Autor Téma: Nováčči, koukejte se představit  (Přečteno 163908 krát)

Offline asdl

  • Email nefunguje
  • Čerstvé maso
  • *
  • Příspěvků: 2
  • Karma: 0
  • Aspík
Re:Nováčči, koukejte se představit
« Odpověď #15 kdy: Srpna 19, 2016, 18:42:11 »
Túžim sa venovať DL, ale nemám na to súkromie (bývam s rodičmi), tak snáď raz. Zatiaľ vám tu len ticho závidím a inšpirujem sa do budúcna :)

Offline raulik

  • Administrator
  • 101 a více
  • *****
  • Příspěvků: 955
  • Karma: 45
    • TajemnaKomnata
Re:Nováčči, koukejte se představit
« Odpověď #16 kdy: Srpna 20, 2016, 09:11:06 »
Byl si zarazen mezi uzivatele :D Vitej..

Offline HonzaJenda

  • Registrovaný uživatel
  • 5 a více
  • ***
  • Příspěvků: 8
  • Karma: 0
Re:Nováčči, koukejte se představit
« Odpověď #17 kdy: Září 04, 2016, 21:50:23 »
Ahoj, dlouho navštěvuji tohle forum, myslím že je super :) Konečně jsem se taky zaregistroval a klidně i rád přispěji na provoz stránek aspon trochu, protože si moc vážím toho co pro nás tvůrci dělají :) Jmenuji se Honza jsem z Jižních čech je mi 22 a jsem DL  :D plus mě tedy ještě ke všemu vzrušují dámské vložky a celkově dámské oblečení :) Mrzí mě například, že o inkontinenčních vložkách jsem tu nenašel ani zmínku což mi přijde jako škoda :) A zajímalo by mě jestli jsem tu v tomto směru sám, nebo je tu někdo podobný v tom jiném než DL. Doufám že mě přijmete časem a stanu se jedním z vás :)

Offline raulik

  • Administrator
  • 101 a více
  • *****
  • Příspěvků: 955
  • Karma: 45
    • TajemnaKomnata
Re:Nováčči, koukejte se představit
« Odpověď #18 kdy: Září 05, 2016, 08:25:40 »
Vitej Honziku

Offline JARA234

  • Registrovaný uživatel
  • 5 a více
  • ***
  • Příspěvků: 8
  • Karma: 0
Re:Nováčči, koukejte se představit
« Odpověď #19 kdy: Září 06, 2016, 17:21:23 »
Ahoj Jmenuji se Vláďa a moc rad nosim pliny ale nemam moc možností jelikož žijí z rodiči a jsem z prahy

Offline Martinus

  • Registrovaný uživatel
  • Čerstvé maso
  • ***
  • Příspěvků: 2
  • Karma: 0
Re:Nováčči, koukejte se představit
« Odpověď #20 kdy: Září 07, 2016, 15:57:00 »
Ahoj..Jsem Martinus..nic z věcí..(dudlíky plenky atd.) nemám je mi 15...takže tak ale moc bych chtěl něco mít..Jsem z U.n.L. :-X

Offline Martinus

  • Registrovaný uživatel
  • Čerstvé maso
  • ***
  • Příspěvků: 2
  • Karma: 0
Re:Nováčči, koukejte se představit
« Odpověď #21 kdy: Září 07, 2016, 18:57:22 »
Jinak jsem Honza :DDZatím..:D :)

Offline miječek

  • Registrovaný uživatel
  • 10 a více
  • ***
  • Příspěvků: 10
  • Karma: 0
Re:Nováčči, koukejte se představit
« Odpověď #22 kdy: Října 16, 2016, 14:13:22 »
ahoj, jsem tu už cca přes rok ale až teprve před nějakou dobou jsem zjistil nebo jsem spíš začal řešit že nemám možnost přidat komentář ani založit nové vlákno prostě nic. Jsem tu jen jako spectator a teď vlastně se snažím zjistit o co jde a koukám že jedině do této rubriky napsat můžu...pomůže mi někdo prosím? :)

 jinak je mi 18 jsem z brna a mám rád komplet ABDL s tím že jsem malá holčička :)


Budiz Ti vyhoveno - admin
« Poslední změna: Října 16, 2016, 14:20:26 od raulik »
Je mi 25 let, širší postavy, v AB světě jak kluk tak i holčička, daddy, ale i obyčejný DL. Jsem v tomto světě už dost dlouho na to, aby jsem pochopil, že každému na veřejnosti jsem úplně ukradený a zábrany jsou něco, co jsem nechal hodně daleko za sebou.

