Autor Téma: Nové fórum  (Přečteno 85458 krát)

Offline nobody

  • Existující tvor
  • 101 a více
  • *****
  • Příspěvků: 296
  • Karma: -4
  • jsem uzivatel
Re:Nové fórum
« Odpověď #45 kdy: Května 04, 2015, 20:03:04 »
na zacatku sem se zalek coze jsem to napsal. Ale az kdyz jsem docet tak jsem zjistil , ze jsem tele a nevim co vsechno toto forum umi.
Nevim jestli je nekde popsano co vse toto nove forum umi ? Jestli ano omlouvam se za lenost to hledat :)

Offline badboy

  • Banánek
  • Čerstvé maso
  • *****
  • Příspěvků: 1
  • Karma: 0
Re:Nové fórum
« Odpověď #46 kdy: Května 04, 2015, 20:05:37 »
Nebudu to tady dal ani sledovat, at zije diktatura plnkokalifatu s Raulikem v cele. Dneska me nasral tak, ze me muze klidne zabanovat, uz se sem jen tak nevratim.

Mejte se jak chcete, zdravi vas vsechny tretioko ze zahrobi... Predpokladam, ze to tady stejne nevydrzi ani par minut. Adminum preju, aby resili zejmena spam a urazky jich samotnych.

Me uz srat nebudete.

------- Zde bych si dovolil vlozit soukromou zpravu, kterou jsem pred chvili obdrzel ------------
Zdravi te tretioko !!!Hele, uz mas radost, ze jsi dosahnul svyho ?Abych ti to vysvetlil... Chovas se uplne stejne, jako maly decko, co mu slapnou na babovicky. Tenhle ucet jsem si zalozil jen proto, abych ti to mohl rict, klidne ho muzes okamzite zlikvidovat.A pro me za mi muzes zabanovat uplne, me uzx je to jedno. Admin, co se chova jako Bush, Stalin ci Hitler pro me a) neni a nebude autorita a b) jen to odpuzuje ostatni. Jen pritvrzuj, klidne to forum zavri - stejne k tomu speje milovejma krokama, ubozaku...


------- No Hitler byl asi trochu jine kafe, to fakt sorry, ale na nej nemam ---------------
Takze panove a damy - nehodlam uz tolerovat takoveto individua, kteri nebudou respektovat zakladni pravidla slusneho chovani, neumeji si ani poradne precist pravidla fora a maji tento styl projevu. Nelibi se Vam to ? Tamhle jsou dvere.
« Poslední změna: Května 04, 2015, 20:10:08 od raulik »

Offline raulik

  • Administrator
  • 101 a více
  • *****
  • Příspěvků: 955
  • Karma: 45
    • TajemnaKomnata
Re:Nové fórum
« Odpověď #47 kdy: Května 04, 2015, 20:06:03 »
nobody> Zatim to popsano neni, i my se s tim ucime. Nicmene pracuje se na tomto foru ted opravdu hodne.

« Poslední změna: Května 04, 2015, 21:13:52 od raulik »

Offline Bibinko

  • Registrovaný uživatel
  • 101 a více
  • ***
  • Příspěvků: 799
  • Karma: 5
    • AB/DL - CR/SK
Re:Nové fórum
« Odpověď #48 kdy: Května 04, 2015, 20:08:34 »
Nebudu to tady dal ani sledovat, at zije diktatura plnkokalifatu s Raulikem v cele. Dneska me nasral tak, ze me muze klidne zabanovat, uz se sem jen tak nevratim.

Mejte se jak chcete, zdravi vas vsechny tretioko ze zahrobi... Predpokladam, ze to tady stejne nevydrzi ani par minut. Adminum preju, aby resili zejmena spam a urazky jich samotnych.

Me uz srat nebudete.


K tomu Ti sdělím jen jediné dětinské: Pa Pa - stlejdo...

Offline raulik

  • Administrator
  • 101 a více
  • *****
  • Příspěvků: 955
  • Karma: 45
    • TajemnaKomnata
Re:Nové fórum
« Odpověď #49 kdy: Května 04, 2015, 20:12:25 »
A rovnou dotaz, nekdo dalsi na holeni ? At to mame sakum prdum z krku ?

