Anketa

Máme vůbec řešit galerii pro Vaše fotečky ?

Ano
89 (94.7%)
Ne
5 (5.3%)

Celkem hlasů: 86

Autor Téma: Galerie  (Přečteno 33259 krát)

Offline raulik

  • Administrator
  • 101 a více
  • *****
  • Příspěvků: 955
  • Karma: 45
    • TajemnaKomnata
Galerie
« kdy: Dubna 27, 2015, 12:55:43 »
Chcete galerku či ne ?

Offline Fallen_Angel

  • 101 a více
  • *****
  • Příspěvků: 340
  • Karma: 2
Re:Galerie
« Odpověď #1 kdy: Května 06, 2015, 10:29:34 »
Za mě osobně je otázka jak na co. Určitě jsem spíš pro vkládání fotek do příspěvků a založit zde například vlákna pro abdl fotky, malůvky či případně osobní fotky, kde by si každý vkládal, co zrovna pěkného našel a chce to ukázat ostatním. Je pak otázka k čemu by vlastně separátní galerie měla sloužit. K vytvoření databáze ABDL fotek? Podle mě zbytečnost, to se dá najít jinde.

Když už separátní galerie, tak třeba spojené s uživatelským profilem a zobrazovala by se v profilu dotyčného a sloužila by ke vkládání osobních fotek.

Offline gumplík

  • Registrovaný uživatel
  • 101 a více
  • ***
  • Příspěvků: 339
  • Karma: 1
Re:Galerie
« Odpověď #2 kdy: Července 08, 2015, 18:05:29 »
Taky jsem toho názoru,vkládat své osobní fotky do profilu a moci vkládat další osobní fotečky.

Offline gxl

  • 10 a více
  • ***
  • Příspěvků: 32
  • Karma: 0
Re:Galerie
« Odpověď #3 kdy: Července 09, 2015, 12:56:11 »
Souhlasím s výše napsaným, ale klasická galerka by podle mě uplatnění taky našla. Takže za mě jednoznačně ANO :)

Offline Mircaa

  • Banánek
  • 101 a více
  • *****
  • Příspěvků: 121
  • Karma: 0
  • Co Vás na mně sere?
Re:Galerie
« Odpověď #4 kdy: Července 09, 2015, 20:53:42 »
Jako byla by dobrá a když budou rozumná fota a ne nějaké kradené bez popisu a názvu - ty bych odstranila, tak má potom svůj účel.
Si myslím ja...  ;) Nakonec každý musí znát mezinárodní práva jak zveřejnit foto a co k tomu patří. Musí k fotu zveřejnit majitele+jeho název snímku, když ne a majitel na to přijde tak základní malá pokuta byla před dvěmi lety 5 000,-Kč, kdo nevěří at si projde vše okolo zveřejnování a vystavování fotografií cizích i svých. Od některých fotografů musí mít osobní povolení k zveřejnění. To je zase o něčem jiném...Ale sem asi trocha odbočila no jo jako vždycky...  :)

Offline Mircaa

  • Banánek
  • 101 a více
  • *****
  • Příspěvků: 121
  • Karma: 0
  • Co Vás na mně sere?
Re:Galerie
« Odpověď #5 kdy: Srpna 28, 2015, 23:03:55 »
Tak kdy se to rozjede ta galerka fotek, naše, ne pražská, jo zase sem odbočila, ale kdy asi prosím?  :)
Ahoj a dej vědít dnes jen tak sem něco vrazila na kukandu když nený galerka naše... Promin... Mirush...

Offline mimi

  • Registrovaný uživatel
  • 10 a více
  • ***
  • Příspěvků: 29
  • Karma: -3
Re:Galerie
« Odpověď #6 kdy: Prosince 09, 2016, 19:03:31 »
Závidím vám holkám,vy to dokážete schovat jak v létě tak v zimě, ale to přeji i moc závidím ;-)

Offline jasmin68

  • 10 a více
  • ***
  • Příspěvků: 36
  • Karma: 0
Re:Galerie
« Odpověď #7 kdy: Června 29, 2018, 08:58:07 »
Páči sa Vám?