Autor Téma: Návrhy apod  (Přečteno 78229 krát)

Offline raulik

  • Administrator
  • 101 a více
  • *****
  • Příspěvků: 955
  • Karma: 45
    • TajemnaKomnata
Návrhy apod
« kdy: Dubna 28, 2015, 00:36:53 »
Pokud máte nějaké nápady apod, sem s nimi.


Patří semka i kategorie na fóru, patří semka funkčnosti, které by jste rádi, prostě vše možné. Nečím se jistě zabývat budeme :-)

Offline Fallen_Angel

  • 101 a více
  • *****
  • Příspěvků: 340
  • Karma: 2
Re:Návrhy apod
« Odpověď #1 kdy: Května 06, 2015, 10:22:55 »
Já bych navrhoval smáznout staré topicy, kromě povídek, úplně a začít od začátku. Možná to zní velmi radikálně a nejspíš se mnou nikdo nebude souhlasit, ale na druhou stranu si říkám, o co tím ve skutečnosti přijdeme?

Offline mskvor

  • 101 a více
  • *****
  • Příspěvků: 807
  • Karma: 4
Re:Návrhy apod
« Odpověď #2 kdy: Května 06, 2015, 11:21:51 »
No, podle mého názoru přijdeme o dost, protože řada těch starých témat obsahuje stále aktuální info - obchody, stránky, diskuse o ABDL službách...

MS

Offline marco

  • Registrovaný uživatel
  • 101 a více
  • ***
  • Příspěvků: 186
  • Karma: 4
Re:Návrhy apod
« Odpověď #3 kdy: Května 06, 2015, 13:55:46 »
Já bych navrhoval smáznout staré topicy, kromě povídek, úplně a začít od začátku. Možná to zní velmi radikálně a nejspíš se mnou nikdo nebude souhlasit, ale na druhou stranu si říkám, o co tím ve skutečnosti přijdeme?
možná tak promazat a dát pryč všechny staré inzeráty a seznamku. Některé témata jsou pořád aktuální a byla by jich škoda a při smazání by se muselo všechno řešit znovu a osobně bych už nepsal jak jsem přišel k plínkám apodob..

Offline raulik

  • Administrator
  • 101 a více
  • *****
  • Příspěvků: 955
  • Karma: 45
    • TajemnaKomnata
Re:Návrhy apod
« Odpověď #4 kdy: Května 06, 2015, 14:30:36 »
Děkuji moc za podnětnější diskusi, než v posledních dnech. Ale k tématu - těžko říct, jestli mazat či nemazat, já osobně přítel mazání nejsem, spíš udělat jakési skladiště a tam holt naházet vše (s rozumem) krom vyloženě kravin (které tedy smazat). Ovšem kdo se tím prokouše, to netuším, je toho tu dost a my stále řešíme fórum jako takové. Chceme zde v brzké době pár novinek a vše se musí testovat, ověřovat, instalovat apod.

Offline nobody

  • Existující tvor
  • 101 a více
  • *****
  • Příspěvků: 296
  • Karma: -4
  • jsem uzivatel
Re:Návrhy apod
« Odpověď #5 kdy: Května 06, 2015, 19:25:15 »
sice sem to napsal do jineho tematu , ale patri to hlavne sem. Jedna se o SZ. Padl dotaz ze se "ztraceji " odeslane zpravy.
Ja resil stejny problem . 

Je to drobny problem pro ty co toto neznaji

Offline Fallen_Angel

  • 101 a více
  • *****
  • Příspěvků: 340
  • Karma: 2
Re:Návrhy apod
« Odpověď #6 kdy: Května 06, 2015, 19:42:58 »
Tak se může pověřit skupina lidí, co ty topicy budou pročítat a hlasovat, zda se topic přesune, nebo smaže. Klidně se hlásím. Mimochodem ano, vím, že je tu možnost dělat to samé s povídkami, ale na to už při psaní diplomky čas nemám, to leda v červnu ;)

Můj osobní pohled je takový, že smazání to tu spíše rozhýbe. Nadto úroveň diskusí o obchodech, stránkách a ABDL službách byla, dle mého názoru, na relativně nízké úrovni. Vím, že se tak trochu střílím do vlastní nohy, ale málokdy jsem se tu dověděl něco opravdu užitečného, co by mi pomohlo si vytvořit na danou věc názor. Čest výjimkám.

