Autor Téma: Nové fórum  (Přečteno 85225 krát)

Offline raulik

  • Administrator
  • 101 a více
  • *****
  • Příspěvků: 955
  • Karma: 45
    • TajemnaKomnata
Re:Nové fórum
« Odpověď #30 kdy: Května 03, 2015, 18:56:59 »
Pravidla jsou pravidla a buďto je budete dodržovat, nebo holt nebudete.

Offline kluk-v-plenkach

  • Registrovaný uživatel
  • 50 a více
  • ***
  • Příspěvků: 85
  • Karma: -2
Re:Nové fórum
« Odpověď #31 kdy: Května 03, 2015, 19:07:32 »
Pravidla jsou pravidla a buďto je budete dodržovat, nebo holt nebudete.

Jen se ty pravidla někam ztratili, nějak je nemůžu najít. Takže když tu nejsou napsané, tak tu vlastně žádné nejsou  8) ;D

Offline kluk-v-plenkach

  • Registrovaný uživatel
  • 50 a více
  • ***
  • Příspěvků: 85
  • Karma: -2
Re:Nové fórum
« Odpověď #32 kdy: Května 03, 2015, 19:10:01 »
Tim ze tu z toho spravite "vojensky vycvik", motivaciu nevytvorite.
Kludne mi to napomenutie posli ked ti spravy dobre.

Taky mám ten pocit, že od doby co proběhla ta velká změna, tak jeden z adminů je nějaký přecitlivělý a každého, komu se něco nelíbí by nejradši vyhnal :)

Offline raulik

  • Administrator
  • 101 a více
  • *****
  • Příspěvků: 955
  • Karma: 45
    • TajemnaKomnata
Re:Nové fórum
« Odpověď #33 kdy: Května 03, 2015, 19:48:13 »
Jsem rad, ze jsi uhodil kladivkem o hrebicek :-) Kecalove a nemakacenka tu vitani opravdu nejsou.

Offline kluk-v-plenkach

  • Registrovaný uživatel
  • 50 a více
  • ***
  • Příspěvků: 85
  • Karma: -2
Re:Nové fórum
« Odpověď #34 kdy: Května 03, 2015, 20:21:05 »
Fajn, pravidla už jsou, ale přijdou mi nějaké moc přísné  ;)

Offline tretioko

  • Registrovaný uživatel
  • 101 a více
  • ***
  • Příspěvků: 594
  • Karma: -49
Re:Nové fórum
« Odpověď #35 kdy: Května 04, 2015, 13:10:37 »
Tim ze tu z toho spravite "vojensky vycvik", motivaciu nevytvorite.
Kludne mi to napomenutie posli ked ti spravy dobre.

Taky mam ten pocit. Rauliku, nejses ty nahodou v realu vojcl,  bachar nebo fizl ? Presne takhle se totiz chova vetsina z nich... A nejen ja jsem na takovy lidi, ktery si mysli "ze muzou vsechno" a  "jak to rikam ja, tak je to jedine spravne" bez toho, ze by pripustili nejakou debatu dost alergickej.

Ja nemam nic proti samotnejm pravidlum, ale pokud jsou nektery veci nastaveny tak, ze kdyz napisu ze "prezident je vochlasta" (ona je to i pravda,) tak taky dostanu ban ? Nekomu tady asi uz zacalo hrabat. Mozna i me...

Tak cekam na ten ban..

 

Online fusak

  • Existující tvor
  • 101 a více
  • *****
  • Příspěvků: 149
  • Karma: 1
Re:Nové fórum
« Odpověď #36 kdy: Května 04, 2015, 13:46:06 »
Oceňujem naozaj veľké množstvo práce, ktoré admin(i) za poslednú dobu urobili a myslím, že technicky to bude o hodný kus k lepšiemu.

