Autor Téma: Nováčči, koukejte se představit  (Přečteno 66052 krát)

Offline raulik

• Administrator
  • 101 a více
Re:Nováčči, koukejte se představit
« Odpověď #150 kdy: Srpen 04, 2019, 10:44:12 »
Diky za vyjadreni a de facto priznani. Obrazny dotaz - mela jsem v umyslu cast okopirovat - to uz jsme jako lidstvo tak daleko, ze tohle je normalni ? Asi jsem opravdu ufon.

Offline jane

• Registrovaný uživatel
  • 50 a více
« Odpověď #151 kdy: Srpen 04, 2019, 10:46:41 »
Rozhodně to není normální, mrzí mě to, protože jak teď asi musím vypadat předevšemi, že...
Není to fér vůči autorovi, jen jsem zahlédla jeho příběh a ten koncept se mi líbil, tak jsem to chtěla zkusit i se svými postavami, což mě ale neomlouvá.

Offline raulik

• Administrator
  • 101 a více
« Odpověď #152 kdy: Srpen 04, 2019, 10:52:30 »
Asi by me nestvalo, jak ted vypadas, ale obecne, co te k tomu vede. Je prima, ze TED vypadas jako zlodej, ale to jsi byla i vcera, jen se to nevedelo.

Vzit neci pribeh a zkopirovat ho (skoda, ze nemam original, nakolik si to fakt jen zkopirovala jak psal puvodni autor), to neni jako stahnout neco z githubu (za alepson maleho predpokladu, ze to licence umoznuje).

Tak ci tak, zamysli se nad sebou velmi vazne.

Offline jane

• Registrovaný uživatel
  • 50 a více
« Odpověď #153 kdy: Srpen 04, 2019, 10:57:12 »
Tady je originál: https://my.w.tt/7eVc3mNgSY

Zamyslím se, opravdu se teď stydím, protože to byl fakt hloupý nápad. Ještě jednou se omlouvám autorovi, i těm, co to četli.

Offline raulik

• Administrator
  • 101 a více
« Odpověď #154 kdy: Srpen 04, 2019, 11:00:25 »
Uživatelka jane, která je zde zaregistrována okopírovala můj příběh, převedla ho do hetero verze a vydává ho za svůj "originální příběh" pod názvem 'Terapie 1/2'. Prosím adminy, aby holčinu zablokovali a příbeh smazali, nepřeji si, aby zde byl. Vážně nechápu, jak může mít žaludek na to, něco takového udělat. Jsem znechucen.

Tak viditelne se autorka priznala, tudiz neni treba posilat info o pribehu apod. Timto beru vec za vyresenou.

Offline malinkatá

• Registrovaný uživatel
  • Čerstvé maso
« Odpověď #155 kdy: Srpen 11, 2019, 13:12:26 »
Uz to bude jiste lepsi :D  Spambot te holt zaradil do spambotu :D Predstavenim jsi byl prerazen.
a já i když jsem se přestavil tak nikam psát nemůžu....  :-\ chtěl sem se jen zbavit armádních přebytků...
v realitě nejsem vlastně TA ale TEN tak bacha ;)

Offline ababyi

• Administrator
  • 101 a více
« Odpověď #156 kdy: Srpen 11, 2019, 14:20:10 »
Vyriešené ;)