Offline newbie

  • Jsem modrej
  • 101 a více
  • *
  • Příspěvků: 242
  • Karma: 11
Re:Nové fórum
« Odpověď #50 kdy: Května 05, 2015, 08:58:51 »
Neda mi to taky neprisadil... Nekteri lide si pletou rozdil mezi svobodou slova (demokracii) a elementarni slusnosti pripadne sebereflexi. Pokud zde nekomu prijdou aktualni kroky a zmeny do kterych se admini pustili jako dikatura, tak je prave jen kvuli tem par jedincum co meli s vykladem danych slov problem. Ostatni bych rekl ze to vicemene neovlivni. Pokud i nadale nesouhlasite s probihajicimi zmenami neni nic nejdnodussiho nez si zalozit vlastni nebo prejit na jine forum. Lide kteri umi distutovat vecne a v mezich spolecensky pripustneho jednani jsou zde vitani. Znam oba adminy osobne jiz radu let a pokud se rozhodnou nekoho zabanovat, tak pro to opravdu meli duvod. Rada lidi si tu hraje na hrdinu a pak jeste prudi v soukromych zpravach, ale jiz nedokazi priznat svoji vlastni chybu, ale o to dukladneji ji hledaji na druhych.

Pokud s nami ted vydrzite a budete ochotni pridat ruku k dilu at uz psanim povidek, recenzemi, fotkami sbirek, zajimavostmi apod budeme jen radi a ve finale toto forum snad ozije. Na ceske ABDL scene se pohybuju jiz pres 15 let a proto by byla skoda toto forum, ktere historicky navazuje na nekolik predeslych (zde by se patrilo podekovat zejmena Sambalovi) nechat padnout. Pokud si budeme jak male deti neustale rozbijet vlastni babovicky, tak hold ten hrad z pisku nikdy nepostavime. Proto prosim vsechny kdoz si mysli, ze utrpeli nejakou krivdu at promluvi ted nebo mlci naveky. :)

V dnesni radobyslunickove dobe (narazka na EU) bude a je treba pravidel nebo cela nase spolecnost a nejen toto forum pujde do kopru. Je zde videt krasna paralela kde ze absolutni volnost vede k tomu, ze ve vysledku nam tu buji krasne podhoubi nejmenovaneho laskyplneho nabozenstvi apod. Stejne tak zde benevolence vedla k tomu, ze par jedincu dokazalo otravit svymi prispevky skoro celou komunitu. Zamyslete se tedy jeste jednou, jestli neni lepsi toto vyresit nez to preroste pres hlavu uplne.

Offline komisar

  • Banánek
  • 10 a více
  • *****
  • Příspěvků: 31
  • Karma: 0
Re:Nové fórum
« Odpověď #51 kdy: Května 05, 2015, 15:19:07 »
Spíše by to chtělo admina kterej používá hlavu a nedo****í to tu tak že se na to nepůjde ani rozumně dívat.




Sorry, ale mohu říct jen - díky za info, až půjdeš zavři zvenku.

Mám problém ve zprávách.Nemám je tady všechny.Poslední z 19.4.2015. Jsem tady sice nový a nemám právo vám do toho kecat, ale zajímalo by mě co vede lidi měnit něco co funguje.Pro nový vzhled?Myslím že tady všichni chodí skrz obsah.
Ale i tak díky za snahu....


--------------------------------------------------------------------------------------
Děkuji za zaslání podnětné výzvy k moderaci



Oznamovatel zanechal následující komentář:
blabla



« Poslední změna: Května 05, 2015, 15:51:16 od raulik »

Offline Fallen_Angel

  • 101 a více
  • *****
  • Příspěvků: 340
  • Karma: 2
Re:Nové fórum
« Odpověď #52 kdy: Května 06, 2015, 10:13:26 »
Tak, abych se vrátil k původnímu tématu tohoto vlákna, tak bych chtěl za sebe poděkovat a adminy pochválit. Modernizace stránek je něco, co jsem již vůbec nečekal a byť bych samozřejmě našel výhrady, tak jsem rád, že někdo sebral síly a něco s fórem udělal. Díky.

