Autor Téma: Re:A co plenkovou wiki ?  (Přečteno 17109 krát)

Offline DLTom

  • 50 a více
  • ****
  • Příspěvků: 70
  • Karma: 1
Re:A co plenkovou wiki ?
« kdy: Dubna 28, 2015, 18:19:15 »
Wiki bych asi netvořil (nedostatek aktivních wikipedistů), podle mě by stačilo jen vlákno na recenze plenek, které jsme vyzkoušeli se standardizovanými parametry, aby je šlo porovnat.

Offline raulik

  • Administrator
  • 101 a více
  • *****
  • Příspěvků: 955
  • Karma: 45
    • TajemnaKomnata
Re:Re:A co plenkovou wiki ?
« Odpověď #1 kdy: Dubna 28, 2015, 19:11:18 »
Na Wiki by se mohl použít stejný systém jako má Wikipedie, ten je na to asi nevhodnější :) http://navody.c4.cz/wiki-systemy A nebo pak nejrozšířenější a nejoblíbenější Wordpress.

:-) Neoblibenejsi a take nejderavejsi :-) Libí se mi názory co by bylo nejlepší, zvlášť když reálné zkušenosti jsou jinde.

Offline kluk-v-plenkach

  • Registrovaný uživatel
  • 50 a více
  • ***
  • Příspěvků: 85
  • Karma: -2
Re:Re:A co plenkovou wiki ?
« Odpověď #2 kdy: Dubna 28, 2015, 19:27:20 »
Nojo, něco takového jsem čekal :D .. Wordpress asi nebude nejoblíbenějším redakčním systémem jen tak pro nic za nic a s tou děravostí to tak horké taky nebude ;)

Offline raulik

  • Administrator
  • 101 a více
  • *****
  • Příspěvků: 955
  • Karma: 45
    • TajemnaKomnata
Re:Re:A co plenkovou wiki ?
« Odpověď #3 kdy: Dubna 28, 2015, 19:33:07 »
Měl jsem tu čest řešit útoky a napadení dosti webů, které běžely na tomto systému. To, že o té děravosti nevíš jen potvrzuje, pročpak je nejoblíbenější. Proto, že běžný člověk, co si ho nasadí bezpečnost vůbec neřeší. Oblíben je pro množství modulů, variabilitu a hlavně rychlost nasazení, to ovšem s bezpečností nemá co do činění. Každopádně zde v diskusi nepadla otázka na čem to má běžet, ale spíš otázka jestli to má běžet a kdo se případně zapojí do plnění atd. Byl bych rád, kdybys tady nepreferoval nějaké své řešení, neboť svého času si mohl ukázat, co dokážeš (sám jsi se přihlásil) a výsledek byl nula - a to v bodě prvotní konfigurace.

Offline kluk-v-plenkach

  • Registrovaný uživatel
  • 50 a více
  • ***
  • Příspěvků: 85
  • Karma: -2
Re:Re:A co plenkovou wiki ?
« Odpověď #4 kdy: Dubna 29, 2015, 10:19:16 »
Zas tak úplně výsledek nula nebyl, začlo se na tom dělat, ale pak na to nebyl čas. Navíc v jedné osobě se na tom těžko pracuje a nikdo nechtěl pomoct.

Offline raulik

  • Administrator
  • 101 a více
  • *****
  • Příspěvků: 955
  • Karma: 45
    • TajemnaKomnata
Re:Re:A co plenkovou wiki ?
« Odpověď #5 kdy: Dubna 29, 2015, 10:24:58 »
Nebyl nula ? A co bylo hotovo, převedeno pár příspěvků ? Strávil si nad tím maximálně pár hodin, jestli vůbec.

Takže už fakt dost, ber to jako napomenutí. Pomoc si měl ode mě jasně nabídnutou, a celou instalaci jsem provedl já. Prostě ses na to vysral po pár chvílích. Když ti pak nešly maily, zeptal ses aspoň jestli poradím, ne. Tak se teď nevymlouvej, že nikdo pomoc nechtěl. Povídáš tady, jak a na čem to má běžet a pitomý email si nedokázal ani nastavit, ani se na to zeptat.

Takže, jak říkám, ber to jako napomenutí.

Offline kluk-v-plenkach

  • Registrovaný uživatel
  • 50 a více
  • ***
  • Příspěvků: 85
  • Karma: -2
Re:Re:A co plenkovou wiki ?
« Odpověď #6 kdy: Dubna 29, 2015, 14:44:55 »
Hmm, napomenutí.. kvůli malé rozepři s adminem už mi asi hrozí BAN? Taky dobrý 8)

Offline raulik

  • Administrator
  • 101 a více
  • *****
  • Příspěvků: 955
  • Karma: 45
    • TajemnaKomnata
Re:Re:A co plenkovou wiki ?
« Odpověď #7 kdy: Dubna 29, 2015, 14:56:21 »
Jak si to přebereš je tvá věc. Komunikoval jsem s Tebou dost dlouho a jasně jsem řekl co a jak. Kecy si můžeš nechat od cesty.