Autor Téma: prodám  (Přečteno 5091 krát)

Offline jarda

  • Registrovaný uživatel
  • 10 a více
  • ***
  • Příspěvků: 20
  • Karma: -1
prodám
« kdy: Května 20, 2015, 08:06:22 »
Prodám levné plenky pro dospělé vše kolem boku 90 mám jich tu dost doktorka furt předepisuje.
Savost je kolem 2800ml
« Poslední změna: Května 21, 2015, 16:00:36 od Bibinko »

Offline chlapeček

  • 101 a více
  • *****
  • Příspěvků: 394
  • Karma: 2
Re:prodám
« Odpověď #1 kdy: Května 20, 2015, 16:42:04 »
Jaká je to savost bys měl říct a také napsat cenu za balík.

Offline raulik

  • Administrator
  • 101 a více
  • *****
  • Příspěvků: 955
  • Karma: 45
    • TajemnaKomnata
Re:prodám
« Odpověď #2 kdy: Května 21, 2015, 09:40:35 »
Co takhle rict doktorce, ze jich tolik nepotrebujes ?

Offline marco

  • Registrovaný uživatel
  • 101 a více
  • ***
  • Příspěvků: 186
  • Karma: 4
Re:prodám
« Odpověď #3 kdy: Května 21, 2015, 10:26:39 »
Tohle mi hlava opravdu nebere, to si je necháváš psát v takovém množství aby jsi pak s nima mohl kšeftovat? Pak nemá České zdravotnictví takhle vypadat, v době kdy jsem dělal homecare a vidíval jsem u starších lidí ty šuplíky s léky a většina s prošlou expirací a u druhého jak počítá tablety aby mu to vyšlo protože doplatky jsou tak vysoké tak se mi prostě chce blejt.
Neříkám, že mi někdy taky něco nezůstane ale tak nestepuju u doktora hned první den kdy je může napsat ale dojdu si tam třeba za týden. Pak třeba mě nemá každej den stát 100-120Kč na doplatkách (jehly, stříkačky, dezinfekce, katetry, léčiva...)
A ješte jedna věc /dělej si co chceš/ ale jseš si vědom, že se dopouštít trestního chování podvodu? A když by se to dozvěděla tvá pojišťovna tak budeš mít hodně velké problémy, včetně náhrady škody. Jako vedoucí pracovník zdrav zař jsem to musel kolikrát řešit  :( a udávaná škoda bývá řádově několikrát vyšší než skutečná!   
P.S. když to chceš prodávat tak aspoň to takhle nepiš vyhneš se možným problémům, neber to co jsem napsal jako útok ale spíš jako dobře míněnou radu  ;)

Offline jarda

  • Registrovaný uživatel
  • 10 a více
  • ***
  • Příspěvků: 20
  • Karma: -1
Re:prodám
« Odpověď #4 kdy: Května 22, 2015, 17:12:11 »
Prodám levné plenky pro dospělé vše kolem boku 90
Savost je kolem 2800ml