Abdl > Novinky

Návrhy apod

(1/9) > >>

raulik:
Pokud máte nějaké nápady apod, sem s nimi.


Patří semka i kategorie na fóru, patří semka funkčnosti, které by jste rádi, prostě vše možné. Nečím se jistě zabývat budeme :-)

Fallen_Angel:
Já bych navrhoval smáznout staré topicy, kromě povídek, úplně a začít od začátku. Možná to zní velmi radikálně a nejspíš se mnou nikdo nebude souhlasit, ale na druhou stranu si říkám, o co tím ve skutečnosti přijdeme?

mskvor:
No, podle mého názoru přijdeme o dost, protože řada těch starých témat obsahuje stále aktuální info - obchody, stránky, diskuse o ABDL službách...

MS

marco:

--- Citace: Fallen_Angel  Května 06, 2015, 10:22:55 ---Já bych navrhoval smáznout staré topicy, kromě povídek, úplně a začít od začátku. Možná to zní velmi radikálně a nejspíš se mnou nikdo nebude souhlasit, ale na druhou stranu si říkám, o co tím ve skutečnosti přijdeme?

--- Konce citace ---
možná tak promazat a dát pryč všechny staré inzeráty a seznamku. Některé témata jsou pořád aktuální a byla by jich škoda a při smazání by se muselo všechno řešit znovu a osobně bych už nepsal jak jsem přišel k plínkám apodob..

raulik:
Děkuji moc za podnětnější diskusi, než v posledních dnech. Ale k tématu - těžko říct, jestli mazat či nemazat, já osobně přítel mazání nejsem, spíš udělat jakési skladiště a tam holt naházet vše (s rozumem) krom vyloženě kravin (které tedy smazat). Ovšem kdo se tím prokouše, to netuším, je toho tu dost a my stále řešíme fórum jako takové. Chceme zde v brzké době pár novinek a vše se musí testovat, ověřovat, instalovat apod.

Navigace

[0] Seznam témat

[#] Další strana

Přejít na plnou verzi