Offline raulinka

  • Jsem modrej
  • Čerstvé maso
  • *
  • Příspěvků: 3
  • Karma: 1
Re:Nové fórum
« Odpověď #53 kdy: Května 06, 2015, 14:57:52 »
Taky bych rada podekovala, ze si vubec nekdo dal tu praci a venoval cas tomuto foru, vetsina lidi si jen stezuje ale neudela s tim nic a jeste nasazuje na adminy, kteri se snazi a venuji tomu cas a praci. Skvela prace panove  :)

Offline goodnite

  • 101 a více
  • *****
  • Příspěvků: 235
  • Karma: 3
Re:Nové fórum
« Odpověď #54 kdy: Května 06, 2015, 16:24:15 »
Musím se také přidat a poděkovat že konečně nikdo s forem něco udělal a ne jen psal  co je tu špatně a jak je to potřeba udělat nové forum . takových lidí tu psalo dost a činy nebylo vidět a vida přece se našla osoba která malo mluví o tom co je tu špatně a jedná a ze dne na den je tu nové forum takže jak říkám hluboká poklona adminum .

Offline raulik

  • Administrator
  • 101 a více
  • *****
  • Příspěvků: 955
  • Karma: 45
    • TajemnaKomnata
Re:Nové fórum
« Odpověď #55 kdy: Května 06, 2015, 18:05:02 »
Diky

Offline nobody

  • Existující tvor
  • 101 a více
  • *****
  • Příspěvků: 296
  • Karma: -4
  • jsem uzivatel
Re:Nové fórum
« Odpověď #56 kdy: Května 06, 2015, 19:19:49 »
toto jsem take resil. Mozna by stalo na to vice upozornit (to ohledne SZ) , nez se to podari doladit .  ::)

Offline raulik

  • Administrator
  • 101 a více
  • *****
  • Příspěvků: 955
  • Karma: 45
    • TajemnaKomnata
Re:Nové fórum
« Odpověď #57 kdy: Května 06, 2015, 19:23:02 »
Nobody> Proto je v pravidlech bod - jmeno a sipka - naprosto nevim k cemu se vyjadrujes.


A mimochodem - modrej nejsi, ale rozesmals.. - Jak ma ta skoda citigo na prdelce nalepku - az vyrostu bude ze me BMW :-)

Offline Bibinko

  • Registrovaný uživatel
  • 101 a více
  • ***
  • Příspěvků: 799
  • Karma: 5
    • AB/DL - CR/SK
Re:Nové fórum
« Odpověď #58 kdy: Května 06, 2015, 21:33:29 »
Fallen_Angel, nelly, goodnite> I já Vám děkuji.

Největší dík však patří zcela bez debat " RAULÍKOVI". Bez jeho osobní aktivity, by tu nic nebylo. Tímto mu chci vyjádřit i já své DÍKY...

Offline PetrMyslivec

  • Registrovaný uživatel
  • 101 a více
  • ***
  • Příspěvků: 639
  • Karma: 8
Re:Nové fórum
« Odpověď #59 kdy: Května 07, 2015, 16:08:39 »
Předělání fóra na nové hodnotím jako dobrý krok, ono nabízí mnohem více než to staré a má nějaká rozšíření, které doufám Raulík použije, klidně pomůžu a určitě sem zase budu daleko více přispívat a co se týče pravidlům, tak je jasný, že nějaká prostě být musí a já osobně jsem vás vždycky jasně žádal, abyste se v diskusích, které jsou nějaké téma věnovali jasně a pouze danému tématu, protože jinak to nemá moc význam a diskusí na témata obecná je tady poměrně dost, nehledě na to, že existují soukromé zprávy, kde se případně neshody dají řešit líp. To jste nedělali a neděláte ani dnes... pak je zase otázka, jestli jsou pravidla pro vás jakoby diktátorská a moc svazující, nebo naopak příliš obecná a Raulík / majitel je v pozici, že to co zrovna uzná za vhodné, to tak bude -> to je na diskusi, ale zase asi v jiném tématu.
« Poslední změna: Května 07, 2015, 16:13:29 od raulik »