Jsem heterosexuální a přesto, že v běžném životě tak ani nepůsobím, tak sexuálně jsem v roli dominantní. Z toho vyplývá, že moje role v ABDL je především role Pána pro holčičku v plínce. Jsem o trošku víc zaměřený na DL než na AB a při sexuálních hrátkách se mi strašně líbí všelijaké čůrací a počůrávací hry, ideálně spojené s plenkami hlavně na opačném pohlaví. V běžném životě mi je sympatické DD/lg nastavení ve vztahu, a to i bez neustálého nošení plínek. S DD/lg i ABDL ve vztahu mám zkušenosti.

Jsem třicetiletý Pražák, vysokoškolák, rozumný, sportovně založený a introvertní člověk. Myslím si, že i vcelku hezký. S některými z Vás jsem se viděl teď na dvou srpnových srazech v Ateliéru.

Krásný den všem!

Tormen

Offline Miško

  • Registrovaný uživatel
  • 101 a více
  • ***
  • Příspěvků: 180
  • Karma: -12
  • .
    • www.abdl.cz
Re:Nováčči, koukejte se představit
« Odpověď #235 kdy: Srpna 28, 2023, 17:05:25 »
Ahoj, Tormen, tak vitaj a nech sa ti tu páči. Aj ja som taký nováčik---- Som zo Slovenska- Severo-západ.
Bez cumlíka ani na krok.

Offline technik5

  • Registrovaný uživatel
  • Čerstvé maso
  • ***
  • Příspěvků: 2
  • Karma: 0
Re:Nováčči, koukejte se představit
« Odpověď #236 kdy: Srpna 30, 2023, 17:50:35 »
Ahoj, jsem z Písku a na plenky jsem ujetej již hezkou řádku let.

Offline Miško

  • Registrovaný uživatel
  • 101 a více
  • ***
  • Příspěvků: 180
  • Karma: -12
  • .
    • www.abdl.cz
Re:Nováčči, koukejte se představit
« Odpověď #237 kdy: Září 10, 2023, 17:34:30 »
Ahojte všetci. Niečo o mne- takto stroho o sebe napísať, to nie je ono. Ako som sa vyjadril.
 Tak Volám sa Michal. Mám 34 rokov. Najprv ma priťahovali plienky (DL) asi od 6 rokov. A o niekoľko rokov neskôr asi 28 aj troška (AB)- Vtedy som si zadovážil prvý cumlík. Oblečenie na to som nie extra, ale nájdu sa ale iba detské veci. Ostatné si
dokúpim.  V minulosti som mal dve známosti s dievčatami, ale nechal som to tak- radšej si budem užívať single život, pokiaľ bude možný....
Bez cumlíka ani na krok.

Offline technik5

  • Registrovaný uživatel
  • Čerstvé maso
  • ***
  • Příspěvků: 2
  • Karma: 0
Re:Nováčči, koukejte se představit
« Odpověď #238 kdy: Září 13, 2023, 15:23:31 »
Ahoj, jsem z Písku a na plenky jsem ujetej již hezkou řádku let.

Offline babyika

  • 10 a více
  • ***
  • Příspěvků: 34
  • Karma: 0
Re:Nováčči, koukejte se představit
« Odpověď #239 kdy: Září 14, 2023, 19:32:57 »
Jsem z Českých Budějovic a taky dlouho nosím plenky