Autor Téma: Nováčči, koukejte se představit  (Přečteno 163622 krát)

Offline Diaper_boi

  • Registrovaný uživatel
  • Čerstvé maso
  • ***
  • Příspěvků: 2
  • Karma: 0
Re:Nováčči, koukejte se představit
« Odpověď #90 kdy: Května 20, 2018, 22:17:27 »
ahoj jmenuju se petr jsem DL a hledám přátele z plzeňského kraje

Offline Synek

  • Registrovaný uživatel
  • 5 a více
  • ***
  • Příspěvků: 5
  • Karma: 0
Re:Nováčči, koukejte se představit
« Odpověď #91 kdy: Července 03, 2018, 18:49:43 »
Ahoj volám sa Patrik som DL a chcel by som nájsť nových kamarátov

Offline mimi69

  • Registrovaný uživatel
  • Čerstvé maso
  • ***
  • Příspěvků: 1
  • Karma: 0
Re:Nováčči, koukejte se představit
« Odpověď #92 kdy: Července 04, 2018, 14:59:07 »
Ahoj, jsem holka co si občas ráda hraje, kouká na pohádky a také mám silnou zálibu v plenkách, které nosím 24h. denně. Moc ráda brouzdám po těchto stránkách a čtu si povídky, ale nejde mi otevřít vše, jelikož mám odepřený přistup. Ráda bych zde poznala nějaké lidičky co mají stejné zájmy.

Offline xxx

  • Příliš sexy na normální nick
  • 50 a více
  • ****
  • Příspěvků: 97
  • Karma: 0
Re:Nováčči, koukejte se představit
« Odpověď #93 kdy: Července 13, 2018, 11:39:40 »
Ahoj,
také rád nosím plenky. Mohli bychom si o tom povídat. Odkud jsi a kolik ti je let?

Viktor

Offline MissWetPants

  • Registrovaný uživatel
  • Čerstvé maso
  • ***
  • Příspěvků: 1
  • Karma: 1
    • MissWetPants
Re:Nováčči, koukejte se představit
« Odpověď #94 kdy: Července 20, 2018, 14:54:33 »
Ahoj,

je mi 32 let a jsem holčička, co se ráda nechá přebalovat (ale i si ráda hraje a dívá se na pohádky), ale vzhledem ke své zálibě ve výměně rolí i hodná Paní na hlídání, co přebalí a postará se o svého chlapečka:-)
K zálibě v plínkách jsem se dostala až celkem nedávno, moc dlouho jsem se hledala, ale tohle je konečně ono:-)

Offline gepard

  • Registrovaný uživatel
  • Čerstvé maso
  • ***
  • Příspěvků: 3
  • Karma: 0
Re:Nováčči, koukejte se představit
« Odpověď #95 kdy: Července 31, 2018, 11:36:29 »
Ahoj, tak jsem se zde také zaregistroval, ale fórum znám už dlouho. Nejsem úplným milovníkem plenek, ani je nenosím, ale chtěl bych být spíše miminkem, aby se o mě někdo jako o miminko staral. Chci mít hlavně dudlík v puse, a aby mě někdo vozil v kočárku, zabalil do fusaku apod. Samozřejmě i přebalil, protože to k tomu patří a moc rád se nechám přebalit, ale jinak plenky nejsou úplně můj největší zájem. Rád bych zde poznal někoho, kdo má stejné zájmy a s někým se i seznámil. :)

Offline fusak

  • Existující tvor
  • 101 a více
  • *****
  • Příspěvků: 149
  • Karma: 1
Re:Nováčči, koukejte se představit
« Odpověď #96 kdy: Srpna 05, 2018, 21:46:04 »
Milý Gepard,
skratka ABDL pozostáva zo štyroch slov a plienkam sú venované iba dve z nich, takže je to 50:50.
Niekto je na plienky, niekto na cumlíky, niekto na dupačky, niekto možno na fusaky a niekto na niečo úplne iné. Každý to má inak - ale nezabúdaj, vždy si členom komunity - takže vitaj a cíť sa tu ako doma.
Ak budeš mať chuť prehodiť pár slov, rád ich s tebou poprehadzujem.

