Anketa

Každé ráno mít v emailu pár obrázků s odkazem na stažení zbytku ?

By bylo špica, díky moc
66 (59.5%)
By bylo prima
28 (25.2%)
Je mi jedno
7 (6.3%)
Nemám zájem, obrázky si stáhnu odjinud
10 (9%)

Celkem hlasů: 100

Autor Téma: Galerie dějství druhé  (Přečteno 81290 krát)

Offline DLLove

  • 50 a více
  • ****
  • Příspěvků: 67
  • Karma: 0
Re:Galerie dějství druhé
« Odpověď #15 kdy: Května 14, 2015, 20:34:11 »
dakujem za fotecky :)

Offline nobody

  • Existující tvor
  • 101 a více
  • *****
  • Příspěvků: 296
  • Karma: -4
  • jsem uzivatel
Re:Galerie dějství druhé
« Odpověď #16 kdy: Května 14, 2015, 20:53:28 »
Ahoj,

Jen hlásím, možná mi někde utekla nutnost nějaké akce, ale na můj, správný, mail mi žadné fotky nedorazily...

MS

mne sice taky ne , ale mozna prijdou v nasledujicich dnech. A jestli ne , tak hold mam smulu protoze jsem nechapavej ...

Offline Bibinko

  • Registrovaný uživatel
  • 101 a více
  • ***
  • Příspěvků: 799
  • Karma: 5
    • AB/DL - CR/SK
Re:Galerie dějství druhé
« Odpověď #17 kdy: Května 14, 2015, 21:39:23 »
Nobody> Nechápavej???
Spíš se špatně koukáte na zprávy a čtete mezi řádky. Raulík Vám jasně napsal komu to bude chodit...
Hehe, no ti co podekovali tak maji privilegia testovacich kraliku :-) Ostatni - nekdy mozna. Ja vim, ze je to drsne, ale taky jsem s tim stravil skoro den. Takze az napisu dalsi skript - nebo by nekdo rad za me ? - kterej bude ty registrace delat za me, tak pak tam asi budou i dalsi lide.
A druhá šance:
Tak pokud by nekdo chtel zmenit svuj hlas, tak ma moznost :-)

Mám k tomu ještě něco dodávat?  ;)
« Poslední změna: Května 14, 2015, 21:41:32 od Bibinko »

Offline raulik

  • Administrator
  • 101 a více
  • *****
  • Příspěvků: 955
  • Karma: 45
    • TajemnaKomnata
Re:Galerie dějství druhé
« Odpověď #18 kdy: Května 14, 2015, 22:52:46 »
Kdo má v profilu špatnou emailovou adresu, tak také nic nedostane a navíc bude takový email zařazen na banlist. Nebudu řešit n vrácených emailů každý den - změnit email si můžete vždy.

Offline nobody

  • Existující tvor
  • 101 a více
  • *****
  • Příspěvků: 296
  • Karma: -4
  • jsem uzivatel
Re:Galerie dějství druhé
« Odpověď #19 kdy: Května 15, 2015, 18:36:05 »
mam ho spravne. chodi mi na nej upozornovani

Offline raulik

  • Administrator
  • 101 a více
  • *****
  • Příspěvků: 955
  • Karma: 45
    • TajemnaKomnata
Re:Galerie dějství druhé
« Odpověď #20 kdy: Května 15, 2015, 18:51:42 »
nobody> o Tobe jsem nemluvil.

Offline nobody

  • Existující tvor
  • 101 a více
  • *****
  • Příspěvků: 296
  • Karma: -4
  • jsem uzivatel
Re:Galerie dějství druhé
« Odpověď #21 kdy: Května 16, 2015, 07:25:45 »
uz prisla zprava  . Dekuji

Offline vyckis

  • 50 a více
  • ****
  • Příspěvků: 56
  • Karma: 0
Re:Galerie dějství druhé
« Odpověď #22 kdy: Května 16, 2015, 13:27:58 »
Děkují za mail s obrázky ...moc hezke -potěší

Offline Clarie

  • Email nefunguje
  • 10 a více
  • *
  • Příspěvků: 19
  • Karma: -1
Re:Galerie dějství druhé
« Odpověď #23 kdy: Května 16, 2015, 19:29:55 »
Jasně, hostovat tady není dobrý nápad. Ale co takhle někde freehostnout dummy stránku na které bude jen jednoduchý zobrazovací skript a hromada odkazů? Tím způsobem pak 1) nic neplatíš 2) když to poskytovatel sundá tak si prostě založíš novou 3) neděláš nic tak extra špatného aby s tím měl kdokoliv nějaký větší problém.

Offline raulik

  • Administrator
  • 101 a více
  • *****
  • Příspěvků: 955
  • Karma: 45
    • TajemnaKomnata
Re:Galerie dějství druhé
« Odpověď #24 kdy: Května 16, 2015, 19:44:40 »
Děkují za mail s obrázky ...moc hezke -potěší

Není zač.