Dúfam však, že aj ľudsky.
Myslím, že členov, rešpektujúcich písané aj nepísané pravidlá, je tu drvivá väčšina. Nie je preto potrebné en bloc na všetkých preventívne púšťať hrôzu.
Nemyslím, že celkom platí rovnica moja stránka = môj klub = moje pravidlá.
Toto fórum je, tak ako každé, spravované administrátormi, za čo im patrí (nielen moja) vďaka, pretože tak robia bez nároku na odmenu a vo svojom voľnom čase.
Ale bez členov a ích príspevkov, ktoré tvoria informačný obsah, má každé fórum nanajvýš hodnotu zdrojového kódu, čiže 0.
Chcem tým povedať, že správa fóra je mimoriadne dôležitá a záslužná práca, ktorú si treba vážiť, ale obsah tvoria členovia a momentálne necítim rešpekt a úctu aj voči nim.

Hovorím to s plnou zodpovednosťou a vážnosťou, ako dlhoročný člen a spoluautor niekoľkých tu uverejnených poviedok.
Verím, že je to len nejaký prechodný jav, ako tie povestné triesky pri rúbaní lesa a čoskoro tu prestanú ľudia po sebe štekať.

Držím palce do budúcna, nech sa dielo darí. Ak môžem nejako pomôcť, rád tak urobím. Technicky nie, v HTML sa vyznám ako koza v jadrovej fyzike. Ale napr. organizačne alebo finančne nevidím problém.


Offline raulik

  • Administrator
  • 101 a více
  • *****
  • Příspěvků: 955
  • Karma: 45
    • TajemnaKomnata
Re:Nové fórum
« Odpověď #37 kdy: Května 04, 2015, 14:08:18 »
Tak postupně :

1) Za dobu, co mám fórum, se naskytlo 5 lidí, kteří strašně chtěli něco s fórem udělat - všichni do jednoho se na to vyprdli během pár hodin, ač jsem jim byl nápomocen co to šlo a víceméně za ně nové fóra, redakční systémy apod nainstaloval. Databází už mám asi 8, adresářů s těmito nedodělky také tak. Důvody byly různé, například nejdou emaily - dotyčný se však nezeptal jak to má nastavit, jen napsal, že tomu tolik nerozumí. Ok, říkám si, ale proč se teda nezeptá o pomoc, ať se to teda dotáhne ? Teď zde tento člobrda radí, na čem rozject wiki, přitom nebyl schopen nastavit ani pitomej email, dokonce se ani zeptat. V reálu jsem s ním strávil 2 dny diskusí, že rozhodnutí změnit fórum padlo a že o tom rozhodně nebudu diskutovat s ním, když umí jen kecat a prd udělat. Tak se nakrkne a prudí tu dál. Dostal už 4 varování ale viditelně neví, jak se chovat. Celkově mi však chodily stižnosti víceméně obden. Těch lidí, co požádalo o zrušení profilu těsně po Vašich výpadcích.

2) Vaše chování, které jsem léta nechával být přerostlo přes únosnou mez. Kdysi dávno jsem to řešil tak, že jsem s dotyčným diskutoval o tom, že napadat každého druhého člena fóra by neměl, nicméně opět - nikam to nevedlo. Pak jsem se na to vyprd a nechal to být, ať se tu třeba sežerete. Stížnosti, co mi chodili jsem ignoroval s tím, že přijde čas a fórum zavřu úplně. Vaše diskuse o tom, co je a není idiot - když tak jeden z uživatelů nazval ostatní - je jen dalším krokem k neustálým hádkám a odchodu řady uživatelů.

3) Pokud máte pocit, že je Vám nadmíru ubližováno a jsem k Vám nespravedlivý, můžete svobodně odejít, stejně tak, jako odešlo hodně uživatelů, které už nebavilo číst nesmysly stylu - to se tu probíralo hodněkrát, tady žádnou holku nenajdeš, jsi vůbec holka, stejně kecáš apod. Tito uživatelé, kteří byli napadáni z Vaší strany jsou pryč, a to jen díky naprosté nekontrole, která zde byla.

4) Naposledy jste se pustili do uživatelky, které zde chtěla najít tatínka - fakt zábava číst tu diskusi. Opravdu jste se předvedli - toto se slušností nemá naprosto co dělat. Je na každém, jestli Vám odpoví či ne a v reálu, vůbec se jí nedivím. Nikdo zde také nebude řešit, jestli dotyčný lže ohledně svého pohlaví či ne. Neznáme se a tudíž se to řešit nedá. Máte s tím problém ? Opět platí bod Tamhle jsou dveře.