Offline raulik

  • Administrator
  • 101 a více
  • *****
  • Příspěvků: 955
  • Karma: 45
    • TajemnaKomnata
Re:Návrhy apod
« Odpověď #7 kdy: Května 06, 2015, 19:55:38 »
Nobody> Psal jsem uz nekolikrat, musite si zapnout ukladani tech odchozich zprav ve svem profilu ci u odesilani kazde zpravy.

Fallen_Angel> Parada, jsme radi za kazdou nabidnutou pomoc. Co se tyce poverit - mozna vis jak to tu je s pomoci, nikdo se nehlasi, nikdo nechce odpovednost, cest vyjimkam :-) Byl bych osobne rad za seznam hlavnich kategorii (ted jsou 2 - abdl 2015 a starsi abdl), pak hlavnich temat a do nich pak nasypem ty vlakna co za to budou stat. Co se tyce neco smazat, vicemene souhlas, i kdyz je to skoda, porad je to kus historie - nekdy histerie :-) A jo, urcite se to tu ozivi

Offline nobody

  • Existující tvor
  • 101 a více
  • *****
  • Příspěvků: 296
  • Karma: -4
  • jsem uzivatel
Re:Návrhy apod
« Odpověď #8 kdy: Května 06, 2015, 20:52:32 »
ted mne napadla jedna vec.

Kdyz odeslu SZ je mozne nejake upozorneni , nebo oznaceni , ze adresat zpravu precet ??

Nevim jestli jak je to po strance technicky mozne.

Offline Fallen_Angel

  • 101 a více
  • *****
  • Příspěvků: 340
  • Karma: 2
Re:Návrhy apod
« Odpověď #9 kdy: Května 08, 2015, 10:38:36 »
Osobně jsem ochotný pomoct s probráním těch starých témat, ale předem říkám, že budu mít sklon být dost neúprosný. Jinak nad novou strukturou se mohu zamyslet a i zamyslím,ale toto by už mohla být společná práce víc lidí, založit na to vlákno a nechat lidi hlasovat, třeba.

Offline raulik

  • Administrator
  • 101 a více
  • *****
  • Příspěvků: 955
  • Karma: 45
    • TajemnaKomnata
Re:Návrhy apod
« Odpověď #10 kdy: Května 08, 2015, 11:28:30 »
Tak prozatim by je stacilo mozna oznacit zmenou nazvu - [BUDE SMAZANO] , [BUDE PREMISTENO] apod. Podle toho se pak da i hledat a teoreticky bychom nasli zpusob, jak docpat ankety jestli ano ci ne. Co na to rikas ?

Offline Bibinko

  • Registrovaný uživatel
  • 101 a více
  • ***
  • Příspěvků: 799
  • Karma: 5
    • AB/DL - CR/SK
Re:Návrhy apod
« Odpověď #11 kdy: Května 08, 2015, 23:22:02 »
Tento nápad se mi zdá nejreálnější...

Offline raulik

  • Administrator
  • 101 a více
  • *****
  • Příspěvků: 955
  • Karma: 45
    • TajemnaKomnata
Re:Návrhy apod
« Odpověď #12 kdy: Května 08, 2015, 23:29:57 »
Fallen_Angel> Souhlasis ? Zucastnis se takto, kdyz ti dame prava prejmenovavat stary temata ?

Bibinko> Dame mu tyto prava a posleze podekovani pred natocenou v3eskou ?

Offline Bibinko

  • Registrovaný uživatel
  • 101 a více
  • ***
  • Příspěvků: 799
  • Karma: 5
    • AB/DL - CR/SK
Re:Návrhy apod
« Odpověď #13 kdy: Května 08, 2015, 23:31:52 »
ANO souhlasííím... ;-)

Offline marco

  • Registrovaný uživatel
  • 101 a více
  • ***
  • Příspěvků: 186
  • Karma: 4
Re:Návrhy apod
« Odpověď #14 kdy: Května 08, 2015, 23:50:54 »
Když by jste měli zájem, tak můžu tímhle způsobem pomoct a projít taky pár starších témat ať toho není na jednoho moc  :)