Jasně, hostovat tady není dobrý nápad. Ale co takhle někde freehostnout dummy stránku na které bude jen jednoduchý zobrazovací skript a hromada odkazů? Tím způsobem pak 1) nic neplatíš 2) když to poskytovatel sundá tak si prostě založíš novou 3) neděláš nic tak extra špatného aby s tím měl kdokoliv nějaký větší problém.

Zarídíš to a budeš se o to starat ? Pokud jo, dám ti odkaz kde je cca 100Gb pict.

Jinak ani nevím, jestli na tohle má smysl reagovat. 0) Kdo napíše ty skripty, kdo se s tím bude dělat, aby mu zdejší osazenstvo jen vynadalo, že to zase nejede. 1) Jsem zvyklej za veci platit. 2) A nakopčíš znovu pár Gb a opravíš pár (jednotek/desítek/stovek/tisíců/desetitisíců) odkazů tady na fóru. 3) Až na to, že tě ten poskytovatel napráší velmi rychle.

Nevím kolik jste dostali výhružných emailů od těhle společností Vy, ale já už asi 3 jo. Milé nejsou, v jedné galerce mi nabídli pokutičku mezi 8-20 000 USD per image. Takže galerka bude, až se vymyslí rozumnej postup. Ono pro Vaše fotečky je mi to samozřejmě jedno, ale řešit k čemu máte a k čemu nemáte práva taky nehodláme.

= result je ten, že zatím je to tak, jak to je.

« Poslední změna: Května 16, 2015, 19:46:56 od raulik »

Offline Clarie

  • Email nefunguje
  • 10 a více
  • *
  • Příspěvků: 19
  • Karma: -1
Re:Galerie dějství druhé
« Odpověď #25 kdy: Května 16, 2015, 19:49:40 »
2) A nakopčíš znovu pár Gb a opravíš pár (jednotek/desítek/stovek/tisíců/desetitisíců) odkazů tady na fóru

Odkazy by tady na fóru nebyly. Fungovalo by to tak, že by byl jeden pár megabytový dokument obsahující odkazy na fotky hostované někým jiným někde jinde + tagy a k tomu jeden php skript schopný všechno zobrazit. Pár podobných věcí už jsem dělala a fungovalo to pěkně. Ale jasně, chápu že je lepší držet se v bezpečí a neriskovat, byť takovýmihle věcmi.

Offline raulik

  • Administrator
  • 101 a více
  • *****
  • Příspěvků: 955
  • Karma: 45
    • TajemnaKomnata
Re:Galerie dějství druhé
« Odpověď #26 kdy: Května 16, 2015, 19:57:12 »
Kecy to jo, odpověz když už i na zbytek - zařídíš to, budeš se o to starat, nebo jen kafráš jako n-lidí před tebou ?

Odkazy by tady na fóru nebyly.

Pak je to galerka jako n-tisíc dalších po netu.

Fungovalo by to tak, že by byl jeden pár megabytový dokument obsahující odkazy na fotky hostované někým jiným někde jinde + tagy a k tomu jeden php skript schopný všechno zobrazit.

Takže by vlastně byly v tom souboru, kterej by byl tady či jinde - pokud tady je to fuk. Jakmile by to někdo killnul, bylo by potřeba změnit tento pármegabytový soubor plný odkazů :-)

Pár podobných věcí už jsem dělala a fungovalo to pěkně. Ale jasně, chápu že je lepší držet se v bezpečí a neriskovat, byť takovýmihle věcmi.

Nicméně odpověď na otázku jestli se toho chopíš nikde. A chopíš znamená uděláš komplet, kapišto ?

Offline Clarie

  • Email nefunguje
  • 10 a více
  • *
  • Příspěvků: 19
  • Karma: -1
Re:Galerie dějství druhé
« Odpověď #27 kdy: Května 16, 2015, 20:45:25 »
Pokud by byl patrný zájem o "můj" styl galerie spíše než o posílání mailem, dokázala bych si najít čas a udělat to. Nechci na druhou stranu dělat něco co nikdo nebude využívat.

Offline raulik

  • Administrator
  • 101 a více
  • *****
  • Příspěvků: 955
  • Karma: 45
    • TajemnaKomnata
Re:Galerie dějství druhé
« Odpověď #28 kdy: Května 17, 2015, 19:34:13 »
Tezko rict, to musi posoudit lide. Napis jak by to melo fungovat, zalozim vlakno s anketou.

Offline babyika

  • 10 a více
  • ***
  • Příspěvků: 34
  • Karma: 0
Re:Galerie dějství druhé
« Odpověď #29 kdy: Května 17, 2015, 20:20:39 »
Přeji mnoho dalších sil v tomto nekonečném úsilí o zachování naší plenkařské komunity