5) To, že bude od nynějška vyžadováno slušné chování a naprostá jasně daná pravidla, která máte neustálou chuť porušovat a nejste schopni se minimálně slušně chovat, je Váš problém a ne problém můj.

6) Neustále řvete, jak se tu nic neděje a že je tu mrtvo - chcete mrtvo ? Nikdo z adminů už nemá chuť s tímhle fórem dělat cokoliv a mě jen překáží na serveru - stačí říct.

7) Když se něco začne dít, tak místo jakéhokoliv uznání umíte jen rejt a kecat nesmysly - speciélně Ty chudinky, které měly supr čupr snahu fórum předělat a vyprdli se na to během chvíle. Od takovýhle lidí, kteří za posledních n-let neudělali pro fórum naprosto nic, jen kecaj a kecaj, fakt nehodlám přijímat jakoukoliv výtku - měli jste šanci a moc jste se neukázali.

 8) Na jakýkoliv dotaz, ohledně pomoci, či moderátorství, či čehokoliv ohledně wiki, se mi nedostalo od těhle rejpalů naprosto žádné nabídky, naopak přišlo pár nabídek od nových členů.

9) Chcete-li pánové diskutovat s adminy, chcete-li rejt jak je všechno na hovno, pojďte a zařaďte se mezi tento tým a vemte si na sebe část odpovědnosti za to, že tu budete par dní makat a předělávat něco proto, aby to fungovalo a pak Vám půlka lidí napíše, že je to na hovno. Speciálně, když to dělají ti, kteří zde nikdy nehnuli prstem.

10) Před lety jsem zavedl pravidla, že se k sobě budete chovat slušně - dohledejte si dané vlákno. Možná to nebylo napsáno Vašimi slovy, ale nic víc tím nebylo myšleno. To, že jakési jádro, které se zná, bude mít výsady je jasné. Jasné je to proto, že tito lidé ví, co od sebe mohou čekat a není mezi nimi anonymita - již je zde jistá zodpovědnost. Kdo z Vás by pánové, tak jak jednáte tady anonymně, jednal stejně i kdyby se vědělo o koho jde ?

11) Co se týče dalších pravidel, je jasno. Jsou daná a schválená adminy. Například ono zveřejnění parádního krámku, ze kterého se pak vyklubalo hafo podvedených lidí, kteří dodnes nedostali od pana Chata ani info, krom nesmyslných slibů - a to je prosím pár let. Pak si tento člověk založí nový nick a přesto, že někteří z Vás vědeli, o koho se jedná, nedošlo z jeho strany k žádné nápravě. Takto zde fungoval přes rok, bez toho aby se obtěžoval uhradit co ukradl. Osobně jsem mu dal 3 týdny na to, jít s pravdou ven a začít řešit jím podvedené uživatele. Krom slibů nereagoval vůbec. Chcete aby se o tomto fóru povídalo, jak se zde okrádá a nikdo to neřeší ? Já tedy ne a tudíž bude na rozhodnutí adminů, kterou takovouhle reklamu tady povolí.

12) Co se týče obsahu - obsah tvoří uživatelé, to je pravda, speciálně ti, co zde rejou, ovšem moc obsahu nepřidali, takže tato výtka je úplně mimo mísu.

13) Všichni chcete sraz, ale v reálu nemáte ani slušnost se omluvit - případně děláte blbýho, jak v místnosti 20*5 metrů jste nenašli skupinu 7 lidí.

To je tak zhruba vše, takže můžeme udělat anketku . kterej z rejpalů se tohoto fóra chce chopit a makat, aby ho zvednul z prachu poslednich let ? Co chlapci ? Nikdo viďte.

