Autor Téma: Nováčči, koukejte se představit  (Přečteno 163880 krát)

Offline Dreamer1991

  • Registrovaný uživatel
  • Čerstvé maso
  • ***
  • Příspěvků: 1
  • Karma: 0
Re:Nováčči, koukejte se představit
« Odpověď #120 kdy: Března 03, 2019, 22:25:24 »
Ahojte, jsem skoro 20 léta holčina, co na abdl narazila náhodou a strašně mě zaujalo.
Nejsem typ na nošení plenek, ale spíše role mommy, ráda bych si o tom s někým pokecala a třeba se s někým seznámila a pomohla mu. :)
Krásný den všem :)

Offline bond0079

  • Registrovaný uživatel
  • 10 a více
  • ***
  • Příspěvků: 25
  • Karma: -11
Re:Nováčči, koukejte se představit
« Odpověď #121 kdy: Března 04, 2019, 08:32:38 »
Zdravím jsem z Prahy a je mi 40 let a jsem abdl, jem bisexuální miminko. Rád bych se tady seznámil a maminkou nebo tatínkem, popřípadě s braskou nebo sestřičkou. Jakub
Je mi 44let, měřím 195cm,vážím asi 80kg.a chtěl bych být celý život miminko,zatim  v soukromí.plenky nosim ze zdravotních důvodů. Mam silou orální fixaci a časté křeče v  ústech takže v soukromí piji jen z kojenecké flašky a na spani mam dudlik.a jsem z Brna.

Offline otik

  • Registrovaný uživatel
  • Čerstvé maso
  • ***
  • Příspěvků: 3
  • Karma: 0
Re:Nováčči, koukejte se představit
« Odpověď #122 kdy: Března 04, 2019, 10:03:31 »
Ahoj jestli chces vedet o abdl tak sem ochotnej ti to visvetlit tak mi napos

Offline bond0079

  • Registrovaný uživatel
  • 10 a více
  • ***
  • Příspěvků: 25
  • Karma: -11
Re:Nováčči, koukejte se představit
« Odpověď #123 kdy: Března 04, 2019, 11:22:27 »
Kdo by chtěl mi napsat tak mi napište na meil
« Poslední změna: Března 04, 2019, 22:07:06 od Bibinko »
Je mi 44let, měřím 195cm,vážím asi 80kg.a chtěl bych být celý život miminko,zatim  v soukromí.plenky nosim ze zdravotních důvodů. Mam silou orální fixaci a časté křeče v  ústech takže v soukromí piji jen z kojenecké flašky a na spani mam dudlik.a jsem z Brna.

Offline Daja

  • Registrovaný uživatel
  • 5 a více
  • ***
  • Příspěvků: 7
  • Karma: 1
Re:Nováčči, koukejte se představit
« Odpověď #124 kdy: Března 20, 2019, 20:45:05 »
Ahoj. Nějakou dobu navštěvuji tento web a rozhodl sem se napsat. Věk asi říkat nebudu jelikož mi není 18.
Pleny si myslím že se mi líbí hodně dlouho, pamatuji si nějaké i docela živé sny jak jsme si hráli na mimina s bratrancem. Asi kolem 12 jsem si to zacel dávat do souvislosti kdy nám umřela prateta a nosila pleny (v té době ještě sem si to moc neuvedomoval) a táta dotáhl 2 plne balíky tena natahovací a 1 rozdelany. Časem jsem si toho všiml a nutkání bylo cim dal větší. Jednoho dne když jsem byl sám (se moc nestavalo) jsem si je oblikl.. Nicméně nutkání bylo silnější a několikrát jsem si vzal plenku do tašky a šel jsem ven. Za kotelnou pro sídliště jsou/byli obrovské keře kde jsem se vyslikl do naha dal plenu a použil😁 To jsem několikrát zopakoval.. Akorát jsem nedomyslel že ty pleny mizí, to jedno balení jsem dobral a když na mě přišla chvilka tak rozdělat další. Fakt se bojím toho dne kdy se bude uklízet a někomu to přijde divný.. Proto jsem je taky přestal používat a leží schovaný.
Pak sem měl chvíli pauzu.. ikdyz sem se díval pořád (to nepřestalo) na věci s tímto na YouTube a tak. V 15 jsem rozhodl si koupit dry nite a to jsou jediný pleny které jsem jiné zkusil. Moje přání je zkusit nějaké jiné. A od té doby asi nic novyho.
Jsem dost uzavřený a všechno mám jen v sobě. Jsem spíš diaper lover možná trooochu baby. Líbí se mi mokré pleny to druhé mě neláká ackoliv sem to neskusil. Nikdo to o mě neví, všechno pečlivě schovávám. I o moji orientaci nikdo neví. Thats all. Díky že to někdo přečetl.