Offline spida

  • Existující tvor
  • 101 a více
  • *****
  • Příspěvků: 129
  • Karma: 1
Re:Nováčči, koukejte se představit
« Odpověď #23 kdy: Prosince 12, 2016, 10:42:38 »
Asi je na case se tu poradne predstavit. Ahoj jmenuji se Honza je mi 21 let pracuji v Praze a bydlim v Lounech. Tyto stranky pro me v zacatcich byly mantrou a za to dekuji. Jsem AB kluk ovsem rad navstevuji i bdsm akce.

Offline jackharperus

  • Registrovaný uživatel
  • 5 a více
  • ***
  • Příspěvků: 6
  • Karma: 0
Re:Nováčči, koukejte se představit
« Odpověď #24 kdy: Prosince 29, 2016, 19:31:34 »
Ahoj všem,

na fóru už nejsem úplně nováček, ale je na čase, abych se taky trochu představil.

Je mi 25 let, jsem z Olomouckého kraje.

ABDL sleduji už několik let a chtěl bych se tomuto koníčku věnovat víc aktivně. Aktuálně jsem ve stavu hledání partnerky pro ABDL hrátky, tak se mi třeba poštěstí tady :).

Offline Johny333

  • Příliš sexy na normální nick
  • 5 a více
  • **
  • Příspěvků: 5
  • Karma: 0
Re:Nováčči, koukejte se představit
« Odpověď #25 kdy: Ledna 01, 2017, 18:42:51 »
ahoj jsem z  Kroměřiže  rad nosim plinky pritahujou me uz od 6 let  davam si je kazdy den na spani  chtel bych se z nekím seznami tak mi napiste

Offline petros

  • Registrovaný uživatel
  • 10 a více
  • ***
  • Příspěvků: 11
  • Karma: 0
Re:Nováčči, koukejte se představit
« Odpověď #26 kdy: Března 17, 2017, 13:46:31 »
Chodím sem už docela dlouho, registraci mám taky déle, ale zatím jsem moc nepsal. Říkám si, že je asi načase...
Bydlím na západě, u hranic s Německem, v Tachově. Jsem DL, ne AB... Neberou mě dudlíky a dětský oblečení, ale nošení plínek je prostě super...
Jsem moc rád za tohle fórum, koukám sem skoro denně, hltám příběhy a novinky. Prostě díky za to  ;) :D

Offline raulik

  • Administrator
  • 101 a více
  • *****
  • Příspěvků: 955
  • Karma: 45
    • TajemnaKomnata
Re:Nováčči, koukejte se představit
« Odpověď #27 kdy: Března 17, 2017, 20:31:48 »
Toz vitej :D

Offline Toust

  • Registrovaný uživatel
  • 10 a více
  • ***
  • Příspěvků: 21
  • Karma: 0
Re:Nováčči, koukejte se představit
« Odpověď #28 kdy: Dubna 02, 2017, 22:43:37 »
Ahoj jmenuji se Tomáš je mi 19let jsem z Písku v Jihočeském kraji.Jsem AB a na tyto stránky a jiné stránky s abdl tématikou koukám už od doby kdy mi  bylo  12 až 13 let.Nevím to úplně přesně.Ale až poslední rok jsem začal hlavně tuto stránku sledovat aktivně.AB praktiky už provozuji půl roku (ty pravý a né peřinu nacpanou v trenýrkách a podobně :) ) od te doby jsem ani jednou nespal bez plínky a dudlíka už si to pomalu nedokážu ani představit bez toho. :) Nejradši mám vzít si plínku a dudlíka a jít se koukat na Anime nebo hrát Dotu popřípadně i jiné hry nebo sledovat normální filmy a pohádky nejradši mám Rebelku.

Offline themara

  • Existující tvor
  • 101 a více
  • *****
  • Příspěvků: 210
  • Karma: 3
Re:Nováčči, koukejte se představit
« Odpověď #29 kdy: Dubna 12, 2017, 16:56:21 »
Ahoj jmenuji se Marek je mi 27let jsem z Prahy a jsem AB