Druha varianta je, že se tady usneseme, že se na to z vysoka vyserem, protože adminy už nebaví neustálé rejpání pár jedinců do kohokoliv a tudíž fórum nadobro uzavřeme. Otevřeně říkám, že by mi to bylo líto, neboť toho času co zde strávilo hodně lidí prací - neplést s kecaly a budižničemy - je hrozně moc. Sambík, Petka, Bibinko, Newbie, všichni moderátoři, všichni přispěvovatelé, všichni Ti, kteří zde hledali útěchu ve svých trápeních atd. Nicméně máme Vás plný zuby. Sambik je pryč, petka je pryč, newbie na to peče už víceméně také apod.

Třetí varianta, je vyházet ty, kteří se neumí chovat, dokud se to nenaučí a jsme u rozdávání banánů za vše možné, protože viditelně polovina z Vás nechápe, že dělá něco proti nečemu a druhá polvina to chápe a nesouhlasí s tím - mohou si to přece dovolit.

Takže se chytněte za nos a dejte mi vědět, jestli se budete chovat slušně, přestanete se napadat a začnete respektovat pravidla a vedení, nebo se na to z vysoka a pošlem to do propadliště dějin. HOWK
« Poslední změna: Května 04, 2015, 14:26:28 od raulik »

Offline tretioko

  • Registrovaný uživatel
  • 101 a více
  • ***
  • Příspěvků: 594
  • Karma: -49
Re:Nové fórum
« Odpověď #38 kdy: Května 04, 2015, 14:58:24 »
Pokud je tohle tvuj pristup, tak to muzes tady zavrit klidne hned... Radost z toho mit nebudu. Moda/coadmina tady taky delat nechci, hlavne dioky tomu, ze mam rozbity moje PC (ne to, ze kteryho pisu.)

A ted... po castech, jako Jack Rozparovac:

2 - nemel jsi/jste to nechat dojit tak daleko. Ostatne, muzem zacit jmenovat... Ja jsem byl napomenut za to, ze jsem nazval vinika jiste konkretni dopravni nehody odpovidajicim jmenem... Nevybavuju si, ze bych tady nekomu nadaval, umim bejt dost jedovatej i bez toho.

3 - Uvazuju o tom

4 - Pak tady asi nema cenu resit vubec nic. Faslesnejch zen je v tom ABDL pytli docela dost, obecne - ne jen tady. A vazne, pokud narazim (ne zde, anobrz tam, kde jsem ja mod) na typickou falesnou zenu (a nedelej ze to neumis,) tak nasleduje prvne vyzva a zadost o omluvu - vetsinou to nedorazi, nasledne po nejaky dobe necham ten usercount zlikvidovat... Rozhodne to je ucinnejsi, nez se nechat vodit za nos

5 - Ja nemam problem se chovat slusne, ale nesnasim cenzuru pouzivanou k ukajeni vlastnich mindraku nebo pocitu bejt dulezitej, nedelam to ani ja sam

6 - viz na zacatku

9 - a co z toho budu mit ? - nic, akorat do me bude nekdo sit, kdyz mu slapnu na babovicky

10 - takhle to chodi i najinych forech

11 - to je posun kupredu, ale jak ? Inzerat muze dat jen overenej uzivatel ? No potes koste... Kdyz jsem si objednal nedavno dily na auto, tak to slo i vicemene anonymne. Ze ten trouba, co mi delal objednavku, mi poslal nespravny brzdovy spalky, to neni moje chyba - chtel i seriovy cislo vozu. Co si o tom asi mam myslet, krom toho ze jsem vyhodil 30€ voknem ?

13 - ja jsem napsal, ze na jeden sraz dorazim a dorazil jsem. Neziju v cz, takze nevim, kdy dorazim znova. Jinak ale ruznejch pochybnejch existenci jsem se uz taky nacekal a nedorazily...

Proste pokud tady ta elemntarni slusnost nebude, tak to bude stat za hovno.
_____________________________________________________________

Dovolim si jednu poznamku - schvalne, ktera bude ta potrefena husa ktera se ozve:

ABDL komunita je velmi ruznoroda, ale po asi peti letech aktivniho sdileni mojich  zkusenosti na siti jsem se dopracoval k zaveru, ze nekteri clenove teto komunity to nemaji uplne v poradku v ty dutine mozkovni. Nechci byt konkretni, ale casto jim chybi nektere ty zakladni socialni dovednosti, mj. i proto se muzou chovat dost neslusne. Nechci tim ale nikoho omlouvat. Zrovna tak ze stejnyho ci podobnyho duvodu me rozesmivaji ti, co si ani nedokazou zjistit, jak to je se statistickym zastoupenim muzu a zen a neustale pisou a pisou a pisou to stejny.

