Autor Téma: Nováčči, koukejte se představit  (Přečteno 163919 krát)

Offline jane

  • Registrovaný uživatel
  • 50 a více
  • ***
  • Příspěvků: 69
  • Karma: 4
Re:Nováčči, koukejte se představit
« Odpověď #150 kdy: Srpna 04, 2019, 10:57:12 »
Tady je originál: https://my.w.tt/7eVc3mNgSY

Zamyslím se, opravdu se teď stydím, protože to byl fakt hloupý nápad. Ještě jednou se omlouvám autorovi, i těm, co to četli.

Offline raulik

  • Administrator
  • 101 a více
  • *****
  • Příspěvků: 955
  • Karma: 45
    • TajemnaKomnata
Re:Nováčči, koukejte se představit
« Odpověď #151 kdy: Srpna 04, 2019, 11:00:25 »
Uživatelka jane, která je zde zaregistrována okopírovala můj příběh, převedla ho do hetero verze a vydává ho za svůj "originální příběh" pod názvem 'Terapie 1/2'. Prosím adminy, aby holčinu zablokovali a příbeh smazali, nepřeji si, aby zde byl. Vážně nechápu, jak může mít žaludek na to, něco takového udělat. Jsem znechucen.

Tak viditelne se autorka priznala, tudiz neni treba posilat info o pribehu apod. Timto beru vec za vyresenou.

Offline malinkatá

  • Registrovaný uživatel
  • Čerstvé maso
  • ***
  • Příspěvků: 3
  • Karma: 0
Re:Nováčči, koukejte se představit
« Odpověď #152 kdy: Srpna 11, 2019, 13:12:26 »
Uz to bude jiste lepsi :D  Spambot te holt zaradil do spambotu :D Predstavenim jsi byl prerazen.
a já i když jsem se přestavil tak nikam psát nemůžu....  :-\ chtěl sem se jen zbavit armádních přebytků...
v realitě nejsem vlastně TA ale TEN tak bacha ;)

Offline ababyi

  • Administrator
  • 101 a více
  • *****
  • Příspěvků: 280
  • Karma: 26
    • mmmm.sk
Re:Nováčči, koukejte se představit
« Odpověď #153 kdy: Srpna 11, 2019, 14:20:10 »
Vyriešené ;)

Offline abdul

  • Čerstvé maso
  • Příspěvků: 1
  • Karma: 0
Re:Nováčči, koukejte se představit
« Odpověď #154 kdy: Srpna 24, 2019, 09:48:34 »
Ahoj  :) :) :)

Offline leprakon1

  • Email nefunguje
  • Čerstvé maso
  • *
  • Příspěvků: 1
  • Karma: 0
Re:Nováčči, koukejte se představit
« Odpověď #155 kdy: Srpna 28, 2019, 01:16:01 »
Zdravím sem leprakon1 a sem tu nový a v pleckách sem úplná lama měl sem zatím jen jeden balíček plínek a už mi došli :( používám dětské a ano jsou mi a je mi 28 co se tíče tohoto fora snad mi někdo odpoví na něco nebo si semnou popovídá nebo mi ba i dokonce dá radu ohledně plenek budu moc rád zdravím všechny :)

Offline Janko Plienkovanie

  • Registrovaný uživatel
  • 5 a více
  • ***
  • Příspěvků: 7
  • Karma: -1
Re:Nováčči, koukejte se představit
« Odpověď #156 kdy: Září 10, 2019, 11:16:37 »
Ahojte som 37 ročný chalan ktorý rád nosí plienky a skúša nové veci Plienky nosím už dlho samozrejme nie každý vie o mojej záľube 😉 Na rovinu som pri tele rád spoznám nových ľudí popíšem stretnem sa




A píšeš to sem potřetí proč ? Ale jo, pokračuj... - edit by raulík
« Poslední změna: Září 10, 2019, 11:20:44 od raulik »
Mám rád plienky

Offline Little_metalhead

  • Registrovaný uživatel
  • Čerstvé maso
  • ***
  • Příspěvků: 1
  • Karma: 0
Re:Nováčči, koukejte se představit
« Odpověď #157 kdy: Října 12, 2019, 02:29:50 »
Zdravím, jsem tu nový, tak se jdu představit. Jsem 23 ABDL kluk (převážně DL) se zálibou v tvrdé hudbě a pocházím z Olomouckého kraje. Mám rád plenky osobně, ale rád bych zkusil i péči o malou holčičku (od přebalování až po čtení pohádek na dobrou noc). Pokud by se tu našla slečna libovolného věku na pokec o ABDL či plenkaření, uvítám kontakt přes zprávy nebo email.
« Poslední změna: Října 12, 2019, 16:21:45 od Bibinko »

