Autor Téma: Návrhy apod  (Přečteno 78226 krát)

Offline Fallen_Angel

  • 101 a více
  • *****
  • Příspěvků: 340
  • Karma: 2
Re:Návrhy apod
« Odpověď #15 kdy: Května 11, 2015, 07:01:56 »
Omlouvám se, že odpovídám až teď, ale ano, souhlasím. Jinak pokud to bude dělat víc lidí, tak navrhuji, aby si k tomu dávali nějakou značku, třeba [BUDE SMAZANO - FA] a pak by se muselo diskutovat nad tématy, která budou mít rozdílná "ohodnocení" od různých lidí.

Offline raulik

  • Administrator
  • 101 a více
  • *****
  • Příspěvků: 955
  • Karma: 45
    • TajemnaKomnata
Re:Návrhy apod
« Odpověď #16 kdy: Května 11, 2015, 07:21:44 »
Dobrej napad. Ouk, poresime to technicky a dame vedet. :)

Offline babyserba

  • Registrovaný uživatel
  • 101 a více
  • ***
  • Příspěvků: 421
  • Karma: 1
Re:Návrhy apod
« Odpověď #17 kdy: Května 11, 2015, 17:14:09 »
Jen se chci zeptat na takovou drobnost. U starého fóra jsem si zvyknul na funkci "Zobrazit aktivní témata". Je tu taky něco takového, případně dalo by se to nějak pořešit?

Offline raulik

  • Administrator
  • 101 a více
  • *****
  • Příspěvků: 955
  • Karma: 45
    • TajemnaKomnata
Re:Návrhy apod
« Odpověď #18 kdy: Května 11, 2015, 17:33:54 »
Jednak je v zahlavi odkaz na neprectena od posledni navstevy nebo odpovezena od posledni navstevy. Pak dole na hlavni strane je poslednich n prispevku. O nicem dalsim nevim, ale pokud to nebude stacit tak do budoucna neco vymyslime :-)

Offline Fallen_Angel

  • 101 a více
  • *****
  • Příspěvků: 340
  • Karma: 2
Re:Návrhy apod
« Odpověď #19 kdy: Května 13, 2015, 07:08:49 »
Dobrej napad. Ouk, poresime to technicky a dame vedet. :)

Ok, tak mi pak někdo prosím napište, ať to nepřehlédnu. Díky

Offline Fallen_Angel

  • 101 a více
  • *****
  • Příspěvků: 340
  • Karma: 2
Re:Návrhy apod
« Odpověď #20 kdy: Července 24, 2015, 07:33:01 »
Ahoj, nikdo mi zatím vědět nedal. Je to záměr, nebo pozapomenutí?  :)

Offline raulik

  • Administrator
  • 101 a více
  • *****
  • Příspěvků: 955
  • Karma: 45
    • TajemnaKomnata
Re:Návrhy apod
« Odpověď #21 kdy: Července 24, 2015, 10:21:09 »
Spis nestihacka se k tomu dostat to nastavit a otestovat :-D

Offline Fallen_Angel

  • 101 a více
  • *****
  • Příspěvků: 340
  • Karma: 2
Re:Návrhy apod
« Odpověď #22 kdy: Července 25, 2015, 00:08:36 »
Ok, v pohodě, já na to nijak nespěchám, spíš že jsem si na to vzpomněl :)

Offline ababyi

  • Administrator
  • 101 a více
  • *****
  • Příspěvků: 280
  • Karma: 26
    • mmmm.sk
Re:Návrhy apod
« Odpověď #23 kdy: Srpna 20, 2015, 11:33:40 »
Bolo by mozne povolit editovat alebo zmazat vlastny prispevok?
V lepsom pripade hocikedy, v horsom pripade aspon povedzme hodinu po uverejneni...

Offline Mircaa

  • Banánek
  • 101 a více
  • *****
  • Příspěvků: 121
  • Karma: 0
  • Co Vás na mně sere?
Re:Návrhy apod
« Odpověď #24 kdy: Srpna 28, 2015, 22:32:08 »
Vtipálku a co Tatra 111 ta by nestačila? Je prostorná a vejde se tam dost lidí, i s kulatou prdelkou tak asi 4 vedle sebe... Málo ??? 