PS: Cekam na ten ban...

Offline tretioko

  • Registrovaný uživatel
  • 101 a více
  • ***
  • Příspěvků: 594
  • Karma: -49
Re:Nové fórum
« Odpověď #39 kdy: Května 04, 2015, 15:01:28 »
Ted nemuzu najit edit... Tak to dam sem - proc mam pod avatarem napsano "sledovan ?"

Uz trochu moc, ne ???!!! Povazuju to za provokaci.

Offline raulik

  • Administrator
  • 101 a více
  • *****
  • Příspěvků: 955
  • Karma: 45
    • TajemnaKomnata
Re:Nové fórum
« Odpověď #40 kdy: Května 04, 2015, 15:36:30 »
Uz nemas

Offline kluk-v-plenkach

  • Registrovaný uživatel
  • 50 a více
  • ***
  • Příspěvků: 85
  • Karma: -2
Re:Nové fórum
« Odpověď #41 kdy: Května 04, 2015, 16:22:23 »
Umlčen znamená BAN(ÁN)? No to šlo teda rychle, asi aby nezačali hnít, tak je potřeba je rychle rozdat.  :D

Offline nobody

  • Existující tvor
  • 101 a více
  • *****
  • Příspěvků: 296
  • Karma: -4
  • jsem uzivatel
Re:Nové fórum
« Odpověď #42 kdy: Května 04, 2015, 19:34:46 »
nebudu rozebirat mraky veci co mne napadaj , kdyz ctu co se tu pise . Zdelim jen svuj osobni nazor

Bod 13) SRAZ : je mhoho moznosti jak se sejit , ale NIKDO se nenamaha udelat ani pitome setkani nad piveckem. Kdyz se o to nekdo pokusi prihlasi se 3 uzivatele. Netvrdte ze je problem napsat - Bohuzel termin nevyhovuje nebo podobně . Asi to problem je .

Nebudu zde rozebirat dalsi body , jen dodam : Pravidla jsou nastaveny tak bud je respektujme , nebo odejdete .

Konec spamu

Offline Bibinko

  • Registrovaný uživatel
  • 101 a více
  • ***
  • Příspěvků: 799
  • Karma: 5
    • AB/DL - CR/SK
Re:Nové fórum
« Odpověď #43 kdy: Května 04, 2015, 19:43:52 »
Je to přesně tak jak napsal Raulík.
Tudíž i s NOBODY se stotožňuji.
Buď to dodržujme pravidla, nebo sbohem. Máme demokracii, tak si můžem přece vybrat.

A pak jsou tu je další možnost... Sbohem admini - sbohem forum...

Offline raulik

  • Administrator
  • 101 a více
  • *****
  • Příspěvků: 955
  • Karma: 45
    • TajemnaKomnata
Re:Nové fórum
« Odpověď #44 kdy: Května 04, 2015, 19:49:29 »
Nobody> Nemuzu se dockat, az 400 lidi napise do jednoho vlakna - sorry neprijdu, a 2 napisou ze jo. Uspesne hledani :-) Hele vazne, i kvuli takovymhle vecem jsme forum predelali, zadas si anketu ci udalost a lidi se ti na ni muzou hlasit. Pripadne je fajn, kdyz tam budou jen hlasky - jdu urcite, mozna apod.


K dalsim bodum, co zde nastinili kecalove se uz vyjadrovat nehodlam, vysvetlil jsem jasne sve stanovisko a pokud s tim nekdo nesouhlasi, ma moznost tyto veci praktikovat jinde. Pravidla jsou i na jinych forech a zkuste si napriklad na torrent trackerech to, co tady poslednich par dnu zkousite.

Co se tyce tvrdosti pravidel, neprijde mi, ze by byly nejak extra prisne, vuci jinym forum.