Offline Honzíček

  • Registrovaný uživatel
  • Čerstvé maso
  • ***
  • Příspěvků: 1
  • Karma: 0
Re:Nováčči, koukejte se představit
« Odpověď #158 kdy: Prosince 20, 2019, 09:18:15 »
:-)
Miminko hledá rodiče. Je mi 43 let, chlapeček, ale můžu být i holčička, když budete chtít a třeba i starší děťátko, než úplně miminko. Hledám rodiče jakéhokoliv pohlaví, ideálně dva, kteří by mne krmili, přebalovali a třeba i sexuálně zneužívali. Nejlépe Praha a okolí. Na dalším se domluvíme, jsem přizpůsobivý.

Offline peja

  • Registrovaný uživatel
  • 101 a více
  • ***
  • Příspěvků: 108
  • Karma: 2
  • Malé pokakané batolátko
Re:Nováčči, koukejte se představit
« Odpověď #159 kdy: Prosince 28, 2019, 10:59:09 »
Ahoj  , jmenuji se Petr, jsem kousek od Brna a rad bych nasel nejakou holku o kterou bych se staral jako o miminko. Prebaloval , koupal , krmil a rozmazloval a hral si s ni. je mi 32 let. Ale asi pro tebe bude spatny velky vekovy rozdil kdyz ti je 19 let . Ale presto kdybys mela zajem tak se ozvy , klidne za tebou dojedu ikdyby jsi byla daleko od Brna. Mej se hezky. 

Offline uiop

  • Registrovaný uživatel
  • Čerstvé maso
  • ***
  • Příspěvků: 1
  • Karma: 0
Re:Nováčči, koukejte se představit
« Odpověď #160 kdy: Prosince 31, 2019, 19:40:45 »
Ahoj jsem tady nový. Plenky mě ani tak nezajímají jako spíše saténové vycpané body kalhotky a jiné saténové sissy oblečky. Dále pak punčochy všeho druhu.

Offline Pavlicekkk

  • Registrovaný uživatel
  • 5 a více
  • ***
  • Příspěvků: 5
  • Karma: -1
Re:Nováčči, koukejte se představit
« Odpověď #161 kdy: Ledna 04, 2020, 09:17:56 »
Ahoj kluk, rád programuji :-[

Offline tbdl

  • Registrovaný uživatel
  • Čerstvé maso
  • ***
  • Příspěvků: 3
  • Karma: 0
Re:Nováčči, koukejte se představit
« Odpověď #162 kdy: Ledna 06, 2020, 13:31:54 »
Ahojte, som chalan z Bratislavy a v minulosti som trpel silnou inkontineciou teraz mi to zostalo do vacsiej miery ako zaluba a do mensej ako povinnost na noc alebo dlhu cestu. Rad by som spoznal niekoho z okolia do 24 rokov.

Offline subik13

  • Registrovaný uživatel
  • Čerstvé maso
  • ***
  • Příspěvků: 1
  • Karma: 0
Re:Nováčči, koukejte se představit
« Odpověď #163 kdy: Ledna 08, 2020, 13:29:15 »
Ahoj, jsem tady nový. Submisivní též s láskou k plenám.

Offline Davídek1991

  • Registrovaný uživatel
  • Čerstvé maso
  • ***
  • Příspěvků: 1
  • Karma: 1
Re:Nováčči, koukejte se představit
« Odpověď #164 kdy: Ledna 15, 2020, 03:34:36 »
Ahoj, jmenuji se David, je mi 28 let a jsem z Olomouckého kraje. Už to tady sleduji delší dobu a dnes jsem se konečně zaregistroval. Rád bych zde našel nějakou holku, která se bude chovat jako malá holčička a já se o ní budu starat a budeme společně hrát různé dětské hry, dívat se na pohádky. Jinak jsem obyčejný hodný kluk hubené postavy, vzhledově vypadám mladší. Mám rád pohádky a sbírám různé hračky (nejvíce plyšáky). Hraju na hudební nástroj, mám rád hudbu. Mazlím se s plyšákama. Jsem velký mazlík. Pokud by se tu nějaká holka našla, tak ať prosím napíše na e-mail. Jinak Vám ostatním všem co tu jste zaregistrovaní, přeji hodně úspěchů v životě.