Autor Téma: Nováčči, koukejte se představit  (Přečteno 69797 krát)

Offline raulik

• Administrator
  • 101 a více
Re:Nováčči, koukejte se představit
« Odpověď #150 kdy: Srpen 04, 2019, 10:44:12 »
Diky za vyjadreni a de facto priznani. Obrazny dotaz - mela jsem v umyslu cast okopirovat - to uz jsme jako lidstvo tak daleko, ze tohle je normalni ? Asi jsem opravdu ufon.

Offline jane

• Registrovaný uživatel
  • 50 a více
« Odpověď #151 kdy: Srpen 04, 2019, 10:46:41 »
Rozhodně to není normální, mrzí mě to, protože jak teď asi musím vypadat předevšemi, že...
Není to fér vůči autorovi, jen jsem zahlédla jeho příběh a ten koncept se mi líbil, tak jsem to chtěla zkusit i se svými postavami, což mě ale neomlouvá.

Offline raulik

• Administrator
  • 101 a více
« Odpověď #152 kdy: Srpen 04, 2019, 10:52:30 »
Asi by me nestvalo, jak ted vypadas, ale obecne, co te k tomu vede. Je prima, ze TED vypadas jako zlodej, ale to jsi byla i vcera, jen se to nevedelo.

Vzit neci pribeh a zkopirovat ho (skoda, ze nemam original, nakolik si to fakt jen zkopirovala jak psal puvodni autor), to neni jako stahnout neco z githubu (za alepson maleho predpokladu, ze to licence umoznuje).

Tak ci tak, zamysli se nad sebou velmi vazne.

Offline jane

• Registrovaný uživatel
  • 50 a více
« Odpověď #153 kdy: Srpen 04, 2019, 10:57:12 »
Tady je originál: https://my.w.tt/7eVc3mNgSY

Zamyslím se, opravdu se teď stydím, protože to byl fakt hloupý nápad. Ještě jednou se omlouvám autorovi, i těm, co to četli.

Offline raulik

• Administrator
  • 101 a více
« Odpověď #154 kdy: Srpen 04, 2019, 11:00:25 »
Uživatelka jane, která je zde zaregistrována okopírovala můj příběh, převedla ho do hetero verze a vydává ho za svůj "originální příběh" pod názvem 'Terapie 1/2'. Prosím adminy, aby holčinu zablokovali a příbeh smazali, nepřeji si, aby zde byl. Vážně nechápu, jak může mít žaludek na to, něco takového udělat. Jsem znechucen.

Tak viditelne se autorka priznala, tudiz neni treba posilat info o pribehu apod. Timto beru vec za vyresenou.

Offline malinkatá

• Registrovaný uživatel
  • Čerstvé maso
« Odpověď #155 kdy: Srpen 11, 2019, 13:12:26 »
Uz to bude jiste lepsi :D  Spambot te holt zaradil do spambotu :D Predstavenim jsi byl prerazen.
a já i když jsem se přestavil tak nikam psát nemůžu....  :-\ chtěl sem se jen zbavit armádních přebytků...
v realitě nejsem vlastně TA ale TEN tak bacha ;)

Offline ababyi

• Administrator
  • 101 a více
« Odpověď #156 kdy: Srpen 11, 2019, 14:20:10 »
Vyriešené ;)

Offline abdul

• Čerstvé maso
« Odpověď #157 kdy: Srpen 24, 2019, 09:48:34 »
Ahoj  :) :) :)

Offline leprakon1

• Registrovaný uživatel
  • Čerstvé maso
« Odpověď #158 kdy: Srpen 28, 2019, 01:16:01 »
Zdravím sem leprakon1 a sem tu nový a v pleckách sem úplná lama měl sem zatím jen jeden balíček plínek a už mi došli :( používám dětské a ano jsou mi a je mi 28 co se tíče tohoto fora snad mi někdo odpoví na něco nebo si semnou popovídá nebo mi ba i dokonce dá radu ohledně plenek budu moc rád zdravím všechny :)

Offline Janko Plienkovanie

• Registrovaný uživatel
  • Čerstvé maso
« Odpověď #159 kdy: Září 10, 2019, 11:16:37 »
Ahojte som 37 ročný chalan ktorý rád nosí plienky a skúša nové veci Plienky nosím už dlho samozrejme nie každý vie o mojej záľube 😉 Na rovinu som pri tele rád spoznám nových ľudí popíšem stretnem sa

A píšeš to sem potřetí proč ? Ale jo, pokračuj... - edit by raulík
« Poslední změna: Září 10, 2019, 11:20:44 od raulik »
Mám rád plienky

Offline Little_metalhead

• Registrovaný uživatel
  • Čerstvé maso
« Odpověď #160 kdy: Říjen 12, 2019, 02:29:50 »
Zdravím, jsem tu nový, tak se jdu představit. Jsem 23 ABDL kluk (převážně DL) se zálibou v tvrdé hudbě a pocházím z Olomouckého kraje. Mám rád plenky osobně, ale rád bych zkusil i péči o malou holčičku (od přebalování až po čtení pohádek na dobrou noc). Pokud by se tu našla slečna libovolného věku na pokec o ABDL či plenkaření, uvítám kontakt přes zprávy nebo email.
« Poslední změna: Říjen 12, 2019, 16:21:45 od Bibinko »