Offline laki3

  • 10 a více
  • ***
  • Příspěvků: 47
  • Karma: 1
Re:Nováčči, koukejte se představit
« Odpověď #125 kdy: Března 21, 2019, 05:41:24 »
Pěkné představení jen bys sis mohl přečíst pravidla fóra a moc nezmiňovat že nemáš 18+. Počítej s blokací sz, admin nikdy nespí  ;D ;D ;D

Offline Abelin

  • Čerstvé maso
  • Příspěvků: 1
  • Karma: 0
Re:Nováčči, koukejte se představit
« Odpověď #126 kdy: Března 30, 2019, 19:27:33 »
Ahoj,

je mi 37, abdl mě trochu zajímá.. Býval jsem submisivní, pak switch, teď čím dál tím víc dominantní... Ach jo, časy se mění :)

PS díky za odblokovnání SZ, nejsem spambot ;)

Offline Miska

  • Registrovaný uživatel
  • 5 a více
  • ***
  • Příspěvků: 7
  • Karma: 2
Re:Nováčči, koukejte se představit
« Odpověď #127 kdy: Března 31, 2019, 00:36:23 »
Ahoj sem malá holčička a hledám daddyho ..
27 let..malá..šikovná holčička...

Offline bobo

  • 50 a více
  • ****
  • Příspěvků: 58
  • Karma: -1
Re:Nováčči, koukejte se představit
« Odpověď #128 kdy: Dubna 01, 2019, 19:13:10 »
Nechce sa mi verit, ze sa tu najde aj holcicka, take nemoze existovat :-)
« Poslední změna: Dubna 01, 2019, 21:17:04 od Bibinko »

Offline Miska

  • Registrovaný uživatel
  • 5 a více
  • ***
  • Příspěvků: 7
  • Karma: 2
Re:Nováčči, koukejte se představit
« Odpověď #129 kdy: Dubna 01, 2019, 19:19:31 »
Ale najde
27 let..malá..šikovná holčička...

Offline bobo

  • 50 a více
  • ****
  • Příspěvků: 58
  • Karma: -1
Re:Nováčči, koukejte se představit
« Odpověď #130 kdy: Dubna 04, 2019, 20:53:03 »
tak to budes mat veeela sprav

Offline manmo

  • Registrovaný uživatel
  • 5 a více
  • ***
  • Příspěvků: 7
  • Karma: 0
Re:Nováčči, koukejte se představit
« Odpověď #131 kdy: Dubna 08, 2019, 20:04:54 »
Čus Dajo. Jestli chceš, tak klidně můžeme popsat. Taky mně jde vlastně o to najít na psaní někoho, kdo to má podobně.
« Poslední změna: Dubna 08, 2019, 20:07:31 od raulik »

Offline Domecek

  • Registrovaný uživatel
  • Čerstvé maso
  • ***
  • Příspěvků: 2
  • Karma: 0
Re:Nováčči, koukejte se představit
« Odpověď #132 kdy: Dubna 13, 2019, 07:47:23 »
Jsem zde novy. Jiz nejakou dobu pouzivam pleny v kombinaci s prvky sm (pouta, obojek, atd.), mam rad pocit kdyz jsem do plen nucen a kdyz je mam jako trest. Uvitam vice temat a pripadne galerii s touto oblasti, diaper punishment, bondage a discipline. Jsem hetero je mi 30.

Offline Drains

  • Registrovaný uživatel
  • 101 a více
  • ***
  • Příspěvků: 103
  • Karma: 0
Re:Nováčči, koukejte se představit
« Odpověď #133 kdy: Dubna 18, 2019, 00:30:02 »
Ahoj, můžu se zeptat odkud jsi?

Offline Anca.Dlanova

  • Asexuálny Aspík
  • Email nefunguje
  • 10 a více
  • *
  • Příspěvků: 31
  • Karma: -5
  • Asexuálny Aspík
Re:Nováčči, koukejte se představit
« Odpověď #134 kdy: Dubna 18, 2019, 18:11:34 »
Mám 28 rokov, a tak nejak ma lákajú plienky, nedávno som sa odvážil kúpiť si aspoň detské, dospelácke sa zatiaľ hanbím, je mi príjemné v nich spať, je to pre mňa také senzorické, mať niečo medzi nohami. Len blbé je, že ešte žijem s rodičmi, takže sa to blbo tají... Brácha na to už prišiel, ale našťastie viem o jeho úchylkách, tak sa držíme v šachu, aby sme na seba nevykecali :D Inak mal som tu profil Asdl, ale zrušili mi email a zabudol som heslo, tak ho keď tak môžete zmazať, keď sa k nemu neviem už dostať.
Snažím sa pomáhať druhým, ale iba kým ma nenaserú :-D