Offline TheIlluminati

  • Registrovaný uživatel
  • 10 a více
  • ***
  • Příspěvků: 15
  • Karma: 0
Re:Nováčči, koukejte se představit
« Odpověď #97 kdy: Srpna 13, 2018, 23:00:16 »
Ahoj jsem kluk z Prahy který rád nosí plenky a používá je všemi způsoby bohužel nemám nikoho kdo by se o mě staral a přebaloval mě

Offline diaperboyss74

  • Registrovaný uživatel
  • Čerstvé maso
  • ***
  • Příspěvků: 3
  • Karma: 0
Re:Nováčči, koukejte se představit
« Odpověď #98 kdy: Srpna 19, 2018, 09:59:10 »
Ahojte, mám 17 rokov a rád nosím plienky.

Offline JiříS

  • Registrovaný uživatel
  • 101 a více
  • ***
  • Příspěvků: 135
  • Karma: 2
Re:Nováčči, koukejte se představit
« Odpověď #99 kdy: Srpna 19, 2018, 20:46:28 »
Ahój už jsem tu několik let ale až teť jsem se rozhodl sem napsat a něco o sobě napsat :-) bydlím v Karlovarském kraji  je mi 20 let rád dudlam dudlík  nosím plenky a pořádně je používám a při tom koukám na filmy pohádky.  Rád na této stránce si čtu příběhy.  Nosím je ven na nákupy občas a hodně málo kdy i do práce. 

Offline Kelli

  • Registrovaný uživatel
  • Čerstvé maso
  • ***
  • Příspěvků: 3
  • Karma: 0
Re:Nováčči, koukejte se představit
« Odpověď #100 kdy: Září 18, 2018, 21:55:57 »
Ahoj,

Tak konečně sem se našel a zaregistroval :)
 tož na úvod, jméno mé je Petr a su z Olomouce je mi 32 (většinou XD) jo a pracuju jako soustružník ;)
Bohužel nebo bohudík... i když jsem chtěl přestat tak to nedokážu a plenky se staly po letech moji drogou a někdy i nutností na noc... 
Najde se tu někde pro mě druhá polovička? kluk nebo holka? tak nějak jsem všeho chuť i ve smyslu pro AB/DL hrátky,
 (takže nejsem vybíravý) 
Co z příběhů, můj nejoblíbenější je "plenková polepšovna" ta je nezapomenutelná :) člověk se do toho úplně vžije...

 Mno nic nebudu to prodlužovat.. prosim prosim plinku nosim...  XD and i love it :)
 














sapo362@hotmail.com

  • Host
Re:Nováčči, koukejte se představit
« Odpověď #101 kdy: Září 24, 2018, 19:14:07 »
Zdravim vsechny.

Jsem chlap, 37 let, nastesti svobodnej, ale problemu mam nemalo - kdo nema nejakej.

Nevim,  jestli jsem vic AB nebo DL (mj. mam velice pozitivni vztah k BDSM hratkam,) ale  tohle me uz netrapi. Samolepky a supliky nejsou moje hobby.  Spis jsem uz tak trochu "stara osahana pistole," ale ne kdejaka - napriklad CZ75 , takze porad este docela funkcni - vztazeno k mymu datu vyroby ;D.

Co bych vam este napsal: Ziju v cizine, ale narodil jsem se v Praglu. Nesnasim Fotbal, Regueton, par konkretnich osob, snih a kvetak.

Tak prozatim asi vsechno, jdu se porozhlidnout po webu.

sapo362@hotmail.com

  • Host
Re:Nováčči, koukejte se představit
« Odpověď #102 kdy: Září 24, 2018, 20:14:39 »
Nemuzu nikde tady najit zaden kontakt na administratory a uz mam problem !!! Tohle podivny PC mi z nejakyho duvovu vzalo misto Nicku "DDLK" muj mail. A ted uz nevim, jak to zmenit...

Offline raulik

  • Administrator
  • 101 a více
  • *****
  • Příspěvků: 954
  • Karma: 45
    • TajemnaKomnata
Re:Nováčči, koukejte se představit
« Odpověď #103 kdy: Září 25, 2018, 10:03:45 »
Mas to zmeneno, do meilu ti prijdou nejaky instrukce. Vitej.

Offline Rosta

  • Registrovaný uživatel
  • 5 a více
  • ***
  • Příspěvků: 5
  • Karma: 0
Re:Nováčči, koukejte se představit
« Odpověď #104 kdy: Října 02, 2018, 07:07:01 »
Ahoj, jsem muž, je mi 20let a rád nosím plenky asi jako všichni tady, studuji vysokou školu :) Rád bych dostal oprávnění založit téma a nabídl vám pro mě, již pár přebytečných ABDL plenek a body :) Děkuji a přeji hezký den :)