Offline newbie

  • Jsem modrej
  • 101 a více
  • *
  • Příspěvků: 242
  • Karma: 11
Re:Návrhy apod
« Odpověď #25 kdy: Srpna 28, 2015, 22:37:37 »
Proc mam pocit, ze tvoje prispevky nedavaji vubec smysl?  :o

Offline Fallen_Angel

  • 101 a více
  • *****
  • Příspěvků: 340
  • Karma: 2
Re:Návrhy apod
« Odpověď #26 kdy: Prosince 31, 2015, 13:52:03 »
Ahoj, tak jak je to s tou možností probírat stará témata? Případně s možnou pomocí fóru všeobecně? Nebo to už řeší Petr? Přiznám se, že do starých fór moc nechodím.

A když už jsem v tom, tak bych se i rád zeptal, jak to vypadá s vývojem stránek nějak do budoucna, jestli je nějaký plán, nebo backlog nápadů, co by se mohlo změnit a udělat. Ne že bych chtěl otravovat, nebo tak, jsem rád, že stránky fungují a fungují dobře, ale jsem prostě zvědavý  ;). Jinak osobně bych třeba uvítal moci si dělat vlastní soukrémé poznámky k profilům, případně možnost profily veřejně komentovat. Jen nápad.

Offline raulik

  • Administrator
  • 101 a více
  • *****
  • Příspěvků: 955
  • Karma: 45
    • TajemnaKomnata
Re:Návrhy apod
« Odpověď #27 kdy: Prosince 31, 2015, 13:59:30 »
Bohuzel, vyber software fora se neukazal pri dlouhodobejsim pouziti moc stastny. Inspiroval jsem se vyberem trochu na delphi.cz a prosil ruzne softy sitem pozadavku a v realu zbylo tohle a phpbb3. Phpbb3 byl soft nakterem jelo stare forum a byly tam velke problemy s pravy a celkovou slozitosti, takze byl pozadavek na zjednoduseni. Tento soft je vsak jednoduchy az moc. Tudiz, neni mozne napriklad zaintegrovat lidi ohledne pomoci - neni mozne napriklad dat pravo prejmenovat vlakno, bez moznosti ho smazat, menit prispevky apod. Proste budto moderatorovi verim, ze je pri smyslech, nebo muze klido smazat pulku fora a prd s tim udelam.

Do budoucna se tedy nabizi varianta vyzkouset jiny soft, ci napsat neco zakladniho sam. Tohle mi je lito, ale jina moznost asi nebude. S tim souvisi opetovny prevod dat, uctu atd atd atd. Stare forum bylo nepouzitelne a neupgradovatelne, takze i kdyby se prechazelo ze stareho fora primo, byl by to stejny problem - vyzkouseno.


Offline Fallen_Angel

  • 101 a více
  • *****
  • Příspěvků: 340
  • Karma: 2
Re:Návrhy apod
« Odpověď #28 kdy: Prosince 31, 2015, 14:09:22 »
Aha, tak to je škoda. Ale co se dá dělat, je to lepší, než nic a funguje to. A chápu, že pro tebe je to starost navíc. Ačkoliv s tím, jak se každý hrnul do vytváření / převodu stránek, tak bych čekal alespoň pět dalších verzí abdl.cz  ;).

To už bychom se dřív složili na profesionálního kodéra, což je nereálností asi tak stejné, ale jako nápad se mi to líbí.

Offline raulik

  • Administrator
  • 101 a více
  • *****
  • Příspěvků: 955
  • Karma: 45
    • TajemnaKomnata
Re:Návrhy apod
« Odpověď #29 kdy: Prosince 31, 2015, 14:18:04 »
Oni uz sem ty nemakacenka nechodej. Urazil jsem jejich ego, kdyz jsem je tak oznacil. Kazdej mel plno kecu, diskutovali jsme hodiny a hodiny co udelaj, nastavil jim hosting, installnul soft a po par minutach je to prestalo bavit. Jedne mi dokonce rekl, alespon jsem zacal na rozdil od jinejch. No kdyby nezacal, tak jsem s tim nemel starost ja a nemuseli jsme hodiny resit jak co chces udelat apod.Tehle radobypokusu celkove 5 bylo. Jednoho vyradilo treba to, ze mu soft neodesilal emaily - ja se o tom dovedel po pul roce kdyz to sem vytah, misto toho aby se zeptal.